این همیشه یک ایده خوب برای حفظ بهداشت خوب اما به ویژه در میان مداوم گسترش Covid-19. اما در حالی که شما در حال امیدوارم در حال حاضر شستن دست های خود را—و نه دست زدن به صورت خود را—مطمئن شوید که برای گسترش آن تلاش ها برای گوشی و لپ تاپ شما رسیدگی در هر روز است.

علم نشان می دهد که باکتری ها بسیار خوشحال پرورش در کامپیوتر صفحه کلید و صفحه نمایش گوشی های هوشمند به خصوص زمانی که آنها در حال استفاده توسط بیش از یک نفر. و ویروس ها می چسبیدن به سطوح شیشه ای تا 96 ساعت, چند روز ارزش بالقوه عفونت است. بنابراین آیا شما می خواهید برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به کروناویروس آنفولانزا یا عفونت باکتریایی برخی از تمیز کردن به طور منظم توصیه می شود.

در واقع برخی از خطرناک ترین باگ های یافت شده بر روی پلاستیک و سطوح شیشه ای از گوشی های هوشمند است. از آنجا که آنها می توانند راه خود را به انگشتان دست خود را, صورت خود را, خود را, میز رستوران محلی و تمام مکان های دیگر شما با قرار دادن گوشی خود را. بنابراین فقط در مورد همه جا.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

خبر خوب این است که ضد عفونی گوشی خود و دیگر دنده الکترونیکی نیاز ندارد صنعتی-قدرت مواد شیمیایی یا منطبق مناسب. شما می توانید یک شغل مناسب و معقول از تمیز کردن دنده خود را با استفاده از مواد شما در حال حاضر در صفحه اصلی. همچنین لازم نیست برای تمیز کردن گوشی خود را هر زمان که شما بیرون بروید در واقع آن احتمالا بد آن پاک شود و از بین برود به طوری که اغلب — اما آن را یک ایده خوب برای انجام سریع پاک-کردن زمانی که شما در سفر و یا پس از افراد دیگر از آن استفاده کرده اند و یا حداقل هر هفته یا بیشتر.

پاکسازی گوشی های هوشمند خود را

وقتی که می آید برای تمیز کردن گوشی های هوشمند و مهربانی و کلیدی است. این گران قیمت و ظریف بیت الکترونیک بنابراین شما نمی خواهید به شیرجه رفتن با ساینده تمیز کردن راه حل های و مواد. Clorox دستمال و مانند آن نیست فقط بیش از حد آنها می تواند غذا خوردن دور در oleophobic پوشش نگه می دارد که اثر انگشت از smudging صفحه نمایش خود را. ساده و رایج مواد تمیز کردن همه شما نیاز به گرفتن گوشی خود را germ-free.

قبل از اینکه شما شروع به قدرت پایین دستگاه حذف هر گونه موارد و جدا از هر گونه لوازم جانبی به طوری که شما رو دسترسی کامل به تلفن. اصلی خود را تمیز کردن ابزار باید یک پارچه میکرو. هر چیزی که نرم و که نمی خواهد, ابتدا تلفن خود را انجام خواهد داد هر چند اپل به طور خاص توصیه می کند یک لنز دوربین پارچه, اگر شما می خواهید به دنبال آن مشاوره.

این یک ایده خوب برای شروع بدون هر گونه مایعات در همه فقط یک فشار کوچک اما در صورت نیاز پس از آن شما می توانید اضافه کردن آب گرم و صابون آب به مخلوط. از آن استفاده نکنید, استفاده از آن را با پارچه خشک کردن و خاموش کردن دستگاه با دقت با پارچه. مطمئن باشید که برای جلوگیری از رطوبت بیش از حد در اطراف پورت ها و دکمه ها.

به طور کلی قوطی هوای فشرده نیست توصیه می شود در گوشی های, هر چند شما می توانید آنها را بر روی صفحه کلید خود را. طراحی این جت هوا ممکن است تداخل با عملکرد داخلی گوشی خود را و شما نمی خواهید را به شانس. اگر شما در پیدا کردن گوشی خود را به پورت شده اند و به هم ریخته با باقی مانده سعی کنید با استفاده از سواب پنبه و یا خلال دندان به آن را دوباره به مراقبت به علت هر گونه آسیب.

اگر گوشی خود را به طور کامل رتبهبندی IP68 ضد آب—و سه-بررسی مشخصات قبل از اینکه شما تلاش این—و سپس شما می توانید محل تلفن را در یک کاسه آب پاک برای چند دقیقه و سپس ترک آن را به خشک بر روی یک حوله کاغذی و یا dab رطوبت با یک پارچه.

توصیه می کنیم به دنبال آنلاین برای دستگاه-دستورالعمل های خاص ، گوگل می گوید آن را خوب به استفاده از دستمال مرطوب بر روی صفحه گوشی اما از آنها استفاده نکنید به دور از پورت ها و دکمه ها. اگر امکان خرید از آنهایی است که باید به طور خاص مورد تایید برای استفاده در الکترونیک.

یکی دیگر از گزینه است که نور ماوراء بنفش ضد عفونی کننده. علم در پشت اکریلیک اشعه ماوراء جوانه blitzing به اندازه کافی قوی است اما آنها تضمین شده نیست برای کشتن هر نوع باکتری وجود دارد خارج وجود دارد در هر یک شکاف بر روی تلفن خود را. این دستگاه ها چیزی است که شما می خواهید به استفاده از در کنار روش های دیگر که ما در بالا توضیح داده شد.

خود را تمیز کردن صفحه کلید و ماوس

وقتی که می آید برای تمیز کردن خود از دیگر ابزارهای مشابه قوانین اعمال می شود. فکر می کنم در مورد چرخ دنده است که شما در تماس با اغلب خود را مانند صفحه کلید و ماوس. این لوازم جانبی ها کمی مقاوم تر از گوشی های هوشمند خود را, بنابراین شما می توانید بیشتر اقدامات تهاجمی مانند است که می توانید از هوای فشرده به آنها اشاره می کنیم.

شروع با یک لرزش به دست کشیدن سست هر گونه باقی مانده و حرکت به دستمال مرطوب ضد عفونی کننده. اجتناب از استفاده از سخت تمیز کردن مواد شیمیایی یا هر نوع سفید کننده به عنوان شما ممکن است آسیب برساند از اسباب بازی های خود را. صفحه کلید و موش نیست معمولا ضد آب در راه همان است که گوشی های, پس نگه داشتن رطوبت به حداقل مطمئن شوید که شما به درستی همه چیز خشک.

یک روند جالب ما دیده ایم در سال های اخیر است که صفحه کلید تمیز کردن ژل. شما به سادگی رول ژل در سراسر روی صفحه کلید خود را و آن را کمپرس آب تمام خاک و میکروب ها به عنوان آن را می سازد راه خود را در سراسر تراوش بین ترک ها و شکاف را انتخاب کنید تا باقی مانده و خروج از صفحه کلید خود را به عنوان خوب به عنوان جدید است. نکته مهم: ما تلاش کرده اند این خودمان و نمی تواند تایید آن. اما به نظر می رسد مانند یک نسبتا ارزان قیمت راه حل را در حال پرواز است.

اگر شما در حال تمیز کردن کل یک لپ تاپ سپس ابزار خود را از انتخاب باید یک قوطی هوای فشرده از یک پارچه میکرو و یک مقدار خیلی کوچک از آب که در آن لازم است. با توجه به دل و 50:50 ایزوپروپیل الکل و آب مخلوط می توان بر روی صفحه نمایش متصل به کامپیوتر استفاده از یک پارچه مرطوب اما با دقت. یک بار دیگر, آیا استفاده از اسپری و یا هر شدیدتر مواد شیمیایی مهم نیست چقدر خشن ظروف سرباز یا مسافر.

نگه داشتن اسباب بازی های خود را تمیز است فقط یک قسمت از گسترده تر طرح شما باید پیاده سازی برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. شما باید لرزش دست کمتر آنها را بشویید بیشتر و کار از خانه در صورت امکان. اما در حالی که شما می توانید خودتان را مجبور به لمس صورت خود را, آن را می شود بسیار غیر عملی برای جلوگیری از دست زدن به گوشی های هوشمند خود را برای چند ماه آینده. همچنین ممکن است آن را پاکسازی قبل از شما انجام دهد.


هنگامی که شما خرید چیزی با استفاده از خرده فروشی لینک در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. بیشتر بخوانید درباره چگونه این کار می کند.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه UFO sightings شد یک آمریکایی وسواس
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • به اشتراک گذاری حساب های آنلاین خود را—راه امن
  • 👁 می خواهید یک چالش واقعی ؟ آموزش هوش مصنوعی به بازی D&D. Plus, آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im