چقدر مهم است که سخنرانی در انتقال coronavirus?

طبیعی گفتار توسط افرادی که بدون علامت هستند اما شما با کروناویروس ممکن است به اندازه کافی تولید aerosolized ذرات برای انتقال عفونت با توجه به آئروسل دانشمندان در دانشگاه کالیفرنیا ، اگر چه آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است که چگونه مهم این است که به گسترش COVID-19 آن تأکید نیاز به سخت اجتماعی فاصله اقدامات — و برای virologists اپیدیولوژی و مهندسین که به مطالعه ذرات معلق در هوا و قطرات با هم کار کنند در این و دیگر بیماری های تنفسی.

ذرات معلق در هوا هستند و ذرات به اندازه کافی کوچک به سفر از طریق هوا. عادی گفتار ایجاد مقادیر قابل توجهی از ذرات معلق در هوا از ذرات تنفسی گفت: William Ristenpart استاد مهندسی شیمی در دانشگاه UC Davis. Ristenpart همکاری نویسنده در سرمقاله خود در مورد این مشکل منتشر شود در مجله آئروسل علم و فناوری.

این ذرات تنفسی هستند در حدود یک میکرون یا میکرومتر در قطر است. که بیش از حد کوچک برای دیدن با چشم غیر مسلح, اما به اندازه کافی بزرگ برای حمل ویروس ها مانند آنفولانزا یا SARS-CoV-2.

برخی از افراد superemitters

در سال گذشته Ristenpart فارغ التحصیل دانشجوی سیما اسدی و همکاران چاپ مقاله نشان می دهد که بلندتر یکی صحبت می کند بیشتر ذرات ساطع شده و که برخی از افراد هستند “superemitters” چه کسی را تا 10 برابر به عنوان بسیاری از ذرات به دیگران است. دلایل این حال هنوز روشن نیست. در پیگیری یک مطالعه منتشر شده در ماه ژانویه در مجله PLOS One, آنها مورد بررسی قرار گرفته است که سخنرانی برای تلفن های موبایل همراه با بیشترین ذرات.

محاسبه فقط چگونه به راحتی یک ویروس مانند SARS-CoV-2 گسترش می یابد از طریق قطرات نیاز به تخصص از زمینه های مختلف. از virology, محققان نیاز به می دانم که چگونه بسیاری از ویروس ها در ریه مایعات چگونه به راحتی آنها را به شکل قطرات و چگونه بسیاری از ویروس ها مورد نیاز برای شروع یک عفونت است. آئروسل دانشمندان می توانید مطالعه تا چه حد قطرات سفر پس از اخراج, چگونه آنها را تحت تاثیر هوا حرکت در یک اتاق و با چه سرعتی حل و فصل آنها را با توجه به جاذبه.

“آئروسل علم جامعه نیاز به گام تا و مقابله با چالش های کنونی ارائه شده توسط COVID-19 و همچنین کمک به آماده سازی بهتر برای ما اجتناب ناپذیر آینده بیماری های همه گیر” Ristenpart و همکاران نتیجه گیری کرد.

دیگر نویسندگان در سرمقاله هستند اسدی; پروفسور آنتونی Wexler UC Davis گروه مکانیک و مهندسی هوا فضا; و نیکول Bouvier, دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیا – دیویس. Original نوشته شده توسط اندی کاهش یافت. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im