14 قبل از این مستند آغاز شد در اورگان, Kurt هافمن در زمان خانواده خود را به شام در رستوران جدید در شرکت او-صاحب به نام نوار پادشاه. آن را باز کرده بود در اطراف گوشه ای از یکی دیگر از هافمن رستوران به نام وفادار Legion. هر دو سالن بسته بندی شده بودند.

به طور معمول یک جفت از تمام خانه های یک چشم خوش آمدید. اما زمانی که هافمن دیدم هر دو رستوران ها که شلوغ فقط به عنوان دامنه coronavirus همه گیر تبدیل شد روشن شد disquieted. هافمن شروع به نگران است که خروج از رستوران باز خواهد خود را شام کارکنان خود و خانواده اش در خطر است. اواخر شب بود که او خود را متقاعد شرکای کسب و کار است که از آن زمان به درب.

“ما احساس می کردیم به عنوان مثال برای نشان دادن مقامات دولتی در ما کوچک راه است که این صنعت در حمایت از حفاظت از خود و عموم مردم” هافمن می گوید.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

که همان آخر هفته آشپز پیتر چو از برنده جایزه رستوران کره ای هان بلوط رشد مضطرب هنگامی که او را دیدم تعداد رزرو در کتاب. رستوران بوده است محلی کانون برای سال اخیر خود را ظاهر در Netflix بکشد نشان می دهد زشت خوشمزه تنها مطرح مشخصات آن است. چو شد به خصوص مشتاق به اجرا اجتماعی فاصله زیرا او و همسرش و شریک تجاری خورشید جوان در پارک زندگی می کنند در همان ساختمان به عنوان رستوران خود را.

“من احساس کمی ناامن در مورد آن” چو می گوید. “من آماده بود تا دید که جمعه شب. اما من آن را به رای و کارکنان می خواستم به کار را از طریق بقیه که آخر هفته. آنها مانند ” ما باید مردم را رزرو شده است.'”

زیر پنج شنبه, اورگان, فرماندار کیت براون دستور ناهار خوری اتاق بسته در سطح ایالت. دولت محدود تمام رستوران ها از سرو غذا نیست که takeout و یا تحویل و ممنوعیت تجمع بیش از 25 نفر است. تا پایان هفته آینده 28 متحده از جمله اورگان بود پناهگاه در محل سفارشات در اثر با غیر ضروری کسب و کار توقیف و ساکنان دستور به ماندن در داخل مگر اینکه مطلقا لازم است.

استانداردهای جدید

در پی گسترده تعطیلی بسیاری از رستوران ها تبدیل شده اند به تحویل و از برای حفظ درآمد در آینده است. برخی از رستوران ها در حال فرسایش طوفان حتی به عنوان آنها مقابله با عوارض پیش بینی نشده.

آشپز هارون آدامز اجرا می شود در مزرعه روح و فرمانتور در پورتلند. سابق شیک مزرعه به جدول رستوران دومی ناهار گاه به گاه ضد. این دو لکه نیز در سمت راست درب بعدی به یکدیگر 400 پا از هم جدا با یک پیاده روی در یخچال بین آنها است.

با سه متمایز و جدا کردن فضاهای Adams, راه اندازی گردش کار جدید برای آشپزخانه و سرویس است که اجازه داده برای فرد آشپز به کار کاملا جدا از یکدیگر است. او نوشته شده دبستان نمودار جریان برای خود Instagram صفحه شده است و ساخت دور در رسانه های اجتماعی.

آدامز با الهام از دستورالعمل ها که همسرش جنی یک پرستار ثبت شده بود پس در بیمارستان که در آن او کار می کند. “[ما] باید یک نفر کار در یک آشپزخانه و یک نفر دیگر در انزوا مشغول به کار در یکی دیگر از, و سپس آنها را ارائه در زمان های جداگانه هماهنگی مواد غذایی به پیاده روی در کولر” آدامز می گوید. “سپس آنها پاکسازی فضاهای خود را و سپس آنها را ترک. و سپس شخص دیگری می آید و sanitizes فضا دوباره برای رفع اشکالات و سپس آنها را ترک. ما اساسا ایجاد یک سیستم که در آن هیچ کس می آید در نزدیکی هر یک از دیگر.”

آدامز در زمان خود ترسیم فلوچارت سیستم جدید به یک دانشمند غذایی در دانشگاه اورگان و دکتر و پروفسور پزشکی در اورگان بهداشت و دانشگاه علوم. هر دو تایید شده از گردش کار جدید. قوی ترین حمایت از دکتر که پس از نگاه کردن به آدامز اقدامات ایمنی نامیده می شود در یک سفارش از رستوران.

هان بلوط پیتر چو به دنبال Adams’ مدل به منظور توسعه یک سیستم است که می تواند کار را برای رستوران خود را.

“من به [Adams] برای مانند یک ساعت دیروز و این اولین بار بود من احساس می آره اینجا یک برنامه است که من احساس راحتی قرار دادن در محل” چو می گوید.

حتی با Adams’ طرح در دست آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی از fine-tuning برای تنظیم هان بلوط است که کمتر ساخته شده است در جدایی از مزرعه روح و فرمانتور. هنوز چو هیچ برنامه ای برای بازگشایی هان بلوط حتی به صورت محدود تحویل و یا از خدمات بدون اجرای یک شبیه گردش کار.

“من فکر می کنم که رفتن به استاندارد جدید است و ما باید برای قرار دادن که در محل خودمان و مدیریت آن را خودمان” چو می گوید. “هنوز هم وجود دارد اما ما قصد داریم به کار این رستوران مانند یک عمل جراحی.”

قرنطینه آشپزی

جهان-تکان دادن حوادث عادت تغییر سلیقه به همان اندازه به عنوان آنها در اولویت است. انگلیسی طراز شد بسیار کمتر زرق و برق دار پس از جنگ جهانی اول در حالی که پیشرفت به ما بزرگراه سیستم در طول و پس از جنگ جهانی دوم را دیدم فست فود به سرعت گسترش یافته و به تازگی مرفه طبقه متوسط در زمان به بزرگراه. اخیرا در پی 11 سپتامبر 2001 حملات تروریستی شام رفتند به راحتی مواد غذایی و نقل مکان کرد به دور از سنتی ناهار خوری خوب است.

آدامز افتتاح اولین رستوران خود را در طول رکود اقتصادی سال 2008 تا او را آشنا با آنچه ناهار خوری چشم انداز به نظر می رسد در یک افسرده اقتصاد است. هنوز هم او خوشبین است که مزرعه روح خواهد بود همان نوع رستوران قبل از آن بود درهای خود را بسته است.

“من قصد دارم به شمارش در این واقعیت است که ما قصد ورود به یکی دیگر از رکود اقتصادی و من با خودم فکر چه نوع رستوران نیاز به کار در آن اقتصاد ؟ و من لزوما اعتقاد دارم که آن را به عنوان با ارزش یک رستوران به عنوان مزرعه روح است در حال حاضر” آدامز می گوید.

قبل از همه گیر غذا در مزرعه روح را درگیر 10 تا 12 دوره و هزینه ای در حدود 120 دلار در هر فرد. آدامز مراجعان بودند تا حد زیادی به خوبی پاشنه گردشگران که به پورتلند به بازدید های عجیب رستوران ها بود.

“اگر ما در تلاش بودند به همان باقی بماند من فکر می کنم ما خواهد بود مجنون” آدامز می گوید. “من به دنبال به جلو به آن را تغییر دهید چرا که من هرگز نشسته در اطراف ولع مصرف 10 وعده غذای. شما می دانید مانند من هرگز رفتن, ‘لعنت عسل برویم و 10 دوره آموزشی امشب.’ من می خواهم به چیزی است که باعث می شود من احساس خوبی است.”

برای آشپز پیتر چو آن روی حیله و تزویر است اما غیر ممکن نیست گزاره به مقیاس کسب و کار برای مخاطبان کوچکتر. هان بلوط آغاز شده به عنوان یک عملیات کوچک و Cho است به دنبال بازگشت به روزهای اولیه به شکل حرکت بعدی خود را.

“ما باز بسیار کوچک است. این فقط یکی دیگر کوک, من و یک دوست خانوادگی ماست.” چو می گوید. “ما در خدمت مانند بیست و پنج نفر در یک شب است. بنابراین من می دانم که چگونه آن را به پاره همه چیز را شروع کند و بازسازی است.”

برای آدامز و دیگران که در اطراف رستوران, صنعت, تغییر همه چیز به تهیه کردن به مشتریان جدید نیست فقط یک زیرک کسب و کار حرکت می کند به نگه داشتن درب باز و افراد شاغل در آن را چیزی بزرگتر.

“از این به بعد دیدن چگونه مخاطره آمیز این وضعیت با سرمایه داری محیط زیست است که ما در حال برخورد با, چگونه می توانم همچنان به یک رستوران است که بر تغذیه مردم تنها به معنی” آدامز می گوید. “اگر من برای انجام این کار من خواهد بود و کسی بدون وجدان.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • سبکی غیر قابل تحمل از عبور از حیوانات
  • چرا رشد درختان بسیار مهم برای مبارزه با تغییر آب و هوا
  • چگونه خانه خود را ارتقاء صوتی در حالی که شما در حال قرنطینه
  • جاوا اسکریپت چارچوب قرار می دهد که صفحات وب در یک رژیم غذایی
  • به ضرب و شتم coronavirus بالا بردن ارتش از بهبود
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی