چگونه شهر هوشمند برنامه ریزی می کند در آینده بیماری های همه گیر

این Covid-19 بحران فرصتی برای تجدید نظر چگونه شهرستانها طراحی شده—و آنها را بهتر مجهز به جلوگیری از بیماری در حال گسترش است.

شهرهای جهان بیمار هستند. به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ادامه زندگی مردم در مناطق شهری بوده است در میان بدترین ضربه قادر به اجتماعی فاصله موثر و گاهی اوقات گرفتار با شرایط موجود خود را که در شهرستانها کمک به ایجاد. بسیاری از شهرداری ها نیست ساخته شده با شدت انتقال بیماری های عفونی و یا سلامت انسان در مقابل ذهن و تلفات از Covid-19 ساخت است که نظارت بیش از حد روشن. “ما در یک شهری سیاره است. اقتصاد جهانی است که زندگی و مرگ چه اتفاق می افتد در شهرستانها می گوید:” Jason Corburn که در مطالعات بهداشتی درمانی شهری در UC برکلی. “ما باید به توجه.”

این Covid-19 همه گیر است که یک فرصت برای تمرکز است که توجه بر آنچه که می تواند—و باید—توان تغییر داد راه شهرستانها ساخته شده نگهداری می شود و زندگی می کردند. در میان این بحران برخی از شهرستانها در حال حاضر شروع به انجام این کار با بستن جاده ها به اتومبیل به ایجاد اتاق را برای دوچرخه سواران و اجتماعی فاصله پیاده و یا با ساختمان های اضافی بیمارستان و پناهگاه بی خانمان. این عکاسی در واکنش گام های مهم و مورد نیاز است, اما آنها را به کند و یا دفع این بیماری همه گیر یا کمک به جلوگیری از یک بعدی. برای دفع شیوع آینده از آن زمان شروع به فکر کردن فعالانه و دراز مدت.

بهترین راه برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر است و هرگز اجازه دهید آن را شروع. اکثر بیماری های عفونی از جمله کسانی که مسئول بیماری های همه گیر آغاز شده به عنوان حیوانات پاتوژن. به طور کلی این بیماری نیست بهار از حیوانات وحشی جمعیت به انسان ، آنها تکامل از پاتوژن تأثیر حیوانات اهلی: آنفولانزای مرغی از مرغ; MERS به احتمال زیاد از شتر; آنفولانزای خوکی, از, خوب, خوکی. کمتر وجود دارد اجماع در مورد واقعی منشاء 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر اما همه موافق آن متقابل گونه انتقال اعم از پرندگان و خوکی یا اسب بود مقصر است. اما با توجه به جیمز اسپنسر که مطالعات برنامه ریزی شهری در دانشگاه کلمسون و انجام تحقیق در مورد آنفولانزای مرغی این ویروس نیست که پرش میزبان صرفا در مناطق روستایی است که برای تبدیل شدن به بیماری های همه گیر. “اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از این چیزها,” او می گوید. “ما به انجام یک کار بهتر از مدیریت بسیار سریع تغییرات در رفتن که در آن کشاورزی و شهرنشینی اتفاق می افتد در همان فضا است.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

اصطلاح فنی برای این مناطق نیمه شهری, اماکن در آستانه یکپارچه سازی با یک شهر توسعه یافته در حالی که هنوز نگه داشتن پا در کشاورزی جهان است. آنها به خصوص رایج در به سرعت در حال شهری میشد کشورهایی مانند چین است. زمانی که اسپنسر مشغول به تحصیل شد آنفولانزای مرغی در ویتنام, او در بر داشت آن را به مکان های که یا کاملا فاقد آب و فاضلاب و یا آنهایی که در حال حاضر توسعه آنها که تا به حال دیده مخرب ترین گسترش ویروس. در آن مکان شروع به ساخت زیرساخت های اساسی. “اولیه من این است که اگر شما می توانید آن چیز اساسی درست و برنامه ریزی آنها را به خوبی [گسترش بیماری] می تواند به حداقل برسد” او می گوید. “نه فقط انسان زیرساخت; زیرساخت برای مدیریت بهداشت دهها هزار نفر را به میلیون ها نفر از فردی حیوانات. آن را مرطوب بازار است که مشکل این است که آنها لازم نیست که هر گونه راه برای تمیز کردن آنها.” سیاسی صحبت ارائه خدمات اساسی به دور افتاده جوامع به نظر می رسد به مانند اسپنسر آسان و قابل دسترسی برنده: هیچ کس در برابر توالت و آب در حال اجرا.

گفت: بسیاری از این peri-مناطق شهری است که به عنوان مبدا امتیاز برای بیماری های همه گیر در خارج از ایالات متحده و وجود مقدار زیادی است که امریکا می تواند تمرکز بر درون خود کرد. “همه گیر مانند آبله و تب زرد منجر به اصلاحات عمده در شهرستانها مانند این واقعیت است که ما باید یک شیر آب و داخل توالت و ویندوز است که به ما و گردش هوا می گوید:” Corburn. “این چیزی است که به عنوان جشن بهداشت شهری جنبش بود اما به همان اندازه در مورد فشار ضعیف و دور از ثروتمند و ارائه به کسانی که قادر به پرداخت برای اولین بار به جای [کسانی که] به آن نیاز دارید.”

میراث و انگیزه از کسانی که انتخاب ماندگار امروز. آن بوده است مرکب قرن نژادپرستانه سیاست های مسکن و ساختاری نابرابری که در سمت چپ بسیاری از آمریکایی ها به دام افتاده در فقر و بیماری و سلامت خود را مشخص تا حد زیادی توسط کد پستی. متراکم آلوده و شرایط شلوغ در آنها زندگی می کنند همراه با موجود شرایط بهداشتی ایجاد شده توسط کسانی که شرایط هستند چرا جامعه سیاه پوستان و سایر اقلیت نژادی بنابراین به طور نامتناسبی تحت تاثیر Covid-19. “این سخت است برای تبدیل شهرهای ساخته شده در امتداد خطوط از تبعیض نژادی” می گوید: Richard Matthew که مطالعات برنامه ریزی شهری محیط زیست و فقر در UC Irvine. “ما مدیریت خطر غنی نقاط شهر هست اما ما را ترک کرده اند و دیگر نقاط شهر به دفع کردن برای خود.”

نابرابری و نتیجه unhealthiness—از شهرهای ظریف, لایه, دندان قروچه کردن یک مشکل فکر توسط بسیاری به عنوان مقاوم به درمان. “ما نمی توانیم one-size-fits-all. ما نمی توانیم هوشمند-شهر انقلاب است که منجر به سلامت می گوید:” Corburn. “ما نمی نیاز به یک راه حل; ما نیاز به یک فرایند است که بسیار باز و فراگیر خواهد شد و مرکز افرادی که به حاشیه رانده شده اند.”

به عبارت دیگر: درخواست جوامع آنچه که آنها در واقع می خواهند و نیاز. Corburn توصیه قرار دادن شهرها کمترین بودجه بهترین طراحی, زیبا ترین پروژه های جدید در فقیر ترین و فراموش شده ترین مناطق. متی فکر می کند کاهش تولید تراکم از جمله تعداد افراد زندانی کلیدی است. اسپنسر می خواهد ارزان پزشکی از راه دور ایستگاه های در حال توسعه در سراسر شهرستانها در دسترس به هر کسی که در قیمت های پایین. “چه شده است نگران کننده است, مشاهده افراد بی خانمان بودن قرار داده تا در هتل ها می گوید:” بیلی Giles-Corti که مطالعات برنامه ریزی شهری و سلامت در دانشگاه RMIT در ملبورن استرالیا است. “چه اتفاق می افتد در پایان از همه گیر? وجود دارد رفتن به یک نیاز واقعی برای بسته های مشوق شامل سرمایه گذاری در مسکن اجتماعی است.” Giles-Corti نیز می بیند Covid-19 اپیدمی به عنوان یک فرصت برای تغییر شکل شهرها را با توجه به سالم و پیاده روی و دوچرخه سواری در شیوه زندگی و انرژی پایدار برای دفع مزمن بیماری و آلودگی است.

هر یک از این رفع خواهد زمان را. “از 4 میلیارد نفر در شهرها یکی از سه زندگی در یک زاغه” متی می گوید. “1.5 میلیارد دلار است که خیلی افتضاح از مردم زندگی در شکستهای تحقیرآمیز شرایط اسفناک. که یک شماره شما می تواند به سرعت تغییر.” آن را با پول و سیاسی خواهد شد اما بین بسته های مشوق و جهانی سرمایه گذاری Covid-19 ممکن است زمان مناسب برای شروع است. شهرستانها در حال حاضر شده است نورد از سیاست هایی که به نظر می رسید رادیکال در هر زمان دیگر مانند moratoriums در اخراج گسترده عمومی تصویب. “اگر ما می توانید آن را انجام دهید در مواقع اضطراری ما می توانید پیدا کردن یک راه برای انجام آن در دراز مدت می گوید:” Corburn. اگر هزینه انفعال است دیگر همه گیر پیشگیری به ارزش قیمت است.

بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • همه گیر انتقاد خیابان اصلی: “ما در حال تلاش برای زنده ماندن”
  • همه چیز ما در مورد Covid-19 آنتی بادی آزمایش (تا کنون)
  • راه هایی برای آرام ماندن و استراحت در طول قرنطینه
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>