کلینیک مایو محققان کشف سلول های بنیادی فعال ساز شفا پس از یک حمله قلبی. سلول های بنیادی ترمیم عضله قلب, بازگشت به وضعیت قبل از حمله قلبی در ارائه یک طرح چگونه سلول های بنیادی ممکن است کار.

مطالعه منتشر شده در NPJ پزشکی بازساختیمی یابد که انسان cardiopoietic سلول صفر در پروتئین ها آسیب دیده به معکوس پیچیده تغییرات ناشی از یک حمله قلبی. Cardiopoietic سلول های مشتق شده از سلول های بنیادی منابع از مغز استخوان.

“میزان تغییر ناشی از یک حمله قلبی را بیش از حد بزرگ برای قلب خود را تعمیر و یا برای جلوگیری از آسیب بیشتر از اتفاق می افتد. قابل توجه اما cardiopoietic درمان با سلول های بنیادی معکوس یا به طور کامل یا بخشی از دو سوم از این بیماری ناشی از تغییرات به طوری که 85 درصد از تمام سلولی کاربردی دسته بندی ها تحت تاثیر بیماری و پاسخ مطلوب به درمان می گوید:” Andre Terzic, M. D., Ph. D., مدیر کلینیک مایو مرکز پزشکی احیا کننده. دکتر Terzic است و نویسنده ارشد این مطالعه است.

این درک جدید از چگونگی سلول های بنیادی بازگرداندن سلامت قلب می تواند ارائه چارچوبی برای برنامه های کاربردی گسترده تر از سلول های بنیادی در سراسر شرایط مختلف.

“واقعی و حالت عمل سلول های بنیادی در ترمیم اندام بیمار است تا به حال شده است از قبيل محدود کردن پذیرش در مراقبت های بالینی. این مطالعه میریزد نور در صمیمی ترین و در عین حال جامع احیا کننده مکانیسم ? سنگ فرش یک نقشه راه برای مسئول و به طور فزاینده ای آگاه سلول های بنیادی برنامه می گوید:” دکتر Terzic.

بیماری های قلبی یکی از علل اصلی مرگ در آمریکا هر 40 ثانیه کسی که در ایالات متحده به یک حمله قلبی, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. در طول یک حمله قلبی, بافت قلبی می میرد ضعف قلب است.

“پاسخ از قلب بیمار به cardiopoietic سلول های بنیادی درمان نشان داد توسعه و رشد رگ های خونی جدید همراه با بافت قلب” می افزاید: کنت Arrell, Ph. D., یک مایو کلینیک قلب و عروق محقق و نویسنده اول این مطالعه.

پژوهش

محققان در مقایسه با قلب های بیمار از موش هایی که دریافت نمی کنند انسان cardiopoietic درمان با سلول های بنیادی با کسانی که نمی. با استفاده از علم داده ها به روش نقشه تمام پروتئین در عضله قلب محققان شناسایی 4,000 قلبی پروتئین بیش از 10 درصد از آن دچار آسیب ناشی از یک حمله قلبی.

“در حالی که ما پیش بینی است که با سلول های بنیادی درمان می تولید یک نتیجه مفید ما را شگفت زده چقدر آن منتقل دولت از قلب های بیمار و دور از بیماری و بازگشت به سوی سلامتی پیش از بیماری امور خارجه می گوید:” دکتر Arrell.

Cardiopoietic سلول های بنیادی در حال آزمایش پیشرفته آزمایش های بالینی در بیماران قلبی.

“جریان یافته خواهد غنی سازی پایه دانش مربوط به سلول های بنیادی درمان و ممکن است پتانسیل برای راهنمای رژیم درمانی در آینده می گوید:” دکتر Terzic.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط کلینیک مایو. Original نوشته شده توسط سوزان نخ. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی