چگونه کارکنان مراقبت های بهداشتی جلوگیری از آوردن Covid-19 خانه

در حال آمدن unglued. هر روز آنها در تلاش برای محافظت از خود در بیماران مبتلا به جوامع خود و خود را از coronavirus بسیاری از کار 24 ساعته شیفت در بیمارستان به سر می برند و گاهی اوقات بدون مناسب تجهیزات حفاظت شخصی. “همه ما احساس می کنید واقعا سوخته. ما فقط می خواهیم بیماران ما به خوبی می شود و برای این کار همه گیر شود می گوید:” وال پزشکی-جراحی و بخش مراقبت های پرستار, کار در شهر نیویورک واحد مراقبت فقط برای Covid-19 بيمار. “پس از تقریبا در هر شیفت در حال حاضر زمانی که من به خانه من شکستن به اشک از تمام استرس من احساس در طول روز تمام ضربه زدن به من در یک بار.” خود را در محیط کار خطرناک است و طاقت فرسا و در برخی از متخصصان پزشکی حتی نمی توانید به خانه بروید.

در حالی که بسیاری از آمریکایی ها خود قرنطینه و اجتماعی منزوی برای جلوگیری از حتی یک برخورد شانس با کسی یا چیزی حمل Covid-19 مراقبت های بهداشتی حرفه ای با میل و رغبت خود را به همه گیر در هر روز است. آنها غبطه خوردن تهدید به خود را به خوبی بودن اما بسیاری از نگرانی در مورد انتقال است که خطر—و به طور بالقوه رمان coronavirus خود را—به کسانی که در اطراف آنها: خود را به همکاران و بیماران بله, اما همچنین خانواده ها و دوستان در حال انتظار برای آنها را در خانه. با محدود رسمی هدایت کارکنان مراقبت های بهداشتی ساخت شده است سخت در مورد چگونگی و چگونه اغلب آن را بی خطر برای حرکت بین بیمارستان ها و درمانگاه ها و خانه ها پر از افرادی که ممکن است در غیر این صورت هرگز در معرض این بیماری است. “من احساس بسیار گناه برای بودن وجود دارد برای شوهر و فرزند می گوید:” لورا یک پرستار در پورتلند اورگان است که پسر 5 سال است. (لورا مانند وال خواسته است که نام کامل او استفاده نمی شود.) “اما من نمی خواهم برای قرار دادن آنها در معرض خطر و یا خدای ناکرده آنها را بیمار است.”

بیمارستان و مانند بسیاری از محل های کار را در آنچه کارکنان خود را انجام این کار, اما کمتر از یک زمانی که می آید به آنچه انجام می دهند هنگامی که آنها را ترک. اما در مورد Covid-19 چه مراقبت های بهداشتی کارگران را در طول شیفت اثرات مردم تعامل آنها با زمانی که آنها انجام می شود. “ما می دانیم که بیمارستان در حال تقویت کنترل عفونت پروتکل های است که کمک به حفظ و ارائه دهندگان امن مانند بهداشت دست و مناسب پوشیدن [و] doffing از لباسهای محافظ می گوید:” شبیه Demehin این انجمن بیمارستان های آمریکا کارگردان خط مشی کیفیت. با توجه به دانیل Zerr بدست آورد رئیس اطفال بیماری های عفونی در کودکان سیاتل بیمارستان مدیریت شده است که تقویت کننده مراقبت های بهداشتی کارگران باید نظارت های بهداشتی خود را از نزدیک و گرفتن تست شده برای کوروناویروس. کسانی که مسئول همچنین ارائه توصیه های عملی برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض, مانند تعویض از لنزهای تماسی به بنابراین کارگران لازم نیست که به لمس چشمان خود را, و یا گره زدن, مو بلند, بنابراین آن را نمی کند نیاز به تنظیم شود.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

هنوز کوچکی از این اقدامات در مقابل با وقاحت از این مشکل را ترک کرده است برخی از کارگران اضطراب به خصوص پس از Covid-19 آزمون و تجهیزات حفاظت شخصی نیست همیشه در دسترس است. “بیمارستان مذاکرات در مورد آنچه که انتظارات را برای پوشیدن دنده محافظ در محل کار, اما این همیشه در حال تغییر به دلیل آنچه که منابع ما” لورا می گوید.

یک خانواده-اندازه گیری ایمنی تمام کارکنان مراقبت های بهداشتی در موافقت شدید بهداشت. “من با زن حامله, همسر, پسر و دو سگ. همسر من نیز یک پرستار است. ما سعی می کنیم به نوار پایین به عنوان به زودی به عنوان زمانی که ممکن است در آینده در درب, لباس, مستقیم به لباس های شسته شده می گوید:” بخش اورژانس پرستار که خواست ناشناس بماند به خاطر ترس از محل کار عواقب. “من شده است اسپری کردن [کفش من و قلم و نشان] با مواد ضد عفونی کننده و سپس آن را مستقیما به دوش.” با توجه به لورا بسیاری از همکاران او را در حال استفاده از این استراتژی به عنوان هر چند او اشاره می کند که آن را با این نسخهها کار بهترین برای افرادی که زندگی می کنند در خانه های بزرگتر. “برخی از مردم جدا در درون خانه های خود را با یک ویژه و خاص اتاق خواب,” او می گوید. “من فقط یک حمام به طوری که یک گزینه نیست.” بنابراین لورا مانند بسیاری از دیگر مراقبت های بهداشتی کارگران فقط واقعا نمی رفتن به خانه در همه.

لورا زندگی در یک pop-up truck camper در پارکینگ بیمارستان به یک اتاق به معنای خانه و خانواده هایی که کودکان در حال درمان که بیمارستان به تازگی ساخته شده است در دسترس ضروری کارکنان. “آن را مانند یک اتاق هتل, اما من نمی خواهم به استفاده بیش از حد آن, بنابراین من فقط آن را درخواست در روز که مشغول به کار هستم. سپس بقیه هفته من قصد دارم برای رفتن به خواب در camper,” او می گوید. زندگی در این راه این است که فشار بر او و عزیزان. “من اتفاق افتاده که سه روز آخر هفته بود, بنابراین من واقعا هیجان زده شاید دوباره و صرف زمان با خانواده من” لورا می گوید. “اما من تا به حال یک گفتگو با شوهرم و او گفت به من چه ما انجام می دهند ؟ ما نمی توانیم به عقب و جلو. این به اندازه کافی جدی وضعیت که در آن شما نیاز به جداسازی و یا می تواند به شما می آیند؟'” لورا نمی کنید برای رفتن به خانه که آخر هفته است و خودش را مبارزه عاطفی.

دیگر پزشکان و پرستاران باید نقل مکان کرد و به اتاق هتل و یا خواب در اتومبیل های خود را. برخی از آنها کار 24 ساعته شیفت به کاهش تعداد بار آنها حرکت بین بیمارستان و خانه. برخی خود را فرستاده اند کودکان و خانواده ها را به ماندن با دوستان و یا پدربزرگ و مادربزرگ به جای خطر افشای آنها را به ویروس.

و این اقدامات آنها را زمانی که آنها فکر می کنم آنها سالم است. چه اتفاقی می افتد به کسانی که قرارداد این بیماری موضوع دیگری است. برخی از بیمارستان ها در حال ارائه امکانات رفاهی برای کارکنان که تست مثبت اما دیگران توصیه که کارکنان خود را قرنطینه در خانه که نگرانی بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی. “آنها نمی گفت هر چیزی در مورد چگونه آنها می خواهم ما را حمایت کنید اگر ما این ویروس هستند. وجود دارد هیچ اشاره ای که در آن ما خواهد قرنطینه می گوید:” لورا. “بسیاری از ما در حال تعجب که در آن قرار ما به رفتن و [با] چه منابع مالی اگر و هنگامی که ما این را دریافت کنید.” ابهام از آن همه را ترک کرده است بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی احساس درماندگی و احساسی خسته. “وقتی این همه بیش از وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار عادلانه از افرادی که به دنبال خارج شدن از بیمارستان پرستاری برای در حالی که کمی می گوید:” یک پرستار که خواست ناشناس بماند. “من احساس وجود خواهد داشت ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که در نهایت با PTSD تشخیص زمانی که این همه گفته و انجام می شود.”

کارفرمایان به طور کامل در گسل برای استرس است که مراقبت های بهداشتی کارگران تحت و خطرات آنها, آوردن خانه به خانواده خود را. “مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید برای حفظ دهندگان و خانواده خود را امن است به انجام همه چیز ما می توانیم به کارگران لوازم و PPE آنها نیاز به محافظت از خود می گوید:” Demehin. “گسترده تر در دسترس بودن تست سریع و افزایش PPE هر دو لازم است برای نگه داشتن مراقبت های بهداشتی ما کارگران و خانواده خود را امن است.” بیمارستان ها نمی تواند تحقق آن منابع خود را—آنها نیاز به همکاری از تولید کنندگان و مهمتر از همه از دولت های ایالتی و فدرال. شده است که سخت به آمده است. به عنوان بيمارستان مبارزه به کارکنان خود آنچه را که آنها نیاز به عدم Covid-19 تست و تجهیزات حفاظتی ندارد فقط با قرار دادن ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر—آن imperils خود را در تمام جوامع است.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im