چگونه به تمیز کردن خود را در پست های قدیمی در Twitter, Facebook و Instagram

این نکات کمک خواهد کرد که شما با خیال راحت مرتب کردن خود, Twitter, Facebook و Instagram حساب یا مشخصات خود را یک شروع تازه است.

به عنوان رسانه های اجتماعی سیستم عامل تکامل یافته آنها تبدیل شدن بیشتر و بیشتر در مورد لحظه—آنچه شما انجام می دهند در حال حاضر به جای آنچه شما انجام شد و پنج سال پیش. در حالی که به دنبال از طریق عکس ها و پست ها می تواند قلب و گرم شدن کره زمین و ارائه وزوز از نوستالژی آن را نیز می تواند دردناک و شرم آور است.

اگر رسانه های اجتماعی خود را عمر بیش از چند سال و سپس شما ممکن است بخواهید دوستان و خانواده و یا کارفرمایان آینده نگر به دنبال بازگشت در نوع فرد است که شما استفاده می شود. در اینجا ما به شما نشان می دهد چگونه شما می توانید اسکراب جدول زمانی خود را در سه تا از بزرگترین سیستم عامل های اجتماعی با استفاده از ساخته شده در ابزار و شخص ثالث اضافه کردن فایرفاکس.

قبل از اینکه شما شروع کنید فراموش نکنید که شما باید این گزینه پشتیبان گیری از نوشته های خود را برای اولین بار (Facebook, Twitter, Instagram). ما همچنین باید به شما یادآوری می کنند که شما با استفاده از این ابزار های شخص ثالث در معرض خطر خود را—به یاد داشته باشید شما به آنها دسترسی به تمام رسانه های اجتماعی خود را, تاریخ, و, شاید, بیشتر, بنابراین تحمل است که در ذهن قبل از اتصال.

Facebook

Facebook در حال حاضر اضافه شده به صورت فله حذف ابزار به آن را آسان تر برای پاک کردن پست های خود را, عکس و خوراک. در این برنامه برای اندروید و iOS خود ضربه بزنید آواتار (بالا سمت چپ) سپس روی سه نقطه را انتخاب کنید و ورود به سیستم فعالیت. از اینجا انتخاب کنید مدیریت فعالیت و پست های خود را به دیدن همه چیز شما تا کنون نوشته شده (شما ممکن است مجبور به استفاده از فیلتر را فشار دهید برای محدود کردن آنچه که نشان داده شده بر روی صفحه نمایش).

با استفاده از تیک جعبه در سمت چپ را انتخاب کنید پست های شما می خواهید برای مدیریت پس از آن شما دو گزینه: بایگانی پنهان در پست ها از هر کس دیگری در Facebook به جز شما در حالی که سطل بازیافت حذف پست اما اجازه می دهد تا شما را به بازیابی آنها را برای مدت 30 روز. به سطل زباله آنها را قبل از آن 30 روز تا شیر Recycle bin را بر روی صفحه نمایش را انتخاب کنید این پست و به آن ضربه بزنید آیکون سطل زباله (یا بازگرداندن دکمه به آنها را به عقب).

در این وب سایت مشخصات خود را باز کنید سپس با کلیک بر روی مدیریت پست ها در زیر وضعیت آپدیت جعبه. سپس شما می توانید جستجوی خود را از طریق پست (فیلتر کردن آنها را در صورت نیاز) و را انتخاب کنید آنهایی که شما می خواهید به حذف کلیک کنید بعدی و سپس حذف پست برای تایید. تا آنجا که ما می توانیم بگویم این پرش recycle bin گزینه اما این را باید اضافه شده به رابط آنلاین به زودی.

screenshot that says Move To Recycle Bin
Facebook نگه می دارد حذف پست مجازی recycle bin برای 30 روز.عکس: دیوید Nield از طریق Facebook

متناوبا هر پست در پروفایل خود می تواند deleted بر روی تلفن همراه و یا بر روی وب با بهره برداری از سه نقطه در کنار آن و انتخاب Delete—دوباره, اگر شما حذف پست ها به این ترتیب شما نمی توانید امنیت شبکه از سطل آشغال و پست خواهد بود برای همیشه رفته بلافاصله.

به یاد داشته باشید که Facebook را به شما می دهد کنترل بیش از Twitter و Instagram بیش از که می توانید پست های خود را. پست های فردی را می توان مجموعه ای برای بازدید فقط اعضای خانواده خود را و یا فقط یک گروه کوچک از دوستان و یا فقط شما به تنهایی. شیر سه نقطه در کنار یک پست سپس به ویرایش مخاطب (وب سایت) یا ویرایش حریم خصوصی (تلفن همراه) به پیکربندی این.

انواع افزونه های شخص ثالث را در کار پاکسازی را پیر Facebook پست های بیش از حد: یک زن و شوهر از بهترین گزینه ما در بر داشت یک رایگان برنامه افزودنی Chrome به نام کتاب اجتماعی پست مدیر و freemium برنامه حفظ حریم خصوصی به نام ادم تنومند و بدقواره (اندروید و iOS) است که می تواند هر دو اسکن از طریق ارسال سابقه در Facebook و حذف پست های قدیمی تر.

توییتر

توییتر هنوز به رول به صورت فله حذف ابزار خاص خود را دارد اما شما می توانید توییت های خود را یکی یکی از طریق رسمی و رابط کاربری—اگر شما بوده ام به یک پرکار تویتر این ممکن است شما را به برخی از زمان. از مشخصات توییتر خود را بر روی وب کلیک بر روی پیکان رو به پایین در کنار هر یک از توییت های خود را و سپس انتخاب حذف. شما یک تایید محاوره ای اما هیچ راهی برای بازگرداندن توییتهایی هنگامی که آنها رفته است.

اگر شما با استفاده از برنامه رسمی برای اندروید و یا iOS این فرایند تقریبا مشابه: باز کردن مشخصات خود را ، روی پیکان رو به پایین در کنار یک صدای جیر جیر را انتخاب کنید و حذف توییت (دیگر گزینه در این منو مجموعه پست به عنوان دوخته صدای جیر جیر در مشخصات خود را که تقریبا مخالف از بین بردن آن).

شما رو گزینه های بیشتر در اینجا در نظر ابزار های شخص ثالث از شما با Facebook و دوباره freemium ادم تنومند و بدقواره برای آندروید و iOS کار را انجام خواهد داد. اتصال آن را به حساب توییتر خود را انتخاب کنید و سپس راه اندازی تحت archive گزینه است. شما می توانید توییت های قدیمی تر از یک روز یک هفته یک ماه یا سه ماه (ادم تنومند و بدقواره تماس آن “بایگانی” چرا که آن را موجب صرفه جویی در توییت را به گوشی خود را, اما آنها حذف شده از توییتر).

screenshot of TweetDelete page
TweetDelete عالی ابزار آنلاین به صورت فله حذف توییتهایی.عکس: دیوید Nield از طریق TweetDelete

Freemium TweetDelete در وب سایت یکی دیگر از محبوب ترین ها و آسان برای استفاده از گزینه. دوشاخه آن را به حساب توییتر خود را و شما می توانید انتخاب کنید به حذف توییتهایی که بیش از یک هفته دو هفته یک ماه دو ماه سه ماه شش ماه و یا یک سال. شما همچنین می توانید حذف توییت های حاوی کلمات خاص و روند اجرا به طور خودکار هر چند روز اگر مورد نیاز است.

از آنچه که ما می توانید بگویید TweetDelete است که فقط در مورد بهترین گزینه های خارج وجود دارد, اما جایگزین وجود دارد. صدای جیر جیر Deleter در وب سایت یکی دیگر از جلا برنامه freemium که ما آمده ایم در سراسر این اجازه می دهد تا شما انتخاب کردن توییت از یک لیست و فیلتر بر اساس تاریخ در صورت نیاز آن را نیز دارای یک خودکار حذف ویژگی برای تمیز کردن, پیر توییتهایی به عنوان شما بروید.

گزینه های دیگر خارج وجود دارد به نظر نمی آید کاملا قابل اعتماد و یا نمی کاملا به عنوان به روز که سه ما ذکر شده است. هر کدام یکی از شما را انتخاب کنید به یاد داشته باشید که توییتر محدودیت معنی است که شما فقط می توانید حذف از 3200 توییتهایی در یک زمان—به اطراف که محدودیت (برای پاک کردن همه چیز را در یک بار به عنوان مثال) شما نیاز به آپلود خود را تمام و توییتر بایگانی به انتخاب شما خدمات پس فقط این کار را با برنامه های کاربردی که به شما کاملا اعتماد.

Instagram

Instagram دارای گزینه ای از داستان پست که تنها 24 ساعت گذشته و سپس به طور خودکار حذف شده و ایده آن پاره از اصلی زودگذر پلت فرم اسنپ چت. اگر شما نمی خواهید به ترک یک رسانه های اجتماعی پشت دنباله با استفاده از داستان در Instagram (و یا فقط با استفاده از Snapchat) یک ایده خوب است. Facebook در واقع کپی شده این ایده بیش از حد, اما ما در حال فرض کنید شما بیشتر احتمال دارد به استفاده از آن در Instagram.

به عنوان برای عکس ها و فیلم ها که شما ارسال کرده اید به خود Instagram خوراک برای تمام جهان برای دیدن شما می توانید این را با رفتن به مشخصات خود را انتخاب پست و سپس با ضربه زدن روی سه نقطه و حذف. به هر دلیل این است که تنها در دسترس در این برنامه برای اندروید و iOS در حال حاضر—آن را نه ساخته شده راه خود را به رابط وب.

Screenshot of Instagram Delete Archive Turn off Commenting or Edit options
Instagram اجازه می دهد تا شما پست را حذف کنید, اما شما باید به کار را از طریق آنها را یکی یکی.عکس: دیوید Nield از طریق Instagram

شما همچنین می خواهید یک بایگانی گزینه در همان منو که پنهان عکس یا تصویری از مشخصات خود را به طوری که هیچ کس دیگری می تواند آن را ببینید اما شما. اگر شما می خواهید یک پست خاص می شود از نظر پنهان اما هنوز هم می خواهید به نگاه کردن به خودتان آن را با استفاده از این گزینه به جای.

شخص ثالث گزینه های به صورت فله حذف Instagram پست ها تقریبا غیر موجود در این نقطه: Instagram کنترل دسترسی از خارج از افزودنی های بسیار محکم و به دلیل حذف ویژگی در دسترس نیست بر روی وب است که همچنین قوانین هر هوشمندانه پسوند مرورگر است که ممکن است بخواهید برای انجام این کار است. اگر شما می خواهید به حذف خود را, Instagram, پست, شما نیاز به رفتن را از طریق کانال های رسمی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • The Last of Us قسمت دوم و آن بحران-پهن مسیر انتشار
  • هوش مصنوعی آر و (تا حدودی) نظری آینده از یک تکنولوژی سوخت FBI
  • چگونه خود را مجازی جلسه جم صدا و نگاه خوب
  • “Nonlethal” ضد اعتراض سلاح می تواند باعث آسیب جدی
  • زنان همیشه از خانه کار می کرد
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im