خواص ضد میکروبی نقره شناخته شده است برای قرن ها. در حالی که آن را هنوز هم یک راز که دقیقا چگونه نقره ای, باکتری, دانشگاه آرکانزاس محققان یک گام به سوی درک بهتر فرایند به دنبال پویایی پروتئین در باکتری زنده در سطح مولکولی.

به طور سنتی, اثر ضد ميکروبی نقره ای اندازه گیری شده است از طریق bioassays که مقایسه اثر یک ماده در یک آزمون ارگانیسم در برابر یک استاندارد تهیه نشده. در حالی که این روش ها موثر هستند, آنها به طور معمول تولید فقط, فوری, در, زمان, گفت: Yong Wang استادیار فیزیک و یک نویسنده از مطالعه منتشر شده در مجله کاربردی و محیط زیست میکروبیولوژی.

به جای وانگ و همکارانش با استفاده از پیشرفته تکنیک تصویربرداری به نام تک-ذره-ردیابی photoactivated, محلی سازی, میکروسکوپ, به تماشا و پیگیری خاص پروتئین موجود در E. coli باکتری ها در طول زمان است. محققان شد شگفت زده برای پیدا کردن که یونهای نقره در واقع سرعت بالا پویایی پروتئین مخالف از آنچه که آنها فکر می کردند اتفاق می افتد. “مشخص است که یونهای نقره می تواند به سرکوب و کشتن باکتری ها; ما به این ترتیب انتظار می رود که همه چیز را آهسته در باکتری ها زمانی که تحت درمان با نقره. اما با کمال تعجب متوجه شدیم که پویایی این پروتئین سریعتر شد.”

محققان مشاهده شده است که یونهای نقره باعث شد جفت رشته DNA در باکتری ها برای جدا کردن و اتصال بین پروتئین و DNA به تضعیف است. “پس از آن سریع تر پویایی پروتئین ناشی از نقره می توان درک کرد” گفت: وانگ. “هنگامی که پروتئین موظف است به DNA آن را به آرامی حرکت می کند همراه با DNA است که یک مولکول در باکتری ها. در مقابل زمانی که تحت درمان با نقره پروتئین سقوط از DNA حرکت خود را و در نتیجه سریع تر است.”

مشاهده DNA جدایی ناشی از یونهای نقره در آمد از اوایل کار که وانگ و همکاران انجام داده بود با خم DNA. رویکرد خود را در حال حاضر ثبت اختراع در انتظار بود برای قرار دادن فشار بر روی رشته های DNA با خم شدن آنها و در نتیجه آنها را بیشتر مستعد ابتلا به تعامل با دیگر مواد شیمیایی از جمله یونهای نقره.

بنیاد ملی علوم-بودجه پژوهش اعتبار ایده بررسی پویایی تک پروتئین در باکتری زندگی می کنند, گفت: وانگ رویکردی است که می تواند کمک به محققان در درک زمان واقعی پاسخ از باکتری نانوذرات نقره که پیشنهاد شده است برای مبارزه با به اصطلاح “ویروسهای” که معمولا مقاوم به آنتی بیوتیک های تجویز شده.

“آنچه ما می خواهیم انجام دهیم در نهایت به استفاده از دانش جدید تولید شده از این پروژه را بهتر از آنتی بیوتیک ها بر اساس نانوذرات نقره گفت:” وانگ.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه آرکانزاس. Original نوشته شده توسط باب نگاشته شدهاست. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im