همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس.

یک سوال از خود شما ؟ ایمیل ما در اینجا.

1. چه coronavirus چسبیدن به اطراف در سطوح?

دو مطالعات منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند و لانست در زمان نگاهی به coronavirus را عمر. پس از معرفی آن به سطوح مختلف و در محیط آزمایشگاه محققان دریافتند که این ویروس عفونت زا باقی می ماند برای 24 ساعت در بسته های مقوا و کمتر از سه ساعت در چاپگر و یا بافت کاغذ. نرم و صاف کردن سطوح تمایل به بندر ذرات ویروسی بسیار طولانی سه تا چهار روز در پلاستیک و تا هفت روز در فولاد ضد زنگ و نگران کننده فولاد ماسک.

CDC می گوید شما کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به آلوده سطح انتقال از آینده در تماس با قطرات تنفسی اما ضد عفونی بالا-استفاده از سطوح مانند دستگیره های درب و آشپزخانه شمارنده روزانه است که هنوز هم مهم است. پاک کردن این سطوح را با حوله کاغذی و یک اسپری تمیز و سپس پاکسازی آنها را با ضد عفونی کننده اسپری و یا دستمال مرطوب. اگر شما نمی توانید پیدا کردن مواد ضد عفونی کننده, سعی کنید در خانه سفید کننده راه حل از سیمی را راهنمای جامع برای تمیز کردن تمام مسائل خود را.

2. من باید توقف سفارش بسته?

وجود دارد بسیار کمی خطر ابتلا به کروناویروس از تحویل بسته با توجه به CDC—حتی اگر آن را حمل از یک Covid-19 نقطه داغ. بیشتر تحویل گرفتن حداقل در این مدت طولانی به سفر از انبار به درب خانه خود و در معرض مکرر تغییر در دما و رطوبت را کاهش می دهد که این ویروس به احتمال زنده ماندن است.

اگر شما می خواهم به احتیاط اضافی شما می توانید spritz یک راه حل از حداقل 62 درصد الکل بر روی بسته بندی خود را و اجازه دهید آن را برای چند دقیقه استراحت قبل از پاک کردن آن را خاموش. فراموش نکنید که برای شستن دست های خود را پس از باز کردن و خودداری از دست زدن به صورت خود را.

شما همچنین ممکن است در نظر گرفتن برش پشت در خریدهای غیرضروری از آنجا که بسیاری از انبار کارکنان هستند رو به افزایش خطرات کار ساعت های طولانی در, از محله های قدیمی برخی بدون مزایای ضروری.

3. آن را امن برای خوردن و یا سفارش تحویل ؟

دولت در حال حاضر اصرار هر کس که در ایالات متحده برای جلوگیری از غذا خوردن در رستوران ها و کافه ها و به تعلیق خرید غیر ضروری سفر. بسیاری از eateries هنوز باز برای تحویل و به خدمات در طول shut-down, اما آن را امن برای خوردن مواد غذایی تهیه شده توسط شخص دیگری ؟ خوشبختانه در حال حاضر هیچ شواهدی از coronavirus انتقال از طریق مواد غذایی است. چند ویروس ها می تواند زنده ماندن مواد غذایی اساسی اقدامات ایمنی و کمتر هنوز هم می تواند تحمل اسیدی rollercoaster است که دستگاه گوارش انسان.

که مشاوره هر کس برای شستن میوه ها و سبزیجات و دست خود را قبل از پخت و پز. استفاده از یک جداگانه برش هیئت مدیره در هنگام تهیه گوشت و طبخ آن به دمای مناسب قبل از غذا خوردن. اگر شما به خصوص اضطراب دنبال دستورالعمل برای کسانی که با تضعیف سیستم ایمنی بدن و سفارش مواد غذایی شده اند که به خوبی پخته شده (ببخشید سوشی).

آن را احتمالا امن به منظور بیرون اما شما باید? سفارشات از طریق Instacart, Doordash و دیگر خدمات تحویل سر به فلک کشید در چند هفته گذشته به عنوان بیشتر از جمعیت باقی می ماند اما فرفره کارگران در حال بالا بردن خود خطر سطوح زمانی که آنها بیرون رفتن در ملاء عام. کارگر سازمان در حال اعمال فشار بر تحویل شرکت به ارائه مزایای بهتر به رانندگان و چند شرکت در حال حاضر با توجه به چنین اقدامات است.

4. من دوره نقاهت بعد از coronavirus. هنگامی که آن را امن برای ارتباط برقرار کردن با دیگران ؟

اگر شما آزمایش مثبت برای Covid-19 یا در حال تجربه علائم خفیف این مهم به خود قرنطینه در اسرع وقت برای جلوگیری از گسترش آن بیشتر است. پس از شروع علائم به فروکش کردن این CDC چند دستورالعمل برای اطمینان از شما بیرون آمدن از مخفی با خیال راحت و بدون آلوده کردن دیگران است. صبر کنید حداقل هفت روز پس از اولین تجربه علائم و 3 روز بعد از تب فروکش (بدون کمک از تب-کاهش پزشکی) قبل از خروج از انزوا.

اگر شما دسترسی به تست در منطقه شما, شما همچنین می توانید تایید شما بهبود تصرف آزمون و دریافت نتیجه منفی.

5. وجود تست های موجود برای تعیین ایمنی ؟ چگونه ایمنی گذشته است ؟

هر کس می خواهد برای رفتن به محل کار و زندگی به عنوان ما به یاد داشته باشید آن همه مشتاق است برای برخی از نوع راه برای اندازه گیری ایمنی در کل مردم ، زمانی که شما قرارداد یک بیماری مانند coronavirus بدن شما در مبارزه با عفونت با تولید انواع مختلفی از آنتی بادی است. برخی از این آنتی بادی می تواند معطل در بدن خود را مدت ها پس از شما بازیابی ارائه یک افزایش اضافی به سیستم ایمنی بدن شما را اگر آن را باید همیشه در تماس با فشار همان دوباره.

آزمايشهاي که اندازه گیری حضور آنتی بادی در خون هستند که به ترویج به عنوان یک پتانسیل چراغ سبز بازگشت به جامعه است. اما کمی شناخته شده در مورد ایمنی بدن در پاسخ به کروناویروس و چه حفاظت می تواند آخرین. یک مطالعه که اندازه گیری پاسخ بدن به سارس یکی دیگر از coronavirus نشان داد که آنتی بادی های موجود در خون در بهبود بیماران به طور متوسط دو سال پس از شروع. در حالی که این می تواند یک معیار از آنچه انتظار تحقیقات بیشتر و زمان به اندازه کافی برای بیمار به بیماران برای بهبود یافتن و مطالعه شود مورد نیاز است به منظور توسعه یک تصویر خوب است.

در ماه مارس FDA اعطا ماندن در آن طولانی فرایند تصویب برای این آزمون به عنوان طولانی به عنوان توسعه دهندگان معیارهای خاص قبل از بازاریابی محصولات خود را. بیماران دوره نقاهت بعد از coronavirus به طور کلی ساخت یک پاسخ آنتی بادی 1 تا 2 هفته پس از ابتلا به این بیماری تا زمان مناسب برای آزمایش است پس از بهبودی. آن روزها هنوز زود برای تست سرولوژی در ایالات متحده و بسیاری از درمانگاه ها و بیمارستان ها هنوز در تلاش برای ارزیابی و منبع بهترین مواد اما خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی می تواند به شما بگویم آنچه در دسترس در منطقه شما.

6. اگر من فکر می کنم من ممکن است coronavirus می توانم تست شده ؟

نوار قرمز و معیوب کیت کمک به یک تست کمبود در ایالات متحده فقط به عنوان میزان عفونت شروع به چیدن در اواخر فوریه. در فوریه. 29 FDA لغو برخی از محدودیت های قانونی در گواهی آزمایشگاه بالینی به همین دلیل است که شما در حال حاضر از دیدن درایو-از طریق آزمایش عملیات در چند مکان. تست های بیشتر به احتمال زیاد در راه, اما در حال حاضر تجهیزات پزشکی هستند از اولویت آزمون برای افراد در معرض بزرگترین خطرات بهداشتی: یعنی مراقبت های بهداشتی کارگران و کسانی که بیش از سن 65 یا با شرایط بهداشتی اساسی و کسانی که در حال حاضر در بیمارستان بستری به صورت بالقوه coronavirus مورد.

هنوز هم اگر شما علائم و نشانه های این ویروس حتی اگر شما نسبتا جوان و سالم با پزشک خود تماس بگیرید. آنها می تواند تعیین کند که آیا شما را ملاقات الزامات مورد نیاز برای تست و یا اگر آن را بهتر به قرنطینه خودتان در خانه. CDC و بسیاری از دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی در وب سایت خود بررسی پرسشنامه شما می توانید برای ارزیابی علائم خود را و در برخی مکان ملاقات را در یک درایو-از طریق مرکز آزمایش و یا آزمایشگاه.

7. چگونه coronavirus گسترش یابد ؟

Covid-19 تنفسی است ویروس, و, بسیار شبیه آنفولانزا و دیگران در این رده آن گسترش می یابد که انسان سرفه یا عطسه کردن قطرات کوچک ترشحات و بزاق. اگر زمین آن بر روی یک سطح سخت مانند یک دستگیره یا آشپزخانه ویروس می تواند زنده ماندن در هر نقطه از چند ساعت تا چند روز است. تحقیقات جدید نشان می دهد که coronavirus ذرات نیز ممکن است قادر به زنده ماندن برای چند ساعت در صورت آئروسل موجود در کوچکتر قطرات معلق در هوا. هنگامی که شما را در تماس با قطرات یا بودن در مجاورت نزدیک به یک قوی sneezer و یا با دست زدن به یک سطح است که گفت: sneezer را لمس کرده است با خود sneezey دست شما می تواند آلوده. هر چند coronavirus نمی تواند جذب از طریق پوست خود را, آن می توانید سیستم خود را هنگامی که شما را لمس دهان و بینی و یا چشم و یا از طریق یک برش.

8. است coronavirus هوابرد?

یا نه coronavirus است “هوابرد” یک ستیز موضوع است. ویروس یافت شده است که در حال حاضر در بزرگتر قطرات تنفسی مانند کسانی که به طور معمول اجازه دهید شل وقتی کسی سرفه یا عطسه اما این ذرات بزرگتر می توانید تنها سفر حدود 3 فوت است. ذرات کوچکتر کسانی که کمتر از 5 میکرون گسترده هستند و نور به اندازه کافی است که آنها می تواند در هوا شناور برای چند ساعت و آنها نیز به احتمال زیاد به اخراج می شود زمانی که شما در حال صحبت کردن یا تنفس. اگر یک عملی مقدار ویروس یافت شد در این ذرات کوچکتر شناخته شده به عنوان ذرات معلق در هوا می تواند به این معنی است که وجود دارد عفونی ذرات موجود در هوا در اطراف یک فرد بیمار پس از آنها اخراج آنها است.

که در حال حاضر مدعی است که وجود دارد نه به اندازه کافی شواهد نشان می دهد که چنین ذرات کوچک می تواند یک برنامه به طور بالقوه عفونی مقدار ویروس در هوا اما چند مطالعات اخیر که تجزیه و تحلیل نمونه برداری از هوا در اطراف آلوده بیماران بیمارستان یافت مقدار بسیار کم از این ویروس در این اندازه ذرات. برخی از دانشمندان بر این باورند که موضع بیش از حد محافظه کار و که 5 میکرون قطع ممکن است خودسرانه است. CDC کمتر قطعی کرد و گفت: این علم است که هنوز هم “نامشخص” بلکه اصرار امکانات بهداشتی به اقدامات احتیاطی اضافی در هنگام انجام روش.

9. این یک ایده خوب برای دریافت واکسن پنوموکوک? واکسن آنفولانزا?

آن است که به طور کلی یک ایده عالی برای دریافت واکسن آنفولانزا هر سال و واکسن پنوموکوک اگر شما بیش از 65 یا ضعف سيستم ايمنی اما نه کمک خواهد کرد که درمان و یا جلوگیری از coronavirus. واکسن پنوموکوک کمک به بدن شما در مبارزه با باکتری ذات الریه اما ناتوان در برابر پنومونی ویروسی است که در مجموعه های شدید coronavirus موارد است.

واکسن آنفولانزا که اهداف ویروس آنفلوانزا به طور مشابه بی اثر در برابر coronavirus اما می تواند کمک به امکانات بهداشت و درمان را از رسیدن به سر می برند که فصل آنفولانزا دوباره شروع می شود در پاییز.

10. است وجود دارد افزایش خطر برای افراد مبتلا اساسی بهداشت و درمان ،

بیمار داده های جمع آوری شده در چین و ایتالیا و آمریکا نشان می دهد که مردم با برخی از شرایط از پیش موجود که قرارداد Covid-19 بیشتر احتمال دارد به در بیمارستان بستری شود و یا یک مورد شدید. با توجه به CDC تجزیه و تحلیل نتایج بیمار در آمریکا و 78 درصد از coronavirus بيمار بستری در ICU بود یکی یا بیشتر از شرایط اساسی. بالاترین خطر در شرایط فشار خون بالا و دیابت و بیماری مزمن ریه و بیماری قلبی تنفسی.

تحقیقات اولیه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند که نگاه بیش از 1000 ووهان ساکنان که قرارداد coronavirus دریافتند که بیماران مبتلا به دیابت و فشار خون و یا بیماری های قلبی, تجربه یک نرخ بالاتر از عفونت از عموم مردم و نزدیک به 15 درصد از بیماران مبتلا به جدی همراه با اختلالات مواجه عوارض شدید یا مرگ.

اگر شما از یک بیماری زمینهای را به اقدامات احتیاطی اضافی مثل ماندن در خانه و داشتن یک دوست و یا اعضای خانواده انجام خرید مواد غذایی. چک کردن با دکتر خود را اگر شما شروع به متوجه علائم یا سوالی خاص به شرایط خود را.

11. این است که هر کسی مشغول به کار در یک درمان ؟

اولین محاکمه انسان بالقوه coronavirus واکسن آغاز شده در مارس 16, فقط دو ماه پس از دانشمندان در چین به اشتراک گذاشته توالی ژنتیکی این ویروس با جهان است. و جمعه گذشته اعلام کرد که راه اندازی یک مطالعه جهانی از درمان مواد مخدر به نام همبستگی آزمایشی که اجازه خواهد داد که شرکت بیمارستان و بیماران به آزمون جدید امیدوار کننده مواد مخدر و درمان برای مبارزه با کروناویروس. همه در همه, بیش از 20 شرکت در حال کار بر روی توسعه واکسن و بیشتر هنوز در حال آزمایش داروهای دیگر و درمان مانند کلروکين و پلاسما درمانی است. دانشمندان در دانشگاه استنفورد هستند و حتی کار به منظور توسعه یک Crispr-بر اساس تکنولوژی به نبرد coronavirus و یا برای استفاده در آینده بیماری های همه گیر. هنوز به طور کامل توسعه واکسن نیست و انتظار می رود در دسترس عموم برای یک سال دیگر یا بیشتر.

12. آیا من می توانم به کروناویروس به حیوانات خانگی و یا بالعکس ؟

با وجود گزارش از یک سگ پشمالوی سیاه پومرانیا در هنگ کنگ تست “مثبت ضعیف” برای Covid-19 در اوایل ماه مارس وجود ندارد هر گونه شواهد است که کروناویروس در حال گسترش است از انسان به حیوانات خانگی و یا بالعکس. حیوانات اهلی مانند سگ و گربه و به اشتراک گذاری بسیاری از همان گیرنده های سلولی به کار می کنیم اما ویروس های اضافی با مانع در هنگام عبور از یک گونه مانع را از ورود به سلول ها و سپس تکرار بعید است.

انجمن پزشکی دامپزشکی آمریکا و CDC می گویند که حیوانات نیست یک بردار برای انتقال این بیماری در بین مردم به طوری که آن را خوب به ارتباط برقرار کردن با فرد دیگری پت (و خود را در راه رفتن سگ همسایه اگر آنها بیمار یا در معرض خطر).

به امن رعایت بهداشت توسط شستن دست های خود را پس از حیوانات snuggles و اگر شما بیمار جدا کردن خود از همه اعضای خانواده و حتی خود را خزدار ،

13. چه معنی آن را به “صاف منحنی”?

زمانی که coronavirus آمار ووهان چین آن سفر سریع است. در فوریه بیمارستان پر شد به ظرفیت و لیست انتظار برای دریافت یک آمبولانس کشیده به صدها نفر است. پزشکان تا به حال هنوز بدست یک دسته در آنچه که آنها در برخورد با, تا اجتماعی فاصله اقدامات را گرفته نشده تا آن را خیلی دیر شده بود. به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر منحنی یک نمایش گرافیکی از سریع سنبله در عفونت شد و شیب دار است.

مسطح منحنی
two graphs. The red one has high peak in short time and blue one has small peak over course of time
تصویر: سام ویتنی CDC

برای نگه داشتن بیمارستانها و دفاتر پزشکان از غرق شدن با بیمار, بیماران, هدف نهایی برای مقامات بهداشت عمومی است برای پهن کردن این منحنی. اجتماعی فاصله اقدامات می تواند تاثیر جدی زمانی که آنها در حال اجرا در اوایل به طوری که در طول زمان همه بیماران دریافت منابع آنها نیاز دارید.

14. چه اجتماعی فاصله?

گذشته از اینکه یک خبر خوب برای افراد درونگرا ، اجتماعی فاصله بهداشت عمومی تاکتیک است که کمک می کند تا جوامع کاهش سرعت انتقال و گسترش بیماری مسری مانند coronavirus. تحقیقات نشان داده است که در مناطق شهری و مناطق که در آن یک بیماری در حال گسترش است اقدامات مانند کار از خانه تعطیل, مدارس و لغو مراسم بزرگ می تواند به طور قابل توجهی کاهش میزان عفونت های جدید.

این یک ایده خوب برای بررسی خود را با دولت های محلی و بهداشت عمومی قدرت برای پیدا کردن آنچه در اسلام است که در جای خود و در جامعه خود را. CDC توصیه می کند هر کس دست خود را بشویید غالبا حفظ فاصله فیزیکی از 6 فوت یا بیشتر بین خودتان و هر کسی که سرفه یا عطسه و همچنان دست زدن به صورت خود را (چون ما می دانیم که شما در حال انجام یک کار بزرگ تا کنون).

15. چگونه می توانم نگه داشتن آن هم در حالی که گیر کرده در خانه ؟

ما آن را خشن گیر می شود در خانه مهم نیست که اگر شما زندگی می کنند به تنهایی با دیگر قابل شما بزرگتر خانواده و چند نفر از دوستان و یا برخی از (نزدیکی) غریبه کامل است. فضانوردان پس از رفتن را از طریق گسترده تست روانشناسی قبل از دریافت آنها چراغ سبز به قفل در با یکی دیگر از 250 مایل در ISS است. قرنطینه فشار می تواند حتی steadiest از روابط بنابراین حفظ خود آگاهی و ایجاد ساختار و اجازه می دهد خود را یک “شما” هم (حتی اگر آن را ارزان سرگرمی) بسیار مهم است.

اگر شما بچه ها در خانه آن را حتی بیشتر مهم است برای حفظ یک زندگی روزمره. سعی کنید به چوب به یک نمونه برنامه: صبحانه در زمان صبحانه در مدرسه و یا ساختار زمان پخش در طول روز و برخی از فعالیت در بعد از ظهر. اگر شما نیاز به تکیه بر روی تلویزیون و یا یک تبلت بیشتر به شدت در چند هفته آینده, آیا عرق آن را بیش از حد. ترین آموزش نیاز به اتفاق می افتد از طریق صفحه نمایش و اجازه دادن به بچه های خود را در ارتباط با دوستان خود را در حالی که جدا شده می تواند کمک به نگه داشتن آنها را سالم. اتمام سیمی راهنمای دنده در زمان coronavirus برای برخی از بهترین خدمات اشتراک, اسباب بازی و بازی به نگه داشتن خانواده را سرگرم.

16. هر گونه راهنمایی برای کسانی که به کار در خانه است ؟

Covid-19 آورده در بزرگترین غیر ارادی از راه دور کار آزمایش به تاریخ با بسیاری از میز کارگران در حال حاضر خواسته شده تا در خانه بماند و ساعت در از راه دور. آن را اثبات یک بار و برای همه است که یک مشترک کاری بی ربط است و یا آن را تقویت نیاز به در فرد همکاری? آن را بیش از حد به زودی برای گفتن اما چند راه وجود دارد کسانی که در حال حاضر فقط تست کار از خانه آب می تواند این انتقال را آسان تر.

ایجاد یک فضای اختصاص داده شده به کار در خارج از اتاق و به دور از کوچ اگر شما می توانید. قرار دادن بر روی برخی از لباس های شما نمی تواند کاملا خجالت برای ورود به اتاق و نگه داشتن تلویزیون تا زمانی که شما انجام می شود برای روز. آن را سخت به این باور, اما زمانی که شما لازم نیست که روان پارتیشن از یک رفت و آمد و از دفتر برای کمک به شما از حالت فشرده خارج کنید در پایان یک روز می توان آن را دشوار است برای خلاص. سعی تأمین انرژی پایین شل و یا ایمیل در پایان روز و سریع راه رفتن در اطراف بلوک. حتی در یک پناهگاه در محل سفارش, ترین, مکان, ها اجازه مردمی برای برخی از هوای تازه و ورزش. فقط فراموش نکنید که به نگه داشتن فاصله کمی (حدود 6 فوت) بين شما و هر کس دیگری که در خارج و در مورد.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

17. آیا شستن دست کار می کند ؟

بله! شستن دست های خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه یکی از موثر ترین راه برای جلوگیری از ابتلا یا پخش coronavirus (یا هر ویروس که برای ماده). یک ویروس در درون چرب چربی مانع از آن استفاده می کند به اتصال به سلول های خود را و گسترش در سراسر بدن خود را. هنگامی که شما شکستن این چرب پاکت شما کشتن ویروس. چه سخت در چربی ؟ دست و صابون ضد عفونی کننده (شما حتی می توانید خود را).

اگر یک ویروس بر روی دست شما نمی توانید شکستن پوست را به شما آلوده (به جز از طریق یک برش یا سایش) آن می توانید سیستم خود را اگر شما صورت خود را لمس و آن را wends راه خود را به یکی از بسیاری از دهانه وجود دارد. پس از شستن دست های خود را و به طور جدی صورت خود را لمس نمی.

18. آیا “خفیف” علائم ؟

اوایل تجزیه و تحلیل نشان می دهد که حدود 80 درصد از coronavirus موارد nonsevere اما به چه معنا است ؟ با توجه به علائم خفیف شامل sniffles و سرفه و گلو درد و تب با درجه پایین—بسیار سرد است. اگر شما در حال نشان دادن خفیف علائم تنفسی حتی اگر شما فکر می کنم ممکن است coronavirus CDC توصیه می کند شما جدا در صفحه اصلی و تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. Telemedical خدمات در حال حاضر ارائه شده از طریق بسیاری از برنامه های بیمه درمانی و اقامت قرار داده و برای قرار ملاقات خود را کاهش می دهد خطر انتقال به دیگران است.

اگر شما شروع به تجربه علائم شدید مثل پایدار دشواری تنفس و دستگاه گوارش پریشانی و سردرگمی و یا سرفه خونی یا مقادیر زیادی از مخاط اطلاع رسانی دکتر خود را برای ارزیابی اینکه آیا یا نه شما نیاز به درمان های اضافی.

19. زمانی که من باید به بیمارستان بروید?

اگر شما یا یک دوست در حال تجربه یک اورژانس پزشکی آن را به یک زمان خوب به 911 تماس بگیرید. اگر شما باور دارید که شما یا کسی در خانواده شما ممکن است coronavirus هر چند مطمئن باشید که پاک کردن به اپراتور. متخصصان پزشکی و کارکنان بیمارستان می تواند گرفتن این ویروس بیش از حد و آخرین چیزی که آنها می خواهند برای تبدیل شدن به یک بردار و با تصویب این ویروس را به شخص دیگری در حال حاضر در مراقبت از.

اگر شما با داشتن علائم خفیف این بیمارستان ها می خواهند شما را به ماندن در خانه. علایم جدی تر مانند تیره و تار تنفس و درد قفسه سینه و یا عوارض تهدید کننده زندگی از یک بیماری زمینه ای ممکن است حکم مراجعه به بیمارستان اما این هنوز یک ایده خوب برای تماس ، بیمارستان ها را افزایش پروتکل برای رسیدگی به پتانسیل coronavirus بیماران مانند پوشیدن ماسک و پوشیدن دنده محافظ.

ما خواهد شد به روز رسانی این پرسش غالبا. این آخرین به روز رسانی در تاریخ 18 آوریل سال 2020


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه Covid-19 انجام به مغز شما ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • ما نیاز به یک واکسن—بیایید آن را حق اولین بار
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im