چگونه پزشکان بر روی زمین درمان لخته خون در ISS

از همه تاسف مکان زمانی که شما کشف شما یک لخته خون بدترین کردم به 250 مایل در آسمان زوم در سراسر جهان در 17,000 کیلومتر در ساعت ایستگاه فضایی بین المللی.

اما در یک مطالعه منتشر شده در ماه گذشته در , The New England Journal of Medicine, پزشکان مفصل چگونه درمان می شوند یکی از این بدشانسی مورد. فضانورد شد شرکت در یک مطالعه در عروق جریان در فضا و انجام یک روال سونوگرافی اسکن بر روی گردن خود را. از زمین, پزشکان که دیدم این تصاویر متوجه شده است که وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه جریان خون در فضانورد چپ jugular vein. (بیمار باقی می ماند ناشناس دلایل حفظ حریم خصوصی.)

پیگیری سونوگرافی تایید مشکل: یک ترومبوز وریدی و یا لخته خون. این یکی از اولین تا کنون تشخیص داده شده در فضا است. و آن را کاملا تعجب به این دلیل که بیمار بود نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند و در حال حاضر نمایش شده توسط ناسا برای ابتلا به لخته شدن خون—و به تصویب رسید. Jugular لخته شده اند در ارتباط با شرایط مانند سرطان اما بی دلیل لخته در غیر این صورت فرد سالم و غیر معمول است.

برای هر بیمار یک لخته خون می تواند تهدید کننده زندگی کشف ضمانت فوری سفر به بیمارستان. چرا که یک لخته می تواند به شکستن از هم جدا و حرکت به ریه ها منجر به بالقوه کشنده انسداد وجود دارد. برای یک فضانورد در ایستگاه فضایی اواسط پرواز کشف یک لخته را در یک سطح کاملا جدید از پیچیدگی است.

ناسا نمی تواند فقط آوردن فضانورد خانه بلافاصله; هنگام ورود دوباره کمی مثل قفل شده در داخل یک ماشین لباسشویی و فرود کمی مانند یک ماشین تصادف. “ما بسیار نگران آن است که این تصمیم به سادگی به خانه آمده را یک بیمار که بدون علامت و انجام خوب و محل آنها را در معرض خطر از dislodging یک قطعه [لخته] و رفتن به ریه و یا در جای دیگر می گوید:” ناسا پرواز جراح جیمز Pattarini coauthor در مورد مطالعه است.

خوشبختانه ISS حمل پردازنده ذخیره کردن از داروها از جمله ضد انعقاد خون یا نازک تر است. نازک تر مانع از لخته از رشد و مانع از تشکیل لخته. بیمار شروع به تزریق آن را بلافاصله—اما ایستگاه تا به حال فقط 40 روز عرضه است. بنابراین در عرضه مجدد ماموریت پزشکان فرستاده می شود تا یک خوراکی ضد انعقاد است که فضانورد در زمان برای چند ماه قبل پزشکان تلقی می شود آن را امن برای آنها را به بازگشت به زمین است.

در عرض فقط 10 روز از فضانورد پس از رسیدن به پشت روی زمین لخته ناپدید شده بود. از آنجا که این بیمار نبود در خطر ابتلا به لخته شدن خون در وهله اول و به دلیل این رفت و پس از بازگشت آنها به جو زمین مطالعه نویسندگان فکر می کنم آن را تا به چیزی برای انجام با فضای خود را. “که واقعا ناخن صفحه اصلی که آن را به ایستگاه فضایی محیط زیست ما فکر می کنیم این است که نقش قابل توجهی در اینجا می گوید:” Pattarini. “من فکر می کنم بزرگترین سوال این است که اگر این اتفاق می افتد و این تنها چیزی است که ما قصد داریم به طور معمول در انسان spaceflight که چی برای انجام این اکتشاف دیگر کلاس ماموریت؟”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سابقه پزشکی وضعیت روی ISS اتمام مصاحبه ما با Pattarini در ویدئو بالا.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • برف و یخ در برخواهد داشت آزار دهنده مانع برای خودروهای بدون راننده
  • بهترین وعده غذایی کیت ارائه خدمات برای هر نوع طبخ
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر