چگونه برای ساخت یک کامپیوتر (2020): سخت افزار, پیشنهادات, دستورالعمل و بیشتر

مونتاژ یک کامپیوتر خودتان یک راه خوب برای یادگیری و آن را یک هنر از دست رفته—یک دلیل برای احیای. در اینجا چیزی است که شما نیاز به شروع کنید.

اگر شما بوده ام به ضرب و شتم خود را در مورد انجام هیچ تولیدی در قرنطینه نیست. گاهی اوقات چیزی است که دقیقا آنچه شما نیاز دارید. بار دیگر آن را به خوبی چیزی را با دست خود. که چه این راهنمای در مورد. چگونه برای ساخت یک کامپیوتر از ابتدا.

آن می تواند دلهره آور برای بسیاری از دلایل آن را گران آن را پیچیده و آن را کثیف کنید. اما من می خواهم به روشن است: اگر شما می توانید ساخت یک Ikea میز قفسه کتاب, تخت یا هر چیزی که می آید در بیش از یکی از کسانی که deceivingly سنگین flatpacks شما می توانید ساخت یک PC.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. بیشتر بدانید. شما همچنین می توانید پشتیبانی از گزارش ما با خرید 1-سال سیمی اشتراک برای $5 (با تخفیف).

آنچه نیاز دارید ؟

مهم نیست که چه سطح تجربه خود را است که شما باید با استفاده از PCPartPicker. نه تنها آن را همه چیز شما نیاز به خرید اما آن را به شما اجازه می دهد ساخت کامپیوتر خود را قطعه قطعه سمت راست وجود دارد در وب سایت مطمئن شوید که تمام سخت افزار شما خواهد شد بازی به خوبی با هم. آنها حتی چند مثال می سازد شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن به شهوت و میل خود را اگر شما می خواهید.

صرف نظر از چه نوع از کامپیوتر شما در حال ساخت (دفتر خانه و یا بازی) که قطعات شما نیاز دارید در حال رفتن به همان خواهد بود. شما نیاز به یک مادربرد, CPU, ذخیره سازی, حافظه, قدرت عرضه یک کیس و یک مانیتور است. تنها چیزی که شما ممکن است نیاز اگر شما عمدتا با استفاده از این کامپیوتر برای دفتر خانه وظایف یک GPU اما لازم است برای عکس و یا ویرایش فیلم و بازی. که بسیاری از مسائل است. در اینجا یک کمی شکست از آنچه که هر جزء می کند و برخی از سخت افزار توصیه.

مادربرد

هر جزء شمع به این مدار هیئت مدیره. این بزرگراه با استفاده از آنها به برقراری ارتباط و همکاری. آنها می آیند در اندازه های مختلف و تنظیمات و هر یک به نظر می رسد کمی متفاوت است اما همه آنها را پر میکند.

پیشنهاد سخت افزار
 • MSI MPG Z490. این یکی فوق العاده است برای پردازنده های اینتل.
 • ASUS ROG Strix B450-F: اگر شما در حال خرید یک پردازنده AMD (بیشتر در زیر) این یکی.
پردازنده

این است که مغز از کامپیوتر شما. این سوکت به طور مستقیم به مادربرد و آن را تنها مهم ترین جزء از کامپیوتر شما. اما این بدان معنا نیست که آن را به گران قیمت ترین. ما به آن دریافت کنید بعد. اگر CPU نیست ذکر است از جمله خمیر حرارتی مطمئن شوید که برای دریافت برخی از بیش از حد. این یکی را انجام خواهد داد.

پیشنهاد سخت افزار
 • Intel Core i7-10700K 8 هسته ای 3.8 GHz: این یک انتخاب بسیار عالی برای سیستم های پایان بالا.
 • AMD Ryzen 3 3200G 4-Core 3.6 GHz: AMD پردازنده جامد است انتخاب کنید اگر شما در بودجه تنگ تر.
کارت گرافیک

اگر شما در حال برنامه ریزی در انجام بازی در این کامپیوتر شما نیاز به یک واحد پردازش گرافیکی یا GPU (نیز نامیده می شود یک کارت گرافیک). این یک تخصصی پردازنده طراحی شده و بهینه سازی شده برای حمل و نقل در درجه اول داده های بصری مانند گرافیک در بازی است. همچنین مورد استفاده در ویدئو و ویرایش عکس و دیگر تصاویر گرافیکی-کارهای فشرده.

پیشنهاد سخت افزار
 • MSI GeForce GTX 1660: این یک انتخاب خوب برای بازی در بودجه است.
 • MSI Radeon RX 570: RX 570 گرفتن کمی طولانی در دندان, اما آن را یک خرید بزرگ برای طرفداران AMD.
 • MSI GeForce RTX 2060: اگر شما به دنبال برای رسیدن به بالا پایان بازی این کارت اعتصاب تعادل خوبی بین قدرت و قیمت.
ذخیره سازی

این است که کامپیوتر خود را راه رفتن در گنجه. این است که در آن شما ذخیره تمام فایل های خود را بازی های خود را خود را و اسناد و عکس های خود را همه چیز خود را. شما همیشه می توانید اضافه کردن ذخیره سازی بیشتر بعد اگر شما به آن نیاز دارید.

پیشنهاد سخت افزار
 • WD Blue 1 TB داخلی SSD: آن را سریع با مقدار زیادی از فضای ذخیره سازی.
حافظه

شما خواهید دید بسیاری از شرایط یکسان هنگامی که شما دنبال آن هستید در حافظه و ذخیره سازی, اما آنها بسیار متفاوت است. حافظه بیشتر دوست دارم که یک جدول شما بازی شیر یا خط همه چیز در برای مقابله با بعد. این مقاله ابتدا آن کوتاه مدت است. این بسیار مهم است هر چند به خاطر نرم افزار با استفاده از حافظه کش (به طور موقت ذخیره) داده ها در یک محل می توان آن را بازیابی بسیار سریع است.

پیشنهاد سخت افزار
 • G. Skill Ripjaws V سری 32 GB 288-Pin RAM: با این مقدار RAM شما باید به خوبی تنظیم برای کارهای روزمره و بازی.
منبع تغذیه

قدرت خود را عرضه یک جعبه کوچک است که نگه می دارد و برق در حال اجرا برای هر جزء. آن را تعیین می کند چگونه سریع و قدرتمند کامپیوتر شما می شود. سریع تر از آن است که قدرت به آن نیاز دارد و شما همیشه می خواهید به کمی بیشتر از شما نیاز دارید فقط در مورد.

پیشنهاد سخت افزار
 • EVGA SuperNOVA 750 GA قدرت عرضه: شما باید همیشه گمراه در کنار داشتن قدرت بیشتر از شما نیاز دارید و این واحد ارائه خواهد شد دقیقا همان است که.
مورد

در مورد شما این است که فقط آنچه در آن مانند تلفن های موبایل. این یک جعبه فلزی. ممکن است آن را تحت پوشش پانل های شیشه ای و آلومینیوم اچ اما در داخل آن فقط یک جعبه فلزی که دارای همه چیز را با هم.

پیشنهاد سخت افزار
 • Corsair Obsidian Series ATX Full Tower: وجود دارد بسیاری از انواع مختلف از موارد وجود دارد برخی از آنها فوق العاده کوچک دیگران ، و تصمیم خود را خواهد شد در نهایت پایین آمدن به طراحی شما می خواهم تا آنجا که هر چیز دیگری است. اگر شما مطمئن نیستید آنچه به این یکی از مهندسان عالی است برای اولین بار خود را ساخت. مورد دیگر تولید کنندگان ما در حال NZXT, فراکتال, Phanteks, کولر, استاد و Lian Li.
سیستم عامل

یک چیز به یاد داشته باشید که هنگامی که شما برای ساختن یک کامپیوتر شما به طور خودکار نمی ویندوز گنجانده شده است. شما باید به خرید یک مجوز از مایکروسافت و یا فروشنده دیگری و ایجاد یک کلید USB به آن را نصب کنید.

قرار دادن آن همه با هم

ما قصد داریم بیش از حد به علف های هرز در اینجا به دلیل داخلی از هر PC کمی متفاوت است ولی به طور کلی در اینجا این است که چگونه شما باید در مورد قرار دادن تمام این قطعات با هم.

اول دبستان خود را به یک تمیز کاری. این می تواند یک اتاق ناهار خوری میز پاک کردن میز—فقط هر سطح به اندازه کافی بزرگ برای مورد شما کاملا مسطح در کنار آن با فضای کافی در اطراف آن را برای بقیه عمر خود را به قطعات. شما همچنین نیاز به یک ال ای دی سر پیچ گوشتی است که مناسب پیچ در مورد شما. هنگامی که شما با قرار دادن این قطعات در کنار هم مطمئن باشید به تخلیه هر استاتیک ایجاد می کند و در غیر فلزی سطحی مانند یک چوب میز. و یا شما فقط می تواند جمع آوری مادربرد در بالای جعبه مقوایی می آید.

بسیاری از قطعات خریداری شده شما در حال رفتن به آمده است همراه با دفترچه راهنما به نگه داشتن آنها مفید است. ما قصد داریم برای شروع با مادربرد پس از باز کردن راهنما به صفحه نصب و راه اندازی. می توان آن را بسیار تهدید آمیز—تاپیک های زیادی برای نگاه—اما فکر می کنم از این همه به عنوان یک لگو مجموعه. هر قطعه متناسب با هر قطعه دیگر. برای مادربرد اولین کار خود را در حال رفتن به محل استقرار پردازنده خود را.

نصب CPU شما

بسته بر روی چه نوع از CPU شما خریداری شده (اینتل یا AMD) تراشه خواهد شد یا شاخک های کوچک در یک طرف (don’t touch آنها) و یا کمی طلایی مخاطبین در یک طرف (آنها را لمس نمی). به طور جدی دست نزنید که طرف از تراشه های خود را. روغن از نوک انگشتان خود را می تواند آسیب های تماس با ما و یا شما ممکن است خم یک pin. آیا هر دو یکی و پردازنده خود را تبدیل به چیزی بیش از یک گران hunk از سیلیکون است.

صندلی پردازنده خود را بسیار آسان است. دو بار بررسی مادربرد شما دستورالعمل و مطمئن شوید که شما به سازمان ملل متحد-قفل سوکت پردازنده. آن خواهید بود یک مربع بزرگ با یک دسته از حفره های کوچک (و یا تماس با ما) با یک اهرم یا دکمه در کنار آن است. مادربرد شما دستورالعمل را به صراحت می گویند چگونه به باز کردن سوکت بنابراین شما می توانید پردازنده خود را بدون هر گونه مسائل.

هنگامی که شما تایید است که آن را باز و آماده فقط پیدا کردن که گوشه ای از پردازنده خود را تا کمی طلایی مثلث و خط آن را با همان نماد بر روی خود مادربرد سوکت پردازنده. به آرامی پایین تر پردازنده به پریز سپس به آرامی تلنگر قفل یا مکانیزم قفل. شما باید به مبارزه با آن. اگر شما باید به فشار واقعا سخت بررسی کنید که پردازنده socketed به درستی.

شما در حال رفتن به نیاز خود خمیر حرارتی. که کوچک سرنگ پلاستیکی نقره ای از ماده چسبنده و لزج است که بسیار مهم برای این گام بعدی است. در حال حاضر که پردازنده خود را نشسته است نگاهی براق مربع از سیلیکون در مرکز آن است. که در آن شما نزول گرما در حال رفتن به نشستن. پردازنده خود آمد و با نزول گرما و در یک طرف آن مشاهده خواهید کرد مس دایره. شما در حال رفتن به قرار دادن نزول گرما به طور مستقیم در بالای پردازنده, پس از ما درخواست خمیر حرارتی با سیلیکون مربع و مس دایره پوشش کاملا.

جلو بروید و با دقت به فشار یک توپ کوچک (بزرگتر از یک نخود) از خمیر حرارتی بر روی سیلیکون مربع در پردازنده خود را. شما می خواهید آن را به عنوان نزدیک به مرکز به عنوان شما می توانید دریافت کنید.

در حال حاضر خط خود نزول گرما با پیچ اطراف پردازنده خود را و به آرامی آن را به محل. میخوای له خمیر حرارتی و هدف در اینجا این است که برای ایجاد یک لایه نازک پوشش پشت خود پردازنده. خوب است اگر آن را oozes کمی, اما اگر آن را oozes و بر لبه پردازنده شما استفاده می شود بیش از حد. برخی از ایزوپروپیل الکل, بعد آن را بدون پرز پاک کردن و پاک کردن پردازنده و هیت سینک. صبر کنید تا آنها را کاملا خشک کنید و دوباره سعی کنید.

اگر آن را به نظر می رسد بسیار خوب, پیچ خود نزول گرما را به محل. تلنگر به خود مادربرد آموزش کتاب و پیدا کردن جای مناسب در نزدیکی سوکت پردازنده به خود را وصل کنید و سینک خنک کننده فن. باید آن را بسیار نزدیک به خود سوکت پردازنده. هنگامی که شما آن را در بر داشت آن را در وصل و شما فقط با نصب یک پردازنده است. این سخت ترین قسمت و آن را بیش از دوستان ،

نصب مادربرد و منبع تغذیه

بقیه این است که فرمولی. بیایید شروع با قرار دادن مادربرد خود را به مورد شما. مشورت را به مادربرد خود را از خط تا سوراخ پیچ در این مورد با آنهایی که در مادربرد خود را و شروع به کار.

شما می خواهید به نصب خود را تغذیه. باید وجود داشته باشد یک نقطه برای آن در بالا یا پایین صورت یک مربع بزرگ نقطه است که متناسب با عرضه خود را کاملا. اگر شما با داشتن مشکل پیدا کردن این نگاه در مورد شما وجود دارد می تواند یک مربع خالی که در آن تغذیه می رود (و که در آن شما می خواهید موجود در کامپیوتر خود را هنگامی که شما انجام می شود). هنگامی که شما در بر داشت آن خانه حافظه آن در و پیچ آن را به محل.

مطمئن شوید که تمام snakey کابل بیرون آمدن از قدرت عرضه خواهد رسیدن به مادربرد خود را با اتاق به فراغت. آیا پلاگین هر چیزی در عین حال ما در حال رفتن به دوباره به منبع تغذیه در یک بیت.

نصب کارت گرافیک شما

خود GPU در حال رفتن به بسیار بزرگ است. حتی متوسطی قدرتمند GPU مانند GTX 1060 زیادی نسبت به سایر اجزاء. این بدان معناست که چگونه آن را متناسب با مورد شما مهم است. هنگامی که شما خود را قرار داده و GPU در آن وجود دارد فضا در حال رفتن به شروع به گرفتن تنگ است.

تلنگر باز خود مادربرد کتاب آموزش دوباره و به دنبال یک اسلات PCIe. آن را برای رفتن به یک شکاف افقی با کمی پلاستیک محکم در کنار آن در نزدیکی وسط و یا پایین از مادربرد خود را. تا جایی که GPU شاخه. همه شما باید انجام دهید این است که شناسایی پشت GPU (سمت با HDMI و DisplayPorts), خط که با پشت خود را مورد فشار GPU به افقی حافظه. باید آن را به جای قفل به راحتی به اندازه کافی, و اگر آن را نمی کند مطمئن شوید که شما در حال قرار دادن آن را به درستی.

پیدا کردن یکی دیگر از کسانی که کوچک پیچ و خود را ببندید GPU به صورت. وجود دارد یک نقطه کوچک که در همان قطعه از فلز با پورت HDMI. باید آن را آسان برای پیدا کردن.

در حال حاضر, نگاهی به کابل بیرون آمدن از قدرت خود را عرضه. باید وجود داشته باشد چند که نگاه مانند آنها مناسب می تواند به مربع (یا مستطیل) سوکت در سمت خود GPU. آن را باید مانند نگاه شش یا هشت سوراخ کوچک در یک مستطیل شکل است. اگر شما با داشتن مشکل نگاهی به این ویدیو از تولید کننده سخت افزار Asus. برخی از ویژگی های متفاوت خواهد بود اما آن را نگاه بزرگ در چگونه به نصب یک GPU.

نصب خود را ذخیره سازی و حافظه

حافظه است که شاید ساده ترین چیزی که برای نصب. دیدن کسانی که عمودی کمی کنار سوکت CPU? خط خود را به میله های رم و حافظه آنها را در شروع از سمت چپ اسلات. آنها به جای قفل هنگامی که شما نشسته آنها را به درستی. اگر شما دو چوب رم مطمئن شوید که به جست و خیز یک شکاف بین آنها را. مادربرد شما دستی باید بگویم که اسلات استفاده کنید.

برای دیسک سخت خود و یا درایو حالت جامد پیدا خالی خلیج در جلوی بخشی از صورت خود را. اسلاید های خود را در درایو و پیچ آن را به جای ما با منبع تغذیه.

اگر شما یک M. 2 درایو (یک SSD کوچک به اندازه یک چوب لثه) وجود دارد باید در یک محل بر روی مادربرد اسلات که در آن شما آن را در به طور مستقیم. بررسي فايلهاي خود مادربرد دستی به ببینید که در آن اسلات M. 2 است.

کابل روبان

مادربرد نیاز به قلاب به تمام دستگاه های خود را. منبع تغذیه واحد من استفاده می شود در این ساخت است چه نامیده می شود به طور کامل مدولار, که بدان معنی است که شما می توانید انتخاب کنید که کابل شما نیاز دارید و بقیه را به خلاص شدن از شر درهم و برهمی. در غیر این صورت منابع قدرت یک تن از کابل و شما باید برای مقابله با استفاده نشده قدرت اتصالات آویزان در داخل پرونده شما. شما نیاز به اتصال PSU به SSD و مادربرد.

شما همچنین نیاز به پلاگین مادربرد خود را مورد قدرت دکمه شمع های صوتی و پورت USB در جلو خود را مورد. وجود دارد عناوین ویژه برای هر نوع از پلاگین های پراکنده در اطراف هیئت مدیره بنابراین شما می خواهید برای بررسی دستی خود را برای موقعیت و عملکرد هر یک از گروه بندی از پین. این کوچک پین نیاز به وصل در یک راه خاص و آنها باور نکردنی کوچک. نیز وجود دارد یک تاسیسات برای مورد فن—در این مورد من استفاده می شود وجود دارد یک هدر روی برد اما سه طرفداران نصب شده است. پس از آن وجود دارد ساتا کابل برای SSD خود را که شمع به مادربرد.

این قسمت واقعا بستگی به سخت افزار شما خریداری شده پس از مشورت راهنما برای هر جزء به اطمینان حاصل شود شما آن را متصل به مادربرد و منبع تغذیه به درستی.

بوت آن و نصب ویندوز

مرحله نهایی ساخت خود را ساده است: شما آمار دکمه قدرت. اگر کامپیوتر whirs به زندگی شما احتمالا آن را با هم کاملا! اگر آن را نمی کند هر چند انجام ناامیدی نیست. وجود دارد بسیاری از مشکلات بالقوه است که می تواند یک کامپیوتر را قادر به بوت کردن برای اولین بار. این تصویری از کینگستون می رود بیش از برخی از مشکلات که ممکن است شما برخی از سردرد, بنابراین اگر شما قادر به بوت شدن کامپیوتر شما, آن را تماشا و جابجایی مراحل خود را. نیز وجود دارد یک فرصت می تواند شما را دریافت کرده اند اجزای معیوب. این ویدئو بیش از برخی از راهنمایی در مورد چگونه می توانید قطعات خود را.

اگر آن آغاز شده تا فقط خوب اگر گام بعدی این است که فوق العاده آسان: آن را خاموش. به یاد داشته باشید که ویندوز در درایو فلش شما قبلا ساخته شده? با اتصال آن به کامپیوتر و بوت آن را دوباره. اگر شما آن را حق آن را باید فقط آن چیزی را و شروع کنید. شما ممکن است نیاز به باز کردن BIOS خود را (بررسی مادربرد شما کاربر برای چگونه به انجام این کار) و مجموعه ای از USB drive به عنوان یک “دستگاه بوت” هر چند برای اولین بار. در اینجا مختصر و مفید و مختصری که روند شروع مرحله 3.

شما آن را انجام داد!

تبریک ساختمان خود را برای اولین بار PC. این یک بیت از یک درد است, اما این یک راه عالی برای صرف یک بعد از ظهر. و یا یک زن و شوهر از روز بسته به اینکه چگونه بسیاری از پیش بینی نشده سردرد شما را به اجرا. و در حال حاضر که ما در حال همه گیر در داخل شما می توانید با استفاده از کامپیوتر خود را برای کمک به شما صرف تمام کسانی که ساعت مولد (یا فقط سنگ زنی از غارت در Warframe).


بزرگ تر سیمی داستان
 • یک virtual DJ یک هواپیماهای بدون سرنشین و همه زوم عروسی
 • کار از راه دور دارای قدرت پردازش آن تا زمانی که شما می خواهید یک توسعه
 • تمام ابزار ها و راهنمایی های شما نیاز به نان در خانه
 • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
 • در ماه, فضانورد, توالت خواهد بود یک کالا
 • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followerstürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izle