چگونه Kickstarter کارکنان تشکیل یک اتحادیه

نقطه نیست خیلی در مورد مسائل پرداخت اما به کارگران بیشتر می گویند بیش از آنچه که آنها تولید—منعکس کننده یک روند داخلی اعتراض در سراسر صنعت فن آوری.

در فوریه 18 در اوایل سال جاری Camilla ژانگ عینک و لباس کار یک ساخته شده است که او احساس به خصوص اعتماد به نفس. او نیاز به برخی از اعتماد به نفس: آن روز نقطه اوج بیش از یک سال از کار سخت در تلاش برای متقاعد کردن همکاران او را در Kickstarter برای تشکیل یک اتحادیه.

ژانگ که مشغول به کار در سایت crowdfunding برای هنرمندان و دیگر سازندگان استخدام جدید پروژه های خود را برای توسعه تیم پیوست و در حدود دو دوجین از او همکار سازمان به رفتن از Kickstarter در Greenpoint بروکلین به ملی روابط کار هیئت مدیره دفتر منطقه ای در پایین منهتن. هنگامی که آنها وارد آنها مهر و موم شده جعبه پر از رای. یک NLRB نماینده قطع آن را باز کردن و خواندن از رای یک به یک بله یا نه.

ژانگ آورده بود یک نوت بوک به سعی کنید به شمارش آرا و به آنها به عنوان خوانده شده, اما قلم او را نگه داشته لغزش به خاطر او دست به دست شد و پس از عرق. Oriana Leckert یکی دیگر از اعضای Kickstarter توسعه تیم که فنری فر مطابقت ebullience و شور و شوق تلاش برای شمارش همراه است اما از دست پیگیری است. بنابراین او با تمرکز بر همکاران و چهره به چهره که آیا آنها غالب بود. اتاق پر تنش است. در برخی از نقاط رای گره خورده بود; در دیگران هیچ آرا به نظر می رسید به آن را دارند. “چه غلتک coaster از 30 دقیقه” به یاد می آورد Dannel Jurado, کارمند دیگری که او نیز در اتاق.

سپس یک نفر که تا به حال شده است قادر به نگه دارید تا با شمارش ناگهان سرش را بلند کرد. “من گفتم:” اوه خدای من ما باید آن'” Leckert به یاد می آورد.

Kickstarter کارکنان تا به حال کشیده شدن چیزی تاریخی: آنها اولین یقه سفید تکنولوژی نیروی کار برای داشتن اتحادیه در تاریخ ایالات متحده آمریکا. آن را در زمان کار سخت—که برخی از آن مستقیما از سنتی کار راهکار برخی از آن اقتباس شده به یک سبک جدید کار می کنند. و آن را در حال حاضر ایجاد یک موج تغییر در سراسر صنعت است.

تا کنون یکی دیگر از شرکت فنی—قطعی—است به دنبال رد پای خود را. (اعضای سیمی کارکنان هر چند بخشی از صنعت فن آوری اعلام کرد که در تاریخ 22 آوریل که آنها تشکیل یک اتحادیه.) تظاهرات عمومی از مخالفت عمده در شرکت های فن آوری مانند آمازون و گوگل را برانگیخت زمزمه که خشم می تواند به نوبه خود به unionization مبارزات نیز وجود دارد. با هموار کردن راه و نشان دادن آنچه در آن طول می کشد برای داشتن اتحادیه یقه سفید tech کارگران—و در نهایت احتمالا تامین سابقه-تنظیم قرارداد—Kickstarter کارکنان امیدوارم که آنها شروع به یک روند در منطقه ای که قبلا دست نخورده توسط unionization. این حرکت نیز می پردازد و نه فقط مسائل پرداخت و مزایای اما چگونه کارکنان می تواند بیشتر از قدرت بیش از آنچه تولید می کنند.

Kickstarter شناخته شده است به عنوان یکی از پیشرو شرکت فنی: از آن زمان اولیه و غیر معمول مرحله از reincorporating به عنوان یک نفع عمومی شرکت در سال 2015—یک ساختار است که طول می کشد را به حساب نه تنها نیازهای مالی از سهامداران بلکه کسانی که از کارمندان گسترده تر جامعه و محیط زیست است. کارکنان توصیف یک باز و به طور کلی تخت و فرهنگ است.

اما زمانی که پری چن یکی از سایت سه cofounders که تا به حال سمت چپ در پایان سال 2013 آمد به مدیر عامل کار در سال 2017, یک دوره آشفتگی آغاز شد. پنجاه نفر سمت چپ. کارکنان گفت BuzzFeed در سال 2018 است که او ساخته شده و تعدادی از تصمیم گیری به تنهایی مانند دور انداختن ویژگی های جدید و یا جدول زمانی پروژه و وادار کردن مردم تحت این باور است که به عنوان بنیانگذار او تا به حال چشم انداز به راهنمای شرکت در آینده است. “پری آمد و فقط تخریب فرهنگ تحت فشار قرار دادند بسیاری از واقعا خوب مردم می گوید:” تیلور مور یکی از کارکنان سابق که مشغول به کار در این شرکت در تیم امداد رسانی در زمان و بخشی از اولین گروه از کارکنان که تصمیم به سازماندهی یک اتحادیه. “این فقط واقعا پاره از هم جدا در یک مقدار زیادی از کار خوب که این شرکت انجام شد.”

چن به طور طبیعی می بیند رهبری خود را به عنوان لازم و مفید است. “هنگامی که وجود دارد یک رهبری تغییر, تغییرات دیگر به ناچار رخ می دهد. برخی از پیدا کردن تغییر و ابهام بسیار دشوار است دیگران آن را به عنوان یک فرصت” چن گفت: در یک ایمیل. “زمانی که من بازگشت در سال 2017, آن وقت بود بر من به طور کامل ارزیابی دولت از سازمان—چرا چیزهایی که خوب کار مشغول به کار بودند و به همین دلیل چیزهایی که نمی شد نمی شد—هر گونه تصمیم گیری لازم است در حالی که من در خدمت به عنوان مدیر عامل و کمک به مجموعه این شرکت برای رهبر بعدی.”

یکی از این تغییرات که بیشتر خشم کارکنان این تصمیم برای پایان دادن به قطره ای اعلام کرد در اواخر سال 2018 است. قطره ای بود از یک ابزار است که تا به حال طراحی شده است به اجازه سازندگان پروژه ها در سایت شروع به اشتراک شبیه به Patreon اجازه می دهد آنها را به ساخت پایدار جریان درآمد. از بین بردن ابزار “آمد از آبی” ژانگ می گوید: با “مشاوره” با کارمندانی که تحت تاثیر قرار گرفتند. “این به نظر می رسید در هوی و هوس از یک نفر فقط یک پتو تصمیم” او می افزاید.

در یک ایمیل چن در دفاع از این حرکت. “من درک می کنم که چگونه آن را احساس می کند به یک پروژه لغو شد. به ویژه هنگامی که چیزی است که شما به ریخت و خود را به رفتن به دور. تصمیم گیری مانند این و شما می دانید که آنها را منفور با مردم به طور مستقیم تحت تاثیر قرار. هنوز هم به عنوان رهبران یک سازمان بزرگتر شما نیاز به جلوگیری از ساخت این تماس های سخت که هرگز ساخته شده و بدون تجزیه و تحلیل گسترده و شور و مشورت” از مؤسسین به من نوشت. “در مورد قطره ای ما نیاز به وقف بیشتر از این شرکت منابع محدود به Kickstarter[‘s] هسته ای, که جایی است که ما reassigned اکثریت چکه تیم است.”

“وجود دارد صحبت از اقدام جمعی پس از آن, اما آن را فقط کاملا ضربه آستانه از اعداد و یا شدت” مور به یاد می آورد.

پس از آن همیشه پانچ نازی ها راه اندازی شد در ماه اوت سال 2018 است. طنز طنز “در مورد کشور ما در نبرد علیه نژادپرستی” ایجاد شد و پس از نئو نازی ها ریچارد اسپنسر رو پانچ در چهره در دوربین. آن را به جلب توجه از جناح راست خروجی Breitbart که چاپ مقاله ادعا نقض پروژه Kickstarter است شرایط استفاده از خدمات است که ممنوع “تشویق به خشونت علیه دیگران است.”

اعتماد و امنیت تیم وظیفه نظارت بر سایت پروژه های صورت مشاهده مشکلات احتمالی و یا نقض این شرکت قوانین. که تیم را نقد و بررسی این پروژه بحث برانگیز برای تعیین اینکه آیا آن را نقض Kickstarter را از نظر. با توجه به فرهنگ باز وجود دارد معمولا بسیاری از ارتباطات بین تیم مورد تصمیمات بزرگ بود و کل شرکت بود و در حال حاضر علاقه مند به سرنوشت این پروژه است. بنابراین زمانی که تیم مدیریت تصمیم به انصراف از این پروژه یکی از اعضای آن نوشته شده این تصمیم در شل—کانال که تا آن زمان بود راه مشترک برای برقراری ارتباط مورد مهم تصمیم گیری است.

واکنش فوری بود. “بسیاری از ما خشمگین هستند و بسیاری از ما نگیرید و ما بگویند که” مور می گوید که یکی از کارکنان به صحبت کردن در شل کردن کانال. مدیریت به نام همه دست نشست به توضیح این تصمیم این پروژه را در پایین; تقریبا همه کارکنان حضور داشتند. بسیاری از ابراز شدید و سوء ظن در مورد تصمیم گیری. مور می گوید: او گفت: در این نشست “است که آن را عمیق و اخلاقی اشتباه برای حمایت از نازی ها را هماهنگ ارتباطات کمپین با انجام خواسته های خود و لغو این پروژه است.”

دیگران نگران آن خواهد سوخت بیشتر آزار و اذیت Kickstarter کارکنان را در جناح راست آشوبگران. برخی نگران بودند که بسیاری از سازندگان در این سایت آمده است که از گروه های هدف توسط نئو نازی ها—مردم رنگ LGBTQ مردم—احساس می کنید اجازه دهید پایین. خشم برش در سراسر نقش و تیم. “وجود دارد بسیاری از مهندسین نرم افزار که با استفاده از امتیازات خود را … به صحبت کردن در مورد این” در این نشست می گوید Yatrik Solanki یک Kickstarter مهندس. “بود که برخی بسیار الهام بخش همبستگی برای دیدن.”

پس از آن هنگامی که مور زد به یک کارمند که گفته بود او را به تجدید نظر در کار در Kickstarter اگر تصمیم ایستاده بود مور فریاد زد: “اتحادیه!” این اولین بار بود او می گفت: آن را با صدای بلند.

در عین حال آن را احساس به عنوان اگر نگران کارکنان برنده شده بود. مدیریت معکوس البته روز بعد و نگهداری پروژه در سایت. “این احساس فوق العاده” مور می گوید. “ما ایستاده بود تا برای آنچه که ما اعتقاد در ما تا به حال یکدیگر را پشت و نتیجه این بود که درست اتفاق افتاده است.”

پس از آن مدیریت واکنش در برابر کسانی که گفته بود تا چند کارکنان می گویند. کسی که نوشته شده در مورد این تصمیم در شل شد و گفت: این شرکت تا به حال از دست داده و اعتماد به او و به پیشنهاد او قطع پرداخت ارز برای استعفا با توجه به سه نفر. که خشم او همکاران. “من هنوز هم می تواند احساس اسید سوزاند که خشم” مور می افزاید.

RV Dougherty از کارکنان سابق که مشغول به کار در اعتماد و ایمنی تیم بازگو که مدیریت منظم آنها و دیگر اعضای تیم خود را برای صحبت کردن در مورد آن را پس داده است. ژانگ مور و کارمند دیگری در اعتماد و ایمنی نیز گفت: تیم مواخذه شد. “مردمی شروع به کشیده شدن به یک بر روی آنهایی که با مدیران و گرفتن تنبیه برای داشتن خواستار پاسخگویی و یا صحبت در مورد وضعیت گفته بودن آن نیست و جای خود را” Dougherty می گوید. مردم در اعتماد و ایمنی تیم بودند گفت: “اگر شما نمی توانید فقط اجرای تصمیمات ما را, شما باید در پیدا کردن شغل دیگری.”

مقابله به مثل نیست محدود به این تیم است. سایر کارکنان از مهندسین به اعضای تیم نیز می گویند آنها مواخذه برای صحبت کردن. مور می گوید: به او گفته شد اظهارات خود در همه دست به دست شدند “سمی و خطرناک” است و او نباید علنا سوال مدیریت را انتخاب و در غیر این صورت او می تواند از کار اخراج شدند.

شرکت اختلافات این حساب. “هیچ کس از کار اخراج و یا تهدید به فسخ در ارتباط با این موضوع” دیوید گالاگر ارشد ارتباطات مدیر در Kickstarter گفت: در یک ایمیل.

کارکنان شروع به صحبت کردن با یکدیگر در مورد شکایت دیگر “از طریق شبکه زمزمه” با توجه به Dougherty. برخی از توصیف تجربه آزار و اذیت و عدم حمایت زمانی که آنها آن را گزارش به مدیریت Dougherty می گوید. دیگران آورده تا پرداخت نابرابری و عدم اقدام آنها را به آدرس. کارکنان شروع به درک که فردی خود تجربه نیست جدا شده است. آن این بود: “این واقعا نوعی زیبا لحظه” آنها اضافه کنید.

“Kickstarter با هدف ایجاد یک محل که در آن همه ما کارکنان با عدالت رفتار شود و احساس حمایت و محترم و با ارزش را بدون در نظر گرفتن جنسیت و گرایش جنسی و یا هر ویژگی می گوید:” گالاگر اما آن را نه “همیشه به خوبی طراحی سازه ها در محل به حمایت از این تلاش است.” او گفت که این شرکت کار کرده است برای تصحیح این, معرفی قوی تر سیاست ها و روش برای آزار و اذیت و تبعیض و مقابله به مثل در اواخر سال 2018 است.

مور و دیگران شروع به این باور است که بهترین راه برای تضمین قدرت بیشتر برای Kickstarter کارکنان خواهد بود برای تشکیل یک اتحادیه—یک وسیله نقلیه نه تنها برای چانه زنی بر پرداخت و مزایای اما برای دادن کارکنان بیشتر نفوذ. نه به ذکر است که کارکنان بدست طعم قدرت اقدام جمعی زمانی که آنها به عقب رانده در برابر مدیریت تصمیم به خراب کردن همیشه پانچ نازی ها پروژه. “مردمی شده بود ناراحت بودم اما هرگز انرژی را از جمله [لینک مستقیم] عمل” Dougherty می گوید.

“این بسیار روشن راه را به آدرس علت ریشه تمام مشکلات ما بود به تغییر توازن قدرت” مور می گوید. “و راه شما این است که از طریق یک اتحادیه.”

به شکل یک اتحادیه, اگر چه آنها نیاز به متقاعد کردن اکثریت کارکنان برای پیوستن به. مور شد تا یک لیست از مردم به گمان او حمایت خواهد یک لیست او هنوز هم نگه می دارد در میز خود را. سپس او شروع به آنها را دعوت به قهوه خود را در استودیو شخصی که در آن او در حال حاضر ثبت یک پادکست کمدی. این یک آجر بزرگ دیواره فضایی با چوب تیره میز کنفرانس و یک رنگی ضبط منطقه است. او آنها را بر روی یک نیمکت آبی و تلاش برای متقاعد کردن آنها را از پشت خود را بزرگ چوبی میز.

هسته گروه تا به حال برخی از چیزهایی که برای آن: آنها به نمایندگی از طیف وسیعی از مهارت ها و پس زمینه. مور یک فرد با یک حضور بزرگ و گونه گلگون پشت بور سبیل و ریش است “گوینده” و لذت انجام یک گفتگو. Dougherty به حال قبلی سازماندهی تجربه آورده و تکنیک های مانند “مشت پنج” یک راه از رای گیری بود که فقط بله یا خیر اما افراد مجاز برای نشان دادن حمایت در یک مقیاس از یک تا پنج. حداقل یک عضو در حال حاضر شده است در یک اتحادیه: Leckert که پیوست و بعد از آن مشغول به کار در رشته کتابفروشی در سال 2001 و در UAW وجود دارد. “خدا را شکر ما تا به حال یک, گوناگون, گروه های هوشمند از سازمان” مور می گوید. “اگر شما در حال سازماندهی برای افراد با مهارت های متنوع, مجموعه, مطمئن شوید که تیم خود را متنوع است.”

حدود 10 تا 15 نفر نشان داد تا برای اولین جلسه رسمی در مور استودیو از طیف وسیعی از تیم ها و در انواع مشاغل. “مردمی بودند واقعا انرژی در مورد آنچه ممکن است بلکه تلاش برای کشف کردن چه چیزی ما حتی” Dougherty می گوید. نبود داده شده است که آنها را به شکل یک اتحادیه; آنها همچنین در مورد ایجاد یک درخواست تبدیل Kickstarter به یک کارمند متعلق به شرکت تعاونی یا به دنبال راههای دیگر به سوی داشتن یک بیشتر صدای. اما یک اتحادیه “احساس ترین و شایسته پیروزی چیز” مور یادداشت ها.

کسانی که اوایل unionization جلسات شد و یکی از اولین بار در کارکنان از جمله یک مقطع از این شرکت تا به حال فرصتی برای بحث در مورد چالش هایی که با آنها مواجه شده در محل کار. اول دو جلسه بودند تقریبا مصرف توسط مردم به اشتراک گذاری داستان های خود را و عصبانی شدن در هر یک از دیگران’ به نمایندگی.

آنها به سرعت به این درک رسیدم که آنها با انگیزه های به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از نگرانی ها نه فقط در مورد دست زدن همیشه پانچ نازی ها. یک ورزش است که در آن هر کس نام خود را در بالا مسائل را برای چه یک اتحادیه می تواند آدرس نشان داد برخی از تم سازگار: عادلانه پرداخت تنوع عادلانه انضباطی و بررسی فرآیندها و فراگیر تر تصمیم گیری.

اما آنها تا به حال بسیاری از کار سخت جلوتر از آنها. در محل های کار فناوری “وجود دارد مانند یک خانواده فرهنگ و این احساس بسیار مسطح می گوید:” فضل Reckers یک سازمان با دفتر و کارکنان حرفه ای اتحادیه بین المللی که در نهایت کار با Kickstarter کارکنان در مبارزات انتخاباتی خود را. “وجود دارد این ترس از جنگ است.” که می توانید آن را دشوار است به مردم آماده به هم بزنید تا توسط unionizing.

در حالی که بسیاری از انواع مختلف از مردم کار در تکنولوژی وجود دارد گرایش به “یک جریان فردگرایی یک زمان از امتیاز” Leckert می گوید. حقوق و مزایای اغلب سخاوتمندانه. محل های کار آمد با قدرت پردازش مانند پینگ پنگ میز و رایگان آبجو و تنقلات. مهندسین به ویژه در تقاضای بالا هستند که به آنها می دهد برخی از امنیت شغلی است.

از سوی دیگر تکنولوژی کارگران تمایل به خصوص اختصاص داده شده به شرکت آنها را برای کار—از آنجایی که آنها معمولا خود را انتخاب کنید از مکان های به کار—و کاری که آنها انجام می دهند. بنابراین چه چیزی باعث آنها را به داشتن اتحادیه ممکن است مهیج برای بهتر پرداخت اما به دست آوردن بیشتر می گویند بیش از یک شرکت را تصمیم گیری.

مهم ترین ابزار برای تلاش برای متقاعد کردن همکاران خود را هر کس گفته من به سادگی صحبت کردن به مردم ، اگر چه Kickstarter یک محل است که کارکنان را تشویق می کند برای رسیدن به هر یک از دیگر—یکی از آن شعارها برای کارکنان خود است “همیشه به ملاقات با افراد جدید”—آن را هنوز هم یک تکنولوژی در محل کار که در آن بسیاری از ارتباطات انجام شده است بیش از شل یا ایمیل; چهره به چهره گفتگو نمی لزوما به راحتی. “من برای اولین بار زن و شوهر از مکالمات آن را بسیار دشوار است برای من” ژانگ می گوید. “من نوع تمرین در سر من است … آن را تقریبا مانند رفتن در یک تاریخ برای اولین بار.”

“در ابتدا ما نمی drop U کلمه” Dougherty می گوید. به جای صحبت با تمرکز بر مردم چگونه احساس خود را در مورد کار در Kickstarter. “هنگامی که صحبت در مورد آنها چیزی است که بزرگ نیست, ما می خواهم می گویند:” شما تنها نیستید که.'” اولین سازمان آغاز شده و با مردم آنها را می دانستند و از گسترش آن وجود دارد. همکاران خود را’ نگرانی در مورد یک اتحادیه شد به عنوان متنوع به عنوان کارکنان خود را. “هر فرد چیزی متفاوت است که مهم است که به آنها” ژانگ می افزاید.

برای بسیاری از کارکنان و اتحادیه های کارگری بودند بیگانه نهاد. “برای بسیاری از مردمی این بود” چه می خواهد که حتی شبیه اینجا ؟ که فقط اتفاق می افتد در کارخانه طبقه'” Dougherty اشاره می کند.

Jurado اذعان می کند او یکی از افرادی که تا به حال فکر در مورد اتحادیه های کارگری استفاده از تکنولوژی. “من تا به حال افتخار به نه مورد آن فکر می کنم,” او می گوید. “این چیزی است که کارگران با تکنولوژی لازم نیست چرا که آنها پرداخت می شود بسیار خوب است.” اما سازمان قادر به اشاره به موج unionizing در رسانه های دیجیتال و حتی در مکان هایی مانند موزه ها را به نقطه ای که اتحادیه های کارگری هستند و نه فقط برای افرادی که پوشیدن کلاه های سخت به کار می کنند. “من می خواهم به مردم نگاه, LeBron James, یک, اتحادیه اروپا, تام هنکس یک اتحادیه'” مور می گوید. “بسیاری از ثروتمندان مشهور و مردم در اتحادیه زیرا آنها کار می کنند.”

“بخشی از شغل من است tech کارگران به درک که آنها در حال کارگران” Reckers می گوید. “شرایط است که کارگران در [تکنولوژی] شرکت هایی هستند که متفاوت از شرایط است که کارگران در صنایع دیگر.”

دیگران فکر کرده اید که چرا یک اتحادیه بود و حتی لازم از شرایط کار در حال حاضر بسیار خوب است. سازمان استدلال کرد که اتحادیه کمک خواهد کرد که نگه داشتن همه است که امن حتی در زمان بد است. “مزایای ما فوق العاده هستند. اجازه دهید آنها را در نوشتن و قرارداد موظف به طوری که مدیریت نمی توانید آنها را دور” مور خواهد استادانه درست شده. “شما لازم نیست صبر کنید تا زمانی که شما در حال از دست دادن شروع به مبارزه.” برای بسیاری از کسانی که می خواستند یک اتحادیه مبارزه نبود در مورد مزایای به هر حال.

در عوض آنها با تمرکز بر ایجاد شفاف تر شیوه برای استخدام شلیک و انضباطی. آنها می خواستند بهبود فرآیندهای برای تشکیل پرونده و پاسخگویی به شکایات از مسائل مانند آزار و اذیت جنسی از جمله نظارت از سازمان دیده بان. مردم نگران حصول اطمینان از پرداخت برابری بین مردم در شبیه نقش بدون در نظر گرفتن جنسیت و نژاد و یا دیگر وضعیت. و شاید جای تعجب نیست پس از بسته شدن قطره و همیشه پانچ نازی ها اختلاف آنها با کارکنان به صدا در تصمیم گیری های مهم.

سازمان همچنین با اشاره به این دور از اخراج در شرکت های فن آوری مانند Etsy و ساوندکلاود به عنوان نمونه از چه چیز می تواند به جنوب. (برخی از Kickstarter کارکنان تا به حال حتی کسانی که تجربه دست اول.) Jurado گذاشته شده بود در Etsy به عنوان به خوبی به عنوان یکی دیگر از راه اندازی قبل از آمدن به Kickstarter. ژانگ تا به حال تعدادی از تجربیات با آزار و اذیت جنسی و سمی در محیط های قبلی محل های کار است. Kickstarter خود را تا به حال حداقل دو دور از اخراج های دسته جمعی. حتی به خوبی پرداخت مهندسین “شد آگاه از آنچه مدیریتی تناقض می تواند احساس مانند” Solanki می گوید. “که نوسانات … است که قطعا چیزی است که ایالات مردم است.”

“من سازماندهی در کنار مهندسین ساخته شده است که بیش از دو برابر من حقوق و دستمزد” Dougherty می گوید. “اما ما به اشتراک گذاشته است که مبارزه مشترک وجود دارد و یک حس همبستگی.”

آن یکی از چیزهایی که برای بسیاری از افراد در Kickstarter برای به اشتراک گذاشتن یک سیاسی مترقی سیاسی چشم انداز است که ایدئولوژیک دوستانه به اتحادیه های کارگری. اما این دیگر برای آنها به متقاعد شود که باید بر روی ثبت نام در با اتحادیه خود را در محل کار. رانندگی خانه شخصی مزایای unionizing بود به همان اندازه مهم است. “ایدئولوژی و سیاست هستند و نه به اندازه کافی شما را به یک ماده مورد به مردم” مور می گوید.

و این مهم برای سازمان به گوش دادن به مردم و سعی کنید به درک که در آن آنها از آمدن به جای هل دادن اتحادیه ایده و یا از دست دادن صبر و شکیبایی است. “شما نیاز به باز کردن به شنیدن مخالفت” ژانگ ادعا میکند. که نیاز به “داشتن به اندازه کافی صبر و شکیبایی و عشق به مانند” من درک که در آن شما در حال آمدن از من می شنوید من هنوز هم واقعا به شما احترام بگذارند و در مورد مراقبت از شما.'”

هر یک از برگزاری جلسه آغاز شد و با بحث در مورد این گروه ارزش و چگونه کسانی که تا به حال یا نه, بازی های برگزار شده در طول هفته گذشته است. هر کس برداشت های مختلف گروه کاری در اتحادیه تلاش برای تمرکز بر روی: رسانه های اجتماعی, توسعه حتی “vibes.” “مردم قادر به انجام چیزی است که آنها خوب هستید” Leckert می گوید و هیچ فرد بود در قلاب برای هر کار داده می شود. تقریبا هر کس من به صحبت کرد با اشاره به اهمیت “توزیع قدرت”—و نه فقط تصمیم گیری جمعی است اما همچنین قادر به اشتراک گذاری وظایف به طور مساوی به طوری که مردم آن را دریافت سوخته.

سازمان نگه داشته و مسیر گفتگو و چگونه آن را به مطمئن شوید که آنها می دانستند که به خاطر رسیدن به. آن را به ویژه مهم است با توجه به این که معمولا ثابت گردش در فن آوری به عنوان مردم آب پز و یا ترک برای فرصت های بهتر. هر تصمیم گیری ساخته شده بود از طریق اجماع. آنها مطمئن شوید که برای ایجاد یک کشور مستقل شل بنابراین به عنوان نه به استفاده از منابع شرکت. “ما در زمان لعنتی یادداشت” مور می گوید. “ما تا به حال واقعا خوب رکورد نگه داشتن مسائل خسته کننده است که گاهی اوقات مردم در مورد فکر نمی کنم.”

در ضمن هسته سازماندهی گروه تا به حال برای انتخاب یک اتحادیه به چین با. زمانی که آنها آغاز شده وجود ندارد یکی از خاص اتحادیه در تلاش برای سازماندهی کارگران با تکنولوژی و انتخاب پایین آمد به انجمن صنفی نویسندگان امریکا در شرق که مشغول به کار بود با دیجیتال روزنامه نگاران و دفتر و کارکنان حرفه ای اتحادیه بین المللی. اولین بزرگ رای انتخاب شد; با OPEIU برنده شد.

در بهمن ماه سال گذشته مدیریت بعد از تلاش و اوایل ماه آینده با ارسال یک ایمیل به کارکنان است که اشاره به این اتحادیه تلاش است. بنابراین سازمان رفت و با مبارزات انتخاباتی خود را در مدت کوتاهی پس از.

شرکت مدیریت مخالف ایجاد یک اتحادیه. در ماه مه سال گذشته مدیر عامل عزیز حسن گفت: در companywide ایمیل که یک اتحادیه خواهد “به طور قابل توجهی تغییر در این راه عمل کنیم و با هم کار کنند.” زمانی که به تازگی خواست تا توضیح دهد که مدیریت این موضع در آن زمان کیت Bernyk مدیر ارتباطات در Kickstarter یک ایمیل به در گفت: “این شرکت که Kickstarter بهتر بود قرار است برای غلبه بر چالش های خود در خدمت ماموریت خود و حق انجام شده توسط کارکنان خود و جامعه بدون چارچوب یک اتحادیه. دلیل این است که به عنوان یک نفع عمومی شرکت و شرکت Kickstarter همیشه عمل در راه است که باعث کاهش فشار به تعقیب سود و ما را نگه می دارد با تمرکز بر ماموریت ما: کمک به پروژه های خلاق به زندگی است.”

پس از رفتن عموم کارکنان می گویند که اب و هوای مدیریت تلافی. در ماه سپتامبر مور و یکی دیگر از برجسته سازمان Clarissa Redwine بودند از کار اخراج شدند. یک سوم تراویس بند گفته شد موقعیت خود بود که حذف شده است. کارمندان متعدد استدلال می کنند که این سه نفر اجازه دهید چرا که آنها درگیر شدند در unionizing. مور که مشغول به کار در تیم توسعه می گوید که در مدت کوتاهی پس از اتحادیه عمومی رفت, او قرار بود در طرح بهبود عملکرد برای “آوردن کافی در پروژه ها.” او می گوید بعد از دو چهارم شد و اکثر تولیدی خود را در Kickstarter اما او هنوز اجازه رفتن. او ناعادلانه شلیک اتهام انتظار با NLRB.

این شرکت تکذیب تخلف است. “Kickstarter نه انتقام در برابر هر کسی برای اتحادیه سازماندهی” Kickstarter را گالاگر می گوید. “ما اخراج دو تن از اعضای هیات در ماه سپتامبر اتفاق افتاده است که به اتحادیه سازمان اما ما گفت: آنها از کار اخراج شدند به دلایل عملکرد.” بند “نمی شد اجازه رفتن به دلایل عملکرد و یا برای اتحادیه سازماندهی. خود کار حذف شد چرا که او کار بر روی یک سرویس است که ما تعطیل.”

هنوز سازمان هدف این بود که این شرکت به طور داوطلبانه به رسمیت شناختن اتحادیه پس از آنها قادر به اثبات آنها حمایت اکثریت از طریق امضا دادخواست. در اوایل ماه اکتبر سازمان به طور رسمی درخواست شده است که مدیریت رسمیت شناختن اتحادیه بر اساس آن دادخواست. اما مدیریت خودداری کرد و به جای تحت فشار قرار دادند برای یک NLRB انتخابات که به طور معمول باعث می شود آن را سخت تر به موفقیت داشتن اتحادیه.

Kickstarter مدعی آن اصرار بر رسمی انتخابات با انگیزه بود و اعتقاد به این که اکثریت کارکنان را پشتیبانی نمی کند ، “روشن بود از ابتدا این بود که هیچ اجماع در unionization سوال در میان کارکنان ما” گالاگر می گوید. “ما تا به حال یک مسئولیت برای حفاظت از حقوق همه کارمندان در این فرایند کسانی که می خواستند یک اتحادیه و کسانی که نمی.” او به نام انتخابات “منصفانه و دموکراتیک ترین راه برای حل و فصل بحث داخلی و اطمینان حاصل شود که همه صداها شنیده می شد.”

که موضع گرفت و بسیاری از شگفتی است. “ما بسیار خوش بینانه در مورد واکنش ما را از مدیریت” Solanki می گوید. “ما فقط از نوع فرض بر این است که این Kickstarter و همه چیز خواهد بود کاملا خوب است.”

بنابراین سازمان به حال آماده سازی برای نبرد سختی اتحادیه انتخابات. در ماه دسامبر آنها زمینه با NLRB و سپس مشغول به کار در حفاری پشتیبانی در میان همکاران. آنها “ramped تا تلاش برای one-on-آنهایی که ساخته شده مطمئن شوید که آنها صحبت کردیم به هر کس” Reckers می گوید. برخی از افرادی که به امضا دادخواست به مدیریت درخواست داوطلبانه به رسمیت شناختن تبدیل شده بود ولرم در حالی که دیگران که مردد بودند در حال حاضر در هیئت مدیره. سازمان بررسی می شود و با هر کس به مطمئن شوید که آنها می دانستند که آنها ایستاده بود و تجمع برای حمایت از کسانی که مردد بودند. آن را “طاقت فرسا” Reckers می افزاید و نه فقط برای برگزارکنندگان اما برای دیگر کارکنان که به طور مداوم در حال pestered در مورد جایی که آنها ایستاده بود.

“ما می دانستیم که این امر می تواند یک حاشیه” Reckers به یاد. انتخابات در نهایت صورت گرفت در ژانویه 23.

با وجود مقاومت در برابر آن به اتحادیه Kickstarter مدیریت را به برخی از تصمیم گیری است که سازمان احساس مفید بود. آن را قرار داده نشده است تا مبارزه است که باید گنجانده شود را در چانه زنی واحد اغلب یک نقطه چسبیده در unionizing مبارزات به عنوان کارکنان و مدیریت مبارزه با بیش از که شمارش به عنوان مدیریت و چه کسی ندارد. و آن را امضا بر روی یک بی طرفی توافق در سرب تا NLRB انتخابات پرهیز از برقراری ارتباط با کارکنان در مورد آن نقطه نظر است که آنها نباید به شکل یک اتحادیه. اما Kickstarter مدیریت کلی وضعیت ارائه شواهد بیشتری است که با تکنولوژی محل کار نیست خیلی متفاوت است ، “کارفرمایان در حال رفتن به مبارزه با آن می گوید:” هارون Petcoff یک سازمان با نیویورک Tech کارگران ائتلاف. “مهم نیست که اگر شرکت شما در این مورد به نفع شرکت و یا چگونه مترقی ماموریت شرکت شما است.” از آن زمان بیش از سه هفته پس از انتخابات به شمارش آرا. اما به عنوان به زودی به عنوان آنها پیدا کردن tally—46 بله هیچ 37—کسانی که در NLRB دفتر پشت سر هم به شادی و کف. همه شروع به گریه و در آغوش یکدیگر. “این بود یکی نبود احساسات” ژانگ می گوید. وجود امداد و شادی و ناباوری. “آیا ما در واقع آن را انجام دهد ؟ آیا این واقعی است؟”‘

“مردم مانند” من نیاز به یک سیگار,'” Jurado می گوید. او سیگار نکشید, اما هنوز هم به عنوان داشتن یک, برای از بین بردن تنش است. هنوز “این چنین شاد بعد. آن را به رفتن به پایین به عنوان یکی از این خاطرات است که من باید برای همیشه.”

در حال حاضر سازمان باید چرخد به بعد و شاید حتی بیشتر به چالش کشیدن گام: چانه زنی با مدیریت بیش از یک قرارداد است. Solanki امیدوار است که این اتحادیه می تواند امن شرایط که سابقه تنظیم برای بقیه میباشد.

حتی قبل از آنها شروع مذاکرات قرارداد هر چند این اتحادیه تاثیر داشتند. در پی افت قابل ملاحظه در پروژه های جدید در طول coronavirus گیر این شرکت گفت که کارکنان آن را به دنبال “هزینه های قابل توجهی برش.” اتحادیه قادر به تضمین یک توافق با مدیریت قبل از آن اقدامات در مجموعه ای است که تضمین می کند چهار ماه از قطع پرداخت و ادامه داد: مزایای بهداشت و درمان برای هر کسی که گذاشته می شود خاموش به یاد بیاورید حقوق به طوری که کسانی که گذاشته می تواند بازگشت به فرصت های شغلی در آینده و آزادی از noncompete موافقت نامه برای کسانی که قبول قطع پرداخت. Kickstarter گذاشته 39 درصد از نیروی کار خود را در اوایل ممکن است.

موفقیت خود را می تواند الهام بخش دیگران است. OPEIU در حال حاضر شروع به گرفتن تماس از کارگران در دیگر شرکت های فن آوری در سراسر unionizing مبارزات انتخاباتی. اما رای موفق جلب علاقه شدید از تکنولوژی کارکنان در طیف وسیعی از شرکت ها. “آن را تشویق کارگران در سراسر صنعت به چانه زنی جمعی بیشتر به طور جدی به فکر کردن در مورد چگونه آن را ممکن است مناسب به محل کار خود را و کمک به رسیدگی به مسائل آنها در حال تجربه” Petcoff می گوید.

کارکنان دیگر شرکت های فن آوری در حال حاضر صحبت کردن در برابر آنچه آنها را به عنوان مدیریت سوء استفاده از کار خود را برای اهداف آنها را قبول ندارند ، کارمندان گوگل موسوم به تعدادی از تعطیل به اعتراض کار خود را با گمرک و حفاظت از مرزها. کارمندان مایکروسافت باید اعتراض خود را به کارفرما کار با یخ و یک وزارت دفاع پروژه ای است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور بهبود حملات هواپیماهای بدون سرنشین; این شرکت تصمیم به تمدید دومی قرارداد پس از کارکنان صحبت کرد. آنها نیز خشم خود را از شرکت’ بدرفتاری همکار خود کارگران است. کارمندان گوگل اعتراض کرده اند اتهامات آزار و اذیت جنسی; کارکنان آمازون به تازگی صحنه sickout در همبستگی با کارگران انبار که در حال بیمار شدن با کوروناویروس. “کارگران با تکنولوژی به نظر می رسد خود را سازماندهی به خصوص علاقه مند در محصول خود را به کار و ملاحظات اخلاقی در پشت آن” Solanki یادداشت ها. “در بسیاری از بکر انرژی وجود دارد.”

چه unionization ارائه می دهد یک راه به آنها را بیشتر از یک صدا. “داخلی سازماندهی تلاش های سراسر عدالت اجتماعی مسائل را نمی توان در انزوا” Reckers می گوید. “در نهایت به تضمین می کنند که شما حق به توانایی برای قرار دادن فشار بر رئیس و برای رسیدن به خواسته های خود و رسیدن به اهداف خود با کسانی که تعطیل و در اعتراض به فعالیت های شما نیز نیاز به حمایت اتحادیه قرارداد.” گوگل برای مثال به اخراج تعدادی از کارکنان که درگیر در اعتراضات اگر چه این شرکت گفته نیویورک تایمز که آنها از کار اخراج شدند برای درگیر شدن “در عمدی و اغلب نقض مکرر ما به مدت طولانی اطلاعات سیاست های امنیتی.”

“من فکر نمی کنم که ما شروع به این کار” Jurado می گوید. اما “من فکر می کنم ما یک سیگنال از آنچه ممکن است.”


این داستان پشتیبانی شده توسط روزنامه نگاری غیر انتفاعی از مشکلات اقتصادی پروژه گزارش.


بزرگ تر سیمی داستان
  • در طول مستند, نقشه های گوگل به پسر من یک راه
  • شات اول: در داخل Covid واکسن سریع آهنگ
  • چگونه پارسه طراحی فوق العاده سریع اینترنت در خارج از کشور
  • سفینه فضایی زمین و ارزش آرمانی فکر کردن
  • در مورد بازگشایی مدارس
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>