درست مثل انسان و حیوانات دیگر گیاهان دارای هورمون است. یکی نقش هورمون های گیاهی است که برای درک مشکل — که آیا یک حمله حشرات خشکسالی و یا گرمای شدید و یا سرد — و سپس سیگنال به بقیه گیاه به پاسخ.

یک چند مركزی تیم به رهبری فعلی و سابق محققان از موسسه سالک است گزارش جدید از جزئیات در مورد چگونگی گیاهان در پاسخ به یک هورمون به نام jasmonic acid یا جاسمونات. یافته های منتشر شده در طبیعت گیاهان در 13 مارس سال 2020 فاش پیچیده شبکه های ارتباطی. این دانش می تواند کمک به محققان مانند اعضای سالک را مهار گیاهان ابتکار توسعه محصولات هستند که hardier و بیشتر قادر به مقاومت در برابر حمله به خصوص در دوره ای از تغییر سریع آب و هوا.

“این تحقیقات به ما می دهد واقعا یک تصویر دقیق از چگونگی این هورمون jasmonic acid عمل می کند در بسیاری از سطوح مختلف می گوید:” استاد یوسف ecker را co-نويسنده مسئول و Howard Hughes Medical Institute محقق شده است. “این ما را قادر به درک چگونه اطلاعات زیست محیطی و رشد و نمو اطلاعات پردازش شده و چگونه آن را تضمین می کند مناسب رشد و توسعه است.”

گیاه مورد استفاده در این مطالعه آرابيدوپسيس تاليانایک گیاه گلدار در خانواده خردل. از آنجا که ژنوم آن شده است به خوبی مشخص می شود, این گیاه محبوب در مدل سیستم. دانشمندان می توانید آنچه را که آنها یاد بگیرند که در A. تاليانا و درخواست آن را به دیگر گیاهان از جمله آن رشد برای مواد غذایی است. Jasmonic acid یافت می شود نه تنها در A. تاليانا اما در طول پادشاهی گیاه است.

“Jasmonic acid است که به ویژه مهم برای یک گیاه دفاعی واکنش در برابر قارچ ها و حشرات می گوید:” co-نویسنده اول علامت سوف کارکنان محقق در ecker را در آزمایشگاه. “ما می خواستیم دقیقا درک آنچه اتفاق می افتد پس از jasmonic acid است که درک شده توسط گیاه است. که ژن های فعال و غیر فعال که پروتئین تولید می شود و کدام عوامل در کنترل این خوبی هماهنگ شده سلولی و فرآیندهای؟”

محققان آغاز شده و با دانه های گیاهی رشد در ظروف پتری. آنها را نگه داشته و دانه ها را در تاریکی به مدت سه روز به تقلید چند روز اول از یک دانه زندگی, زمانی که آن را هنوز هم در زیر زمین. “ما می دانیم که این مرحله رشد فوق العاده مهم است می گوید:” co-اولین نویسنده و co-نویسنده مسئول Mathew Lewsey, یک استادیار در دانشگاه لا تروب در ملبورن استرالیا که قبلا در ecker را در آزمایشگاه. چند روز اول در خاک در حال به چالش کشیدن زمان برای نهال به عنوان چهره آنها حملات از حشرات و قارچ ها. “اگر دانه خود را نمی جوانه زده و با موفقیت ظهور را از خاک و سپس شما هیچ محصول” Lewsey می افزاید.

پس از سه روز گیاهان را به معرض jasmonic acid. محققان سپس استخراج DNA و پروتئین از سلول های گیاهی و کار خاص آنتی بادی علیه پروتئین های مورد علاقه به ضبط دقیق ژنومی محل این تنظیم کننده. با استفاده از انواع روش های محاسباتی این تیم بود و پس از آن قادر به شناسایی ژن هایی که مهم هستند برای گیاه در پاسخ به jasmonic acid و علاوه بر این برای تلفن همراه کراس ارتباط با دیگر گیاه هورمون مسیر.

دو ژن که به بالا در درجه اهمیت در سراسر سیستم بودند MYC2 و MYC3. این ژن کد برای پروتئین هستند که عوامل رونویسی که بدان معنی است که آنها تنظیم فعالیت بسیاری از ژن دیگر — و یا هزاران ژن دیگر در این مورد.

“در گذشته این ژن MYC طراحی شده و سایر عوامل رونویسی شده اند مورد مطالعه بسیار خطی مد” Lewsey توضیح می دهد. “دانشمندان نگاه کنید که چگونه یک ژن متصل به بعد ژن و یک بعدی و به همین ترتیب. این روش ذاتا کند چرا که بسیاری از ژن ها و بسیاری از اتصالات. آنچه ما در اینجا انجام داده ایم این است که برای ایجاد یک چارچوب است که ما می توانیم تجزیه و تحلیل بسیاری از ژن ها در یک بار.”

“با افشای تمام این شبکه های ژنی و subnetworks آن کمک می کند تا ما را به درک معماری از کل سیستم” Zander می گوید. “ما در حال حاضر این بسیار جامع تصویر که ژن های روشن و خاموش در طول یک گیاه دفاع پاسخ. با در دسترس بودن ژن CRISPR در حال ویرایش این نوع از اطلاعات می تواند مفید باشد برای پرورش محصولات کشاورزی است که قادر به مقاومت در برابر حملات از آفات است.”

یکی دیگر از جنبه قابل توجه این اثر این است که تمام داده ها از تحقیقات در دسترس ساخته شده در سالک وب سایت. محققان می توانند با استفاده از این سایت به جستجو برای اطلاعات بیشتر در مورد ژن های آنها را مطالعه و پیدا کردن راه هایی برای هدف قرار دادن آنها را.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط موسسه سالک. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im