چگونه پودر ماهی و روغن جایگزین می تواند حمایت از آبزی پروری رشد

به عنوان جهان به طور فزاینده ای تبدیل به آبی کشاورزی برای تغذیه آن جمعیت در حال رشد وجود دارد هیچ زمانی بهتر از اکنون برای طراحی یک سیستم آبزی پروری است که پایدار و کارآمد است.

محققان در دانشگاه سانتا باربارا دانشگاه تاسمانی و بین المللی اتمی آژانس بررسی زمان عمل از ابتلا به ماهی وحشی برای علوفه (خوراک پرورشی ماهی) و به این نتیجه رسیدند که با استفاده از رمان غیر پودر ماهی تغذیه می تواند کمک به افزایش تولید در حالی که تاسیسات به آرامی بر اکوسیستم های دریایی و رزرو بیشتر از این ریز مغذی ماهی برای مصرف انسان است.

“سالانه گرفتن از ماهی وحشی شده استاتیک برای تقریبا 40 سال است اما بیش از مدت مشابه تولید از آبزیان بسیار رشد کرده گفت:” ریچارد Cottrell, نویسنده سرب از یک مقاله که به نظر می رسد در مجله طبیعت مواد غذایی.

حدود 16 میلیون نفر از 29 میلیون تن علوفه ماهی — مانند herrings, ساردین و ماهی کولی — گرفتار در سطح جهان هر ساله در حال حاضر در حال استفاده برای تغذیه آبزیان. برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای ماهی پایدار و در شیوه دیگر انواع خوراک ماهی باید مورد استفاده قرار گیرد محققان گفتند.

“ما در یک نگاه طیف وسیعی از حالات برای پیش بینی آینده آبزی پروری تولید و بسته به ترجیحات مصرف کننده ما در بر داشت رشد بین 37-98% است به احتمال زیاد” گفت: Cottrell, یک محقق فوق دکترا در UCSB مرکز ملی برای محیط زیست تحلیل و سنتز (NCEAS) که انجام این کار در دانشگاه تاسمانی.

خوشبختانه تغذیه منابع وجود دارد که می تواند به سهولت رشد تقاضا برای خوراک ماهی. بر اساس جلبک دریایی و حشرات پروتئین و روغن این رمان تغذیه می تواند در بسیاری از موارد حداقل تا حدی جایگزین پودر ماهی و روغن در تغذیه بسیاری از گونه های بدون اثرات منفی بر بازده خوراک و یا امگا-3 پروفایل.

“کار قبلی را شناسایی کرده است که از گونه ها مانند کپور و tilapias خوبی پاسخ اگر چه دیگران مانند ماهی قزل آلا و هنوز هم بیشتر وابسته به ماهی مبتنی بر خوراک برای حفظ رشد و پشتیبانی از سوخت و ساز” گفت: Cottrell که با همکاران خود را تجزیه و تحلیل نتایج از 264 علمی مطالعات پرورشی ماهی تغذیه آزمایش. به عنوان تغذیه و تولید فن آوری های بهبود برای این رمان تغذیه آنها می تواند اجازه می دهد برای کاهش قابل توجهی در تقاضا برای وحشی پودر ماهی در آینده او اضافه شده است.

“حتی محدود تصویب رمان ماهی ها تغذیه می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که این رشد در آبزی پروری تولید) است که زمانی پایدار,” Cottrell گفت: “که خواهد شد به طور فزاینده مهم برای امنیت غذایی به عنوان جمعیت جهان همچنان به افزایش است.”

به ما تکیه بیشتر بر روی اقیانوس مواد غذایی مبتنی بر شیوه های در محل برای تولید آن باید تحت بررسی و بهبود آن ممکن است با توجه به UCSB دریایی بوم شناس و co-نویسنده بن Halpern, مدیر NCEAS.

“مرتب کردن این سوالات در مورد خوراک محدودیت ها و فرصت هایی است که هیچ چیز ضروری برای این بخش و در نهایت سیاره,” او گفت:. “بدون پایدار خوراک جایگزین ما نمی خواهد بود قادر به پایدار خوراک بشریت در آینده است.”

این مطالعه یکی از چندین امتحانات بالقوه برای رمان مواد تشکیل دهنده خوراک به جای وحشی, گیر افتاد, علوفه ماهی در آبزی پروری.

“ما تحقیقات آینده ادامه خواهد داد به نگاه گسترده تر عواقب و تجارت آف تغییر نسبت به رمان مواد تشکیل دهنده خوراک از جمله ارزیابی اثرات در هر دو دریایی و محیط های زمینی و همچنین متعادل کردن این اجتماعی و اقتصادی نتایج” گفت: دانشگاه تاسمانی دانشيار و مطالعه همکاری نویسنده جولیا بلانچارد.

پژوهش در این مطالعه نیز توسط هالی E. Froehlich در UCSB و مارک Metian بین المللی اتمی آژانس در موناکو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de