چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن را باید در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

بهداشت عمومی پیام و علم باید به کار سخت برای اقامت در همگام سازی در هنگام بحران. در طول Covid-19 گیر آنها نیست و همیشه موفق.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز روز چهارشنبه که او رئیس جمهور نگاه خوب در یک ماسک. مغلوب ساختن پیشی جستن معلوم بود هرگز لزوما برابر با پوشیدن ماسک به سرعت گسترش این بیماری همه گیر Covid-19 با وجود اظهارات متعدد به آن اثر است. نه ، “مردم از من دیده می شود پوشیدن یک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آن را سیاه و تاریک و من فکر کردم آن را نگاه خوب است. شبیه the Lone Ranger.” (The Lone Ranger را با ماسک پوشانده چشمان خود را; ماسک برای جلوگیری از گسترش ویروس باید پوشش بینی و دهان.)

این بیانیه نقطه اوج یک تغییر در پیام و در علم است. در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر بهداشت جهانی, سازمان, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و حتی سیمی هشدار داد مردم در برابر استفاده از ماسک است. آنها نمی محافظت از مردم در برابر گرفتن این بیماری همه کسانی که در سازمان گفت و لوازم نگاه کوتاه برای تجهیزات حفاظت شخصی که مراقبت های بهداشتی کارگران نیاز به رفتن به زمانی که این بیماری همه گیر کردم بد است.

چه کوتاه و عجیب و غریب سفر آن بوده است. این بیماری شده است در ایالات متحده برای نیمی از سال و در آن زمان پوشش صورت رفت و از دلسرد برتر جهان مقامات بهداشت عمومی به تشویق آنها—و از مخالف توسط ما رهبران سیاسی وابسته به رئیس جمهور پذیرفته شدن اگر نه خواستار شدند. حتی سرسخت محافظه کار و رهبران سیاسی در حال حاضر توصیه می کنند که مردم ماسک در بسیاری از اماکن عمومی و هر جا که حفظ گسسته 6 پا از فاصله اجتماعی امکان پذیر نیست. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و سابق دیک چنی معاون رئیس جمهور—دقیقا آواتار از مترقی چپ باید هر دو ساخته شده و نرم افزار-ماسک اظهارات. پس از چند ماه از مخالفان و حتی محافظه کارانه نظر-haver Sean Hannity اتحاد پیوست ماسک پوشیده شود.

که تغییر می آید در آستانه بودن بیش از حد دیر است. به SARS-CoV-2 coronavirus است roared بازگشت به زندگی سراسر کشور است. تنها سه کشور نه نیاز و نه توصیه ماسک. کارشناسان بهداشت عمومی در حال حاضر موافق (CDC آمد در سراسر در ماه آوریل که خیلی بعد) که حتی اگر علمی ابهامات باقی می ماند, ماسک یک عنصر کلیدی در ترکیبی از شیوه ها و سیاست های لازم برای کاهش سرعت گسترش این بیماری است. آنها تنها راه برای نگه داشتن اون سوی خاکستر سوخته از اقتصاد به عنوان خاموش شدن ناگهانی و پناهگاه در محل سفارشات بازگشت و به عنوان افراد بیمار و مرگ از یک بیماری با درمان چند هیچ واکسن و درمان است.

داستان چگونه و چرا آونگ چرخش است یک درس در راه بهداشت عمومی گاهی اوقات واگرا از دارو و چگونه هر دو زمینه یاد گرفته به گوش دادن به پزشکان از یک سوم—یک بار-مبهم علم ذرات معلق در هوا از ریزه-ذرات کوچک درحال از طریق هوا.

برای تمام رمز و راز است که باقی می ماند در مورد Covid-19 بیماری بود و حتی بیشتر مات در اوایل سال 2020. مقامات بهداشت عمومی در سراسر جهان در پاسخ به آن به عنوان نسل دو در اوایل بیماری های همه گیر نیز ناشی از coronaviruses—سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) و سندرم حاد تنفسی (سارس). سارس آمار کشورهای آسیایی به خصوص سخت و چند تا از آنها را توسعه playbooks آماده اعزام برای دفعه بعد. این شامل ماسک ، (در ژاپن برای مثال یک فرهنگ با پوشیدن ماسک های جراحی هر دو برای محافظت از پوست را کاهش می دهد در برابر بیماری ها و جلوگیری از گسترش آنها وجود داشته است پس حداقل 1918 آنفولانزای همه گیر.) هنگامی که نشانه های اولیه از یک بیماری تنفسی شروع به ظاهر شدن در چین در اواخر سال 2019 تایوان مستقر معادل آن از ما دفاع تولید اقدام به تولید بیشتر ماسک; پرسنل ارتش در واقع به کار می رفت در ماسک-ساخت کارخانه وجود دارد به میل لنگ از منابع.

اما این اتفاق نمی افتد در اروپا و یا ایالات متحده است. دولت فدرال ایالات متحده تا به حال مستند مشکلات ساختمان عرضه آن از PPE وادار به کارکنان مراقبت های بهداشتی برای رفتن به گدایی به عنوان سازندگان به شدت در تلاش برای پر کردن سفارشات vamping تا زمانی که کاخ سفید استناد دفاع تولید عمل برای سرعت بخشیدن به تولید ماسک در ماه آوریل است. “کلمه ای که رسیدیم این بود که ما در تلاش برای مطمئن شوید که ما تجهیزات حفاظت فردی از جمله ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی پس از اولیه توصیه شد: قرار نیست ماسک, از آنجا که ما در حال رفتن به در نظر گرفتن آنها به دور از مراقبت های بهداشتی کارگران می گوید:” Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. “که طبعا رو به عنوان تفسیر ما نمی فکر می کنم ماسک بودند از هر گونه بهره مند شوند.”

برخی از این پیام از مقامات بهداشت عمومی بود و حتی بیشتر به صراحت مخالف ، در اواخر فوریه CDC مدیر رابرت Redfield شهادت, قبل از خانه های خارجی در امور فرعی و خواسته شد که اگر افراد سالم باید پوشیدن ماسک. “نه” Redfield پاسخ داد. روز بعد از آن ما جراح عمومی جروم Adams توییتی “به طور جدی مردم—توقف خرید ماسک.” Fauci خود در اوایل ماه مارس گفت: یک کمیته مجلس سنا که عموم مردم نمی نیاز به آنها را می پوشند به دلیل Covid-19 نبود گسترده به اندازه کافی.

این بود که حتی صریح تر در آن مشاوره: محکم نصب شده N95 ماسک که فیلتر کردن ذرات کوچک به عنوان 0.3 میکرون هستند برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در برخورد با بیمار, بیماران, و آنها در انتقادی تامین کوتاه مدت. ماسک ساخته شده از مواد دیگر—فولاد ماسک ساخته شده از مصنوعی بافته نشده meltblown پارچه و لایه های مختلف انواع پارچه و غیره—می تواند شکاف در دو طرف و نیست خود به خود به طور کامل محافظت از مردم از آلوده شدن. بیشتر بی سر و صدا و کارشناسان بهداشت عمومی نگران است که اگر مردم شروع به پوشیدن ماسک, آنها می خواهم خود را دست بالا گرفتن سطح حفاظت و بی دقتی. علم بود و تار اما این پیام را به حال روشن: هیچ ماسک برای شهروندان است.

“وجود دارد نگرانی که وقتی مردم عینک, ماسک, مردم برای رفتن به ادامه برای شستن دست های خود و به دنبال توصیه ؟ بیشتر از من زودتر توصیه شد با تمرکز بر افرادی که بیمار بودند چرا که [ما فکر] اگر شما به پوشیدن ماسک بیشترین بهره را برای کسی که بیمار می گوید:” ناهید Bhadelia های ویژه پاتوژن واحد ملی در حال ظهور بیماری های عفونی و آزمایشگاه در دانشگاه بوستون. “بسیار واقعا من فکر می کنم که یک دلیل بزرگ چرا بهداشت عمومی مردمی نمی توصیه به استفاده گسترده از ماسک در مکان عمومی شد و ما در حال اجرا از ماسک در محیط مراقبت های بهداشتی.”

اما حتی قبل از Redfield را شهادت در اواخر فوریه وجود دارد نکات در علم است که این استراتژی به سادگی اشتباه است. چند محققان گفتند که افرادی که به نظر نمی رسد بیمار—که گاهی اوقات ممکن است هرگز مریض شد گسترش ویروس. یک گزارش از انینگ چین توصیف یک خانواده پنج که به نظر می رسد آلوده شده اند توسط یک نسبی با هیچ نشانه ای بود که به تازگی از سفر به مرکز بیماری همه گیر در ووهان 400 مایل دور. مطالعه دیگری بعد منتشر شده در علومپیشنهاد کرد که قبل از ووهان مقامات تحمیل سخت مستند ویروس شده بود در خفا در میان مردم با خفیف یا بدون علائم است. محققان تخمین زده می شود که بیش از 80 درصد از عفونت بودند بنابراین رفتن مستند نشده. “این یافته ها کمک به توضیح رعد و برق سریع گسترش این ویروس در سراسر جهان” بعدها آنها را بنویسید.

که یک مشکل برای بسیاری از دلایل. عفونی و مردم می تواند در هر نقطه گسترش این بیماری بدون نشانه است. گفتن مردم به ماندن در خانه اگر آنها احساس بیمار و یا چک کردن آنها را به صورت تب قبل از ورود به یک دفتر و یا مدرسه می تواند کمک کمی در stanching گسترش این بیماری است.

آن را نیز بدان معنی است که هر کس را مجبور به تجدید نظر در ساز و چگونه جوانه گسترش می یابد. مردم گاهی اوقات انتخاب کنید تا ویروس های تنفسی از سطوح مانند دستگیره درب ها و یا کارد و چنگال—به اصطلاح fomites. یکی دیگر از راه اصلی است که معمولا قطرات مردم سرفه یا عطسه به هوا. اما هیچ علائم به معنی سرفه که بدان معنی است که هیچ قطرات است.

به عنوان هفته رفت و با شواهد شروع به تجمع می یابد که این ویروس نیز گسترش می یابد از طریق exhalations از عفونی مردم—که آیا یا نه آنها احساس می کنید و یا می دانم که آنها بیمار هستند. در مارس 4, یک مطالعه منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا یافت ویروس گیر به دریچه هوا تیغه در یک Covid-19 بیمار اتاق در سنگاپور است. روز بعد جدید مجله پزشکی انگلستان منتشر شده یک گزارش از آلمان اولین Covid-19 خوشه: چهار نفر که بیمار پس از در معرض بودن به همکاران کسب و کار با توجه به تب یا سرفه—از جمله یکی که به تازگی از چین وارد شده و بعد از تست مثبت است.

این استنباطی منطق آن این بود: هر کسی می تواند یک منبع از انتقال. و بهترین راه برای قطع است که بود, ماسک که به حداقل رساندن نه آنقدر استنشاق آن ذرات آئروسل اما بازدم.

اگر آن را درست است آن را تلنگر استاندارد مشاوره. یک ماسک ممکن است به محافظت از پوشنده لباس در برابر گرفتن بیمار از استنشاق aerosolized ویروس (هر چند که ممکن است کاهش کلی ویروسی دوز به طور بالقوه کاهش شانس خود را از آلوده شدن یا شدت بیماری). اما یک ماسک—هر ماسک نیست که به یک N95—می تواند به کاهش میزان ویروس در یک پوشنده که عفونی است اما نمی داند که آنها بیمار می دهد فقط از صحبت کردن نه سرفه یا عطسه. که باز یک مسیر برای شهروندان به ماسک بدون parasitizing عرضه N95s. آنها می توانید از ماسک های جراحی و یا حتی در خانه های پارچه ای هستند. ایده این بود که برای جلوگیری از ویروسی شدن در اما از گرفتن.

“این زمانی است که من شروع به فکر کردن که ما واقعا نیاز به ماسک بر روی هر کس می گوید:” Linsey Marr یک Virginia Tech محقق که مطالعات پویایی ویروس در هوا. “به نظر من در این تغییر به محض این که من شروع به شنیدن در مورد بدون علامت یا presymptomatic ریختن ویروس.”

او تنها نبود. ده ها تن از دیگر آئروسل دانشمندان در سراسر جهان نیز شروع به صدای زنگ. آنها می شده است گفت: از اواسط 2000s که ویروس های تنفسی مانند آنفلوانزا می تواند در انتقال ذرات بینهایت کوچک مردم را از صحبت کردن و یا حتی تنفس. در فوریه 2019 یک تیم از مهندسین در دانشگاه UC Davis تا به حال حتی نشان داده است که صحبت کردن با صدای بلند و آواز ساخته شده یک فرد منتشر می کنند بیشتر از این “بازدم ذرات” از صحبت کردن در بیشتر رام تن. آئروسل مطالعات نیز نشان داده است که از نزدیک مربوط به کروناویروس که باعث شیوع سارس در سال 2003 می تواند در افزایش plumes گرم هوای آلوده—مشمئز کننده بیش از 300 نفر از ساکنان یک مجتمع مسکونی در هنگ کنگ است. برای بسیاری در آئروسل زمینه آن یک فرض منطقی است که این کروناویروس جدید که با حمله به سلول های انسان از طریق همان گیرنده ممکن است به همان روش و رفتار خارج از بدن بیش از حد. شما فقط به حال به دنبال آن است.

Fauci
Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی را کاهش می دهد خود را, ماسک صورت قبل از شهادت در مجلس سنا جلسه در تاریخ 30 ژوئن 2020.عکس: Kevin Dietsch/گتی ایماژ)

اما یک مشکل وجود دارد. مردم منتشر می کنند جریان بزاق و ریه gunk در گسترده ای پیوسته از اندازه و اندازه گیری میکروسکوپی آنهایی که در هوا شناور است و سختتر از اندازه گیری بزرگتر قابل رویت قطرات است که به سرعت سقوط به زمین است. ابزار است که می تواند تشخیص ذرات هوابرد تنها شده اند در اطراف برای چند دهه و آنها رایج در آزمایشگاه های. آئروسل آزمایش اغلب باید انجام شود در یک اتاق تمیز برای کاهش هر زمینه دخالت از جو است. آنها نیاز به یک نوع خاصی از تجربه و تخصص در مهندسی شیمی و فیزیک و تمایل به قرعه کشی محققان از این زمینه ها.

قطرات و ذرات معلق در هوا دروغ در هر دو طرف بیشتر خودسرانه و تقریبا infinitesimally خوب تقسیم. اما از نظر افرادی که مطالعه آنها تقسیم می رود فراتر از صرف فاصله اجتماعی; آنها حتی با استفاده از همان زبان است. به آئروسل دانشمندان هر گونه ذرات مایع یا جامد نانومتر تا میکرومتر گسترده است آئروسل اگر آن را معلق در هوا می باشد. به دیگر دانشمندان size matters; ذرات معلق در هوا در حال کوچک زیر 5 میکرون و ذرات بزرگتر هستند “قطرات است.” که تنها واقعیت بوده است منبع از سردرگمی بسیار این چند ماه گذشته. (اما برای اهداف وضوح در سیمی ما با استفاده از به طور کلی درک دوگانگی: aerosol کوچک; قطرات بزرگ.) “مردم بسیار مقاوم در برابر ایده ذرات آئروسل حمل این بیماری می گوید:” ویلیام Ristenpart یک محقق در دانشگاه UC Davis که در آزمایشگاه انجام این حجم از صحبت کردن تحقیقات است. “قطعا وجود دارد siloization. مطمینا آموزش من هر چیزی در مورد ویروس شناسی مهندسی در تحصیلات تکمیلی و پزشکی همکاران تدریس نیست هر چیزی در مورد aerosolization.”

محققان پزشکی بیشتر عادت کرده به دنبال قطرات هر دو چرا که آنها به معنای واقعی کلمه قابل مشاهده است و به دلیل مطالعات از دهه 1930 توصیف آنها به صورت پایه ای از بیماری تنفسی انتقال فصل در اکثر پزشکی کتاب های درسی. بنابراین وقتی که یک پاتوژن پدیدار مقامات بهداشت عمومی که تقریبا به اتفاق آرا آمده از پزشکی یا پزشکی-مجاور پس زمینه تمایل به رسیدن برای اولین بار یک قطره محور توضیح. “آن را که راه را برای همیشه به خاطر قطرات هستند چه شما می توانید ببینید می گوید:” کیمبرلی Prather یک جوی شیمیدان در دانشگاه سان دیگو است که به مطالعه چگونه ویروس ها می تواند تبدیل به هوا کردن اقیانوس گشت و گذار. “این ذرات معلق در هوا وجود دارد—برای هر قطره شما مشخصه وقتی کسی سرفه وجود دارد 100 تا 1000 برابر بیشتر ذرات معلق در هوا تولید می شود. و در حال حاضر ما می توانید آنها را اندازه گیری. اما این کار شده است آهسته شود مورد قبول جامعه پزشکی است.”

Covid-19 گرم می شود که جنگ است. در اوایل ماه مارس مقامات از گروه های درون کاخ سفید و وزارت بهداشت و خدمات انسانی می خواستم برای قرار دادن با هم یک تیم از کارشناسان به مشورت در این بیماری همه گیر. از آنها خواسته سر از آکادمی ملی علوم مهندسی و پزشکی به قرار دادن با هم یک کمیته اعضا شامل پزشکان zoologists, immunologists, virologists ژنتیکی اپیدیولوژی, bioethicists سابق مقامات FDA و آمار—اما هیچ آئروسل دانشمندان است.

کمیته صندلی یک پزشک و سلامت, سیاست محقق به نام هاروی Fineberg گفت: سیمی که هنگامی که خود را به کمیته خواسته شد به طور خلاصه شواهد در آئروسل انتقال و اثربخشی پارچه ماسک صورت آنها مشورت با بسیاری از آئروسل کارشناسان. اما او موافقت می کند که در این زمینه شده است نادیده گرفته شده توسط بسیاری از متخصصان پزشکی. “که منحصر به فرد به این رشته—در هر زمینه دانش جدید نیست فورا و یکنواخت نفوذ. به جای آن گرفته می شود تا به تدریج” Fineberg می گوید. “آنچه مشخص در اینجا این است که کل فرایند شده است به وضوح در معرض به دلیل فشار این بیماری همه گیر. این واقعا نشان دادن ضرورت و ناتوانی از مشکل است.”

حتی به عنوان گزارش های جدید در ماه مارس نشان داد که ذرات عفونی جدید کروناویروس می تواند شناور در آزمایشگاه تولید ذرات معلق در هوا تا سه ساعت و یک عطسه می تواند در سوق دادن آنها تا 25 که مقامات در روزانه جلسات مطبوعاتی و در توییتهایی برگزار شد قطرات دکترین خط. در طول 3 آوریل تلفنی 36 آئروسل محققان و بیماری های عفونی کنترل کارشناسان سعی در متقاعد کند که مقامات است که برنامه انتقال بازی بسیار بزرگتر نقش مهمی در گسترش coronavirus. این که نمی تکان دادن.

“وجود دارد بسیار قوی مقاومت مواجه است که شواهد بیش از حد ضعیف می گوید:” لیدیا Morawska پیشرو آئروسل محقق در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند که سازمان در این جلسه که با مقامات بعد از دیدن تعداد زیادی از کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال مرگ با وجود پیوستن به تمام در دسترس توصیه هایی در مورد شستن دست و دنده محافظ. او در بر داشت که پاسخ طاقت فرسا زیرا او می دانست که هیچ راهی وجود دارد به انسانی انجام این نوع آزمایش که اثبات صراحت که SARS-CoV-2 می تواند آلوده مردم از طریق تنفسی ذرات معلق در هوا. این امر شامل قرار دادن افراد سالم در یک اتاق و Covid-19 بيمار در دیگر تنها با یک دریچه هوا بین آنها است. و شما باید آن را در اعداد به اندازه کافی بزرگ برای رسیدن به آماری نتیجه گیری. هیچ اخلاقی بدن خواهد ثبت نام کردن در یک مطالعه است.

“این غیر ممکن است وضعیت” Morawska می گوید. “حتی اگر هیچ, کامل, اثبات این است که یک مسئولیت برای زندگی و سلامت مردم است. و احتیاطی اصل همیشه باید در محل در صورت وجود یک خطر بالقوه. و قطعا وجود دارد یک خطر بالقوه در اینجا.”

Marr, که همچنین با حضور در جلسه عبارت ساده تر: “این است که هدایت می شود نه فقط علم بلکه ملاحظات سیاسی. وجود دارد برخی از شخصیت های قوی وجود دارد که فقط ضد هوابرد انتقال است. آنها فقط قبول که بزرگ انتقال قطرات اتفاق می افتد و به نوعی وجود دارد, بالاتر, بار اثبات به صورت هوابرد انتقال است.”

(همانطور که از انتشار یک نماینده از این که تا به حال در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.)

افرادی مانند Fineberg فکر می کنم که قربانی کلاسیک علمی مغالطه—که عدم وجود شواهد, شواهد نبود. “وقتی که گفت هیچ آئروسل گسترش بود که کاملا گمراه کننده بیانیه می گوید:” Fineberg. مسلم او می گوید: مقامات بهداشت عمومی اغلب خواسته به انجام این کار دشوار ساخت سیاه و سفید اظهارات و توصیه های مبتنی بر اطلاعات است که به عنوان خاکستری به عنوان آن می تواند باشد. در این مورد هر چند او می گوید: “آنها قطعی در جهت اشتباه است.”

با وجود این که بی میلی به اصرار پوشش و قبول آئروسل ایده دیگر کشورهای پیام. از جمله ما. مرتب کردن بر اساس.

در آوریل 3, همان روز Morawska و Marr شد ساخت خود را در مورد به که CDC قرار دادن دستورالعمل های جدید, توصیه که مردم می پوشند پارچه یا پارچه پوشش صورت (و نه “ماسک”!) هنگام ورود به فضاهای عمومی. دستورالعمل ها خیلی پراکنده—هیچ اطلاعات در مورد چه مقدار انتقال چنین پوشش می تواند در بلوک و یا آنچه که موثر ترین نوع از مواد ممکن است اگر آنها را بعد از یک ویدئو با راهنمای چگونه برای ایجاد یک پوشش چهره از یک تی شرت, بازیگران جراح عمومی. CDC مقامات آنها را به نام “اضافی داوطلبانه اقدام بهداشت عمومی.” مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید کرد این آخرین نقطه در یک نشست خبری که روز است. “آن را داوطلبانه; شما لازم نیست به آن را انجام دهد,” او گفت:. “من فکر نمی کنم من قصد دارم به انجام آن است.”

آن مخالف بود خوب بهداشت عمومی عمل. تماس به صورت 100 درصد پایبندی به ندرت کار می کنند اما مشخص نیست تماس با مخلوطی از رفتارهای مبهم هرگز کار. در حال حاضر به عادلانه باشد هیچ یک از علوم بود 100 درصد ، فرهنگی جذب ماسک پوشیدن در ایالات متحده پیشی گرفته هر دو علم و اظهارات کارشناسان حتی اگر آن را احساس کمی مانند فقط یک راه برای انجام چقدر ما برای هر یک از دیگر. هیچ کس تا به حال اطلاعات خوبی در اثر ماسک های خانگی استفاده می شود که در برابر هر گونه ویروس تنفسی بسیار کمتر از چگونه آنها می خواهم در برابر انجام Covid-19.

این سخت است برای مطالعه. بخشی از مشکل این است که چگونه به خوبی یک ماسک کار می کند بستگی به سه چیز: آن ظرفيت پالايش چگونه به خوبی پوشنده لباس را نگه می دارد آن را در محل و نقش اندازه ذرات در انتقال است. “راه های مختلف انتقال می تواند به طور همزمان اتفاق می افتد و آن را بسیار سخت برای جدا کردن کسانی که به” Marr می گوید. البته دانشمندان تلاش کرده اند—مداخله بیش از افراد سوراخهای بینی و دهان تجهیز آنها در N95 ماسک یا سپر. “ما تلاش کردیم که این رقم را برای چندین دهه برای آنفلوانزا با میلیون ها دلار و تخصصی مطالعات” Marr می گوید. “من شک ما می دانیم که آن را برای SARS-CoV-2 برای سال های بسیاری, اگر تا کنون.”

اما حتی اگر دانشمندان هنوز نمی تواند قرار دادن یک رقم دقیق در چه اندازه ذرات اهمیت بیشتر برای جلوگیری از گسترش Covid-19 شواهد در اثر ماسک بود شروع به نکته به عنوان بهار به تابستان است. مطالعات مشاهده مدل ها و متا-آناليز انجام برخی از کارهایی که تصادفی کنترل محاکمه نمی تواند. تعداد زیادی از مطالعات استفاده از ماسک در برابر بیماری های دیگر نیست, توسط, خود, در پاسخ به این سوال اما از نظر آماری با هم گره خورده آنها آمد ، “اطلاعات متا تجزیه و تحلیل نشان می دهد که در آن مکان است که با استفاده از ماسک وجود دارد قابل توجهی در کاهش عفونت” Fauci می گوید. “بدیهی است که آن را چند وجهی آن را بیش از فقط ماسک, اما به وضوح وجود یک ارتباط قوی.”

وجود دارد هنوز هم نمی تصادفی شده شاهددار از ماسک پوشیدن برابر Covid-19—چگونه شما می توانید حتی آن را انجام دهیم ؟ — اما برخی از این جدیدتر کار بر روی ماسک می کند بیشتر خاص. در ماه ژوئن محققان دانشگاه آیووا و جمع آوری داده ها در زمانی که دقیقا متحده با ماسک-پوشیدن حکم برقرار قوانین خود را. پانزده ایالت و واشنگتن دی سی انجام داده بود که قبل از 8 مه. سپس محققان در نگاه کسانی متحده بعدی منحنی رشد در Covid-19 عفونت. نتایج قابل توجه بود. حتی کنترل اجتماعی دیگر-فاصله اقدامات و بدون نگاه کردن به چگونه بسیاری از مردم در واقع عینک ماسک در سطح فردی منحنی شروع به خم شدن به سمت پایین به عنوان به زودی به عنوان یک هفته بعد. سه هفته بعد نرخ رشد روزانه در آمریکا با ماسک مقرر شد 2 درصد است. “این در مورد انواع ماسک. ما حتی نمی اندازه گیری فردی و استفاده از ماسک است. نگاه کنیم که آیا متحده موظف اند مردم باید در استفاده از آنها و مقايسه آنها در قبل و بعد می گوید:” جورج Wehby استاد بهداشت و درمان سیاست و مدیریت در دانشگاه آیووا و سرب نویسنده این مقاله است. “بسیاری از کشورهای دیگر نیز پناهگاه در محل قوانین در جای خود اما [ما هنوز هم ببینید] این اثر است.”

و برخی از کار تجربی است که در گذشته اثبات این مورد به عنوان به خوبی. در ماه مه یک تیم به رهبری بن Cowling, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هنگ کنگ به حال 246 مردم—همه تایید به کامپیوتر با حداقل یک ویروس تنفسی—بازدم به نفس-جمع آوری دستگاه به نام Gesundheit-II. نیم تن فولاد ماسک و نیم نیست. پس از آن تیم آزمایش قطرات تنفسی هوا آنها بیرون رفته و در زمان گلو و بینی سواب به دنبال ویروس ها. نتایج باز هم قابل توجه بود. ماسک متوقف قطرات حاوی ویروس آنفلوانزا اما نه ذرات آئروسل. آنها را متوقف و یا در افراد آلوده به یک ویروس سرماخوردگی—علت سرماخوردگی. اما زمانی که آن را آمد به فصلی coronaviruses (نه SARS-CoV-2) این ماسک را متوقف و هر دو اندازه ذرات است. “ما شناسایی coronavirus در قطرات تنفسی و ذرات معلق در هوا در 3 از 10 (30%) و 4 از 10 (40%) از نمونه های جمع آوری شده بدون ماسک بود اما شناسایی هر گونه ویروس در قطرات تنفسی و یا ذرات معلق در هوا جمع آوری شده از شرکت کنندگان با پوشیدن ماسک صورت” محققان نوشت.

جدید-ish علم فراهم می کند قابل قبول حساب چگونه کارشناسان بهداشت عمومی تغییر ذهن خود را. آن را هنوز هم سخت نیست کمی بدبینانه در مورد turnabout در بخشی از رهبران سیاسی ، Fineberg می گوید که شواهد تغییر نکرده تقریبا تا آنجا که نگرش مردم نسبت به این شواهد است. برخی از نگرش ها تغییر سریعتر از دیگران است. ماسک پوشیدن به نحوی که هم تراز با وابستگی حزب—احتمالا به دلیل تهمت خود را در ابتدا حاضر به پوشیدن ماسک احتمالا به دلیل پوشیدن ماسک رو عطف به ماسبق تعریف به عنوان unmasculine, ناجور ماچو-جزوات.

و بود که هیچ چیز در مقایسه با محلی و اینترنت-meme مقاومت است. حتی به سختی یک هفته پیش در فلوریدا فریاد شد در شوراهای شهر است که قوانین خود را در پوشیدن ماسک بخشی از یک 5G/آزار جنسی کودکان توطئه که درگیر “شیطان قوانین.” یک بی اعتبار اسنادی به طور گسترده ای گسترش در رسانه های اجتماعی به اشتباه ادعا کرد که ماسک در واقع افراد بیمار یا قطع خود را از هوا تامین میکند. برخی از ضد ماسک محافظه کاران شرکت تصمیم گرفتند که پاره ای از سقط جنین جنبش حقوق—”بدن من انتخاب من”—به دفاع از خود anti-ماسک-نس. افرادی که بر این باورند که کل همه گیر نوعی از جناح چپ جعل (آن است که) کاهش یافته است به پوشیدن ماسک. استفاده از ماسک به نحوی گره خورده است تا در بی پروا توطئه گر دم از ناهموار فردگرایی 5گرم پارانویا و ضد vax کرد. آنها تبدیل به نمادهای موذی, آزادی, جنگیدن طرح.

برخی از رهبران جمهوری خواه هنوز هم می گویند که آنها نمی ماسک ، یک خبرنگار آغاز شده است نامگذاری و بشود congresspeople که نمی پوشیدن ماسک در کنگره. اما حتی است که جزر و مد شروع به تغییر در اوایل ماه ژوئن است. شاید آن را به دلیل کثرت شواهد. یا شاید به این دلیل بود که از ژوئن 1, زمانی که بسیاری از کشورها آغاز شد “بازگشایی” و بلند کردن نیازهای اجتماعی فاصله عفونت اعداد شروع به کاهش در اصطلاح آبی متحده که رای دادند برای هیلاری کلینتون (به جز کالیفرنیا) و صعود به رنگ قرمز در آمده است که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را نمی تواند کمک کرده اند که آینده نگر شرکت کنندگان در یک (non-اجتماعی-دور) مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در تولسا به حال به ثبت نام پوشی گفت: آنها نمی خواهد شکایت انتخاباتی اگر آنها Covid-19—و حتی پس از کم با حضور در تجمع دو کمپین کارکنان و یک بار نامزد انتخابات ریاست جمهوری که با حضور آزمایش مثبت برای این بیماری است. ناگهان صدای شیپور پیروان می دانستند افرادی که بیمار شدن و یا مرگ.

Robert redfield in a mask
CDC مدیر رابرت Redfield ساعت یک نظارت تصویری قبل از کنگره شنوایی در کشور Covid-19 دیدگاه در 4 ژوئن سال 2020 است.عکس: AL DRAGO/گتی ایماژ

فرهنگی شیفت به ماسک پوشیده شده است تدریجی بیشتر از جزر و مد تغییر از یک سونامی است. آن را سخت به بگویید که از الگوهای رفتاری به اینترنت و پخش اخبار اما استفاده از ماسک به طور گسترده ای محبوب است. با توجه به تحقیقات پیو مطالعه 80 درصد از آمریکایی ها می گویند که پوشیدن ماسک در فروشگاه ها و یا دیگر اماکن عمومی حداقل در برخی از, اگر نه همه از زمان. البته فقط 44 درصد می گویند که بسیاری دیگر از مردم در منطقه خود را انجام دهید که بگویم که کسی است که کمتر از کاندید خود pollster. حتی در حال حاضر هیچ کس واقعا نمی داند دقیقا چقدر ماسک کمک و یا کدام نوع از ماسک از دیگری بهتر است. حقیقت عمیق تر است که احتمالا به عنوان Ristenpart می گوید درست است که “چیزی بهتر از هیچ چیز است.”

برآورد خشن از تیم است که نگاه دولت ماسک حکم نشان می دهد که در مارس 22, ماسک استفاده کرده بود مانع شاید 230,000 به 450,000 Covid-19 موارد است. (در به طور کلی عفونت و مرگ و میر 1.45 درصد است که به عنوان بسیاری از 6,500 زندگی را نجات داد.) افزایش استفاده از ماسک می تواند دوباره آن را انجام دهد. یکی مدلسازی گروه در دانشگاه واشنگتن رفته است تا آنجا که در به سعی کنید به تعیین که چگونه بسیاری از زندگی گسترده ماسک پوشیدن می تواند صرفه جویی بیش از چند ماه آینده. هفته گذشته موسسه و معیارهای ارزیابی هوا 180,000 Covid-19 مرگ و میر بین در حال حاضر و اکتبر 1. اما اگر 95 درصد از آمریکایی ها اتخاذ ماسک پوشیدن در مکان های خود را در مدل پیش بینی کرد که تعداد سقوط به 146,000. IHME مدل های جدی دریافت انتقادات خود را برای بی ثباتی و عدم پیش بینی به آرامی ما را به پایین می آیند از آن اوج Covid-19 مرگ و میر. اما IHME مدیر کریس موری می گوید تیم او تنظیم شده است روش خود را در حال حاضر با استفاده از الگوریتم های جدید و ترکیبی آماری و انتقال بيماري مدل است که اجازه می دهد تا برای بررسی اثرات مختلف مداخلات اجتماعی مانند فاصله و ماسک پوشیدن.

بر اساس شواهد موجود تیم خود را تخمین می زند که جهانی نزدیک ماسک پوشیدن می تواند به قطع انتقال به میزان یک سوم است. که خواهد بود به اندازه کافی به نوبه خود رکورد-فوق العاده جزر و مد از موارد جدید شکستن در سراسر بخش های بزرگی از ما ؟ احتمالا می گوید موری. آن بستگی دارد دقیقا با چه سرعتی محلی شیوع بیماری در حال رشد هستند. تولید مثل شماره یا R0 (تلفظ R-صفر) اندازه گیری که چگونه بسیاری از مردم یکی از مسری فرد آلوده. اگر R0 بالاتر از 1 موارد به صورت تصاعدی رشد خواهد کرد. اگر آن را کمتر از 1 شیوع کوچک خواهد شد. در مکان هایی مانند برزیل که در آن هرج و مرج پاسخ و عدم اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات منجر به یک R0 روند فوق 1.3 ماسک دستور به احتمال زیاد نمی خواهد به اندازه کافی برای آوردن موارد تحت کنترل است. اما موری می گوید: ما هنوز هم شانس.

“در همه جا در ایالات متحده در حال حاضر یک سوم کاهش می گذرد به اندازه کافی به واقعا قرار دادن ترمز در اکثر امور خارجه شیوع” او می گوید. در سطح فردی است که ممکن است به نظر می رسد به اندازه کافی از یک کاهش به ارزش آن می شود اما در سطح جامعه است. “افرادی که تمایل به صرفه جویی در زندگی در حال رفتن به آن را انجام دهد به هر حال می گوید:” موری. “اگر ما در حال تلاش برای متقاعد کردن افرادی که مقاوم به پوشیدن ماسک و ما باید از گفتن آنها ‘پوشیدن ماسک, صرفه جویی در اقتصاد است.’ به دلیل آن را بسیار آسان تر برای پوشیدن یک ماسک از گیر در خانه با ماندن در خانه ،

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

Adams, جراح عمومی به وضوح خود را تغییر لحن. در coronavirus نیروی کار جلسه برگزار شد در روز سه شنبه گفت: “لطفا لطفا لطفا پوشیدن صورت را پوشش زمانی که شما بیرون رفتن در ملاء عام. آن است که نه ناراحتی. آن است که یک سرکوب آزادی خود را. آن را در واقع یک وسیله نقلیه برای رسیدن به اهداف ما است.”

در واقع برخی از محققان را متقاعد کرد که ماسک—همراه با اجتماعی فاصله ماندن در خانه و چرخی پایین تجمع جرم—آیا مهم است که آنها حتی توصیه همه بالاتر-کیفیت فولاد آنهایی که مانند آنهایی که مورد استفاده در بیمارستان ها به جای فرسایش در مورد کدام یک برای خرید کردن از Etsy.

محققان دیگر مانند Marr در حال حاضر انجام مطالعات لازم برای مقابله با فقدان کامل از استانداردهای لازم برای ماسک های خانگی. آزمایشگاه او در ویرجینیا است ارزیابی مواد مختلف فیلتر و طرح های برای دیدن آنهایی که بهترین کار است. “وجود دارد طیف گسترده ای از اثر. Bandanas به سختی هر چیزی, اما شما همچنین می توانید یک خوب خانگی است که مانع از 80 تا 90 درصد از ذرات در جریان در هر دو جهت. اما در حال حاضر وجود دارد در واقع هیچ استاندارد,” او می گوید.

چنین تحقیقاتی باید آن را آسان تر برای مردم را به ایجاد و خرید ماسک است که می تواند سرعت گسترش SARS-CoV-2 در حالی که هنوز هم حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. حتی این که در نهایت در آمد در سراسر. موجب با نتایج حاصل از بررسی شواهد این سازمان در حال راه اندازی در ژوئن 5, اعلام کرد که به روز رسانی راهنمایی و توصیه است که همه شهروندان باید از پوشیدن پارچه ماسک در مناطق که در آن جامعه انتقال در حال انجام است.

هرچند که مقامات هنوز تغییر نکرده موضع خود را در طبقه بندی SARS-CoV-2 به عنوان هوابرد. و تا زمانی که انجام آن بسیار دشوار خواهد بود برای دولت به سرمایه گذاری در زیرساخت های لازم تغییرات—از جمله ماسک تولید و افزایش تهویه کنترل در ساختمان—برای کنترل این ویروس می گوید Morawska. “این است که مقدار زیادی از کار مقدار زیادی از پول. چرا آن را انجام دهد اگر چه کسی است گفت: airborne انتقال مشکل است ؟ ” او می پرسد. برای ادامه اعمال فشار بین المللی برای بدن او و دونالد میلتون عفونی آئروسل محقق در دانشگاه مریلند نوشته اند نامه ای سرگشاده با عنوان “وقت آن است که به آدرس هوابرد انتقال Covid-19” مجموعه منتشر شود در مجله بالینی بیماری های عفونی. تفسیر امضا شده توسط 239 دانشمندان است.

در غلیان احساسات پشتیبانی Prather می بیند سد احداث شده در سراسر 5 میکرون تقسیم شروع به شکستن. “این هرگز در مورد یک کاغذ و یک قطعه از شواهد. این است که در مورد تغییر یک کل میدان دید و من فکر می کنم که تغییر این است که در نهایت اتفاق می افتد. Covid انجام داده است که” او می گوید. مقامات بهداشت عمومی نمی تواند ترس به تماس چیزی هوابرد اگر آن است که او می گوید. “ما هر چه زودتر آن را تصدیق هر چه زودتر ما می توانیم آن را تعمیر کنند.”

بدون علمی وضوح در Covid-19 حالت انتقال سیاست و فرهنگ در پا. به عنوان یک نتیجه که در آن بسیاری از کشورهای دیگر شده اند قادر به استفاده از ترکیبی از ماسک پوشیدن, تست, تماس, ردیابی, قرنطينه و محدودیت در انبوه جمع آوری را به این بیماری به پاشنه, ایالات متحده است. در عین حال این کشورها تا به حال همان علم به عنوان ما; تفاوت در این است که خود را رهبران عمل در هماهنگی با آنچه دانشمندان می دانستند و نه از آنچه سیاستمداران امیدوار بود. پوشیدن ماسک? بله—اما نه به دلیل آن باعث می شود شما یک Lone Ranger اما به دلیل عنوان شده است درست از دسامبر, ما همه در این با هم.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • چه گیج کننده در مورد تماس با موارد “بدون علامت”
  • باید ارسال کنم بچه من به مراقبت روزانه ،
  • اگر ویروس کاهش می یابد و این ممکن است زمان برای نگرانی
  • واژه نامه: بیش از حد بسیاری از buzzwords? این آنهایی که به دانستن
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de