مسیحی Drosten اذعان همه گیر او را شگفت زده کرد, با وجود داشتن کار در coronaviruses برای 17 سال است.

VOLKER LANNERT

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

برلین—در اخیر صبح روز دوشنبه مسیحی Drosten خداحافظی به همسر و 2 پسر در مقابل بلوک آپارتمان و سوار بر دوچرخه خود را برای رفت و آمد روزانه به Charité بیمارستان دانشگاه اینجا.

آن نگاه مانند یک صحنه از زندگی عادی روزانه. اما البته آن نبود. همسر او بود رفتن برای پیاده روی با کودک خود به جای آوردن او را به مرکز مراقبت بعد که بسته شد. برلین خیابان Drosten طی شده بودند به طرز مرموزی آرام و اکثر مغازه ها بسته بودند و برخی از مردم در پیاده رو تن ماسک. Charité موسسه ویروس شناسی که Drosten سر مطالعه و غریب ویروس ها مثل همیشه اما در حال حاضر یکی از این عوامل بیماری زا به قتل بیماران در یک بیمارستان چند بلوک دور.

و به جای تدریس ویروس شناسی به چند صد دانش آموزان Drosten در حال حاضر آدرس صدها نفر از هزاران نفر از اضطراب آلمانی. دو بار در هفته حدود 10 a. m. او مجموعه آبی میکروفون بر روی میز خود قرار می دهد در هدفون و منتظر یک علم روزنامه نگار از ایستگاه رادیویی آلمان NDR اطلاعات به او تماس بگیرید. بعد 40 دقیقه او پاسخ سوال در مورد واکسن قطرات تنفسی مدرسه تعطیلی یا ماسک. پادکست به سادگی با عنوان Coronavirus به روز رسانی ساخته شده است Drosten صورت یا به جای صدای این بیماری همه گیر در آلمان است. بیش از 1 میلیون نفر از مردم به طور منظم از دانلود چه چیزی تبدیل شده است که کشور محبوب ترین پادکست.

Drosten یکی از مهمترین کارشناسان در coronaviruses; کار خود را از نزدیک دنبال ظهور خود را به عنوان یک تهدید جهانی. در حال حاضر او نیز محبوب—اگر درس خوان—قهرمان. در یکی از به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته الگوی رفتاری صورت خود را با یک جفت شاخ-rimmed عینک فتوشاپ بر روی آن نشسته است در کنار سه فیلم عکسهای از بازیگر Jeff Goldblum به او خرس شباهت عبور. “او تا به مبارزه دایناسورها, body snatchers و بیگانگان” عنوان خوانده شده “بنابراین من به او اعتماد با این ویروس بیش از حد.” Drosten به وضعیت فرقه به یاد هولگر Wormer, یک استاد روزنامه نگاری در دانشگاه فنی دورتموند, استفان هاوکینگ است: “بسیاری از مردم ممکن است درک نیست که همه چیز را او می گوید. اما آرام به گوش دادن به کسی توضیح آنچه در جریان است.”

آرامش او در نظر گرفته شود ارتباطی به دست آورده Drosten گسترده قدردانی. “این یک سکته مغزی شانس است که ما کسی اینجا در آلمان است که در سراسر جهان شناخته شده به عنوان یک متخصص در coronaviruses و است که مایل و قادر به برقراری ارتباط را به خوبی می گوید:” Volker Stollorz رئیس علوم آلمان مرکز رسانه ها. او در اشاره به محدودیت های خود دانش Stollorz می افزاید: “عالی محققان معمولا به خوبی می دانیم که در آن تخصص خود را به پایان می رسد.” در 20 مارس, بنیاد تحقیقات آلمان اعلام کرد که اعطای Drosten یک جایزه برای “برجسته علوم ارتباطات در طول COVID-19 بیماری همه گیر.”

میکروب و مرد

مسیحی Drosten حرفه ای به موازات ظهور coronaviruses به عنوان یک انسان جدی تهدید. او در سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) و در ماه ژانویه آزمایشگاه خود را توسعه اولین آزمون برای SARS-CoV-2 جدید پاندمی ویروس.

مسیحی DrostenCoronaviruses19701965196019951975200020052010201520201968196619671975200220032004200520122019202019721994200320072013201720182020آزمایشگاه توسعه آزمون اول برای سارس-CoV-2همچنین می شود تحقیقات مدیر Charité جهانی سلامت یک مرکز جدیدمی شود رئیس Charité دانشگاه بیمارستان موسسه ویروس شناسیکار با ماریون Koopmans نشان می دهد شتر حمل MERS-CoVمی شود رئیس دانشگاه از بن را موسسه ویروس شناسیتوسعه آزمون اول برای سارسشروع می شود مطالعه پزشکی در فرانکفورت آلمانمتولد در لینگن, آلمانSARS-CoV-2 کشفCOVID-19 همه گیر آغاز می شود در چین MERS-CoV کشفHKU1 (ویروس سرماخوردگی) کشفNL63 (ویروس سرماخوردگی) کشفSARS-CoV کشف سارس شیوع آغاز می شود در چینخانواده coronaviruses تاسیسOC43 (ویروس سرماخوردگی) کشف229E (ویروس سرماخوردگی) کشفنام “coronavirus “ابداع

N. دسای/علوم

Drosten همچنین توضیح می دهد که coronaviruses به سیاستمداران است. او توصیه کرده است آنگلا مرکل صدراعظم آلمان—آنها گفتگو از طریق تلفن برای حدود یک ساعت به تازگی او می گوید:—و وزیر بهداشت ینس Spahn. او شده است به نام آلمان “coronavirus-مبین-in-chief” و “coronavirus پاپ” آلمان معادل یک “coronavirus تزار.”

در عین حال همکاران توصیف Drosten, 47, به عنوان بعید است شخصیت برای نقش جدید خود را. “او کسی است که به دنبال این نوع از توجه” می گوید: ایزابلا Eckerle سابق آزمایشگاه عضو که در حال حاضر اجرا می شود یک آزمایشگاه برای ظهور بیماری های ویروسی در دانشگاه ژنو است. Drosten می گوید او نمی خواهد که پا به محل موردتوجه وتماشای عموم اگر SARS-CoV-2 نیست دقیقا همان نوع از ویروس او بیشتر عمر خود را صرف تحصیل. “اگر این آنفلوانزا, مثلا من نمی خواهد انجام این کار,” او می گوید.

بسیار متفاوت وحش

Drosten را coronavirus حرفه ای به طور موثر شروع در شنبه 15 مارس سال 2003 هنگامی که یک 32 ساله دکتر از سنگاپور به نام Leong کج بیل زدن نم گرفته شد یک هواپیما در فرانکفورت آلمان گرفته و به این شهر دانشگاه درمانگاه. Leong تا به حال درمان بيماران در سنگاپور قبل از حضور در بیماری های عفونی دوره در شهر نیویورک و در حال توسعه نشانه های سازگار با هشدار دهنده جدید بیماری تنفسی بود که به سرعت در حال گسترش در آسیا است. که در همان روز سازمان بهداشت جهانی (WHO) تا به حال تعمید جدید بیماری “سندرم حاد تنفسی یا سارس.

در آن زمان Drosten بود تا ساختمان یک آزمایشگاه برای تشخیص مولکولی در برنهارد Nocht موسسه طب گرمسیری در هامبورگ آلمان. فرانکفورت virologists ارسال Leong خون و نمونه های دیگر به Drosten امید او می تواند کمک به شناسایی آنچه که تصور می شود یک ویروس جدید است. اما آزمون برای همه چیز از adenoviruses به paramyxoviruses آمد منفی است.

حدود 1 هفته بعد زمانی که Drosten در فرانکفورت به دفاع از پایان نامه دکترای خود را در همان virologists به او گفت که آنها تا به حال موفق به رشد این ویروس در یک ظرف پتری. Drosten متوجه این اجازه می دهد او را به استفاده از جدید catch-all روش او تا به حال توسعه یافته برای شناسایی ویروس های ناشناخته که تقویت ویروسی مواد ژنتیکی پس از آن می تواند توالی و بررسی در برابر پایگاه های داده آنلاین. Drosten برداشت نمونه و سپس سوار 5 ساعت بازگشت به هامبورگ در قدیمی خود را اوپل و رفت و مستقیما به آزمایشگاه خود را. پس از چند روز با کمی خواب او تا به حال یک بخش کوچک از جدید ویروس در ژنوم. نزدیک ترین بازی بود که یک گاو coronavirus نیست که مردم آلوده است. “من اول فکر کردم شاید آن را نوعی از آلودگی از FCS” به سرم جنين گوساله استفاده می شود به رشد سلول ها در آزمایشگاه Drosten به یاد می آورد.

اما او و همکارش استفان Günther به سرعت متوجه شدم آنها از دیدن یک کشنده عضو جدید خانواده. “در آن زمان دانشجويان آموخته به سختی هر چیزی در مورد coronaviruses” Drosten می گوید. تنها دو شناخته شده است به علت بیماری در انسان به نام OC43 و 229E به حساب برای درصد کمی از انسان سرماخوردگی هر زمستان. این ویروس جدید بود بسیار متفاوت است. سارس کشته شدن 10 درصد از تقریبا 8000 مردم آن آلوده در حدود 30 کشور قبل از آن موجود بود.

محققان در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و در دانشگاه هنگ کنگ متوجه شدم مقصر بود coronavirus در حدود همان زمان. اما Drosten برای اولین بار به منظور توسعه یک تست تشخیصی و او توزیع پروتکل آزادانه در اینترنت. آن را به دست آورده او را به رسمیت شناختن بین المللی و همچنین فدرال صلیب شایستگی مهم آلمانی جایزه. (Leong جان سالم به در تقلا خود را با سارس است و در حال حاضر درمان COVID-19 بیماران خود را. او می گوید که او را ملاقات نمی Drosten اما بار خوانده شده هر کاغذی که از آزمایشگاه خود را. “به راستی او باور نکردنی است, دانشمند با خارج از جعبه فکر” Leong نوشت یک ایمیل به در.)

یک علامت هشدار دهنده

Drosten بزرگ شده در یک مزرعه خوک در شمال آلمان. او تحصیل پزشکی در فرانکفورت, اولین فرد در خانواده اش برای رفتن به دانشگاه و افزایش سرعت در آلمانی دانشگاه. پس از روی لئامت دادن خود را در هامبورگ او استاد کامل در دانشگاه بن و در 35 رئیس موسسه ویروس شناسی. منافع پژوهش شد و ایده آل برای آماده سازی COVID-19. او تاسیس یک سیستم برای کاوش عملکرد ویروس سارس’ ژن و شروع به مطالعه ویروسی تکامل به دنبال بستگان نزدیک از انسان ویروس ها در حیوانات. در یک مطالعه تیم او کشف کرد که اوریون که مانند سرخک ناشی از paramyxovirus به حال شروع به پریدن کرد به انسان از خفاش ها. آنها همچنین نشان داد که Nipah یکی دیگر از بت-borne virus سرچشمه در آفریقا و حتی اگر آن را کشف شده در مالزی پس از صدها خوک کشاورزان وجود دارد توسعه آنسفالیت در سال 1999.

دانشمندان کشف دو coronaviruses جدید, در سال پس از شیوع سارس که هر دو ناشی از سرماخوردگی. سپس در سال 2012, محققان, جدا, جدید کروناویروس که املای بیشتر در معرض خطر. آن را از 60 سال در عربستان سعودی که در حال توسعه بوده است. شیفته Drosten بشود تحقیقات خود به عامل جدید بود که به زودی به نام سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) است. virus. در سال 2013 او در گزارش ثروتمند 73 ساله بیمار از ابوظبی, امارات متحده عربی بود که برای درمان MERS در آلمان درگذشت. بستگان و گفت: این بیمار برای مراقبت از یک بیمار مسابقه شتر قبل از سقوط بیمار—اولین نشانه آن است که شتر ممکن است درگیر شود.

عربستان سعودی که تا به حال بیشتر MERS موارد و یک میلیون دلاری مسابقه شتر صنعت در ابتدا با تمسخر در لینک. “ما فکر نمی کنم شتر درگیر هستند” و سپس معاون وزیر بهداشت زیاد Memish گفت. اما کار از Drosten و دیگران به زودی تایید سوء ظن است. Memish و Drosten تیمی را به مطالعه این بیماری جدید و Drosten را بن آزمایشگاه تبدیل به یک پیشرو MERS hub. این یک تست برای تشخیص ویروس RNA و سپس یک آنتی بادی روش کمک کرد که نشان می دهد این ویروس به احتمال زیاد تا به حال شده است با آلوده کردن مردم در منطقه برای چند دهه.

این پژوهش به همراه داشت برخی از غیر منتظره بینش. در حالی که به دنبال coronaviruses در شتر دانشمندان پاتوژن های نزدیک و مرتبط با 229E یکی از سرماخوردگی coronaviruses نشان می دهد که ویروس هم سرچشمه در شتر. این یک علامت هشدار Drosten گفت: در آن زمان که MERS می تواند به دنبال همان دوره به عنوان سارس است که در سرچشمه بود خفاش و تکامل برای تبدیل شدن به یک واقعی انسان بیماری است. حیوانات coronaviruses به نظر می رسید مطرح شده یک خطر خاص و نادر یک بیماری همه گیر.

مسیحی Drosten (مرکز) در ماه مارس کنفرانس مطبوعاتی با وزیر بهداشت ینس Spahn (راست) و پترا Gastmeier مدیر Charité موسسه بهداشت و محیط زیست پزشکی (سمت چپ)

EMMANUELE CONTINI/NURPHOTO VIA GETTY IMAGES

زمانی که دیگر شديد سندرم تنفسی پدید آمده در این سال Drosten—نقل مکان کرد که به معتبر Charité بیمارستان دانشگاه در سال 2017—آماده شد. پس از دیدن اولین شایعات در مورد کوروناویروس در چین آنلاین, ویکتور Corman که منجر به آزمایشگاه ویروس تشخیص گروه شروع به جستجو موجود توالی سارس مربوط coronaviruses جدا شده از خفاش ها برای مناطق که همان در سراسر ویروس های مختلف. او در تلاش برای حدس بزنید چه بخش هایی از جدید سارس-مانند coronavirus ممکن است مانند نگاه کنید به منظور ایجاد یک آزمون. بر اساس آن توالی او طراحی شده و دستور داد 20 جفت از به اصطلاح آغازگر قطعه کوچک از DNA است که جفت با یک پاتوژن را در ژنوم به طوری که می توان آن را تقویت و شناسایی شده است.

زمانی که محققان چینی در نهایت منتشر ژنوم این ویروس جدید از ووهان در 10 ژانویه Corman با استفاده از پرايمرهای که بهترین همسان ویروسی توالی و آماده تست تشخیصی تقریبا بلافاصله. که نوشته شده Corman پروتکل در وب سایت خود را در 13 ژانویه اجازه می دهد کشورها در سراسر جهان به تولید خود تست و تشخیص وارداتی مورد از این ویروس جدید است. Drosten پیش بینی شده این آزمون نیز کمک به دانشمندان در درک که آیا این ویروس را قادر به گسترش از انسان به انسان است.

در آن بود.

سه و نیم ماه بعد SARS-CoV-2 به عنوان آن در حال حاضر شناخته شده است به سفر در تمام گوشه و کنار جهان, آلوده کردن میلیون ها نفر از مردم و کشتن بیش از 200.000. آن را مجبور کرده است از کشورهای اتریش به زامبیا را تعطیل خود را در اقتصاد و جوامع باعث درد و رنج بسیار زیاد و اشتعال گرم بحث در مورد راه های مناسب برای مقابله با این تهدید است.

Drosten تصدیق آن شگفت زده کرده است او با وجود 17 سال کار در coronaviruses و دانش خود را از تهدید آنها در برخواهد داشت. “من فکر نمی کنم که سارس خواهد آمد مانند این” او می گوید:—به عنوان یک ویروس است که هر دو کشنده و خیلی بیشتر انتقال. آن است که ماهر در آلوده کردن سلول های دستگاه تنفسی فوقانی که از آن یک سرفه می تواند آن را اخراج و بر خلاف سارس—اما مانند آنفولانزا—گسترش آن می تواند قبل از علائم ظهور است. “این خیلی شگفت آور,” Drosten می گوید.

Drosten می گوید: یک دلیل کلیدی برای SARS-CoV-2 موفقیت ممکن است یک بخش کوچک از “سنبله” پروتئین است که نشسته است بر روی این ویروس در سه سطح و باعث می شود آن را مانند یک تاج که دیده از طریق یک میکروسکوپ دادن coronaviruses نام خود را. سنبله پروتئین متصل به یک گیرنده در سلول های انسانی به نام آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین 2. قبل از این ویروس می تواند وارد سلول بخشی از پروتئین به شکاف. به SARS-CoV-2 سنبله پروتئین cleaves بیشتر به آسانی از معادل پروتئین در دیگر coronaviruses دلیل آن تکامل یافته است چیزی به نام polybasic رخ سایت که Drosten تشبیه به سوراخ در یک دفترچه یادداشت است که آن را آسان تر برای تبدیل کردن یک صفحه. که از ویژگی های ممکن است توضیح دهید که این ویروس گسترش سریع از یک سلول به سلول او می گوید.

Drosten شروع به هشدار ویروس جدید’ بالقوه در مصاحبه های تلویزیون در ماه ژانویه اما به سرعت رشد برافروخته. پس از مصاحبه با روزنامه نگاران اغلب با استفاده از یک نقل قول کوتاه که موفق به انتقال بسیار زیاد تهدید او می گوید. “من در واقع به نام برخی از آنها پس از آن و به آنها گفت:” شما از دست رفته قایق در این.'” بنابراین زمانی که یک تولید کننده از NDR خواسته Drosten در ماه فوریه که آیا او مایل به پاسخ به چند سوال در هر روز پاسخ خود را سریع بود: “سفر در حال حاضر این ایده ما می توانید شروع به دوشنبه است.” (Drosten به تازگی به کاهش فرکانس به دو بار در هفته.)

بسیاری از مردم ممکن است درک نیست که همه چیز را او می گوید. اما آرام به گوش دادن به کسی توضیح آنچه در جریان است.

هولگر Wormer, دانشگاه فنی دورتموند

نشان می دهد مکالمه بی قید و Drosten گاهی اوقات ارائه می دهد مشاوره. در ماه مارس گفت که شنوندگان برای جلوگیری از آبجو از شیر چون عینک ممکن است کاملا تمیز. “وقتی که من رفتن به یک بار من همیشه سفارش آبجو در بطری برای بسیاری از سال در حال حاضر,” او گفت:. اگر Drosten است خود را از لحاظ عاطفی متزلزل همه گیر و راه آن است که تغییر جهان او آن را نشان نمی دهد.

Drosten نیز به نظر می رسد unfazed خود نوظهور شهرت اما او ناراحت زمانی که تمرکز منحرف و دور از علم است. او chided سیاسی و روزنامه نگاران که پرسید که آیا مهم مسابقات فوتبال و آلمان را مقدس اکتبر بود را لغو کرد و گفت که نبود تجربه و تخصص خود را. او موی در داستان توصیف او “نفسانی لب” و tousled ، “من صحبت کردن در مورد علم,” او می گوید. “من نمی خواهم به عنوان خوانده شده در مورد مدل موی من.” Wormer می گوید Drosten در حال انجام یک کار بزرگ صحبت کردن در مورد علم است اما کمی ساده لوحانه در مورد آنچه منافع رسانه ها. “برای برخی از مردم از رفتن به ورزشگاه مهم است و شما فقط باید قبول کند که” او می گوید. برای یک شکل عمومی یک بیت از مسخره می آید با خاک و همچنین او می گوید.

Drosten است خودداری کردند در پیشنهادات که او را تبدیل به یک سیاسی بازیکن. او به نظر می رسید واقعا عصبانی پس از موجی از داستان نشان می دهد virologists گرفته بود کمر از دولت آلمان. “در صورتی که تغییر نمی کند, ما در حال رسیدن به نقطه ای که در آن علم به شروع منظم عقب نشینی او گفت:” در این پادکست. نقش خود را به عنوان یک مشاور سیاسی کوچک است گفت: علم. “آن را مانند من در داخل و خارج از وزارتخانه ها در تمام طول روز.” زمانی که یک روزنامه آلمانی زد عکس خود را تحت عنوان “این است که ما جدید صدراعظم” او bristled در ایده.

Drosten دریافت صدها نفر از پیام های هر روز بسیاری از آنها خوش خیم او می گوید. “خانمها در جایی به من گفتن به یاد داشته باشید برای غذا خوردن به درستی. که نوع از چیزی.” اما او همچنین تهدید به مرگ از مردم نگه داشتن او را مسئول خاموش کردن. پلیس در حال نظارت بر صندوق پستی خود را در حال حاضر او می گوید. آن نگهداری نشده است دیگر virologists از شروع خود coronavirus پادکست از جمله HIV محقق هندریک Streeck, Drosten جانشین در دانشگاه بن. اواخر شب نشان می دهد سرگرم کننده ساخته شده از این پدیده در یک بخش به نام “چه کسی اجازه این اسناد را” و تلخیص بیلد فرار یک نظرسنجی درخواست “که virologist آیا شما اعتماد باشد؟” (Drosten به دست آورد.)

هیچ blah blah blah

Drosten ترین احساس در خانه با تمرکز بر پژوهش است. Virologist ماریون Koopmans از مرکز پزشکی اراسموس در هلند به یاد می آورد از دیدن او در طول یک ویژگی های برنامه ریزی جلسه از تحقیقات کنسرسیوم نشسته اند در پشت اتاق با دو یا سه نفر دیگر. “احتمالا نوشتن طبیعت , کاغذ,” او می گوید. “او نمی مانند blah blah blah.”

اما Drosten می خواهد تحقیقات خود را به صرفه جویی در زندگی می کند. بزرگ جعبه های مقوایی در دفتر خود نگه منابع از دو دارو در انتظار محاکمه در درمانگاه. یکی camostat mesylate یک پانکراتیت مبارزه با مواد مخدر مصوب در ژاپن که Drosten و دیگران یافت می شود می تواند به جلوگیری از هر دو SARS-CoV و SARS-CoV-2 از ورود به سلول است. دیگر مواد مخدر است نيکلوزاميد مورد استفاده برای درمان کرم کدو و انگل های دیگر. در یک مقاله نوشته شده در preprint سرور bioRxiv این ماه Drosten را همکار مارسل مولر نشان داد که SARS-CoV-2 تداخل با تلفن همراه بازیافت فرآیند به نام autophagy. معلوم نیست دقیقا چگونه است که مزایای این ویروس اما نيکلوزاميد شمارنده دخالت. درمان با ترکیب کاهش SARS-CoV-2 رشد در کشت سلولی با 70% نویسندگان به نوشتن. Drosten امیدوار به شروع به ثبت نام بیماران مبتلا به زودی در یک دادگاه به آزمون ترکیبی از دو دارو.

برای لحظه ای Drosten یادگیری آنچه که او می تواند از توالی نمونه ویروس ها و کاوش پاتوژن ها در ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه در موسسه زیرزمین. او همچنین علاقه مند در چگونه SARS-CoV-2 ساخته شده راه خود را از حیوانات به انسان است. او را مجذوب نقش دام ظاهر می شود به عنوان یک پل بین خفاش ها که coronaviruses’, طبیعی, میزبان, و انسان است. 229E و MERS آمد از شتر OC43 از گاو. سارس آلوده civets و همچنین راکون سگ های مطرح شده توسط میلیون ها نفر در چین خز میباشد. SARS-CoV-2 منشاء نامشخص است. “اما من باور نمی کنم که پاسخ این خواهد بود که سه نفر آلوده گربه گربه ها به فروش می رسد در برخی از ماهی بازار” Drosten می گوید. “وجود دارد در حال رفتن به یک صنعت درگیر در این به نوعی.” او در شگفتی که آیا راکون سگ می تواند به طور متوسط میزبان. “من دوست دارم به نمونه برداری از 20 از این مزارع,” او می گوید.

تاثیر واقعی

چهار ماه پس از ظهور این بیماری همه گیر است و آلمان به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک داستان موفقیت در اروپا است. کشور آزمون به طور گسترده ای برای ویروس—با تشکر در قسمت اول که روش توسعه یافته در Drosten آزمایشگاه—و موفق به حفظ تعداد مورد کم است. در حال حاضر در بسیاری از کشورها فشار ساختمان به بازگشایی مراکز خرید و کافه و رستوران. Drosten می گوید این تا حدودی به دلیل یک مطالعه مقدماتی با Streeck که اعلام کرد در 9 مارس در کنفرانس مطبوعاتی که در یک هواپیمای آلمانی در شهر 15 درصد از جمعیت در حال حاضر سیستم ایمنی بدن به COVID-19 نشان می دهد میزان مرگ و میر بسیار پایین تر است به طور گسترده ای اعتقاد بر این است. مطالعه منتشر نشده و Drosten می گوید این داده ها باید به اشتراک گذاشته شده و بدون هر گونه بررسی علمی. او نگران است برخی از ایالات آلمان در حال حرکت با سرعتی بیش از حد آن می تواند منجر به انفجاری تجدید حیات ویروس.

که نگرانی باعث شده است تا او را به ترک از خود علم-تنها استراتژی است. “در این وضعیت برای یک بار من را برای بیان نظر من کمی اینجا در این پادکست,” او گفت: در 22 آوریل. بحث در مورد گزارش های مطبوعاتی از مراکز خرید پر از مردم او گفت: “این غم انگیز برای دیدن است که ما ممکن است در این روند در اینجا در آلمان به طور کامل از قمار دور نفع ما بود.”

با COVID-19 دارو و واکسن در دسترس نیست چنین کلمات ممکن است قوی ترین ابزار برای جلوگیری از گسترش ویروس. و اینکه آیا یا نه او آن را دوست دارد Drosten پادکست به او داده واقعی تاثیر می گوید: مارسل Fratzscher رئیس DIW برلین یک موسسه تحقیقات اقتصادی. “در این مرحله اگر Drosten می گوید آن است که خیلی زود است که حامل وزن به همان اندازه به عنوان مرکل گفت: آن را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de