چگونه به عقب تا زندگی دیجیتال خود را: زمان Macine, Backblaze, iDrive, دوپلیکیتی-دو نسخه ای و بیشتر.

پشتیبان گیری خسته کننده هستند اما آنها خود را نجات دهد دیجیتال بیکن. در اینجا چگونه برای اطمینان از داده های خود را زندگی می کند حتی زمانی که کامپیوتر شما نیست.

ساخت پشتیبان گیری است , خسته کننده, اما جایگزین—از دست دادن داده های خود را—یک نوع هیجان انگیز هیچ کس می خواهد. من یک بار از دست 80 صفحه از یک رمان به یک بد هارد دیسک. من تا به حال هیچ پشتیبان گیری. در حالی که بسیاری از جهان است خدا را شکر که در امان است کسانی که در 80 صفحه که می داند در صورتی که هارد دیسک تا به حال زندگی من ممکن است جرعه جرعه مای تای روی یک مین با استفان کینگ در حال حاضر. اجتماعی فاصله گرفته ،

امروزه از من اطلاعات حداقل سه بار در سه جسمی جداگانه ، من می دانم آنچه شما فکر وق او واقعا bummed در مورد از دست رفته است که مای تای. آن ممکن است صدای بیش از حد, اما هزینه های بعدی به هیچ چیز اتفاق می افتد و بدون بلند کردن انگشت پس چرا نه ؟

اگر کامل پشتیبان گیری وجود داشته و سپس مطمئن شوید که سه نفر خواهد بود به درد نمیخورد اما هیچ کامل پشتیبان گیری. همه چیز اشتباه با پشتیبان گیری بیش از حد. شما نیاز به پرچین شرط خود را. حداقل شما باید دو پشتیبان گیری یکی به صورت محلی و از راه دور. برای بسیاری از افراد این حملات بهترین تعادل بین ایمنی و هزینه و تلاش است.

دیسک های سخت
Image may contain Electronics Computer Hardware Disk and Computer Hardware
عکس: آمازون

اولین پشتیبان گیری ساده ترین—خرید یک دیسک سخت خارجی و به طور منظم به کپی کردن داده های خود را به آن.

سخت ترین چیز در مورد این پشتیبان است بدانند که هارد دیسک به خرید. Backblaze یک پشتیبان شرکت که در حال حاضر فروشگاه های بیش از یک exabyte داده و در نتیجه تجربه قابل توجهی با دیسک های سخت به صورت دوره ای منتشر و در آن درایو آمار است که برخی از مفید اعداد را در نظر بگیرید.

متاسفانه آنچه که واقعا جهش از آن داده است که طول عمر متفاوت است و بیشتر توسط مدل از تولید کننده. که گفت:, من پیشنهاد می کنم چسبیده با نام های شناخته شده مانند, Seagate, Western Digital و هیتاچی. اما برخی از درایوهای هستند بهتر از دیگران حتی در کسانی که به خوبی شناخته شده علامت های تجاری.

چند تن از ما در اینجا در دنده تیم تا به حال موفق باشید با وسترن دیجیتال هارد درایو. من دوست دارم این 4 ترابایت مدل (99 دلار در آمازون 120 دلار در Best Buy) که به عقب خواهد شد تا در این مقاله بعد از امشب (آن را به ابر حمایت من به عنوان نوع بیشتر در مورد که در دقیقه).

اگر شما از ذهن نیست بزرگتر فاکتور شکل وجود دارد وسترن دیجیتال 6-ترابایت “دسکتاپ” نسخه ای است که تنها در حدود 20 دلار بیشتر (122 دلار در آمازون $125 در NewEgg).

یکی از چیز خوب در مورد خرید یک درایو برای پشتیبان گیری از داده های خود را است که شما لازم نیست به نگرانی در مورد رانندگی با سرعت. حتی آهسته 5400 rpm درایو خوب است. این کندتر درایوهای ارزان تر هستند و از آنجا که پشتیبان نرم افزار اجرا می شود در پس زمینه شما احتمالا متوجه آهسته تر از سرعت است.

دریافت بزرگترین پشتیبان گیری از درایو شما می توانید استطاعت. پشتیبان گیری افزایشی که چگونه همه خوب پشتیبان نرم افزار با این نسخهها کار—صرفه جویی در فضای دیسک پشتیبان گیری فقط فایل هایی که تغییر کرده است از آخرین نسخه پشتیبان تهیه. اما حتی پس شما نیاز به یک درایو بزرگتر برای پشتیبان گیری از هر آنچه در کامپیوتر شما. یک قاعده سرانگشتی مناسب این است که برای دریافت یک درایو نسخه پشتیبان تهیه است که دو یا حتی سه برابر اندازه درایو در کامپیوتر شما.

تنظیم آن و آن را فراموش کرده ام

خوب سیستم پشتیبان گیری اجرا می شود بدون شما نیاز به انجام یک چیز است. اگر شما را به یک پشتیبان شما احتمالا نمی خواهد. این روزها وجود دارد این است که نرم افزار است که می تواند به طور خودکار خود نسخه پشتیبان تهیه ،

کاربران مک باید با استفاده از ماشین زمان است. آن را زیبا و قطعه ساده از نرم افزار و شاید بهترین دلیل برای خرید یک مک. اپل خوب است دستورالعمل نحوه راه اندازی ماشین زمان پس از آن را به پشتیبان گیری روزانه خود را به دیسک سخت خارجی. ماشین زمان هوشمند است بیش از حد آن را تنها پشتیبان گیری از فایل هایی که تغییر کرده اند, بنابراین آن را نمی خواهد غذا خوردن تا تمام فضای دیسک شما.

ویندوز 10 کشتی با آنچه که مایکروسافت خواستار “پشتیبان گیری” اما آن را فاقد رابط لهستانی از ماشین زمان و آن را واقعا به نظر نمی رسد در نظر گرفته شده برای پشتیبان گیری روزانه. در حالی که بسیاری از ویژگی های از ماشین زمان در پشتیبان آنها بدانند نیست برای ضعف قلب است. برای به دست آوردن یک ماشین زمان-سطح سادگی در ویندوز شما نیاز به نوبه خود به نرم افزار شخص ثالث. من تا به حال موفق باشید با نرم افزار Macrium Reflect است که یک گزینه که بیشتر از آنچه شما نیاز دارید.

Offsite پشتیبان گیری: All-in-One

پشتیبان گیری دوم من پیشنهاد کردن سایت. در “ابر” به عنوان بخش بازاریابی آن تماس بگیرید. ابر فقط یک دستی عبارت برای گفتن “کامپیوتر شخص دیگری.” در این مورد منظور من یک سرور در یک مرکز داده به دور از خانه خود را. این یک نسخه پشتیبان تهیه است که پوشش می دهد که افتضاح سناریو نابودی فیزیکی. برای مثال من یک بار از دست داده و یک لپ تاپ به یک اعتصاب رعد و برق (بله من تا به حال یک محافظ خروش آن تقریبا مایع) اما پس از من داده شد به ابر حمایت من قادر به دریافت همه چیز به عقب.

آنچه که شما نمی خواهید چیزی است مثل Dropbox, Google Drive و یا Sync.com. کسانی که همه راه های زیادی برای به اشتراک گذاری و همگام سازی اسناد, اما آنها خوب نیست برای پشتیبان گیری. هنگامی که شما یک فایل را در کامپیوتر خود این تغییرات هستند و سپس همگام سازی به Dropbox به. این بدان معناست که اگر یک فایل خراب می شود فساد است و سپس فرستاده شده به Dropbox به و آبشار از طریق تمام پشتیبان گیری خود را. این چیزی است که شما می خواهید. خوب پشتیبان هرگز تغییرات شما کپی کردن فایل و سپس آن را هرگز لمس دوباره.

خوشبختانه وجود دارد مقدار زیادی از ابر پشتیبان گیری راه حل های در دسترس است. برخی از آنها همه در یک, ثبت نام شما, دانلود خدمات نرم افزار و شما انجام می شود. این چیزی است که ما پیشنهاد می کنیم برای تازه واردان است.

بعد از تست یک دوجین خدمات پشتیبان گیری مثل این که من پیدا کردم Backblaze ارائه می دهد بهترین از همه-در-یک نسخه پشتیبان تهیه—یک ترکیب خوب از ویژگی های, قیمت و قابلیت اطمینان. برای $60/سال شما می توانید فضای مجاز: نامحدود ذخیره سازی برای یک دستگاه. اگر شما نمی خواهید به پرداخت 60 دلار در صف مقابل شما می توانید با پرداخت 6 دلار در ماه است. Backblaze با این نسخهها کار بر روی هر دو ویندوز و macOS و تنظیمات پیش فرض خواهد شد انجام یک کار خوب از پشتیبان گیری از داده های خود را.

Backblaze حفظ هر نسخه از فایل های خود را برای 30 روز هر چند شما می توانید تا که اگر به شما پرداخت کمی بیشتر است.

گزینه های دیگر شامل iDrive که ارائه می دهد 5-ترابایت ذخیره سازی در 52 دلار برای سال اول 70 دلار/سال پس از آن. این نرم افزار iDrive نمی کاملا به عنوان ساده به عنوان Backblaze اما آن ارائه می دهد ویژگی های اضافی مانند نگه داشتن فایل های پاک شده به طور نامحدود—که بیشتر کاربران پیشرفته ممکن است مانند. یکی دیگر از گزینه من تست شده است Acronis True Image است که به عنوان ارزان و ویندوز-تنها, اما نشانی از یک کار بزرگ از خودکار پشتیبان گیری خود را بر روی ویندوز است.

Offsite پشتیبان گیری: برنامه جداگانه و ارائه دهنده ذخیره سازی
How to Back Up Your Digital Life Time Macine Backblaze iDrive Duplicati and more.
دوپلیکیتی-دو نسخه ای را از طریق اسکات Gilbertson

راه دوم شما می توانید به بالا به ابر با استفاده از یک برنامه است که متصل به چندین ذخیره سازی آنلاین خدمات.

این نیاز به کمی تلاش فوق العاده چشمگیر, اما این روش باعث می شود آن را آسان به بالا و داده های خود را در چندین خدمات آنلاین از یک برنامه واحد. در واقع ما در انتخاب دوپلیکیتی-دو نسخه ای می تواند همه چیز را از یک دیسک سخت خارجی به ابر خدمات مانند آمازون AWS.

این است که چرا برای کاربران پیشرفته تر توصیه می کنم دوپلیکیتی-دو نسخه ای رایگان و منبع باز ابزار تهیه پشتیبان است که متصل به فقط در مورد هر پشتیبان گیری مبتنی بر ابر خدمات در اطراف.

دوپلیکیتی-دو نسخه ای با استفاده از یک رابط کاربری مبتنی بر وب (در حال اجرا به صورت محلی بر روی کامپیوتر شما) و ارائه می دهد بسیار کنترل ریز دانه بیش از پشتیبان گیری خود را. شما می توانید پشتیبان گیری برای اجرای این حال شما می خواهم از سالانه به ساعت و شما می توانید بگویید دوپلیکیتی-دو نسخه ای به بازگشت به بالا و یا چشم پوشی از هر پوشه و یا حتی فایل شما می خواهید.

برای شروع کلیک کنید “اضافه کردن پشتیبان گیری” و دوپلیکیتی-دو نسخه ای را به شما از طریق فرایند راه اندازی یک حساب کاربری در ذخیره سازی ابر ارائه دهنده و وارد اعتبار ورود خود را. سپس شما انتخاب کنید که فایل های شما می خواهید به بازگشت به بالا. یک کلمه از احتیاط در مورد چیزی که کمی من یک بار در تست من: هنگامی که دوپلیکیتی-دو نسخه ای نمی توانید پیدا کنید یک فایل برای مثال اگر شما با داشتن آن را به بالا و اطلاعات است که بر روی یک درایو خارجی شما گاهی اوقات لازم نیست پلاگین در آن را متوقف کل پشتیبان گیری تا زمانی که درایو در دسترس است. شما می توانید این تغییر رفتار در تنظیمات اما به طور پیش فرض این است که چگونه آن کار می کند.

اگر دوپلیکیتی-دو نسخه ای است که نه کاملا آنچه شما می خواهید یکی دیگر از گزینه است MSP360 (که قبلا Cloudberry). هزینه آن 30 دلار هر چند وجود دارد یک نسخه رایگان با امکانات محدود است. MSP360 به خوبی کار می کرد در من تست کردم ولی نشد پیدا کردن هر چیزی در مورد آن متقاعد شده است که من آن را بهتر از دوپلیکیتی-دو نسخه ای. احتمال دیگر این است Arq که شما را به مجموعه ای 80 دلار. دوباره Arq به خوبی کار می کرد در تست من—در واقع من با استفاده از Arq برای پشتیبان گیری برای سالها و تا به حال هرگز هیچ مشکلی با آن—اما آن را سخت برای توجیه قیمت دوپلیکیتی-دو نسخه ای که رایگان است.

افکار نهایی و پیشنهادات

یک نکته مهم این است که هیچ سیستم پشتیبان گیری می توان اعتماد کرد تا زمانی که شما در واقع بازگرداندن از آن است. آن را برای تلفن های موبایل احمقانه اما من به شدت نشان می دهد شما عمل بازیابی داده های خود را قبل از شما در واقع نیاز به. اگر وجود دارد هر گونه مشکلی در سیستم شما, شما می خواهید برای پیدا کردن آنها را قبل از حملات فاجعه است.

نکته نهایی در نظر بگیرید هنگامی که کنار هم قرار دادن خود سیستم پشتیبان گیری آنچه شما می خواهید به بازگشت به بالا. برای بسیاری از ما که ترکیبی از اطلاعات شخصی—عکس از بچه ها, فیلم ها, اسناد مهم—و همچنین کمتر شخصی چیزهایی مانند دریافت رسانه ها و تمام فایل های سیستم است که نگه داشتن رایانه های شخصی در حال اجرا راه ما آنها را می خواهم.

وجود دارد دیگر پوشه ها با توجه به ارزش هر چند توجه به عادات خود را. برای مثال من هرگز استفاده می شود برای تهیه نسخه پشتیبان محبوبیت پوشه چون من احتمالا رفتن به حرکت فایل های دانلود شده را در جایی دیگر. اما من همیشه آنها حرکت می کند بنابراین من اضافه محبوبیت به سیستم پشتیبان گیری به مطمئن شوید که هیچ چیز ورقه از طریق ترک.

که واقعا مهم ترین قسمت ساخت پشتیبان گیری—به مطمئن شوید که شما باید یک سیستم است که با این نسخهها کار راه شما انجام دهد. به همین دلیل من پیشنهاد می کنم تجربه کار با چندین گزینه های بالا تا زمانی که شما پیدا کردن آنچه با این نسخهها کار برای شما. با دیسک سخت و فضای ذخیره سازی آنلاین بسیار ارزان این روزها واقعا وجود دارد هیچ بهانه ای برای حداقل دو پشتیبان گیری از داده های خود را.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
  • 13 کانال یوتیوب ما گیک بیش از
  • تکنولوژی مواجه آن با استفاده از برچسب “استاد” و “برده”
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • با نگه داشتن coronas—و یا چرا این ویروس برنده
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountkorsan taksiOmegleKartal Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetvan escortgenco bahis