چگونه قهرمان shrews’, عجیب و غریب, ستون فقرات تکامل یافته

در نگاه اول قهرمان shrews به نظر نمی رسد فوق العاده هیجان انگیز — آنها کوچک مایل به خاکستری-قهوه ای پستانداران مربوط به مول و خارپشت و آنها نگاه کمی مانند چاق long-nosed موش. اما در زیر پوست خود را, آنها باید برخی از عجیب ترین اسکلت در قلمرو حیوانات. قهرمان shrews منحصر به فرد به هم پیوسته ستون فقرات است که خود را به تیغ دیوانه قوی — این shrews تنها وزن یک چهارم از یک پوند اما داستان وجود دارد که پشت خود را می توانید از وزن یک انسان کامل رشد کرده ایستاده بر روی آنها. دانشمندان مطمئن نیستند که چرا این حیوانات کوچک را توسعه داده اند مانند دیوانه ستون فقرات اما محققان به دنبال سرنخ در زمان CT اسکن از پتیاره تیغ را امتحان کنید برای به دست آوردن یک درک بهتر از چگونگی برآمدگی تکامل یافته است.

“قهرمان shrews باید دیوانه-به دنبال مهرههای خود را — مهره قطعه قطعه مسطح مانند نان شیرین و پهن و آنها را به یک دسته اضافی مکان های که در آن آنها را لمس مهره ها در کنار آنها. آن را می سازد واقعا سفت ستون همراه خود را به عقب وجود دارد و خوب نیست زمینه گزارش به آنچه در این ساختار ممکن است مفید می گوید:” استفانی اسمیت, یک پژوهشگر فوق دکترا در زمینه موزه و دانشگاه شیکاگو و نویسنده سرب از یک مقاله جدید در مجموعه مقالات انجمن سلطنتی B. “بنابراین ما می خواستم به نگاه در آن مهره ها و کشف کردن که چگونه آنها ممکن است استفاده از آنها.”

دانشمندان غربی اول شد آگاه از قهرمان shrews حدود صد سال پیش اما Mangbetu مردم کنگو به مدت طولانی شناخته شده در مورد shrews’ قدرت باور نکردنی. وجود دارد (شاید جعلی) داستان در مورد Mangbetu مردم نشان یک تیم از آمریکا و اروپا دانشمندان چگونه یک مرد می تواند ایستادن روی یک قهرمان پتیاره را بدون صدمه زدن به آن. دومین گونه از قهرمان پتیاره با یک پیچیدگی ستون فقرات در بین است که از اصلی قهرمان پتیاره و منظم پتیاره بود شرح داده شده در سال 2013 است. اما محققان نتوانسته اند به نقطه shrews در قرار دادن این ستون فقرات به خوبی استفاده name shrews سخت برای پیدا کردن هستند و آنها در مناطقی زندگی می کنند که در آن ناآرامی های سیاسی باعث می شود سفرهای تحقیقاتی تقریبا غیر ممکن است.

“وجود دو گونه از قهرمان پتیاره و آنها هر دو بسیار ضعیف شناخته شده است. ما نمونه از آنها را در موزه, اما ما نمی توانیم آنها را در عمل ببینید. آن را تقریبا مانند مطالعه یک حیوان در فسیل ها که در آن ما نمونه است که به ما بگویید که در مورد آناتومی اما ما نمی تواند یک زندگی نمونه به آزمایشگاه و رعایت آن می گوید:” کنت Angielczyk یک متصدی فسیل شناسی در این زمینه موزه و کاغذ ارشد نویسنده است.

نویسندگان 2013 کاغذ از جمله زمینه اواخر سر از مجموعه بیل استنلی فرض که قهرمان shrews’ ضخامت برآمدگی ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک بند به عنوان حیوانات منتقل شده, سیاهههای مربوط و پوست کنده از هم جدا نخل ساقه به حشرات. اما هیچ یک را مشاهده آنها را انجام می دهند که. همه ما با اطمینان می دانیم این است که shrews’ ستون فقرات منحصر به فرد هستند.

“خود برآمدگی قوسی و زمانی که آنها قرارداد عضلات خود را به فشار خود مهره با هم استخوان و هم بافتن واقعا محکم. وقتی اتفاق می افتد که آن را تبدیل به یک بلوک جامد از مهره ها به جای یک دسته از bendy قطعه می گوید:” اسمیت.

بدون هیچ گونه زنده shrews برای مشاهده اسمیت و Angielczyk تبدیل به استخوان در زمینه موزه مجموعه. آنها در زمان micro-CT اسکن استخوان از دو قهرمان شناخته شده پتیاره گونه و همچنین به عنوان یک “نرمال” پتیاره برای مقایسه. این اسکن نشان داد جزئیات دقیقه از استخوان اما از همه مهمتر, آنها همچنین اشاره کرد که چگونه استخوان مورد استفاده قرار گرفت در زندگی است.

“استخوان شامل یک رکورد به برخی از درجه ای از نیروهایی که در حال اقدام آنها در طول زندگی است. وجود سلول های خاص در استخوان که تشخیص زمانی که فشار در آن قرار دهید. آنها از ارسال سیگنال به سازماندهی مجدد استخوان می شود بهتر است در دست زدن به نیروهای آنها تحت بنابراین شما باید استخوان پاسخ در طول یک حیوان زندگی همیشگی نیروهای” اسمیت توضیح می دهد. “مطلق مورد علاقه من نمونه ای از این مقاله که در آن آنها قرار گوسفند در بلند کفش مثل کفش پاشنه بلند و زاویه های مختلف و از فشار تغییر ساختار درونی خود پا استخوان است.”

مسلح با دانش است که درون ساختار استخوان تغییرات بسته به جهت نیروهایی که باید در عمل استخوان اسمیت و Angielczyk تلاش برای تعیین چه این shrews بدست کرده بود تا به. “ما دریافتیم که این دو گونه از قهرمان shrews باید واقعا ضخیم و متراکم استخوانی اسفنجی در داخل مهره. درصد استخوان بالا نسبت به حجم کل این ساختار در مقایسه با دیگر shrews” اسمیت می گوید. “است که باعث می شود استخوان های زیادی داشتن مقاومت. آن را مانند یک صندلی با پاها ضخیم و crossbeams اتصال کسانی که محکم تر از یک صندلی با فقط چهار دوک وار و بدون crossbeams.”

“این واقعا جالب است زیرا آن را می گوید که این بچه ها می تواند بسیاری از نیروی فشرده سازی ستون فقرات خود را از سر تا دم. و این که جهت اصلی که نیروی اعمال شده به ستون فقرات در یک حیوان که دارای چهار پاها” در ادامه اسمیت. “این لزوما حل این سوال که چه چیزی آنها انجام می دهند اما آن را به ما یک شاخص است که آنها عادت داریم تجربه نیروی قوی در این جهت است.”

در مجموع قهرمان پتیاره برآمدگی آیا فقط نگاه سختی از خارج آنها نیز فوق العاده متراکم داخل در راه است که نشان می دهد که آنها قادر به مقاومت در برابر فشار از scrunched تا مانند یک inchworm. آن را تائید نمی کند استنلی این فرضیه که shrews مچاله کردن و سپس خود را گسترش برآمدگی به گوه جدا تنه نخل به اشکالات — تنها مشاهده مستقیم می توانید انجام دهید که. اما آن را نشان می دهد که پتیاره را ستون فقرات می تواند مقاومت در برابر نیروهای چنین رفتار تولید خواهد بود.

در علاوه بر این به بررسی نیروهای قهرمان shrews قرار گرفتند در زندگی اسمیت همچنین به تعیین تفاوت بین دو گونه شناخته شده. اصلی قهرمان پتیاره توصیف شده در سال 1910 بیشتر پیچیده ستون فقرات از گونه های جدید از سال 2013 هر چند دومی بیشتر پیچیده ستون فقرات به طور منظم از shrews. این نشان می دهد انتقالی ویژگی های 2013 گونه (ثور قهرمان پتیاره) می تواند به ارائه اطلاعات در مورد چگونه 1910 پتیاره تکامل از بلند و باریک-spined جد. برای کمک به تعیین تفاوت بین shrews’ تیغ اسمیت زحمت شمارش همه ندول و سل در نمونه’ مهره. “من فکر می کنم در مجموع چیزی مانند 17,000,” او می گوید. “ما دریافتیم که با ثور قهرمان پتیاره بود متوسط در هر دو در داخل و خارج است. زیرا از این راه است که استخوان در واکنش به, بار, که بدان معنی است که آن را نیز می تواند عملکرد متوسط. اما این فقط یک فرضیه در این نقطه است.”

و اگر این همه به نظر می رسد مانند بسیاری از زمان و تلاش به فکر کردن در مورد shrews در زمانی که جهان بزرگتر ماهی سرخ محققان توجه داشته باشید که این کمک می کند تا پاسخ های بزرگتر سوال در مورد تکامل پستانداران.

“پستانداران کوچک تجربه جهان متفاوت از ما و ما لازم نیست همه که اطلاعات زیادی در مورد راه که کوچک بودن آنها تاثیر می گذارد تعامل با جهان می گوید:” Angielczyk. “بخشی از آنچه که ما علاقه مند هستیم سوال این است که چگونه شما می توانید یک پستاندار کوچک — آنچه شما باید به طور موثر در آن و مقاومت در برابر نیروهای که در حال اعمال به بدن خود را در زمینه های مختلف کاربردی. این چیزی است که ما نمی دانیم که بسیار مورد, اما, این مهم است چرا که ما تکامل یافته از پستانداران کوچک. دانش بهتر از آنچه در آن طول می کشد تا یک پستاندار است مهم برای درک بسیاری از چیزهای عجیب و غریب در مورد پستانداران به طور کلی از جمله ما.”

اسمیت هیچ برنامه ای برای حرکت از تحصیل shrews در هر زمان به زودی. “Shrews واقعا جالب محیط زیست و آنها آنقدر کوچک آنها تقریبا راز قدرت” او می گوید. “آنها فوق العاده متنوع و من فکر می کنم آنها. آنها پیش بینی به عنوان جهنم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de