همیشه وجود دارد و نه زمان در طول یک بحران می شود انعکاسی در مواجهه با اطلاعات مضر. در اینجا یک قانون مفید از انگشت شست.

من نمی توانم ایجاد حس از آنچه که اتفاق می افتد.

من می گویم این به عنوان یک پژوهشگر از آلوده اطلاعات کسی که مذاکرات و فکر می کند در مورد سیاسی سمیت بیشتر از من انجام هر چیز دیگری در زندگی من است. من همچنین می گویند این را به عنوان کسی که همراه با هر کس دیگری در این زمینه من, تماشا خطرات جمع آوری و نگرانی ساخت برای سال. در مورد من فقط به عنوان Covid-19 چیدن بخار در خارج از کشور, من پیدا کردم خودم نیاز به دروغ روی زمین از پوشش داده شده در کیسه های برنج به عنوان من سعی کردم را به پایین فشار خون به اندازه کافی برای دریافت از طریق بعدی من سواد رسانه ای در سخنرانی. فقط می گویند هیچ به نیهیلیسم من می خواهم بگویم دانش آموزان من و خودم.

و سپس همه گیر ضربه زدن به ما و همه ما می دانیم چه اتفاقی می افتد.

چیزهای بد بودند قبل از. اما همانطور که ما در جریان بحران بهداشت عمومی است برخورد با ما مداوم حقوق مدنی بحران هر دو مجموعه ای در برابر پس زمینه از ما در جریان انتخابات یکپارچگی بحران ما با چپ اطلاعات چشم انداز که عمدتا معادن زمین. از جناح راست ربایی از حقایق علمی به تحول بهداشت جامعه بهترین شیوه به flashpoints برای جنگ فرهنگ به بی اعتمادی و دروغ چرخش در اطراف خشونت پلیس تظاهرات همه چیز را تبدیل به یک سلاح و یا حداقل همه چیز دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به weaponized.

جای تعجب نیست, من تا به حال بسیاری از مردم از خبرنگاران به همکاران به دوستان رسیدن به درخواست چه در حال حاضر ؟ چگونه ما باید در پاسخ به این تئوری توطئه? ما باید تقویت است که جعل? چه باید ما می گویند در مورد سفید ملی نما به عنوان antifa آنلاین و یا در مورد رئیس جمهور greenlighting از خشونت بنابراین او می تواند ایستادن در مقابل خالی کلیسا ؟ کار من این است که یک جواب. در عوض من می خواهم به فریاد—من نمی دانم توقف درخواست من!—و پرت کردن خودم پشت نیمکت من به هق هق.

من خسته هستم. ما همه خسته. حتی کسانی از ما که در حال آماده شده برای این کار آماده هستند برای این کار. اما این بدان معنا نیست که نیهیلیسم است که ناگهان یک گزینه است. ریسک همیشه بالا است. در حال حاضر آنها در استراتوسفر. Covid-19 همراه با نژادپرستی نظاممند (خود را آشکار ساخته است از طریق Covid-19) است در معرض خطر سلامت و ایمنی میلیون ها نفر از مردم است. اما پتانسیل آسیب می رود بسیار بیشتر از آن است. روح ملت در معرض خطر است. توانایی ما برای بازگشت از هر یک از این در معرض خطر است. با توجه به تمام این خطرات ما حتی بیشتر دلیل و حتی مسئولیت بیشتری به حرکت شبکه ما به عنوان دقت به عنوان ما می توانیم. به فکر می کنم در مورد آنچه که ما تقویت و چرا.

ما این کار را با به خاطر سپردن است که اشتباه و غلط و دروغ نیست فقط در مورد اطلاعات است. آن را در مورد آسیب اطلاعات می تواند علت هر دو روحی و جسمی. این آسیب ها به طور مساوی توزیع شده است. مردم از جوامع به حاشیه رانده شده هستند در معرض به مراتب بیشتر از مضرات به مراتب بیشتر از کسانی که لذت بردن از به طور پیش فرض حمایت از کشورهای مستقل مشترک المنافع بودن سفید و hetero. به حداقل رساندن مضرات آلوده اطلاعات است که یک عدالت اجتماعی مسئله است. آن را نیز تنها راه همه ما می توانید نگه دارید از غرق شدن است.

به طوری که با توجه به اینکه برای تقویت اطلاعات—از طریق tweets ما و یا نظرات و یا فکر می کنم قطعه—اول منظور از کسب و کار است که به تأمل در چه مضر, اطلاعات ممکن است; و فراتر از آن به تأمل در آنچه مضرات ممکن است از ما به اشتراک گذاری. یک سوال اساسی بپرسید این است که آیا کسانی که مضرات تهدید بدن استقلال ایمنی شخصی یا عاطفی بودن افراد خارج از گروه است که در آن محتوای مضر ایجاد شد و یا که در آن برای اولین بار منتشر شده. اگر مضرات نمی گسترش فراتر از آن است که گروهی آن را هنوز هم ممکن است لازم است به اطلاع مقامات مناسب (از اجرای قانون به کسی پدر و مادر). اخلاقی علت سعی و کوشش مهم است. اما حتی پس از آن, آن را احتمالا بهتر است به واکنش نشان می دهند با آتش بازی; همانطور که من در مورد قبل از تبلیغ است و نه یک پیش فرض خدمات عمومی. اگر, از سوی دیگر محتوا را تهدید می کند کسانی که خارج از گروه خاص که در آن سرچشمه گرفته پس از آن گسترده تر پاسخ ممکن است موجه و یا حتی ضروری است.

جوهر از این ایده می آید از کلر وردل از اولین پیش نویس اخبار که به معرفی مفهوم نقطه اوج—آن لحظه ای که یک داستان می شکند به محبوب آگاهی—برای کمک به روزنامه نگاران ارزیابی اینکه آیا به گزارش اشتباه و گمراه کننده است. غیر از روزنامه نگاران می تواند اوج-نقطه معیار فقط به عنوان به راحتی. کسانی که زوزه مورد آزادیخواه توهین (و/یا بد اپتیک) از ماسک برای مثال ممکن است برگزاری اقلیت و یا کاملا در حاشیه اعتقادات. اما مضرات آن اعتقادات هستند و نه محدود به هر یک جامعه است. چه Covid denialists انجام دهند و می گویند قرار می دهد افراد دیگر در معرض خطر است. بر اساس اوج-نقطه معیار امتناع از پاسخ ممکن است مضر ترین پاسخ است.

همان حساب نگه می دارد و در هنگام نزدیک شدن به آلوده به اطلاعات در مورد خشونت پلیس تظاهرات. نژادپرستانه و دروغ در مورد معترضان به خصوص زمانی که آنها می آیند از رئیس جمهور در حال آشکار منبع آسیب برساند; پس, بیش از حد بد است-ایمان fearmongering مورد antifa, خصوص, دوباره, می آید از رئیس جمهور. اشکال دیگر از اشتباه و دروغ بود و ادعا می کند در مورد هویت و انگیزه معترضان را می توان به طور مشابه تهدید به زندگی و اندام و همچنین بیشتر diffusely به معنی تلاش برای دست و پنجه نرم کردن با این کشور عجیب و غریب نژادی و بی عدالتی. در این موارد ما باید به چیزی می گویند.

اما چه ؟ و چگونه است ؟ ما در آخرین کتاب Ryan میلنر و من به جلو مجموعه ای از بهترین شیوه ها برای مرور نادرست و گمراه کننده اطلاعات است. این شیوه به ویژه هنگامی که یک فرد دارای زمان برای توقف در اطراف و موقعیت خود را در نقشه شبکه. (کتاب, عنوان شما در اینجا هستیدنشان دهنده این مثلث.) اما واقعیت این است که ما در یک بحران و گاهی اوقات در یک بحران ما نیاز به واکنش نشان می دهند سریع تر از ما می خواهم. اوج-نقطه معیار کمک می کند تا به تریاژ تقویت سوال: آن را سریع آن را ساده آن را به دودویی. هنگامی که شما تعیین کرده اید که پاسخ موجه است شما می توانید بررسی انواع مضرات شما در برخورد با. که اشکال چگونه مراقب باشید پاسخ شما نیاز به.

خطرناک ترین مضرات—و آنهایی که نیاز به ظریف ترین رویکرد—کسانی که ژست روشن و فوری تهدید برای بهداشت عمومی و ایمنی. یک مثال می توان کسی راهنمایی برای چگونه برای تزریق خودتان را با سفید کننده به عنوان یک درمان برای Covid-19. اعتراض مربوط به عنوان مثال می تواند یک لینک به Facebook حساب فعال تعیین شده (درست یا غلط) به عنوان antifa. حتی اگر سفید چگونه به اشتراک گذاشته شد نشان می دهد که چگونه اشتباه است و حتی اگر Facebook صفحه به اشتراک گذاشته شد توسط antifa حامی, اطلاعات هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک چماق زدن. در این موارد این پیام به خودی خود یک ابزار آسیب برساند. گسترش آن را در رسانه های اجتماعی و یا در اخبار اجرا می شود بزرگترین خطر تشدید آن لازم است ، شما می توانید کاهش این خطر با نگه داشتن جزئیات خاص از داستان را به حداقل — فقط به اندازه کافی برای برقراری ارتباط خود را گسترده تر اهمیت توجیه و یا یک تماس به عمل است.

دیگر مضرات نمی ژست یک تهدید مستقیم اما می تواند به راحتی ربوده مخرب برای به پایان می رسد. یک Covid-مثال خاص خواهد بود یک لیست از خود اعلام کرد سلامتی “کارشناسان” هاوکینگ جایگزین Covid درمان—که ممکن است بدتر آموزنده و خنده دار برای برخی از مخاطبان اما همچنین می تواند به عنوان یک منبع اطلاعات توسط کسانی که به دنبال خود درمانی. اعتراض های مربوط به مثال می توان مجموعه ای از محتوای ویروسی misidentifying خاص معترضین دستگیری و یا مکان. برای برخی از مخاطبان با داشتن یک واقعیت-بررسی از آنچه واقعا اتفاق افتاده است می تواند روشن. برای معتادان و هرج و مرج agentes این نوع از مجموعه می توانید دسترسی آسان به weaponizable محتوا. آن را دشوار است بدانید که مخاطبان خواهد واکنش نشان می دهند که در آن راه. برای جلوگیری از بدترین نتایج در نظر بگیرید که چگونه اطلاعات در مورد دوم منظور مضرات می توان reframed ضد استدلال و یا دسترسی محدود قبل از اینکه شما بازتوییت, ترجمه یا نوشتن در مورد آنها. آیا فقط نقطه به باطل منظور می گویند که این نادرست است. به گسترش آسیب کمتری انجام کار بیشتر.

برخی از مضرات حتی بیشتر منتشر شده. آنها نه هدف در هر فرد خاص اما آنها را غیر روحانی پایه و اساس بعدی بیشتر هدف قرار نمیدهند. یک Covid-مثال خاص خواهد بود لبخند کاذب اتهاماتی که جناح چپ رسانه های خبری در حال بازی کردن بیماری همه گیر به صدمه زدن به تهمت را گشتند. مثال دیگر خواهد بود لبخند کاذب اتهامات که سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter هستند مغرضانه در برابر محافظه کاران است. تقویت این نوع از دروغ حتی به نام مقابله با آنها می تواند کمک به گسترش آنها و کمک به گسترش آنها کمک می کند تا برای عادی سازی آنها. نرمال دروغ می توانم در یک مقدار زیادی از آسیب. در اینجا هم صرفا اشاره آنها کافی نیست. پوش بک باید انجام شود در این زمینه از گفتن حقایق عمیق تر در مورد چه چیزی ساخته شده است که دروغ ممکن است و به همین دلیل آنها باید ترویج شده است و یا مجاز به گسترش است. برای مثال به جای صرفا تکرار دروغ در مورد سیستم عامل رسانه های اجتماعی’ اتهام ضد محافظه کار تعصب شما می توانید توضیح دهید که چگونه شرکت هایی مانند Twitter و Facebook را تقویت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, همراه با بسیاری از روی ارتجاعی مناسب برای انجام این کار بسیار آسیب.

یک واقعیت اساسی است از شبکه محیط زیست است که هیچ یک از ما ایستاده در خارج از اطلاعات ما تقویت می کنند. هر حرکت ما را در شبکه ای که اثرات شبکه برای بهتر و بدتر است. یک اخلاقی قوی پاسخ به این معنا نیست تعطیل به خاطر ترس از ایجاد هر گونه آسیب به هر کسی. یک اخلاقی قوی واکنش به معنی نزدیک شدن اطلاعات از طریق لنز آسیب شناسایی که از مضرات رسیده به نقطه اوج و سپس انجام آنچه شما می توانید به کسانی مضرات با نگرانی برای زندگی و رفاه دیگران است. نه همه ضرر می تواند اجتناب شود اما برخی می تواند پاک به دور است. حتی اگر شما می توانید انجام دهید که فقط به طور خلاصه آن را ممکن است به شخص دیگری هم به منعکس کننده و شارژ. گاهی یک لحظه آرام می تواند تفاوت بین دادن و گرفتن یک گام به جلو.

عکس: کارن Ducey/گتی ایماژ; ست هرالد/گتی ایماژ; Hollie Adams/گتی ایماژ; رابین اوترخت/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی