به درستی طراحی و نگهداری فضای سبز فضای بالقوه برای کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز و خشونت اسلحه به ایجاد جوامع امن تر و نگه داشتن شهروندان سالم از یک مطالعه جدید نشان می دهد. برعکس فضای سبز است که طراحی ضعیف و نامناسبی نگهداری می شود کمک می کند جرم و جنایت ریشه و گسترش یافته است.

این یافته ها می آیند از یک تیم از دانشمندان است که مونتاژ یک تصویر بزرگ بررسی تحقیقات در رابطه پیچیده بین طبیعت و جرم و جنایت در مناطق شهری است. آنها شناسایی الگوهای مختلف است که می تواند کمک به اطلاع رسانی عمومی سیاست, راهنمای طراحی شهری و ترویج محله است که امن و دلپذیر برای زندگی است.

پروژه در مورد دلیل اعضای این تیم تحقیقاتی بوده است لمس توسط, جرم, چه به طور مستقیم و یا غیر مستقیم. “همه ما تا به حال برخی از مرتب کردن بر اساس تجربه شخصا و یا از طریق اعضای خانواده. و ما فکر کردیم شاید ما می تواند چیزی در مورد آن انجام” گفت: Hessam Sadatsafavi دکترا از دانشکده پزشکی. “چگونه برای کنترل جرم و جنایت خشونت آمیز است پلاریزه موضوع است. ما علاقه مند به دیدن طراحان است که کار به شکل فیزیکی محیط, اگر آن را ممکن است برای ما برای کمک به این گفتگو و به برخی از اقدامات برای دیدن اگر ما شخصا می تواند کمک به کاهش جرم و جنایت است.”

علف های هرز از جرم و جنایت خرس تلخ میوه

تحقیقات آغاز شده در دانشگاه کرنل به دنبال سنتز یافته های بسیاری از مطالعات قبلی که در نگاه اثرات اشکال مختلف فضای سبز در جرم و رفتار مجرمانه. “ما گفت: ما باید برای شروع به درک آنچه در خارج وجود دارد در نظر تئوری و چه افراد دیگر پیدا کرده اند” Sadatsafavi گفت. “فضای سبز می تواند یک منبع و یا افزایش خطر جرم و جنایت در یک محله از طریق برخی مکانیسم و همچنین می تواند خطر را کاهش دهد. پس چرا این اتفاق میافته ؟ هیچ راهی وجود دارد برای پیدا کردن یک راه حل برای کاهش خطر موثر تر است؟”

محققان در ابتدا در نظر گرفته شده بیش از 14,000 مقالات اما در نهایت winnowed آن را به 45 انجام می شود در ایالات متحده آمریکا است که ارائه مناسب ترین بینش را چگونه دسترسی به طبیعت ممکن است بهبود امنیت عمومی.

اولیه بررسی شد چالش برانگیز است چرا که این موضوع گسترده است و می توان از بسیاری از زوایای. “شما ممکن است بحث در مورد باغ جامعه, شما ممکن است بحث در مورد چمن مردم” Sadatsafavi توضیح داد. “افرادی که در انجام این مطالعات ممکن است بیرون بروید و تعداد درختان در پیاده رو و یا بررسی تصاویر ماهواره ای. یا نگاهی به تعدادی از خالی زیادی بودند که تبدیل به فضای سبز.”

که همراه با طیف گسترده ای از جرم و جنایت مورد بررسی قرار گرفت و چگونه از آن گزارش شد, ساخته شده آن را بسیار دشوار را برای محققان به منظور جلب نتیجه گیری خاص. “اما” Sadatsafavi گفت: “قطعا وجود دارد الگوهای.”

برای مثال نه مطالعات نگاه در اثر فضای سبز در خشونت اسلحه. شش در بر داشت که از جمله مداخلات کاهش جرم و جنایت در حالی که سه نفر مجمل. “شواهدی وجود دارد که سبز مداخلات در سطح شهری کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز به طور خاص خشونت اسلحه” گفت: Sadatsafavi از UVA بخش اورژانس پزشکی است.

“توسط به دنبال در تمام این مطالعات ما قادر به پیشنهاد ممکن است مسیر [به کاهش جرم و جنایت و] قرار دادن با هم یک تصویر کلی از این که چرا این اتفاق می افتد هر دو از نظر خشونت اسلحه و نظر کلی نرخ جرم و جنایت.”

استفاده از طبیعت به منظور کاهش جرم و جنایت

Sadatsafavi امیدوار است که محققان یافته های مشخص شده در یک مقاله در مجله بین المللی تحقیقات محیط زیست و بهداشت عمومیرا به جامعه مداخلات است که نگه داشتن مردم در امن و کاهش جرم و جنایت و ارتقای کیفیت بهتر زندگی.

“سناریوی رویایی برای من است که به منظور بالا بردن آگاهی در مورد اثربخشی و هزینه اثربخشی این استراتژی” او گفت:. “هدف بعدی ما به عنوان یک تیم است که به توسعه دستورالعمل طراحی برای گفتن, چگونه یک باغ جامعه یا جامعه کوچک پارک باید طراحی شده برای بهبود اثرات مثبت فضای سبز و ارائه عملی اطلاعات برای افرادی که در این زمینه که آیا معماران چشم انداز و یا افرادی که با شروع جامعه خود را در باغ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im