چگونه یک ویروس در شهرستانها ؟ این یک مشکل از مقیاس

تراکم جمعیت را ندارد Covid-19 بدتر در شهر نیویورک است. اگر شما می خواهید بدانید که چه چیزی را اشتباه رفت و شما باید به فکر می کنم بسیار کوچکتر است.

افرادی که طراحی و ساخت شهرستانها باید گفت یا از آنها استفاده می شود به: اشتباهات از برنامه ریزان به ارث برده شده توسط وزارت بهداشت و درمان. زمانی که پایه توابع شهرستان موفق, افراد بیمار.

بنابراین آن را حس می کند در یک قیاسی مرتب کردن بر اساس راه که عکس این قضیه نیز ممکن است به نظر می رسد درست است: اگر مردم مریض در یک شهرستان برنامه ریزان باید به نحوی در گسل. زمانی که 193,000 نفر تست مثبت برای Covid-19 و تقریبا 16,000 مرگ در شهر نیویورک متراکم ترین عمده تمرکز شهری در ایالات متحده شاید نزدیک پارچه بافته شده از شهر خود مقصر است. هر دو اندرو کومو فرماندار و شهردار, بیل د Blasio گفت: آن را مستقیم از: نیویورک تراکم باعث می شود آن را به خصوص در معرض یک بیماری تنفسی بیماری همه گیر—تمام کسانی که از ازدحام مردم به مترو, آسمان خراش ها, استودیو آپارتمان بروکلین کافی شاپ و احتمالا روستای گرینویچ hep-گربه های جاز boîtes, asymptomatically بازدم ویروس بر روی یکدیگر و ایجاد یک فاجعه است که می تواند بازی کردن دوباره در شهر پس از شهر بدون posthaste suburbanization. “وجود دارد مکانیکی دلیل انتظار داریم وجود دارد که بیشتر انتقال در مکان های که در آن تراکم جمعیت بالاتر بود می گوید:” Linsey Marr یک Virginia Tech محقق که مطالعات هوابرد ویروس انتقال است. “من فکر می کنم وجود دارد فرصت های بیشتر برای انتقال است.”

آن را پیچیده تر از آن است ، شهر نیویورک دچار Covid-19 در راه نامتناسب به جمعیت آن بله اما نه به دلیل تراکم. حداقل نه راه اکثر مردم درک کلمه.

یک راه برای صحبت در مورد تراکم از طریق تعداد زیادی از مردم در یک فضای جغرافیایی—تراکم جمعیت و یا نفر در هر کیلومتر مربع. شهر نیویورک با چگالی حدود 10000 نفر در هر کیلومتر مربع گزارش 234 مورد در هر 10000 نفر از ساکنان به عنوان از آوریل 13. که بسیاری. لس آنجلس دوم-ترین-پر جمعیت شهر بزرگ در ایالات متحده—در مورد از 3300 نفر در هر کیلومتر مربع—گزارش 355 مورد در هر 10000 نفر ساکنان, اما تنها 1,701 مرگ و میر در کل. بنابراین در بیشتر موارد (dicey تعداد به دلیل محدود تست در دسترس بودن) مرتبط با تراکم جمعیت—اما به مراتب کمتر مرگ و میر.

در عین حال بسیاری از شهرستانها سرپیچی آسان الگوی. در چین منبع Covid-19 شیوع شهرستانها مانند Wenzhou و خینینگ با کاهش تراکم جمعیت از منبع در ووهان تا به حال عفونت بیشتر از چگالی بالا شهرستانها. هنگ کنگ با متوسط تراکم 6,300 نفر در هر کیلومتر مربع است 1.4 موارد هر 10 ، 000. پس از آن دو بار به عنوان پرجمعیت به عنوان LA اما با یک کسری از caseload. و در سمت تلنگر, New Orleans با تراکم جمعیت 431 نفر در هر کیلومتر مربع گزارش 1,718 مورد در هر 10000 نفر.

و یا در اینجا یکی دیگر از راه نگاه کردن به آن: با توجه به داده های مونتاژ شده توسط فایننشال تایمزشهر نیویورک را تجربه کرده 408 درصد افزایش در مرگ و میر ناشی از همه علل از زمان شروع این بیماری همه گیر. اما یکی دیگر از جهانی نقطه داغ, ایتالیا برگامو استان با تراکم جمعیت که تنها یک پنجم نیویورک—شاهد مرگ و میر افزایش فقط خجالتی از 500 درصد است. که دو مکان به پایان می رسد مخالف از جمعیت-تراکم پیوسته با همین عظیم افزایش مرگ و عوارض.

یکی بسیار خوب و البته غیر رسمی, تحلیل تراکم و Covid-19 آید از رابرت مک دونالد از محافظت از طبیعت و اریکا Spottswood از سان فرانسیسکو خور موسسه نوشتن در طبیعت از شهرستانها وب سایت. آنها crunched نیویورک تایمز اعداد به “حمله نرخ”—عفونت در هر 1000 نفر در طول زمان—بالا-وسط-پایین-تراکم استان ها در بر داشت و تنها تفاوت میان آنها است. مک دونالد و Spottswood به این نتیجه رسیدند که جمعیت نیست پیش بینی نتایج در هر نقطه در نزدیکی به عنوان به خوبی به عنوان مثال چگونه به سرعت شهرستانها برقرار بهداشت عمومی اقدامات مانند تعطیلی مدارس و اقامت در خانه سفارشات.

به وضوح چیزی دیگری است که در اینجا. اما چه ؟

ارتباط بین سلامت و شهرستانها به عنوان گیج کننده به عنوان شبکه خیابانی در قرون وسطی در بازار سه ماهه. بهداشت عمومی به عنوان یک مفهوم و رشته تحصیلی به معنای واقعی کلمه شروع با شهرستانها و بیماری های عفونی—از قرن 14th زمانی که مقامات در بندر ونیز برقرار 40 روز نگه دارید و بر روی کشتی ها به صفحه نمایش آنها را برای آلودگی (به quarantaکه در آن ما می توانید از کلمه قرنطینه) به لندن پزشک جان برف وبا اتصال به یک جامعه آلوده آب منبع با تشکر به خوبی کشیده شده محله نقشه.

برای بسیاری از آنها سابقه شهرستانها کمتر امن و سالم کمتر از جهان خارج از خود دیوار. آن را عادلانه می گویند که تا قرن 19 مردم که زندگی در شهرستانها به حال زندگی کوتاه تر از دهانه از کشور خود عموزاده. اما پس از آن همه چیز بدبختانه. محققان استدلال می کنند بیش از دلیل: تغذیه بهتر و بهبود مراقبت های پزشکی بهتر فاضلاب و عمومی بهداشت محیط و حرفه ای, ایمنی و مقررات و تمام چیزهای دیگر که در شهرستانها خوب است.

حقیقت این است که در حالی که سلامت شهروندان بود نگرانی هر تغییر به شهرستانها در بهره بودن “بهداشتی” نیز تا به حال ساکت تر دلایل منطقی پشت آن است. وبا شیوع الهام بخش ساخت و ساز از پاریس’ سیستم فاضلاب و بلوار گسترده در سطح بالاتر از آن—که همچنین به نظامی دسترسی بهتر به پتانسیل شورش. Frederick Law Olmsted بزرگ طرح پارک از جمله پارک مرکزی نیویورک در منهتن نیز قرار است به ارائه مکان های که در آن مردم از شلوغ مرکز شهر و محله های عمدتا مهاجران می تواند دور از miasmas بیماری—که رهبران شهر فکر کردم بخشی از تجربه مهاجرت. (آره که خیلی نژادپرستانه اما پس از آن بود razing آفریقایی آمریکایی محله که ایستاده بود که در آن پارک مرکزی در حال حاضر.) بخشی از منطق اول قوانین منطقه بندی در ایالات متحده در سال 1916 قوانین که موظف موانع برای شهر نیویورک, آسمان خراش ها اجازه می دهد تا نور خورشید و هوای تازه به سطح خیابان به دلایل بهداشتی. اما آن را نیز کمک کرد تا تعادل هزینه های ساختمان طبقه بالاتر—به عنوان کارول ویلیس نوشت: در سال 1995 کتاب شکل زیر سرمایه گذاریدر یک نقطه خاص ساختمان به اندازه کافی آسانسور به خدمت گسترده تر طبقه بالاتر ساخته شده در هر فوت مربع و قیمت آن طبقه فوقانی بیش از حد بالا است. بنابراین طبقه ردپای تا به حال به کوچکتر است.

حرفه ای به رسمیت شناخته شده که در شهرستانها می تواند به هاب از سلامتی بهتر است. در واقع در یک سری از مقالات در 1964 مجله آمریکایی بهداشت عمومی و سلامت کشور با صدور فراخوان برای همکاری نزدیکتر بین برنامه ریزان شهری و بهداشت حرفه ای—به خصوص در همپوشانی بین شهرستان مسکن و چه استفاده می شود به نام “بهداشت است.” عنوان مجله بود در سال 1951. و در سال 1947. و در سال 1937. یک سال 1917 مقاله در مجله انجمن پزشکی آمریکا—یک سال کامل قبل از این بیماری همه گیر آنفلوآنزا که کشتن حداقل 20 میلیون در سراسر جهان—استدلال کرد که تنها با ارزش ترین مداخله یک عمومی شهرستان در بخش بهداشت و درمان می تواند انجام شد و انزوا از کسی که با یک بیماری عفونی. که همان مقاله همچنین ادعا کرد که بهداشت عمومی شد یک راه بهتر برای شهرستانها به صرف پول بیش از فردی پزشکان به دلیل برنامه های شهرداری می تواند به نفع مردم بیشتر است.

این یکی از راه هایی است که غریزه روده یا حس مشترک می تواند پیچ شما—در ابتدا به نظر می رسد بصری حتی واضح است که یک شهر را انتقال بیشتر بیماری ها به خصوص نامرئی تنفسی یکی که رشد در سه ماهه تماس بگیرید. اما حداقل از قرن 19 بهترین شهرستانها را انجام داده اند دقیقا برعکس است. شهرستانها می تواند به نظر می رسد خطرناک برای تمام انواع دلایل برخی از آنها سزاوار اما در شهرستانها را پس از همه شروع کردن به عنوان قلعه—تحت اللفظی در برابر تهاجم, مطمئن, اما همچنین در برابر دیگر بیشتر موذی مضرات. شهرستانها هستند که در آن خوب بیمارستان ها شدید بهداشت عمومی ادارات آمادگی برای آزمایش. آنها bulwarks در برابر فاجعه است.

اما در شهرستانها نمی محافظت از تمام ساکنان آنها به همان اندازه. تفاوت بین افرادی که بهره مندی بیشتر از دیوار (استعاری و تحت اللفظی) و افرادی که سود حداقل معلوم می شود اقتصادی تر از هر چیز دیگری—منحصر به فرد تعیین کننده از انواع خاصی از فضا در شهرستان است که فرد را اشغال.

وقتی که می آید به تراکم ترفند این است که چیدن یک مقیاس. Covid-19 نیست مشکل از کیلومتر مربع, اما یکی از متر مربع—تعداد زیادی از مردم در هر واحد از مسکن. اپیدیولوژی’ بهترین ایده در مورد آنچه اتفاق می افتد در اینجا این است که این ویروس منتقل می شود بیشتر به راحتی زمانی که یک فرد آلوده است که در تماس نزدیک با مردم و برای مدت زمان طولانی.

بنابراین در شهر نیویورک, اگر شما می خواستم برای پیدا کردن آن نوع از مکان های شما ممکن است نگاه به مترو. پس از همه, 5.5 میلیون نفر سوار آن هر هفته قبل از Covid-19. در واقع یک کار کاغذ را از یک MIT اقتصاددان تلاش برای پیدا کردن دقیقا همان است که مورد—که مترو نیویورک شده بود یک بردار برای Covid-19 یا حداقل جایی که بسیاری از نیویورکی مریض شدم. مطالعه نقشه برداری کد پستی با بالاتر عفونت نرخ هر 10000 نفر در هر پنج بخش نیویورک و گذاشته خطوط مترو در سراسر آنها. آن نگاه مانند آنها همگام شده است.

ریاضیدانان و اپیدیولوژی سرعت eviscerated کاغذ. بیشتر ماشین-وابسته به بخش هایی از شهرستان به نظر می رسید به نرخ بالاتری از عفونت است. و مناطق با افزایش نرخ ابتلا به عفونت نیست در واقع نقشه خطوط مترو گفت: یکی دیگر از. حتی اگر درست بود آن را می خواهم معنی چیزی خاص در مورد نیویورک مترو در مقابل استفاده از مترو به طور کلی از آنجا که حمل و نقل وابسته به شهرستانها نیست و همین مشکل بود. به عنوان لورا سعادت نوشت: در CityLab سئول—است که فوق العاده موفق در مبارزه با این بیماری یکی از بزرگ جهان سیستم مترو با 7 میلیون سواران در روز.

آن را به چیزی دیگری چیزی در مقیاس کوچکتر حتی نه یک شهر یک شبکه حمل و نقل اما شاید یک اتاق.

این علم است که در تمام روزهای, نکات و imprecations. یک تجزیه و تحلیل محققان در چین از انتقال در میان مسافران و خدمه در الماس شاهزاده کشتی کروز—یک preprint پس از کارشناسی و با تکیه بر غیر مستقیم حساب—نشان داد که عفونت بودند بسیار بیشتر شایع در میان مسافران های کابین با دیگر افراد آلوده و در میان خدمه پس از قرنطینه اقدامات به اثر رفت. یک تجزیه و تحلیل از یک عفونت کلاستر در یک رستوران در گوانگژو چین ادعا کرد که نشان می دهد که مردم در جریان یک واحد تهویه مطبوع و اگزوز فن برداشت عفونت در حالی که مردم در جداول نزدیک نیست. (لینک نیست به عنوان ساده به عنوان آن را به نظر می رسد; این مقیاس در نمودار منتشر شده با این مطالعه نشان می دهد که جداول دورتر در واقعیت از نقشه رستوران نشان میدهد). شیوع در یک آسمان خراش در سئول نشان داد چیزی مشابه—از 97 افرادی که آلوده در ساختمان های تجاری و مسکونی سطوح 94 مشغول به کار در یک طبقه. از آنها 79 شد خوشه در گونه های گونه تلفن بانک در یک طرف ساختمان.

به غیر از کشتی کروز کسانی که همه شهری نمونه است. در اینجا یک روستایی یک: یک کلیسا در آرکانزاس در ادامه به فرد در عبادت در هفته دوم ماه مارس است. در سال 92 مردم که با حضور در 35 مریض شدم و آنها را آلوده 26 بیشتر در خارج از جماعت. سه نفر کشته شدند. این نوع از نمونه آمده تا در سراسر کمتر متراکم روستایی امریکا است. با توجه به تجزیه و تحلیل از آسوشیتد پرس 15 شهرستانهای ما با بالاترین سرانه عفونت نرخ از آوریل 28 آوریل 5 همه در یک چیز مشترک بودند و آن را تراکم جمعیت: همه آنها تا به حال بسته بندی گوشت می آمد یا مرغ گیاهان پردازش یا یک زندان ایالتی.

و یا در نظر گرفتن سنگاپور.شهر-دولت معروف به آسمان بالا تراکم جمعیت در 8,358 نفر در هر کیلومتر مربع. در عین حال با تشکر از سنگ جامد سازمان و تجربه از coronaviruses گذشته آن را به حال اولیه موفقیت فوق العاده در برابر Covid-19 تنها با حدود 800 مورد از طریق مارس. بسیاری از آنها واردات از کشورهای دیگر است. اما پس از آن این بیماری ساخته شده از آن به تنگ خوابگاه در آن شهر-خانه های دولتی خارجی کارگران شانه به شانه گروه های زیادی با هم زندگی می کنند. توسط مه, سنگاپور به حال بیش از 17,000 موارد است.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

نابرابری از شهرستانها از وسط قطع کردن در اتاق که در آن مردم زندگی می کنند و کار می کنند. “متراکم ترین بلوک در نیویورک در منهتن و آن این است که در آن موارد از coronavirus هستند و شایع ترین. آنها اغلب در بروکلین و کوئینز و در محله های فقیر می گوید:” مک دونالد منجر دانشمند در محافظت از طبیعت و نویسنده از طبیعت شهرهای تجزیه و تحلیل. “در منهتن شما ممکن است تنها دو نفر در یک آپارتمان استودیو و در بخش بروکلین یا ملکه شما ممکن است یک خانواده از پنج یا شش نفر در یک اتاق که اندازه.”

یک تجزیه و تحلیل از مسکن متمرکز کتل فالز مرکز در دانشگاه نیویورک می گذارد از این پاسخ بیشتر کاملا: مرگ و مير بيشتر در محله های با درآمد پایین و کمتر تراکم در سراسر جغرافیایی فضا اما بیشتر تراکم در یک خانه. است که بیشتر افرادی که به اشتراک گذاشتن یک اتاق و یا یک آپارتمان. بخش هایی از شهر با بیش مستاجرها زندگی در شرایط به سر می برند سطوح بالاتری از عفونت حتی اگر آنها به حال کاهش تراکم جمعیت. و در جایی که بیشتر مردم در حال, دانشگاه, درجه, مردم کمتر مریض شدم—احتمالا چون افراد بدون مدرک دانشگاهی هستند کمتر احتمال زیاد قادر به کار از خانه و بیشتر احتمال دارد به سوار حمل و نقل عمومی و همکاری با سایر مردم در تمام نقاط بالقوه قرار گرفتن در معرض این بیماری است.

کلاس و نژاد تفاوت آشکار متفاوت در خطر است. “برای برخی از افرادی که در معرض شده اند و یا در حال تجربه علائم ماندن در منزل است که همیشه آشکار عمل می گوید:” مولی Franke متخصص اپیدمیولوژی در دانشکده پزشکی هاروارد. مردم که اصلا مرخصی استعلاجی که ممکن است از دست دادن دستمزد خود را و یا اگر شغل آنها نشان ندهید تا همین حالا باید گزینه پناه در محل. آنها در رابطه با شانس بیشتری برای مواجهه با این بیماری و آوردن آن به خانه به مردم در آنها زندگی می کنند ، و سپس Franke می گوید: همه چیز حتی بدتر: “برای یک بیمار با Covid-19 به موفقیت منزوی وجود دارد باید یک اتاق خواب جداگانه و حداقل دو هفته با ارزش از منابع.” که می توانیم همه که ؟

در مه 18, آمار, در نهایت به تایید چه کتل فالز مرکز تجزیه و تحلیل کرده بود ضمنی. نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت منتشر شد شماره در مرگ و میر ناشی از Covid-19 کد پستی و همراه با نقشه روشن: میزان مرگ و میر شده است و بالاتر در محله های فقیر که در آن بیشتر مردم از رنگ زندگی می کنند. زمانی که Covid-19 آمد به شهر نیویورک, غنی مردم انداخت خود را Rimowa نورد کیسه های خود را به آئودی Q8s و decamped. اما افرادی که کمتر احتمال دارد به دسترسی به مراقبت های بهداشتی کمتر احتمال دارد که شغل آنها می توانید از صفحه اصلی به احتمال زیاد برای به اشتراک گذاشتن مسکن به طور معمول, آنها, آنهایی که تحمل فشار از این بیماری است. تراکم جمعیت نکرده اند و این موضوع جز در مقیاس فضایی که در آن یک پروکسی برای نابرابری.

اگر یک شهر واقعا می خواستم به نگه داشتن ساکنان آن را امن تر از بیماری های عفونی و سپس آن را ممکن است گوش دادن به ایده های که در سال 1917 JAMA مقاله. اگر به مردم اجازه پناهگاه در جای خود با ارزش است و مردم نیاز به پناهگاه و آنها نیاز به مکان. شهرستانها بیشتر با خانه های که مردم می توانیم, توسط, طراحی, محدود کردن قرار گرفتن در معرض (و احتمالا پشتیبانی بیشتر کسب و کارهای محلی که در آن ساکنان ممکن است کار کند و بنابراین قادر به راه رفتن یا دوچرخه سواری به شغل خود را به جای تکیه بر فضاهای محدود مانند اتوبوس یا قطار).

که urbanist گفت: هنوز هم نگه می دارد نه فقط به دلایل مردم اول فکر کردم. اشتباهات برنامه ریزان را تبدیل به مشکلات مردم در بخش بهداشت و درمان و بيمارستان اولین پاسخ دهندگان و خانواده های مریض و مرده است. اما اشتباه نبود بیش از حد تراکم. آن بود که ساخت آن اشتباه عطر و طعم—عدم ساخت مسکن به اندازه کافی به طوری که هر کس می تواند استطاعت مکان های امن برای زندگی, هر دو از نظر جرم و جنایت, مطمئن, اما همچنین توسط هر متریک. آن را شکست و به شکل از چگونه به نگه داشتن مراقبت های بهداشتی ارزان برای همه به اندازه کافی برای دسترسی به آن. آن را تبدیل به فضای شخصی را به یک لوکس فراهم شده تنها به غنی در حالی که به دور از املاک و مستغلات به اتومبیل شخصی ساخته شده است که آلودگی و ازدحام بدتر در حالی که ازدحام مردم فقیر به بدتر و بدتر شرایط. این که چگونه شهرها را تبدیل به مکان هایی که حذف همه اما غنی و سفید و baristas, waitstaffers آشپز رانندگان و پاک کننده که ارائه آنها را با خدمات.

Covid-19 است که به زور برنامه ریزان و سیاستمداران به تجدید نظر در شهرستانها. آنها ممکن است قرار داده و رستوران ها در خارج از منزل در فضاهای باز استفاده می شود که متعلق به ماشین میزنه باز هوا بین مردم و ویروس. آنها ممکن است بیشتر به فضای سبز و مسیرهای دوچرخه تا مردم از ترس سوار شدن به اتوبوس و مترو به دلیل یک ویروس ممکن است هنوز هم که در آن آنها می خواهند برای رفتن. در میان مرگ و تراژدی وجود دارد فرصت را به ساخت مکان های که در آن همه نوع از مردم زندگی می کنند. برنامه ریزان ممکن است ساخته شده برخی از این اشتباهات—اما آنها همچنین می توانید آنها را رفع کنید.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • همه گیر انتقاد خیابان اصلی: “ما در حال تلاش برای زنده ماندن”
  • همه چیز ما در مورد Covid-19 آنتی بادی آزمایش (تا کنون)
  • راه هایی برای آرام ماندن و استراحت در طول قرنطینه
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>