چگونه سطح اکسیژن در قلب مستعد مردم به آریتمی قلبی

سطح اکسیژن در قلب به مدت طولانی شناخته شده برای تولید تهدید کننده زندگی آریتمی و حتی مرگ ناگهانی. تا به حال هنوز روشن نیست که چگونه.

یافته های جدید در یک مطالعه led توسط استیو A. N. گلدشتاین, MD, دکترا, معاونت امور بهداشت و درمان در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین و استاد برجسته در UCI دانشکده پزشکی بخش اطفال و فیزیولوژی و بیوفیزیک نشان می دهد زمینه ساز برای این خطرناک قلب اختلال است.

“تحقیقات ما نشان می دهد که در عرض چند ثانیه در سطوح پایین اکسیژن (هیپوکسی) یک پروتئین به نام کوچک يوبيكويتين مانند اصلاح (سومو) مرتبط است به داخل کانال های سدیم که مسئول شروع هر ضربان قلب” گفت: گلدشتاین. “و در حالی که SUMOylated کانال های باز به عنوان آنها باید شروع به ضربان قلب آنها دوباره باز زمانی که آنها باید بسته شود. نتیجه غیر طبیعی سدیم جریان است که مستعد به خطرناک قلبی ریتم.”

با عنوان “هیپوکسی تولید نرم افزار-آریتمی اواخر سدیم زمان در میوسیت قلب توسط SUMOylation از NaV1.5 کانال” مطالعه منتشر شده امروز در همراه گزارش. منجر نویسنده لی D. گیاه, دکترا, دستیار استاد در Bouvé دانشکده بهداشت علوم, وزارت علوم دارویی در دانشگاه یک پست سابق-دکترا همکار با دکتر گلدشتاین.

هر ضربان قلب آغاز می شود که باز کردن کانال های سدیم و یون و با عجله به سلول های قلب — این شروع پتانسیل عمل است که باعث عضله قلب به قرارداد. هنگامی که عملکرد به طور معمول کانال های سدیم نزدیک به سرعت پس از باز و بسته ماندن. پس از آن کانال های پتاسيمی باز یون ترک های قلب و پتانسیل عمل به پایان می رسد در یک مد به موقع به طوری که عضله می تواند استراحت در آماده سازی برای آینده ضرب و شتم. اگر کانال های سدیم دوباره باز و تولید اواخر سدیم جریان به عنوان مشاهده شده در این مطالعه با سطح اکسیژن عمل بالقوه طولانی مدت است و جدید فعالیت الکتریکی می تواند قبل از شروع به قلب بهبود خطر, خطرناک, آشفته ریتم.

پانزده سال پیش گلدشتاین گزارش گروه سومو تنظیم کانال های یونی در سطح سلول های غیر منتظره پیدا کردن پس سومو مسیر شده بود فکر کردم به این عمل صرفا برای کنترل بیان ژن در هسته است.

“این تحقیقات جدید نشان می دهد که چگونه سریع SUMOylation سطح سلول قلبی کانال های سدیم باعث اواخر سدیم زمان در پاسخ به هیپوکسی یک چالش که در برابر بسیاری از افراد مبتلا به بیماری های قلبی گفت:” گلدشتاین. “قبلا خطر اواخر سدیم زمان به رسمیت شناخته شد در بيماران نادر به ارث برده جهش از کانال های سدیم است که علت قلبی سندرم QT طولانی و به نتیجه از یک مشترک پلیمورفيسم در کانال ما مشخص در یک زیر مجموعه از نوزادان مبتلا به سندرم مرگ ناگهانی نوزاد (SIDS).”

اطلاعات به دست آمده از طریق مطالعه حاضر ارائه می دهد اهداف جدید برای درمان, برای جلوگیری از دیر زمان و آریتمی های مرتبط با حملات قلبی, نارسایی قلبی مزمن و تهدید کننده زندگی کم اکسیژن قلبی شرایط.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیا – ارواین. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر