چگونه برای جلوگیری از اسپم—یکبار مصرف با استفاده از اطلاعات تماس

دفعه بعد که شما ثبت نام برای یک کد کوپن یا خرده فروشی, تبلیغات استفاده از این نرم افزار برای جلوگیری از دادن متن و پیام های ایمیل.

هر جا که ما را در وب سایت ما خواسته به ثبت نام برای حساب های جدید—برای جریان, سیستم عامل, نرم افزار, محاکمه تحویل خدمات و غیره—و قرار می دهد که فشار بر روی حساب های ایمیل و شماره همراه ما با استفاده از هر روز.

حتی زمانی که این خدمات شما ثبت نام برای حلال هستند شما لزوما می خواهید یک سیل تبلیغاتی ارائه می دهد از ویژگی های به روز رسانی و دیگر مجموعهای از مطالب گوناگون پر کردن صندوق پستی خود را. پس از آن وجود دارد خدمات است که شما می خواهم و نه فقط سعی کنید قبل از اینکه شما شروع به اشتراک گذاری هر چیزی شخصی مانند آدرس ایمیل و یا شماره تلفن.

برای تمام این دلایل یکبار مصرف آدرس ایمیل و یا شماره تلفن (یا هر دو) می تواند بسیار مفید است. اگر یک سرویس خاص شروع به هرزه نگاره یا robocalling شما فقط می توانید از بستن موقت تماس و راه رفتن دور.

وقتی که می آید به آدرس ایمیل شما رو تعدادی از رایگان و یا freemium گزینه های را انتخاب کنید از آدرس ایمیل لازم نیست هزینه زیادی برای راه اندازی و نگهداری. با بالا تر-تعمیر و نگهداری شماره تلفن شما در حال رفتن به نیاز به پرداخت اما آن را نمی باید بسیار بسیار به ما توضیح خواهیم داد. در اینجا برخی از گزینه های مورد علاقه برای هر دو.

یکبار مصرف آدرس ایمیل
ورود به سیستم با اپل
screenshot of apple phone
عکس: دیوید Nield از طریق اپل

اگر شما با استفاده از دستگاه های اپل و برنامه های, گزینه ای را برای استفاده از ظروف یکبار مصرف آدرس ایمیل در حال حاضر پخته شده در—زمانی که نرم افزار و یا وب سایت شما ثبت نام برای ارائه می دهد ورود به سیستم با اپل را فشار دهید. شما ثبت نام با ID اپل خود را, اما شما ببینید گزینه ای برای به اشتراک گذاری ایمیل من یا ایمیل من پنهان بسته به چه مقدار شما اعتماد خدمات.

را انتخاب کنید برای به اشتراک گذاشتن ایمیل و نرم افزار و یا وب سایت می شود آدرس ایمیل مرتبط با ID اپل خود را. را انتخاب کنید برای مخفی کردن ایمیل خود و اپل تولید یکبار مصرف آدرس ایمیل برای شما که رله پیام خود را به آدرس اصلی. از یک آی فون ، iPad یا Mac شما می توانید غیر فعال کردن این حمل و نقل در هر زمان و یا قطع اتصال خود را از تازگی ایجاد حساب کاربری به طور کامل.

ورود به سیستم با اپلرایگان با یک اپل ایدی

10 دقیقه ایمیل
How to Avoid SpamUsing Disposable Contact Information
عکس: دیوید Nield از طریق 10 دقیقه ایمیل

10 دقیقه ایمیل ایجاد می کند همانطور که از نام آن پیداست آدرس ایمیل که در گذشته فقط 10 دقیقه است. برای کسانی که 10 دقیقه, شما می توانید هر گونه پیام های دریافتی از طریق یک روش ساده و رابط کاربری وب سایت (در صورتی که شما نیاز به بررسی آدرس وجود دارد پس از استفاده از آن) و شما می توانید اضافی 600 ثانیه اضافه شده به عمر این آدرس ایمیل اگر شما به آن نیاز دارید.

این است که واقعا ایمیل یکبار مصرف, هر چند—که در آن شما می خواهید به ثبت نام و سپس فراموش کرده ام ثبت نام تا کنون اتفاق افتاده است. شما هنوز هم باید قادر به ورود به نرم افزار و یا خدمات شما امضا کرده ایم اما هنگامی که آدرس ایمیل سطل آشغال می شود, شما نمی قادر خواهد بود خود را برای تنظیم مجدد رمز عبور حساب کاربری خود را حذف و یا انجام هر چیز دیگری شما نیاز به یک کار آدرس ایمیل برای. بسته به سرویس شما ممکن است قادر به تغییر خود را یکبار مصرف آدرس ایمیل برای یک, اگر آن را معلوم است که شما می خواهید به نگه داشتن حساب جدید خود را در دراز مدت.

10 دقیقه ایمیلرایگان بر روی وب

Guerrilla Mail
How to Avoid SpamUsing Disposable Contact Information
عکس: دیوید Nield از طریق چریکی ایمیل

Guerrilla Mail قصد ندارم برای پیروزی در هر طراحی وب سایت, مسابقات, اما آن را نشانی از یک کار بسیار خوب از تولید یکبار مصرف آدرس ایمیل برای شما و این که چه تعداد. این سایت به شما می دهد مقدار زیادی از انعطاف پذیری در خود برداشت موقت آدرس بیش از حد, با انتخاب نام دامنه (پس از “@”) و گزینه ای برای تقلا کردن یک آدرس جدید به طور تصادفی با یک کلیک.

شما نمی توانید هر گونه حمل و نقل گزینه های چریکی با ایمیل فقط یک وب سایت صندوق که در آن پیام می رسند و اقامت برای یک ساعت (به عنوان خوانده شده یا نه). شما می توانید آن را به اعتبار آدرس ایمیل در صورتی که لازم و آدرس را فعال ماندن تا زمانی که شما با کلیک بر روی Forget Me button—در کدام نقطه از این سرویس شما برای امضا خواهد شد که هیچ راهی برای رسیدن به شما.

چریکی ایمیلرایگان بر روی وب

سوز ایمیل
How to Avoid SpamUsing Disposable Contact Information
عکس: دیوید Nield از طریق ایمیل سوز

چند ایمیل یکبار مصرف خدمات لهستانی و ویژگی های از سوز ایمیل شاید به این دلیل آن را با بودجه دولتی توسط بیمه پرداخت می شود-به صورت حساب (هر چند شما هنوز هم می تواند تا پنج موقت آدرس به صورت رایگان). شما می توانید با استفاده از آن به عنوان یک برنامه وب و یا به عنوان یک برنامه افزودنی Chrome و اگر شما نصب این مرورگر پلاگین در شما می توانید به سادگی با کلیک یک دکمه برای ایجاد یک آدرس ایمیل هنگامی که شما ثبت نام برای چیزی جدید.

هنگامی که شما ایجاد کرده اید یک سوز و آدرس آن را می توان راه اندازی برای ارسال پیام به یکی از خود را به دیگر حساب های ایمیل و شما همچنین می توانید چک کردن پیام های دریافتی از طریق سوز ایمیل برنامه وب (بدون حمل و نقل لازم است). در هر نقطه شما می توانید آدرس ایمیل فرستاده و یا خلاص شدن از شر موقت آدرس به طور کامل یک بار که شما با آن انجام می شود.

سوز ایمیل, freemium برای کروم و بر روی وب

فایرفاکس خصوصی رله
How to Avoid SpamUsing Disposable Contact Information
عکس: دیوید Nield از طریق فایرفاکس

فایرفاکس تیم توسعه در حال گسترش است آن استعدادها را در زمینه انتقال فایل و مدیریت رمز عبور و در حال حاضر آن می تواند کمک به شما در محافظت از اصلی خود را به آدرس ایمیل بیش از حد. خصوصی رله جدید افزونه فایرفاکس در حال حاضر در آلفا تست است که پس از نصب میآید تا هر زمان که شما نیاز به وارد کردن یک آدرس ایمیل در وب است.

در حال حاضر این پروژه نیست پذیرش جدید تست اما هنگامی که آن را بیشتر به طور گسترده ای در دسترس خصوصی رله ظاهر خواهد شد به عنوان یک دکمه شما می توانید دکمه بعدی به زمینه ای که بخواهید برای یک آدرس ایمیل. فایرفاکس پس از آن ایجاد یک یکبار مصرف آدرس برای شما که می گذرد در پیام های خود را به حساب. هنگامی که شما دیگر نیاز به این نام مستعار شما می توانید به سادگی آن را حذف کنید.

فایرفاکس خصوصی رلهرایگان برای فایرفاکس

یکبار مصرف شماره همراه
سوز
How to Avoid SpamUsing Disposable Contact Information
عکس: دیوید Nield از طریق سوز

سوز یکی از ترین شناخته شده و طولانی ترین در حال اجرا سوز تعداد خدمات در سراسر—بدیهی است که به عنوان آن را دستگیر بهترین نام—و شما می توانید تکیه بر آن به تولید و کار شماره تلفن همراه است که لزوما باید برای حمل موجود برای بسیار طولانی است. شماره جدید خود را توابع درست مانند یک واقعی در داخل نرم افزار موبایل با پشتیبانی از SMS, MMS و صوتی و همچنین به عنوان تماس.

هنگامی که شما تصمیم می گیرید که شما انجام می شود با یک شماره خاص, شما می توانید آن را زباله و شما هرگز نیاز به شنیدن از هر کسی که تا به حال این تعداد دوباره. شما می توانید سعی کنید سوز به صورت رایگان و با یک عدد برای یک مدت زمان محدود. پس از آن وجود دارد انواع گزینه های پرداخت—شما هم می توانید با پرداخت که شما برو در هر شماره و یا ثبت نام برای یک اشتراک ماهانه.

در حالی که وجود دارد گزینه های دیگر برای تولید موقت شماره همراه ما توصیه می خواهم سوز به عنوان قوی ترین و قابل اعتماد—شما سعی کنید هر یک از دیگران در معرض خطر خود شما. گفت: ما به عنوان در بالای تولید شماره تلفن همراه نیاز به مقدار زیادی بیشتر از بلند کردن اجسام سنگین از ایجاد آدرس ایمیل موقت است که یکی از دلایل این نوع از خدمات نیست به عنوان معمول است.

سوز, freemium برای آندروید, iOS و وب سایت


بزرگ تر سیمی داستان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • که اختراع چرخ ؟ و چگونه آنها آن را انجام دهد ؟
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de