چگونه Coronavirus خود را از جلو به لطف الکترون

این ریزه ذرات کوچک نه تنها در معرض چه پاتوژن به نظر می رسد مانند آن را در حال حاضر کمک به دانشمندان در طراحی واکسن در حال حاضر در دادگاه.

رئیس جمهور خواستار SARS-CoV-2 “نامرئی دشمن.” مطمئن شوید که در برخی از 0.000003 اینچ در سراسر ویروس evades چشم غیر مسلح. اما خوشبختانه برای ما virologists یک ابزار برای ارائه پاتوژن کاملا قابل مشاهده به لطف فیزیکدان بریتانیایی جوزف جان تامسون. در سال 1897 تامسون کشف الکترون یک ذره بیش از حد teensy اندازه گیری می شود. فقط بیش از 30 سال بعد دانشمندان ثابت کرد این هم یک موج است که آهن ربا خم شدن می تواند فقط به عنوان لنز منحرف کردن نور است. اکتشافات آن birthed از میکروسکوپ الکترونی و fuzzy تصاویر و یا micrographs از virosphere.

امروز virologists می توانید به تماشای عوامل بیماری زا سلول های حمله. که آنچه در آن نقطه های زرد (با نام مستعار SARS-CoV-2) در حال انجام در این 30,000 X بزرگنمایی vervet میمون سلول. “مردم فکر می کنم ما در حال تلاش به آنها را نگاه ترسناک می گوید:” microscopist جان Bernbaum که تیم در موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دستگیر و رنگی این تصویر در ماه مارس برای درک بهتر این ویروس. “اما ما فقط سعی کنید به آمده تا با خوش ترکیب رنگ.”

Bernbaum با استفاده از ميکروسکوپ الکترونی شناخته شده برای ایجاد مجسمه 3D views. زمینه انتشار آتش سوزی تفنگ الکترون یک محفظه خلاء های گذشته و برق که تمرکز آنها را به پرتو. برخی از گزاف گویی تا به یک آشکارساز است که اجازه می دهد تا Bernbaum دنبال همراه بر روی کامپیوتر خود را روی صفحه نمایش. او جرقه بزند عکس زمانی که او می بیند چیزی مهم است—و یا فقط ساده ، “مثل این است که در یک ماشین فقط رانندگی و به دنبال در چشم انداز است.” سلول ها در این نمونه عمدتا صاف تا زمانی که او آنها را متوجه تشکیل بلابی outgrowths به نام blebs او perked. Blebs سیگنال سلول خودکشی; هنگامی که استرس سلول ها شروع به سفت کردن خود پروتئین های غشای خود متورم شدن. “شما شروع به داشتن این پیش بینی آینده اصلی بدن با ویروس ها به شدت متصل شده است.” که او می گوید نشان می دهد ویروس ها در تلاش بودند برای رسیدن به سلول های دیگر.

در ماه فوریه یک تیم در دانشگاه تگزاس در آستین استفاده از یک خیال باف ميکروسکوپ الکترونی به روش انجماد نمونه ها در دماهای سردتر از پلوتون به ایجاد یک مدل 3D از سنبله پروتئین است که SARS-CoV-2 استخدام به چفت بر روی سلول است. آن را مورد استفاده برای طراحی واکسن در حال حاضر در دادگاه می گوید: آزمایشگاه مدیر Jason McLellan. “دانستن آنچه که دشمن به نظر می رسد مانند ما کمک می کند تا مبارزه با آن است.”


لورا MALLONEE (@LauraMallonee) می نویسد: در مورد عکاسی به صورت سیمی.

این مقاله به نظر می رسد در شماره ژوئن. مشترک شدن در حال حاضر.


بزرگ تر سیمی داستان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • که اختراع چرخ ؟ و چگونه آنها آن را انجام دهد ؟
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de