چگونه سروتونین توازن ارتباطات درون مغز

مغز ما به طور پیوسته درگیر در soliloquies. این ارتباطات داخلی هستند و معمولا نیز با بمباران های خارجی حسی حوادث. از این رو تاثیر دو نورونی فرآیند باید به طور دائم ریز کوک برای جلوگیری از عدم تعادل. یک تیم از دانشمندان در Ruhr-Universität بوخوم (RUB) نشان داد که نقش انتقال دهنده عصبی سروتونین در این سناریو. آنها کشف کردند که متمایز گيرنده سروتونرژيک انواع کنترل به دست آوردن هر دو جریان اطلاعات در یک هم جدا شیوه ای. یافته های خود را ممکن است تسهیل مفاهیم جدید تشخیص و درمان اختلالات عصبی مرتبط با نقص در عملکرد سیستم سروتونین. مطالعه منتشر شده در مجله دسترسی آزاد eLife در 7. مارس سال 2020 است.

تأثیر بر جریان های مختلف از اطلاعات در مغز

“زیر زندگی روزمره به عنوان مثال ممکن است طرح این وظیفه ای است که مغز نیاز به حل” توضیح می دهد که دکتر خنجر Jancke رئیس تصویربرداری نوری گروه در موسسه عصبی محاسبات: “تصور کنید که با خانواده خود را در شام یک بحث داغ در جریان است که چگونه به درستی سازماندهی برخی از امور داخلی. ناگهان تلفن شروع به زنگ زدن; شما در حال چیدن در حالی که بحث خانواده می رود. به منظور درک فراخوان حزب به درستی جمعیت در بازگشت باید صحبت های پایین تر و یا تماس گیرنده نیاز به صحبت کردن. بنابراین بلندی صدا از هر داخلی پس زمینه مکالمه و تماس خارجی باید به درستی تنظیم برای اطمینان از عدم دخالت — که به معنی از هم جدا — انتقال اطلاعات است.” همانطور که در این حکایت قابل مقایسه فرآیندهای مغز شامل سروتونین است.

سروتونین یک انتقال دهنده عصبی سیستم عصبی مرکزی در زبان رایج به نام “مبارک هورمون” به دلیل آن منجر به تغییراتی در مغز دولت است و اغلب در ارتباط با اثرات خلق و خوی. مطالعه RUB تیم در حال حاضر نشان می دهد که سروتونین شرکت نیز در پوسته پوسته شدن از زمان ورودی های حسی و مداوم سیگنال های مغز است.

کنترل عصبی انتشار سروتونین با نور

مالش دانشمندان علوم اعصاب کشف مکانیسم های زیر بنایی در آزمایش های که مورد بررسی قرار قشر مغز در پردازش اطلاعات بصری است. خود را برای مطالعه آنها با استفاده از موش های اصلاح ژنتیکی شده است که در آن آزادی سروتونین می تواند کنترل نور. این ماوس خط توسعه داده شد توسط گروهی از پروفسور استفان Herlitze گروه عمومی جانور شناسی و بیولوژی اعصاب برای فعال کردن خاص فعال شدن هيپوكامپ به سلول های عصبی توسط یک کاشته نور فیبر است.

ترکیب این روش با تصویربرداری نوری مالیدن تیم دریافتند که افزایش سطح سروتونین در ویژوال مغز منجر به همزمان سرکوب مداوم فعالیت و فعالیت برانگیخته توسط محرک های بصری. دو نوع از گیرنده های بازی متمایز نقش عمده ای در اینجا. “این جای تعجب برای ما چون هر دو گیرنده هستند نه تنها شرکت بیان در سلول های عصبی خاص بلکه به طور گسترده ای توزیع شده در سراسر انواع مختلف سلول در مغز می گوید:” Zohre عظیمی نویسنده اول این مطالعه. جدا از این گیرنده اجازه می دهد تا مشخص بم از اطلاعات حمل داخلی مغز و ارتباطات برانگیخته سیگنال های حسی. سطح سروتونین پایین به عنوان آنها به طور معمول رخ می دهد در طول خواب در شب به نفع داخلی ارتباط مغز و در نتیجه ممکن است ترویج توابع مهم از خواب. “اختلال در فعل و انفعال از این گیرنده از سوی دیگر بندر خطر overemphasis از هر دو در داخل و یا خارج رانده اطلاعات کانال ها می گوید:” Jancke. برای مثال نامنظم 5-HT گیرنده توزیع ناشی از استعداد ژنتیکی ممکن است آشکار در عدم درک درونی و جهان خارج شبیه همانطور که در تصاویر بالینی افسردگی و اوتیسم است.

تسهیل درک درستی از اثرات سروتونین

دانشمندان امیدوارند که یافته های خود را کمک به درک بهتر از چگونگی سروتونین تاثیر می گذارد بنیادی مغز فرآیندهای. در مطالعه خود ممکن است باعث تحقیقات آینده در حال توسعه گيرنده-داروهای خاص که به نفع بیماران مبتلا به سروتونین مربوط به بیماری های روانی.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط روهر-دانشگاه بوخوم. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>