چگونه مرموز اعتراض پیام ها را پر کرده اند آسمان

سیمی تحقیقات نشان می دهد که چگونه هنرمندان و skytypers پیشرو هستند نوع جدیدی از تکنولوژی سوخت فعالیت و شرایط غیر انسانی آنها در حال مبارزه است.

این استقلال روز آخر هفته صورت گرفت در یک تغییر و امریکا است. به عنوان Covid-19 موج در سراسر کشور تهدید کسی جمع آوری شده در گروه های بزرگ کباب شامل بیشتر مردم از مناسب می تواند در اطراف یک شعله. بسیار هماهنگ نمایش آتش بازی جایگزین شد تازه نشان می دهد که در خیابان به لذت و ترس از همسایه ها. رئیس جمهور تهمت سخنرانی در کوه راشمور که در آن اجتماعی فاصله و ماسک لازم نیست. تظاهرکنندگان بومی برای آنها زمین های اطراف راشمور است مقدس بودند ملاقات با شعارهای “برو خانه.” در رسانه های اجتماعی بسیاری از آنها از یادگیری است که در چهارم ماه جولای تنها نشانه ای از یک بعد از استقلال برای سفید آمریکایی; مردم سیاه و سفید نمی خواهد دست آوردن آزادی تا زمانی که نزدیک به یک قرن بعد در 19 ژوئن 1865. و بالاتر از 80 امکانات مختلف در اطراف ما هواپیما شد, نوشتن پیام در آسمان اضافه با ساده برچسب: #XMap.

هر یک از پیام های مرموز—هر یک 5 مایل با نامه به عنوان بلند به عنوان ساختمان امپایر استیت—قابل مشاهده بود از 20 مایل دور و شناور بالا مکان اعم از جزیره الیس و سابق, ژاپنی, اردوگاه های اقامت اجباری به سایت از هیچ بلافاصله قابل تشخیص اهمیت است. هشتگ led بینندگان به یک وب سایت با ساده پرس و جو: “در حال مهاجران بازداشت در جامعه خود را?” این سایت اجازه می دهد تا کاربران برای وارد کردن آدرس خود را در نقشه های تعاملی آشکار مهاجر در نزدیکی بازداشتگاه skytyper مسیرهای پرواز و داستان پشت هر فرد پیام. این سایت نیز فراهم می کند به راحتی قابل اشتراک گذاری راه هایی برای کمک به محلی سازمان های حقوق بشر همه حمایت از یک لیست ظاهر بی پایان از محلی و ملی گروه های حمایت.

هر کسی که کاوش در سایت در سالگرد ما استقلال بود با سرعت مواجه با ironies حاضر در carceral منطق آمریکا: زمین رایگان نیست پس رایگان. آنها همچنین ممکن است متوجه چیز دیگری است: این فناوری تأمین انرژی فعالیت های در حال تکامل است به عنوان سریع به عنوان وکالت خود را. از شهروند روزنامه نگاری به Instagram-هماهنگ نظارت-dodging Black Lives Matter تظاهرات پدید آمده است که پس از قتل جورج فلوید, مدرن, عدالت اجتماعی, حرکات حد حاضر به عنوان آنها در خیابان. مارتین لوتر کینگ جونیور مهار قدرت از اخبار شبانه در طول دوران حقوق مدنی; امروز رهبران جنبش مهار هر چیز دیگری از جمله آسمان. و در طول بیماری همه گیر کوروناویروس آنها را قادر می سازد مردم را به شرکت از یک فاصله امن. نه تنها هنر و صنعت پرواز به عنوان بخشی از استقلال بعد از تظاهرات هزاران نفر از پا در هوا پیام های خود را در حال حاضر در دسترس در یک برنامه واقعیت تقویت است که اجازه می دهد تا هر کسی که برای دیدن آنچه که پیام مانند نگاه در آسمان است. به عنوان گوشی های هوشمند, رسانه های اجتماعی, و رمزگذاری پیام افزایش داده به اشکال جدید از مردمی سازماندهی جنبش های جدید که فنر در دقیقه به هر کسی که توانایی برای پیوستن به کجا و چگونه آنها می خواهند.

در رسانه های اجتماعی, اخبار پیام های گسترش سریع بسیار سریع تر از جزئیات که در آن هواپیما را از آمد و چه نوع از تلاش های رفت و به کشیدن چنین بلند پروازانه در سراسر کشور تلاش کنند. که داستان یک مطالعه موردی است که بدون شک کمک به مردم در آینده درک تا سال 2020. (کالج اکسیدنتال در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای ادغام آن را به 15 دوره آموزشی دوره های آموزشی ترم بعد.) نام نمایشی و جمعی از هنرمندان 80 در پشت آن است که در چشم ساده, اشاره به این که عمدتا برای سود بازداشتگاه بسیاری از آمریکایی ها نمی دانند ممکن است در جوامع خود. آن را یک شاهکار تکنولوژی-فعال فعالیت و تغییر در ساختار سازمانی است که با آن می آیند. تصور بیش از یک سال پیش آن را طراحی شده به تجربه در اجتماعی فاصله شیوه ما شده است و نیاز به اتخاذ و در عین حال این عمل در آن پارامترهای. نبود واکنش به موزه ها و گالری ها و عملکرد فضاهای بسته شدن. نبود برنامه ریزی شده همزمان با بزرگترین حقوق بشر تظاهرات در عین حال این جوان هزاره, اما از آن است. و آن اتفاق افتاد در یک لحظه زمانی که آمریکایی ها در نهایت آهسته به اندازه کافی برای نگاه کردن به آسمان با توجه undivided و تصمیم به relearn تاریخ خود را.

در ماه جولای 2019, عملکرد هنرمندان rafa اسپرزا و Cassils همراه با یک تعداد انگشت شماری از دیگران ملاقات در لس آنجلس’ Elysian پارک به “ببینید که چگونه [ما] را می توان در خدمات کار در حال حاضر انجام می شود” این جفت ارز می گوید: در پایان هر یک از دیگران’ جملات به عنوان آنها اغلب فراموش. “ما مردمی که برای چیزهایی که این کشور وعده: آزادی یک زندگی بهتر توانایی ابراز خود را به عنوان یک ترانس فرد” می افزاید: Cassils که در مواجهه با مشکلات از خود را به عنوان یک ترانس مهاجر. “برای مردمی در حال اجرا برای زندگی خود را به نه تنها استقبال نمی, اما پس از آن در قفس و سود کردن … این کاملا غیر قابل قبول است.” پس از آن جلسه اولیه آنها آغاز شده رمزگذاری چت در سیگنال و ادامه داد: به ideate. هیچ چیز احساس به اندازه کافی بزرگ. آنها می خواستند چیزی بسیار قابل رویت اصلی و مهمتر از همه تاثیرگذار.

آنها در پاسخ خود در skytyping بسیار طاقچه فرقه از حمل و نقل هوایی تمرین توسط یک تعداد انگشت شماری از بسیار ماهر خلبانان بسیاری از آنها نظامی سابق که ارسال پیام در آسمان در تعطیلات آخر هفته. (وجود داشته است بیشتر مردم در فضای بیرونی تر شده اند وجود دارد skytyping خلبانان.) Skytyping که شامل پنج دقیقا هماهنگ هواپیما, تنومند از یک ماتریس نقطه ای از توهمات نوری اختراع شد توسط اندی Stinis در سال 1964 به عنوان نوآورانه reimagining مورد علاقه خود را skywriting که با استفاده از یک حلقه-de-حلقه هواپیما به نوشتن کلمات. در 1930s Stinis تبدیل شده بود تا حدودی معروف برای رندر پپسی آرم ظریف در حلقه. قرمز و سفید و آبی مسافرت هوایی D4D از آن دوران در حال حاضر آویزان در اسمیتسونین موزه هوا و فضا در واشنگتن است. این پپسی قرارداد مجاز Stinis برای شروع یک کسب و کار خانوادگی که پسر او و نوه شده اند به نیروی عظیم منهدم کننده آن امروز است. Skytypers Inc. عمل ناوگان در سراسر جهان از انگلستان به ژاپن و از آنجا که آنها خود را ثبت اختراع برای skytyping تکنولوژی آنها پرواز با هیچ رقابت.

“ما واقعا علاقه مند در آسمان به عنوان یک دموکرات پلت فرم بزرگ باز بوم” اسپرزا و Cassils می گویند. “چه آن را مانند به جای پیام های بالاتر از مرز سایت های که در آن آنها می توانند آزادانه حرکت در راهی است که بدن دیگر می تواند?” اسپرزا می خواستم برای انجام یک پیام است که به صحبت کرد که تنش به طور مستقیم: “لا فرنترا nos cruzo” (“مرز عبور ما”). برای بسیاری از هنرمندان بومی در گروه پاف skytyped دود برانگیخته جامعه سنتی دود مراسم. با استفاده از یک ماشین حساب رد پای کربن جمعی تعیین می شود که هر نیم ساعت از skytyping جبران می تواند با کاشت پنج درختان. یکی دیگر از هنرمند سام وان آکن ارائه شده به گیاه خود درخت 40 میوه که هر کدام تولید 40 نوع میوه سنگ از طریق پیوند روش. و او می تواند گیاه آنها را در نزدیکی مناظر حبس. اسپرزا و Cassils فرود آمده بود خود را در میان اما یک مشکل وجود دارد.

در سال 2016 گرگ Stinis—اندی و زمان مدیر عامل Skytypers—گفت کوارتز او تا به حال هیچ علاقه skytyping پیام های سیاسی. مهاجر بازداشت به ویژه در رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا عمیقا سیاسی است. اسپرزا و Cassils همراه با خود را تولید Cristy میشل است که در Cassils’, همسر, رسید, به هر حال. مردی که تلفن را برداشت بود شین راجرز رئیس جهانی فروش تبلیغات در Skytypers. چهار مکالمات تلفن دنبال کرد و پس از آن در فرد و نشستن. “این رقص ظریف,” راجرز به یاد می آورد. به دلیل آزادی بیان “ما در حال خودتنظيم” او می گوید: تبیین مسئولیت این شرکت احساس می کند وقتی که می آید به آنها چه نوع در آسمان است. “ما قطعا باید یک خط در شن و ماسه مورد آنچه که ما را و نمی خواهد انجام دهد. بسیاری از که می آید از 80 سال تجربه با برخی از پیام های تبدیل فوق العاده و برخی از تبدیل نمی کند تا به خوبی.” به علاوه این پروژه که اسپرزا و Cassils شد پیشنهاد خواهد بود که برای اولین بار از نوع خود—Skytypers نیاز به پوشش 14000 کیلومتر به 80 پیام های مختلف در سراسر کشور است. و به عنوان راجرز خواهد یاد او و میشل نیاز به هماهنگی با عکاسان روی زمین در تمام 80 مکان. توسط خود برآورد و آن را نزدیک به یک سال به برنامه ریزی. “اما آنها بسیار پرشور در مورد آن و من دیدم که” راجرز می گوید. “آنها که از یک محل است که می تواند آگاهی است. این چیزی بود که من فکر کردم ما می تواند کمک.”

words in sky reading Stop Crimmigration now
حسن در چشم ساده

به عنوان به زودی به عنوان skytypers شد در هیئت مدیره داوطلبان ریخت. اموری داگلاس طراح گرافیک و وزیر سابق فرهنگ حزب پلنگ سیاه و سفید, می خواستم برای انجام یک پیام. مستند نشده فیلمساز کارن مارتینز انجام بیش از حد. آیا به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده مؤسسین هنرمند و نویسنده Patrisse Cullors. خولیو سلگدو مستند نشده عجیب و غریب فعال و از مؤسسین خیال شناور بود. ترس اسکات که کار با چالش های امریکا را مشاهده و از آن گذشته و در حال حاضر آماده برای رفتن بیش از حد بود و هنک توماس ویلیس که گروه برای آزادی سازماندهی حزبی در سراسر کشور برنامه نویسی. اسپرزا, Cassils و میشل شروع ساختمان از تیم خود را. آنها داوطلب خدمت سربازی, نویسنده, مدیر و بازاریاب دیجیتال متی Dunnerstick که مشغول به کار در عمده فیلم مبارزات مانند من تونیا و جدا نشده سنگهایبه ساخت و نظارت در چشم ساده را بلند پروازانه مجازی بازو. نانسی بیکر کاهیل هنرمند و واقعیت افزوده پیشگام در آورده بود به ساخت AR app. و به زودی برنده جایزه عدالت اجتماعی مستندساز PJ Raval و تولید کننده Farihah علی بودند در هیئت مدیره را به تصرف آن است.

با وجود قریب به اتفاق هجوم فعالان آماده رفتن اسپرزا و Cassils برای اولین بار به می گویند که آنها خود هنرمندان هستند و نه فعالان و مانند آن را می دانستند حیاتی بود که آنها گوش دادن به کسانی که انجام این کار برای همیشه لطفا برای. یک شب در حالی که آنها از Cassils ملاقات مجموعه هرناندز Rongkilyo یک تاثیر تولید شد که یک نقش Cassils تا به حال متوجه وجود داشته است. Rongkilyo که همچنین از مؤسسین مستند نشده فیلمسازان جمعی شروع ارتباط بین هنرمندان و سازمان های حقوق بشر که در نهایت تبدیل شد در چشم ساده شرکای. “به عنوان یک عضو از جامعه خود و سازمان تنظیم بسیار قوی, روابط” می گویند اسپرزا و Cassils.

وجود دارد این است که کل یک نوع هنر به نام “اجتماعی عمل” است که در آن هنرمندان از جمله سوزان Lacey و شان لئوناردو با دقت کار با اعضای جامعه. اما به اسپرزا و Cassils’ دانش آنها ممکن است برای اولین بار به استخدام یک تاثیر تولید. بی سابقه حرکت همراه با در چشم ساده دیجیتال-اول اخلاق سیگنال بزرگتر اتفاق می افتد تغییر در فعالیت های فضایی یک بررسی گسترده از جنیفر ارل و کاترینا Kimport را دیجیتالی فعال تغییر اجتماعی: فعالیت در عصر اینترنت و خاک رس Shirky را در اینجا می آید همه. “از آن استفاده می شود برای سال ها و سال ها مردم کار می کرد تا راه خود را در جنبش های اجتماعی. شما پر پاکت و سپس شما یک تاریخ برگزار و پس از آن یک مقام ارشد سازمان می گوید:” John G. McNutt یک استاد سیاست عمومی در دانشگاه دلاور و سردبیر تکنولوژی فعالیت و عدالت اجتماعی در عصر دیجیتال. “و شما را دیده ام بیش از 20 سال گذشته است که در حال تغییر که در آن شما باید از مردم که نمی آمد تا از طریق حرکت هل دادن برای همه چیز. و آنها می توانید آن را تا حد زیادی به دلیل فن آوری است.” بعلاوه او می گوید: “شما می توانید مردم با هم آنلاین است که شما نمی تواند با هم چهره به چهره در جهان است.”

زمانی که Covid-19 همه گیر ضربه زدن به آمریکا در ماه مارس چهره-به-چهره جهان را درهم شکست. McNutt کلاس های آنلاین رفت. کارکنان است که می تواند کار از خانه انجام و حتی پس از آن بسیاری از در نهایت پیوست صفوف کسانی که تا به حال گذاشته شده است. در چشم ساده تیم شد و در حال حاضر بیشتر آنلاین به طوری که آنها همچنان به کار به عنوان آنها را همراه با بقیه جهان شاهد ضروری کارگران از جمله پزشکی حرفه ای مربوط به فراشی کارکنان و فروشگاه مواد غذایی کارمندان—بسیاری از آنها مهاجران و مردم رنگ—حرکت به خط مقدم. جهان شروع به بیدار شدن از خواب به این واقعیت است که بسیاری از مردم همان کار را به دیگران می تواند “ماندن صفحه اصلی” بودند و همان افراد بیشتر در معرض خطر نه تنها به دلیل قرار گرفتن در معرض افزایش اما از آنجا که امریکا سیستمیک بی عدالتی. Cassils به یاد می آورد که تعجب “است که این پروژه هنوز هم مربوطه ؟ آن را نفرت انگیز به هنر زمانی که مردم در حال مرگ هستند؟”

در مارس ترس Covid-19 شیوع مهاجران بازداشت شده در تاکوما را غربی بازداشتگاه املای “SOS” در مرکز حیاط. با توجه به Maru مرا-Villalpanda مدیر عامل شرکت لاتین حمایت NWDC—که در آن بسیاری از کار وکالت می گیرد—گفته شروع پاشش عوامل شیمیایی در داخل ضعیف تهویه مناسب اتاق. به زودی “آنها شروع به توجه به پوست و سوزش چشم و سپس خون دماغ,” او می گوید. (NWDC را بلافاصله بازگشت یک تماس را به دنبال نظر.) “وجود دارد هیچ پایان دادن به خشونت است که [مهاجرت و گمرک] تحمیل می تواند” مورا-Villalpanda می گوید. در این روز کسانی که در داخل هستند به او می گوید که “اگر من نمی میرند Covid-19 من ممکن است مرگ به دلیل قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی.” اسپرزا و Cassils مضاعف تلاش های خود را.

در 24 مه ما گذشت 100,000 مرگ و میر ناشی از Covid-19. روز بعد جورج فلوید درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس. به عنوان آمریکایی ها lurched به ژوئن, غم, زده, ترس, قهر و جدا میلیون ها نفر از مردم از تمام 50 ایالت در زمان به خیابان ها در اعتراض به, مهم ترین شکل از جامعه که او پس از تازگی دوره از کف زدن برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در 7 بعد از ظهر. فرانسه و نیوزیلند انگلستان و بیشتر کشورهای پیوست. هواپیماهای بدون سرنشین فیلم اسیر مایل مردم در راهپیمایی. در Infinite, Gen Z در زمان فعالیت چرخش به ارتفاعات جدید. معترضان در هنگ کنگ ساخته شده ویدئوها به آموزش آمریکایی ها در مورد چگونه به اجتناب از صورت به رسمیت شناختن نظارت است. اهدای لینک ها و منابع شلوغ خوردها. با توجه به تعداد Love پروژه است که chronicling و گرفتن ما اعتراض داده ها پس از سال 2017 خود را شبانه نقد و بررسی صف افزایش بیش از ده برابر است. در Juneteenth, نیویورک تایمز در صفحه اول داستان تلفیقی از واکنش های از رهبران 1960 جنبش حقوق مدنی به تظاهرات اخیر. این رهبران در حال حاضر بیشتر octogenarians بیان طیف گسترده ای از احساسات از شادی و امید را به ترس و شک و تردید اما همه آنها به عنوان Times New England رئیس دفتر الن بری نوشت: “شگفت زده در [اعتراض به] جیوه گسترش یافته است.”

در جولای 3, به عنوان اسپرزا و Cassils آماده شد را با skytyping خلبانان آنها مطمئنا زده چقدر این کشور در مورد آنها به پرواز بیش تغییر کرده بود از آنجایی که آنها تصور ایده خود را از یک سال پیش. بر روی زمین Dunnerstick شد جامع مبارزه با حملات DDoS در pristinely محافظت وب سایت او ایجاد کرده بود در حالی که بقیه تیم داخلی (در حال حاضر 14 داوطلبان علاوه بر 80 هنرمندان) نگهداری پروژه جعل جلوتر است. “ما لازم نیست که یک تن از پول” Dunnerstick می گوید. “بنابراین من خریداری یک سرور دوم و کلون ما کل محیط زیست در یک کاملا جدید است اما هنوز هم در سمت چپ یکی از قدیمی تا که نگهداری آنها حمله—یک قربانی بره.”

در حال حاضر نزدیک به یک هفته در آنها هنوز skytyping پیام با وجود این حملات است. در رسانه های اجتماعی این پروژه اتحاد مردم از زمینه های. شین راجرز است شگفت زده چگونه آن را ایران کوچک اما توانا تیم و آنچه در آن به معنی برای بزرگتر شود. “شنبه شب پس از ما تا به حال بدست انجام می شود برای روز, ما همه دور میز نشسته با مردم از هر قدم از زندگی,” او می گوید. “من قطعا نمی متناسب با قالب از مردم که در این پروژه من لزوما یک هنرمند; من از شمال آیداهو; من یک مرد خانواده با سه پسر—اما ما قادر به گرد هم آمده اند یک نوشیدنی خنده و صحبت در مورد مسائل مصیبت ها و. من تا به حال به همسر من که شب و به او بگویید.”

در تاکوما واشنگتن, Mora-Villalpanda شد راه اندازی یک تظاهرات زمین اتفاق می افتد به طور همزمان در چشم ساده. او تجسم آن را به عنوان یک حزب در خارج از بازداشتگاه با موسیقی و رقص و پینیاتا در شکل یخ عامل. در بین آماده دکوراسیون او پاسخ داد: سوال در مورد آنچه که مهاجران و طرفداران نیاز در حال حاضر. “فکر می کنم در مورد چگونگی تاسیس این کشور آغاز شد و با مردم بودن ربوده شده از قاره خود فرستاده و در اینجا به آنچه که در حال حاضر ایالات متحده به عنوان حمل و نقل به عنوان اموال. در حال حاضر این همه سال بعد از [مهاجران] در حال تبعید و همچنین به عنوان حمل و نقل بازگشت به کشور ما که در آن ما را تحت فشار قرار دادند به مهاجرت در وهله اول تنها به پس از آن آمده و به عنوان ارزان یکبار مصرف و کار برای ایالات متحده” او می گوید. “این خیلی مهم است که مردم درک کنند و یاد بگیرند که تاریخ این کشور است. و آن را نه تنها تاریخچه—آن اتفاق می افتد در حال حاضر.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • این کارت روابط اعتباری خود را به رسانه های اجتماعی خود را آمار
  • Passionflix و مشک عاشقانه
  • زندگی اشتباه و رستگار: Covid-19 و آینده خانواده
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر