داشتن بچه ها در خانه تمام وقت معنا نیست که آنها دریافت کامل اجرا از دستگاه های خود را. در اینجا این است که چگونه به نگه داشتن کنترل.

مجموعهای از وسایل کوچک مکانیکی در اطراف خانه مدرن باعث می شود خانواده زندگی راحت تر و متصل, اما شما نمی خواهید بچه های خود را به تلو تلو خوردن بر روی محتوای نامناسب سفارش صدها دلار کالا از آمازون و یا صرف زمان بیشتری را بر روی صفحه نمایش از آنها باید—به خصوص در این مستند عصر.

برای کمک به شما در پیدا کردن یک میزبان از گزینه ها و ابزار ساخته شده را به دستگاه های خود را به عنوان به خوبی به عنوان در داخل برنامه های کاربردی که شما با استفاده از اغلب. اینجا, ما راهنمای شما را از طریق کلید تنظیمات شما نیاز به دانستن و چگونه آنها می توانند نگه داشتن بچه های خود را امن است.

فقط ذکر ساخته شده است در گزینه های موجود در این دستگاه ها و در این برنامه به ما می دهد مقدار زیادی از اتاق را برای پوشش, بنابراین ما در حال رفتن به ذکر است های مختلف ابزار های شخص ثالث است که در دسترس هستند. فقط آگاه باشید که شما می توانید بیشتر جامع کنترل والدین—از امثال Qustodio Eset نورتون و بسیاری دیگر—اگر شما آماده به پرداخت هزینه اضافی.

اپل و iPads

اگر شما وام جوانان خود را در آی فون خود را یا آی پد و می خواهید برای محدود کردن آنها به یک برنامه ساده ترین راه برای انجام این کار از طریق هدایت دسترسی داشته باشید. از تنظیمات, را انتخاب کنید در دسترسو سپس هدایت دسترسیو آن را روشن کنید—شما می توانید راه اندازی یک رمز عبور و محدودیت زمان در صورت نیاز. هنگامی که شما در برنامه مربوطه سه گانه-با کلیک بر روی دکمه سمت به راه اندازی هدایت دسترسی (حتی ممکن است برای غیر فعال کردن بخش های خاصی از صفحه نمایش اگر شما نیاز به).

اگر بچه های خود را خود را iDevices شما می توانید آنها را از طریق تنظیمات با ضربه زدن به صفحه نمایش, ادامه, و این است که آیفون کودک من. صفحه بعدی به شما اجازه می دهد مجموعه ای چقدر زمان صرف می تواند در برنامه های مجاز سن رأی برای بازی ها و فیلم, برنامه های که اجرا می شود آیا خرید را می توان ساخته شده ، قادر به مدیریت این همه از آی فون خود را یا آی پد شما باید به نوبه خود در خانواده های اپل دارای یک راهنمای کامل در اینجا.

گوشی های آندروید و قرص
How to ChildProof Your Devices and Apps During Lockdown
دیوید NIELD از طریق گوگل

به عنوان در iOS و iPadOS شما می توانید قفل کردن بچه های خود را به یک برنامه اگر شما به طور موقت وام آنها را روی دستگاه آندروید خود را. از تنظیمات ضربه بزنید امنیت, پیشرفتهو پین کردن صفحه به نوبه خود این ویژگی را بر روی (با حفاظت از PIN). مطرح کردن لیست برنامه های اخیر (کش رفتن از پایین صفحه نمایش و نگه دارید و بر روی صفحه دستگاه) و شما می توانید روی یک برنامه ضربه بزنید آیکون و پین به نگه داشتن تمرکز بر روی این برنامه و این برنامه فقط تا زمانی که پین کد خود را وارد شده است.

جامع تر کنترل والدین برای آندروید می تواند موفق با خانواده گسترده تر لینک خدمات را پوشش می دهد که همه چیز را در مورد یک حساب Google—اینجا را ببینید برای جزئیات بیشتر در مورد چگونه به آن را راه اندازی. فرزند خود را از دستگاه آندروید از تنظیمات به گوگل بروید و سپس کنترل های والدین به لینک تلفن و یا قرص خود را به خانواده و لینک برنامه را بر روی دستگاه خود را که به شما اجازه پیکربندی برنامه های کاربردی است که می تواند نصب شده این بار این دستگاه می تواند مورد استفاده قرار گیرد ،

macOS کامپیوتر
How to ChildProof Your Devices and Apps During Lockdown
دیوید NIELD از طریق اپل

باید خود بچه ها بود به اندازه کافی خوش شانس خود را در مک شما می توانید آنها را با استفاده از همان زمان روی صفحه نمایش و خانواده های ویژگی های ما در بالا ذکر شد—از تنظیمات سیستم را انتخاب کنید روی صفحه نمایش و سپس گزینهو شما هم می توانید فقط پیکربندی صفحه نمایش تنظیمات زمان (محدودیت در استفاده از نرم افزار محتوا و بیشتر) هستند که حفاظت شده توسط یک پین کد و یا لینک از کامپیوتر به اپل ID در خانواده خود ،

چسبیده به اساسی ترین زمان روی صفحه نمایش گزینه راحت تر و سریعتر راه حل—تیک استفاده از زمان روی صفحه نمایش رمز عبور جعبه و سپس فرزند خود را نمی خواهد بود قادر به نادیده گرفتن محدودیت هایی که شما در محل قرار داده. کلیک کنید تنظیم خانواده های به صورت جامع تر گزینه های که به شما اجازه مدیریت این تنظیمات (و گزارش) از خود دستگاه های اپل, اما آن را نیز نیاز به بچه های خود را به خود را داشته باشد اپل شناسه برای ورود به macOS با.

ویندوز کامپیوتر

بهترین راه برای مدیریت و کنترل والدین در ویندوز است که به همه در با حساب مایکروسافت—که منظور ما از دریافت حساب های راه اندازی برای همه مردم در خانواده خود و سپس استفاده از آنها را به قرار دادن محدودیت بر روی دستگاه های خاص. این حساب می توان در مایکروسافت خود را گروه خانواده (مایکروسافت توضیح می دهد که این در اینجا) بنابراین شما می توانید نگه داشتن زبانه ها در جوانان خود را در حالی که هنوز به آنها خود را در فضاها و مجموعه خود را از اعتبارنامه های ورود به سیستم.

برای شروع, به, مایکروسافت, خانواده, پورتال آنلاین را انتخاب کنید ایجاد یک گروه خانوادهو سپس به دنبال دستورالعمل. داخل ویندوز شما می توانید پس از باز کردن تنظیمات و انتخاب حساب, خانواده و دیگر کاربرانو اضافه کردن یک عضو خانواده برای اتصال یک حساب کاربری—از این پس به شما امکان قرار دادن محدودیت در نوع محتوایی که می توان در آن برنامه می تواند مورد استفاده قرار گیرد و برای چه مدت در برنامه خریدهای است که می تواند ساخته شده و بیشتر.

آمازون اکو بلندگو

بچه های خود را ممکن است در حال حاضر بهترین دوستان خود را با آمازون اکو, اما شما می توانید محدود کردن آنچه که آنها قادر به انجام با آن. این مدیریت از طریق FreeTime که شما می توانید راه اندازی بر روی وب—هنگامی که انجام می شود شما می توانید آن را روشن و خاموش برای دستگاه های منحصر به فرد با باز کردن الکسا برنامه بر روی گوشی شما باز کردن برنامه و منو انتخاب تنظیمات, تنظیمات دستگاهو چیدن بلندگوی خود را و یا صفحه نمایش. این FreeTime گزینه خواهد بود یکی از آن ذکر شده است.

شما باید چند ویژگی های بیشتر به بازی در اطراف با عنوان به خوبی. برای مثال از الکسا برنامه منو ضربه بزنید و تنظیمات, تنظیمات حساب و صدای خرید برای اطمینان از یک پین کد است که همیشه مورد نیاز هنگام خرید چیزی را از طریق اکو دستگاه (فقط در مورد بچه های خود را امتحان کنید و ایجاد یک آمازون سفارش). شما همچنین می توانید تنظیمات, موسیقی و ناسزا فیلتر برای اطمینان از شما نمی شنیدن هر چیزی مضر در حالی که موسیقی در حال پخش است.

گوگل لانه سخنرانان

اگر تو گوگل لانه (همچنین شناخته شده به عنوان صفحه اصلی Google) بلندگو در اطراف محل و سپس شما می توانید با استفاده از خانواده لینک خدمات ذکر شده در بالا برای قرار دادن برخی از محدودیت در آنچه که کودکان خود را قادر به انجام این کار می دهد بچه های خود را خود را در حساب گوگل و وقتی که همه راه اندازی, شما قادر خواهید بود به استفاده از Google صفحه اصلی برنامه بر روی تلفن خود را به مجموعه ای که زبان قادر به تشخیص خود و صدای بچه ها قرار دادن محدودیت در خرید و بیشتر.

یکی دیگر از گزینه شما می توانید به جای استفاده از و یا به عنوان لینک های دیجیتال تندرستی. شما پیدا کردن این اگر شما برای باز کردن گوگل از صفحه اصلی برنامه بر روی گوشی خود ضربه بزنید گوگل سخنران و سپس آیکون دندانه دار (بالا سمت راست) را انتخاب کنید و سپس دیجیتال تندرستی: این گزینه در اینجا شامل کنترل برای مدیریت که ویدئو و محتوای صوتی را می توان به ارمغان آورد تا با دستورات صوتی و حتی چه بار از دستگاه استفاده می شود (به طوری که بچه های خود را خواهد به رختخواب بروید).

Netflix
How to ChildProof Your Devices and Apps During Lockdown
دیوید NIELD از طریق NETFLIX

برای مدت زمان طولانی Netflix بکشد است اجازه دهید به شما در تنظیم پروفایل های متعدد برای نگه داشتن بچه های خود را مشاهده جداگانه (باز کردن مدیریت پروفایل های از آواتار منو به پیکربندی آنها) اما در حال حاضر شما می توانید به حفاظت از آن ها با یک کد PIN بیش از حد. در وب به آواتار منو (گوشه بالا سمت راست) و سپس حساب را انتخاب کنید کلیک کنید و نام حساب خود را پس از آن تغییر بعدی به مشخصات قفل برای تنظیم یک PIN. شما همچنین می توانید این درخواست حفاظت از PIN برای ورود بر روی دستگاه های جدید است.

آمازون نخست تصویری

نخست تصویری دارای یک انتخاب عالی از بچه های محتوا و برخی از دستی ابزار کنترل والدین بیش از حد. در وب سایت, کلیک کنید, آواتار خود را پس از آن مدیریت پروفایل برای مطمئن شوید که هر کس در خانواده خود را در فضا (و خود توصیه) در نخست تصویری. بازگشت در صفحه تنظیمات شما همچنین می توانید کنترل والدین برای راه اندازی یک پین کد برای محافظت از حساب خود را و مشاهده و محدودیت در محتوا فقط برای بزرگسالان مناسب است.

Hulu

مانند Netflix و نخست تصویری از Hulu اجازه می دهد تا به شما در تنظیم پروفایل های متعدد در همان حساب: گزینه ای است که تحت مدیریت پروفایل در آواتار منو (بالا سمت راست). هنگامی که شما ایجاد پروفایل های به طور خاص برای جوانان, شما به طور خودکار فعال حمایت است که آنها را متوقف سکندری در سراسر نامناسب مواد, اما در حال حاضر هیچ گزینه آسان (مانند Netflix بکشد پین کد) از متوقف کردن کودکان و نوجوانان از سوئیچینگ بین پروفیل اگر آنها می دانند که چگونه.

دیزنی به علاوه

دیزنی به علاوه بزرگ است تازه وارد در زمینه خدمات جریان اما این آمار زمین در حال اجرا به عنوان آنجا که کنترل والدین بروید: از رابط وب اگر شما با کلیک بر روی آواتار خود (بالا سمت راست) و سپس ویرایش پروفایلشما می توانید مشخص کنید که یک پروفایل برای یک کودک که قفل آن را به کودک پسند محتوا. به عنوان آن می ایستد, بچه های خود را هنوز هم می توانید سوئیچ بین پروفایل های نسبتا به راحتی از دیزنی به همراه رابط کاربری اگر آنها می دانند که آنچه آنها انجام می دهند.


بزرگ تر سیمی داستان
  • 14 بهترین نشان می دهد به جریان راست در حال حاضر
  • همه گیر می تواند یک فرصت برای بازسازی شهرستانها
  • چرا رشد درختان بسیار مهم برای مبارزه با تغییر آب و هوا
  • تاثیر گذار اقتصاد hurtles نسبت به اول آن رکود اقتصادی
  • ببخشید ایمنی به Covid-19 نمی خواهد مانند یک ابرقدرت
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و [مورد علاقه اندروید phones](https://wired.com/gallery/best-android-phones/?itm_campaign=BottomRelatedStories&itm_content=footer-recir

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de