چقدر خوب باکتری های روده کمک به کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی

دانشمندان کشف کرده اند که یکی از باکتری های خوب موجود در روده انسان دارای سود است که باقی مانده است به رسمیت شناخته نشده تا حالا: پتانسیل برای کاهش خطر برای بیماری های قلبی.

باکتری ها فعالیت در روده ها باعث کاهش تولید یک ماده شیمیایی است که مربوط به توسعه از مسدود شدن شریان ها است. پس از آن در تولید روده شیمیایی وارد جریان خون و سفر به کبد که در آن تبدیل شده است به آن مضر ترین شکل.

دانشگاه ایالتی اوهایو محققان ترسیم باکتری رفتار به یک خانواده از پروتئین است که آنها گمان می کنند می تواند توضیح دهد که راه های دیگر که خوب روده موجودات زنده می تواند کمک به سلامت انسان. در اصل این میکروب رقابت با باکتری های بد برای دسترسی به همان مواد مغذی در روده-و اگر باکتری های خوب برنده شدن آنها ممکن است به جلوگیری از مشکلات بهداشتی است که می تواند از بدن چگونه سوخت و ساز مواد غذایی است.

خیلی بیشتر کار جلو است اما دانشمندان بالقوه برای این میکروب, Eubacterium limosum مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد درمانی در آینده است. پژوهش های قبلی در حال حاضر نشان داده شده باکتری “خوب” است چرا که آن را آرام التهاب در روده.

“در طول دهه گذشته آن را تبدیل به آشکار است که باکتری های موجود در روده انسان تاثیر سلامت ما را در بسیاری جهات. ارگانیسم های مورد مطالعه ما تاثیر می گذارد سلامت در پیشگیری از یک مشکل مرکب از تبدیل شدن به یک بدتر یکی گفت:” جوزف Krzycki استاد میکروبیولوژی در ایالت اوهایو و نویسنده ارشد این مطالعه است. “این بیش از حد به زودی به می گویند که آیا این باکتری می تواند ارزش درمانی. اما این چیزی است که ما نسبت به کار.”

این تحقیق به نظر می رسد آنلاین و منتشر خواهد شد در آینده نسخه از مجله Biological Chemistry.

شیمیایی مربوط به شریان های مسدود شده که مشخص آترواسکلروز نامیده می شود trimethylamine یا TMA. آن است که تولید سوخت و ساز بدن در طول زمانی که برخی از میکروب های روده — به طور کلی باکتری ها در نظر گرفته شود سودمند برای انسان — تعامل با برخی مواد مغذی از مواد غذایی است. در میان کسانی که مواد مغذی L-کارنیتین یک ترکیب شیمیایی موجود در گوشت و ماهی است که همچنین به عنوان یک مکمل غذایی برای بهبود ریکاوری پس از ورزش است.

Krzycki و همکارانش کشف کردند که E. limosum تعامل با L-کارنیتین در راه های مختلف در روده است که تعامل بین می برد L-کارنیتین نقش در تولید TMA (مواد مغذی دیگر نیز شرکت در TMA تولید در روده).

محققان نسبت به باکتریهای مفید رفتار به یک پروتئین به نام MtcB یک آنزیم است که کاهش مولکول خاص از ترکیبات به کمک باکتری های تولید انرژی و زنده ماندن. این فرایند به نام demethylation و شامل حذف یک گروه متیل — یک اتم کربن احاطه شده توسط سه اتم هیدروژن — به تغییر ترکیب ساختار و یا عملکرد.

“باکتری این کار را برای خود بهره مند شوند اما از آن است که در پایین دست اثر کاهش سمیت TMA,” Krzycki گفت. “تا به حال تنها شناخته شده روده میکروبی واکنش با L-کارنیتین درگیر تبدیل آن ها به صورت بد است. ما کشف کرده ایم که یک باکتری شناخته شده به نفع می تواند حذف یک گروه متیل و ارسال این محصول حاصل دیگری مسیر بدون هر گونه دیگر ترکیبات مضر در روند.”

در این فعل و انفعالات L-کارنیتین به عنوان یک بستر رشد — یک ترکیب مصرف می شود بنابراین ارگانیسم می تواند زندگی می کنند و رشد می کنند و همچنین یک هدف برای فعالیت آنزیم. در این مطالعه محققان تغذیه E. limosum فرهنگ مجموعه ای از بسترهای بالقوه از جمله L-کارنیتین. تنها زمانی که ارائه شده L-کارنیتین آیا میکروب سنتز MtcB پروتئین به طور خاص برای پین های شل کردن L-کارنیتین را گروه متیل — در اصل MtcB بخشی از باکتری های طبیعی راه به مصرف مواد مغذی.

Krzycki گفت: پیدا کردن این یکی قابل توجهی به نفع سلامت در یک گونه از باکتری های روده نشان می دهد هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای یادگیری در مورد چگونه باکتری های روده می تواند تاثیر سلامت مرتبط با سوخت و ساز بدن انسان.

“MtcB بخشی از یک خانواده از پروتئین های با هزاران نفر از نمایندگان که ممکن است استفاده از ترکیبات مختلف و تغییر چه مواد غذایی باکتری ها مصرف در روده,” او گفت:. “این پروتئین ممکن است رفتار شیمیایی بسیار مشابه اما متفاوت با استفاده از ترکیبات بدیهی است که می تواند به ایجاد تغییرات بزرگ تا آنجا که زیست شناسی می رود.”

این کار با حمایت کمک های مالی از موسسه ملی بهداشت.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی اوهایو. Original نوشته شده توسط امیلی کالدول. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net