سخت برای فرار از شدت SARS-CoV-2 بیماری همه گیر. همانطور که بیشتر محلی و مقامات دولت همه را به ماندن در خانه ترافیک کاهش یافته است تا جایی که شده است وجود دارد معنی دار (البته موقت) سقوط در آلودگی هوا بیش از شهرستانها عمده ما به عنوان مردم را روزانه خود را رفت و آمد و در مدرسه اجرا می شود. با رفت و آمد کردن تقویم در حال حاضر, از آن آسان است برای فراموش کردن در مورد ماشین شما. در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند یک شرح واقعیت جدید خود را, نه فقط پارک آن قرار داده و دور کلید. کاملا بیحرکت بد است برای یک ماشین درست مثل این بد برای انسان است. نکات زیر ممکن است در مفید آمده است و نگران نباشید—آنها نه به عنوان پیچیده به عنوان تلاش برای سوخت گیری یک راکتور هسته ای است.

سعی کنید به رانندگی اتومبیل خود را(بازدید کنندگان) برای حداقل 20 دقیقه یک بار در هفته

فوری ترین مشکل این است که نگه داشتن خودرو خود را 12 ولت باتری از مرگ و در حال اجرا از موتور و در نتیجه دینام—حداقل برای این مورد یک بار در هر هفته باید به جلوگیری از که از اتفاق می افتد. اما گرفتن ماشین خود را در حال حرکت کمک خواهد کرد که بیشتر از فقط باتری. روغن و مایعات و روغن را به گردش در اطراف بیت است که به آنها نیاز دارید. ترمز ریخته خواهد شد خود را به سطح زنگ. و در دراز مدت شما می خواهید برای جلوگیری از مشکلات مانند تایر نقاط مسطح و خشک کردن کمربند.

برای خانواده ها تنها با یک ماشین آن را احتمالا مشاوره که غیر ضروری که هر کس نیاز به پاپ برای مواد غذایی در برخی از نقطه. اما ما این است که زمین از دو (یا بیشتر) خودرو در هر خانواده و هر دو نیاز به کمی گاه به گاه از توجه. حتی اگر شما یک باتری خودرو الکتریکی می شود که متصل به خوبی خشک گاراژ هر شب باید آن را روشن هفتگی—حتی برخی از BEVs خواهد ترشحات خود را به 12 ولت باتری اگر چپ بیکار برای بیش از حد طولانی است.

برای بزرگتر, شغل, شما هنوز هم باید قادر به گرفتن ماشین خود را به یک مکانیک یا نمایندگی به ثابت. تعمیر ماشین های شکسته شده تلقی ضروری خدمات در بسیاری از مناطق اما به یاد داشته باشید به تماس های آینده به یک قرار ملاقات و هنگامی که شما انتخاب کنید ماشین شما می خواهید برای ضد عفونی کردن درب داخلی.

نظر دادن داخل یک خوب تمیز

نگه داشتن یک ماشین خارجی حذف بخش مهمی از حفاظت از آن پوشش (رنگ) و به عنوان بهار می رسد شما به خوبی ممکن است یک زمستان را به ارزش از جاده دوده است که باید با خرید و فروش. اما فراموش نکنید که در مورد داخل به خصوص پس از آن را شامل بسیاری از سطوح شما را لمس. حتی اگر شما در حال برنامه ریزی برای یک مکانیک کار بر روی ماشین خود را در حال حاضر زمان مناسب به داخل یک بیت از آلودگی.

هر کس به نظر می رسد به توافق کرده اند که ساده اتانول بهترین چیز برای استفاده برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن داخل ماشین. 70 درصد حل ایزوپروپیل الکل (همچنین به عنوان شناخته شده الکل) و آب باید به انجام آن خواهد شد که برای همه آشنا پزشکی دانشمندان وجود دارد.

مخلوط کردن خود را در اتانول حل و با استفاده از یک بطری اسپری و تمیز میکرو پارچه برای تمیز کردن تمام سطوح و سپس فراموش نکنید که برای شستن پارچه میکرو پس از آن. شما باید قادر به استفاده از اتانول با خیال راحت با تقریبا تمام سطوح در یک ماشین از چرم و پارچه به صفحه نمایش صفحه نمایش اگر چه شاید نه مصنوعی یا طبیعی جیر اگر شما سوار فانتزی مانند آن. آیا استفاده از محصولات حاوی سفید کننده پراکسید هیدروژن یا آمونیاک به عنوان آن می تواند خراب کردن اثاثه یا لوازم داخلی و انواع پوشش بر روی صفحه نمایش.

شما می توانید ماشین خود را آماده برای ذخیره سازی طولانی مدت

اگر شما فکر می کنم شما قطعا نمی توان رانندگی ماشین خود را برای هفته های بسیاری وجود دارد برخی از مراحل ساده شما می توانید به mothball آن در حالی که برای. دادن آن را خوب تمیز در داخل و خارج است, برای اولین بار از این و شما می خواهید برای قرار دادن یک پوشش مقاوم در برابر هوا در اتومبیل خود را اگر شما به فروشگاه آن را در خارج از منزل. برخی از oem ها به شما توصیه پیشگیرانه تغییر نفت اگر شما فکر می کنم ماشین شما از جاده خارج و برای بیش از یک ماه و حتی اگر شما لازم نیست که آن را یک ایده خوب برای پر کردن مخزن گاز یکی از آخرین باری و می افزاید: سوخت تثبیت کننده.

اگر تو پارکینگ خودرو برای بیش از یک ماه و شما نمی خواهید به نگرانی در مورد در حال اجرا یک بار در هفته آن شما می توانید با استفاده از یک باتری مناقصه به قطره ای-شارژ آن است. یک جایگزین ارزان تر است به قطع باتری از خودرو اگر چه مراقب باشید—این ممکن است اشتباه برخی از سیستم های الکترونیکی هنگامی که شما اتصال مجدد آن به خصوص اگر خودرو نسبتا جدید است. اگر شما برنامه ای برای ذخیره یک وسیله نقلیه به اندازه کافی بلند شما ممکن است بخواهید به سرمایه گذاری در مجموعه ای از جک می ایستد بنابراین شما می توانید حذف چرخ در دسترس نباشد که لاستیک های خود را درک خواهد کرد.

این داستان در ابتدا در ظاهر Ars Technica.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.nettny.im