چگونه به طور خودکار قطع خود را در زوم جلسات

یک گزینه این است که همه در آن طول می کشد به زندگی هر کس–از جمله شما–آسان تر است.

بسیاری از ما کار کرده اند از خانه برای سال در حال حاضر, بنابراین شما می خواهم فکر می کنم ما می خواهم که همه kinks مرتبط با کار از راه دور طبقه بندی شده اند درست است ؟ نه آنقدر. زوم جلسات هنوز هم می تواند پر سر و صدا, کابوس, به ویژه هنگامی که آن جلسات شامل یک تن از مردم است. بنابراین در اینجا یک چیز ساده شما می توانید انجام دهید در حال حاضر برای هر جلسه شما با عضویت بهتر: مجموعه خود را به صورت خودکار قطع میکروفون خود را هنگامی که شما پیوستن به یک جلسه.

این همه زمانی آغاز شد که سیمی نویسنده و مؤلف Louryn Strampe به حق به نام همه ما در آن:

و او راست. اگر هر کس فقط یک بار در هر جلسه به شما ملحق خواهد شد بیشتر هموار. شما و همکاران خود را هرگز به شنیدن اجتناب ناپذیر ترافیک سر و صدا, آژیر یا طرف گفتگو, فیلتر طریق در حالی که واقعی بلندگو در تلاش است تا به بحث چرا که هر کس در حال حاضر خاموش شود مگر اینکه آنها نیاز به صحبت می کنند.

به علاوه شخصا شما هرگز به نگرانی همکاران خود را بشنود توالت خیط و پیت کردن در وسط یک جلسه. بهترین از همه, آن را تنها یک چک باکس به دور است.

[تصویر]

در اینجا چگونه شما آن را انجام دهید: در زوم برنامه دسکتاپ با کلیک بر روی تنظیمات چرخ در گوشه سمت راست بالای برنامه برای دسترسی به تنظیمات حساب شما. کلیک های صوتی در نوار کناری در سمت چپ و بررسی “قطع من میکروفون زمانی که پیوستن به یک جلسه.” اگر شما می دانید شما نمی تواند اعتماد به وصل نمودن صدای مکالمه هنگامی که شما نیاز به صحبت می کنند و آنها را قطع خودتان دوباره هنگامی که شما انجام می شود در نظر بگیرید همچنین چک کردن “را فشار دهید و نگه دارید و کلید فضا به طور موقت وصل نمودن صدای مکالمه خودتان” است که نوع مانند push-to-talk. شما می توانید نوار فضا را فشار دهید به صحبت کردن می گویند آنچه که شما نیاز به می گویند و هنگامی که شما اجازه دهید به شما خاموش شود دوباره.

اگر شما معمولا میزبان گفت: جلسات پر سر و صدا در وب سایت اینجا را کلیک کنید برای رفتن به سمت راست به تنظیمات حساب کاربری خود را و سپس ضامن “لال شرکت کنندگان پس از ورود.” سپس شما می توانید به صورت انتخابی وصل نمودن صدای مکالمه افراد در صورتی که نیاز به بحث و یا به مردم توانایی وصل نمودن صدای مکالمه خود را دارند.

انجام این کار خودتان مهم است و اما این تنها کار می کند اگر هر کس آن را ندارد. خوشبختانه, آن را تنها طول می کشد یک لحظه پس هیچ بهانه ای برای انجام آن قبل از جلسه بعدی خود را.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • زیرساخت های مسابقه تسلیحاتی است که سوخت رسانی آینده از بازی
  • چگونه برای به دست آوردن صفری ویژگی های حفظ حریم خصوصی در کروم و فایرفاکس
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر