چگونه بسیاری از سگ می تواند یک فرد <em>واقعا</em> شال پایین در 10 دقیقه ؟

رقبای تیم ادم جوی شاه بلوط و مت Stonie (چپ به راست) رقابت در 2015 ناتان معروف هات داگ خوردن مسابقه در شهر نیویورک است.

Li موذی ایسنا/eyevine/Redux

در چهارم جولای به عنوان آنها انجام داده اند برای سال های مشهور رقابتی خواران تبار در شهر نیویورک به رقابت در ناتان معروف هات داگ خوردن مسابقه. این رویداد تا حدی متفاوت بود در این سال البته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. تنها 10 نفر به رقابت پرداختند و در آنجا بود هیچ مخاطبان زندگی می کنند. اما جوی “آرواره ها” شاه بلوط هنوز موفق به تنظیم یک رکورد جهانی, scarfing 75 سگ داغ (نان شامل) در 10 دقیقه.

جای تعجب و شاید کمی horrifyingly—او می تواند خود را در آن کمی بیشتر است. در یک مطالعه جدید یک محقق محاسبه است که انسان می تواند به لحاظ نظری بلعیدن 83 هات داگ در 10 دقیقه—میزان مصرف شبیه به یک خرس خاکستری chowing گوشت حیوانات.

جیمز Smoliga آمد تا با ایده برای مطالعه در حالی که خواندن در مورد تحقیقات میدانی و عملکرد. دانشمندان سعی کرده اند به منظور برآورد انسان محدودیت برای رویدادهای ورزشی از جمله مسابقه دو ماراتون و یا 100-yard dash با استفاده از داده های گذشته دارندگان رکورد می گوید Smoliga یک فیزیولوژیست در نقطه بالا دانشگاه. در حالی که خواندن یک مقاله در محدودیت های انسان در حال اجرا سرعت او فکر کرد که: “من شرط می بندم هات داگ رقابت شبیه به این.”

Smoliga تبدیل به یک مدل ریاضی ایجاد شده توسط علامت گذاری به عنوان دنی یک زیست شناس در دانشگاه استنفورد. دنی با استفاده از مدل برآورد حداکثر ممکن در حال اجرا سرعت و سگ و اسب و انسان است. با پیدا کردن یک تابع ریاضی است که متناسب با نقاط داده ها از گذشته رکورد جهانی در یک رویداد خاص (در این مورد هات داگ خوردن) در طول زمان دنی می گوید یکی پس از آن می تواند پیش بینی عملکرد محدودیت در این رویداد.

خوشبختانه برای Smoliga رقابتی خوردن علاقه مندان به پشتکار خود را مستند شاهکارهای طول سال. ترکیب کسانی که خود جمع آوری داده ها را با اطلاعات از ناتان معروف سایت او هم کشیده 39 سال از داده های پایان دادن به در سال 2019. (هر چند مسابقه آغاز شد و در سال 1972 سازگار رقابت بار از 10 تا 12 دقیقه آغاز شد و در اوایل ’80s.)

تعداد برنده از سگ داغ ballooned است, Smoliga یافت از 10 در سال 1980 به یک عظیم الجثه 74 در سال 2018–رکورد قبلی نیز برگزار شده توسط شاه بلوط. “ما بدست نمی دو بار به عنوان سریع در 100 متر و یا دو بار به عنوان سریع در ماراتن بیش از 100 سال” Smoliga می گوید. “آن مقایسه نیست به هر چیز دیگری است که ما دیده ایم در ورزش است.”

این شاید اعداد به احتمال زیاد با توجه به رقبای پله تا آموزش های خود را, او می گوید: با تمرین داونینگ مقادیر زیادی از مواد غذایی و یا آب در یک زمان محدود است. هدف این است که برای آموزش معده به استراحت و به سرعت در حال کشش اجازه می دهد این حرفه ای خواران “را در این دوره که اکثر مردم نمی توانند می گوید:” دیوید متز یک متخصص گوارش در دانشگاه پنسیلوانیا پرلمن دانشکده پزشکی.

در سال 2007 متز این مستند قابل توجه (و یا بد) معده گسترش در رقابتی خوار. در یک آزمون رقابتی خوار guzzled 4.5 لیتر آب فقط در 2 دقیقه در حالی که یک فرد با هیچ رقابتی تجربه غذا خوردن مصرف کمتر از 2 لیتر.

در حالی که اصلاح کردن یک دهم از یک ثانیه در 100 متر فاصله بستگی به فرآیندهای پیچیده در قلب و عروق, عضلانی, اسکلتی و سیستم های کشش یک معده است ساده تر Smoliga می گوید. (او آن را در مقایسه با استفاده از به تدریج بزرگتر گوشواره به آرامی گسترش earlobes, اگر معده بیشتر می تواند به راحتی قرارداد به اندازه طبیعی خود.) که می تواند توضیح دهد که افزایش سریع در پیروزی هات داگ شمارش در یک زمان نسبتا کوتاه است.

و هنوز هم وجود دارد اتاق را برای بهبود Smoliga یافت. با توجه به محاسبات خود را یک انسان باید قادر به بلع تا 83 هات داگ در 10 دقیقه او گزارش امروز در زیست شناسی حروف.

دنی هشدار که ریاضی به تنهایی کافی نیست چرا که معادلات برای حساب نمی عوامل فیزیولوژیکی. به ویژه در متز می افزاید: تحقیقات باریک است در فیزیولوژی رقابتی خواران بنابراین هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها از جمله حداکثر ظرفیت انسانی معده است.

و او هشدار عمومی به سعی کنید برای پیدا کردن برای خود. آماتور خوار می تواند پیامدهای جدی سلامتی در تلاش برای مصرف بزرگه, حجم, او هشدار می دهد به طور بالقوه خفگی و یا پارگی معده خود را. به سادگی قرار دادن او می گوید: “آنها نباید سعی کنید این را در خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر