ویروس ها است که پرش از حیوانات برای مردم مانند یک مسئول COVID-19 خواهد شد به احتمال زیاد تبدیل شدن به شایع تر است که مردم همچنان به تبدیل زیستگاه های طبیعی به زمین های کشاورزی با توجه به جدید استنفورد مطالعه است.

تحلیل منتشر شده در چشم انداز محیط زیستنشان می دهد که چگونه به از دست دادن جنگل های استوایی در اوگاندا قرار می دهد افرادی که در معرض خطر بیشتری از تعامل فیزیکی با وحشی پستانداران و ویروس ها آنها را حمل. این یافته ها دارای پیامدهای برای ظهور و گسترش عفونی حیوانات به انسان بیماری در سایر نقاط جهان نشان می دهد راه حل های بالقوه برای مهار روند.

“در زمانی که COVID-19 باعث شده است سطح بی سابقه ای از اقتصادی و اجتماعی و سلامت ویرانی ضروری است که ما فکر می کنم به شدت در مورد چگونه رفتارهای انسان افزایش تعاملات ما با بیماری حیوانات آلوده” گفت: مطالعه منجر نویسنده لورا Bloomfield, MD دانشجو در دانشکده پزشکی و یک دانشجوی دکتری در امت های میان رشته ای برنامه در محیط زیست و منابع داخل دانشگاه استنفورد از زمین و انرژی و محیط زیست علوم است. “ترکیبی از عمده تغییرات زیست محیطی مانند جنگل زدایی و فقر می تواند جرقه آتش از جهانی همه گیر.”

یک تغییر چشم انداز

مردم تبدیل شده نزدیک به نیمی از جمعیت زمین به کشاورزی است. جنگل های استوایی رنج می برد بیشتر با برخی از بالاترین نرخ های کشاورزی تبدیل بیش از چند دهه گذشته. در آفریقا این است که حدود سه چهارم اخیر جنگل از دست دادن. آنچه باقی می ماند در خارج حفاظت شده پارک ها و مناطق حفاظت شده هستند و جزایر کوچک از جنگل در دریای زمین های کشاورزی و مناطق که در آن زمین های کشاورزی intrudes بزرگتر مناطق جنگلی.

در اوگاندا دهه از مهاجرت و ایجاد مزارع خارج Kibale پارک ملی منجر به تراکم بالایی از مردم در تلاش برای حمایت از خانواده خود را در لبه جنگلی زیستگاه. معمولا, مردم, جلوگیری از وحشی پستانداران زیرا آنها به خوبی شناخته شده است ناقل بیماری و بسیاری از آنها محافظت اوگاندا حیات وحش سازمان. با این حال ادامه داد: از دست دادن زیستگاه جنگلی به معنی وحشی پستانداران و انسان به طور فزاینده های همان فضاها و رقابت برای همان مواد غذایی است.

هنگامی که مردم مبادرت به مناطق جنگلی برای منابع و حیوانات هنگامی که سرمایه گذاری در خارج از زیستگاه های خود را برای حمله به محصولات کشاورزی, احتمال افزایش برای انتقال انسان و دام-و یا حیوان به انسان — بیماری است. یک مثال نخست HIV است که ناشی از یک ویروس است که شروع به پریدن کرد از پستانداران وحشی به انسان از طریق آلوده به مایعات بدن.

“ما انسان ها به این حیوانات” مطالعه همکاری نویسنده اریک Lambin جورج و Setsuko Ishiyama Provostial استاد در دانشگاه استنفورد مدرسه زمین, انرژی و محیط زیست علوم است. “ما را وادار به تعامل از طریق انتقال از زمین است.”

پیش بینی عفونت

بر خلاف مطالعات قبلی که به بررسی این موضوع در درجه اول یک زیست نظر استنفورد مطالعه برای اولین بار به ادغام چشم انداز در سطح زیست محیطی با عوامل فردی در سطح رفتاری عوامل و وزن خطرات برای سلامت انسان است.

محققان شروع به جمع آوری از زمین با استفاده از داده های نظر سنجی از کشاورزان در مقیاس کوچک زندگی می کنند در نزدیکی جنگل قطعات. آنها در ترکیب این اطلاعات با وضوح بالا تصاویر ماهواره ای از همان دوره به مدل چگونه چشم انداز الگوها و رفتارهای فردی را با هم برخی از افراد احتمال بیشتری برای تماس با حیوانات وحشی.

آنها دریافتند قوی ترین پیش بینی از انسان و پستانداران وحشی در تماس بودند طول مرز جنگل اطراف خانه های مردم و فرکانس که با آن مردم جرأت به این مناطق جنگلی به جمع آوری درختان کوچک برای ساخت و ساز مواد. جستجو برای این قطب-مانند درختان مستلزم صرف زمان بیشتری را در پستانداران زیستگاه از دیگر جنگل مبتنی بر فعالیت است.

محققان شد شگفت زده برای پیدا کردن برخی از پیش فرض های خود را وارونه. برای مثال قطعات کوچک باقی مانده جنگل-و نه بزرگتر وسعت زیستگاه — شد به احتمال زیاد به این سایت از انسان و پستانداران وحشی مخاطبین خود را با توجه به مرزهای مشترک با کشاورزی مناظر.

به طور مشابه, محققان معتقدند که افزایش نفوذ کشاورزی به جنگل ها و در نتیجه فعالیت های انسانی در این مناطق می تواند منجر به سرريز از عفونت از پستانداران وحشی به انسان ها در سراسر جهان است.

نگه داشتن بیماری در خلیج

این محققان نشان می دهد که نسبتا کوچک در مناطق بافر مانند مزارع درخت و یا پروژه های احیای جنگل در اطراف تنوع زیستی غنی از جنگل ها می تواند به طور چشمگیری کاهش احتمال از انسان و پستانداران وحشی تعامل است. با استفاده از منابع خارجی مانند ملی یا بین المللی کمک به تامین سوخت و مواد ساخت و ساز و یا پولی مکمل نیز می تواند به کاهش فشار بر مردم به دنبال چوب در مناطق جنگلی.

“در پایان روز حفاظت از زمین و کاهش جنگل تکه تکه شدن ما است بهترین شرط بندی برای کاهش انسانی-حیوانات وحشی تعاملات گفت:” مطالعه coauthor تایلر مک اینتاش سابق دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه استنفورد زمین سیستم های برنامه در حال حاضر مشغول به کار در مرکز غربی در اولویت است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه استنفورد. Original نوشته شده توسط راب اردن. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im