یک بدن سالم است در خانه به یک ذهن سالم: فعالیت ورزشی خود را می تواند بهبود عملکرد شناختی. وجود دارد انواع مختلف متعددی از ورزش و طیف گسترده ای از ورزش و آموزش است. کدام نوع و چه مقدار ورزش را نگه داشتن ذهن خود را در شکل بالا? این سوال شده است که در بررسی که توسط محققان در دانشگاه بازل و همکاران خود در دانشگاه تسوکوبا در ژاپن از طریق یک مقیاس بزرگ تجزیه و تحلیل علمی. آنها با استفاده از این تجزیه و تحلیل به استخراج توصیه هایی است که آنها به تازگی منتشر شده در مجله طبیعت و رفتار انسان.

هماهنگ ورزشی به خصوص موثر

این گروه تحقیقاتی با مشارکت دکتر سباستین Ludyga و استاد اووه Pühse ارزیابی 80 فرد مطالعات به شناسایی چند ویژگی های کلیدی. استقامتی و قدرتی و یا ترکیبی از این قطعات به نظر می رسد به بهبود عملکرد شناختی. اما هماهنگ و به چالش کشیدن ورزشی است که نیاز به پیچیده الگوهای حرکت و تعامل با بازیکنان دیگر به میزان قابل توجهی بیشتر موثر است. “به منظور هماهنگی در ورزش به نظر می رسد حتی مهم تر از حجم کل فعالیت ورزشی” توضیح می دهد که Ludyga.

بالاتر مجموع میزان فعالیت لزوما منجر به یک نسبت سطح بالاتر از اثر به صورت ذهنی تناسب اندام. طولانی مدت در ورزش واحد وعده های بیشتر و بهبود عملکرد شناختی تنها بیش از یک دوره طولانی تر از زمان.

همه گروه های سنی به نفع

درست مثل ما شرایط فیزیکی عملکرد شناختی تغییرات در طول دوره زندگی ما است. بزرگ وجود دارد بالقوه برای بهبود طول دوران کودکی (شناختی توسعه فاز) و در سن (شناختی تخریب فاز). این گروه تحقیقاتی از وزارت, ورزش, ورزش و سلامتی (DSBG) در دانشگاه بازل بود قادر به پیدا کردن یک شاخص از سطوح مختلف از اثربخشی فعالیت های ورزشی در عرض های مختلف و گروه های سنی.

علاوه بر فعالیت های ورزشی از سن مدرسه ابتدایی به بعد سن نیست باید اساسا متفاوت به منظور بهبود عملکرد شناختی. گروه های سنی مختلف در نتیجه می تواند در ترکیب برای یک هدف مشترک در طول ورزش. “این است که در حال حاضر در حال اجرا به صورت انتخابی با مشترک برنامه های ورزشی برای کودکان و پدربزرگ و مادربزرگ خود می گوید:” Pühse. چنین برنامه هایی می تواند در نتیجه بیشتر گسترش یافته است.

شدید جلسات ورزشی برای پسران و مردان

همان حجم از فعالیت ورزشی یک اثر متفاوت در آمادگی جسمانی را برای مردان و زنان به عنوان ما در حال حاضر آگاه است. این گروه تحقیقاتی در حال حاضر قادر به این بررسی به صورت ذهنی تناسب اندام. مردان بر این اساس سود بیشتر از فعالیت ورزشی.

تفاوت بین دو جنس به خصوص مشهود در شدت جنبش اما نه در این نوع از ورزش است. یک تمرین سخت به نظر می رسد به خصوص ارزشمند برای پسران و مردان. زوج با یک افزایش تدریجی در شدت این منجر به افزايش بهبود در عملکرد شناختی بیش از یک دوره طولانی تر از زمان.

در مقابل اثر مثبت بر زنان و دختران از بین می رود اگر شدت افزایش یافته است بیش از حد به سرعت. نتایج حاصل از این پژوهش نشان می دهد که آنها باید انتخاب کنید پایین به متوسط شدت فعالیت های ورزشی اگر آنها می خواهند به خود را افزایش دهد شناختی تناسب اندام.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه بازل. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de