چگونه برای پوشش دادن آهنگ خود را هر زمان که شما بروید آنلاین

و حضور خود را بلافاصله وارد سایت شوید و ردیابی در تمام شیوه ای از راه. گاهی اوقات این می تواند مفید باشد—مانند زمانی که شما می خواهید برای دیدن فیلم های جدید شبیه به آنهایی که شما را تماشا کرده ام در گذشته—اما اغلب آن را احساس تهاجمی و سخت به کنترل.

در اینجا ما قصد داریم به شما نشان دهد که چگونه برای پوشش برخی از کسانی که آهنگ و یا به ترک هر در وهله اول. این کاملا همان رفتن به طور کامل نامرئی آنلاین یا رمزنگاری هر چیزی که شما انجام دهید. اما این باید به شما کمک کند رفت و برگشت تا بیشتر سوابق فعالیت های آنلاین شما است که شما می خواهم به جای ناپدید می شوند.

برو ناشناس (یا خصوصی)
screenshot of incognito page

مرور در حالت ناشناس می تواند به شما برخی از حفاظت در وب است.

حسن نیت ارائه میدهد از گوگل از طریق دیوید Nield

ساده ترین و ساده ترین راه به فهرست وب با کمتر از ردپای دیجیتال است که برای باز کردن پنجره حالت ناشناس را به عنوان کروم خواستار آن است. در فایرفاکس و سافاری آن را “خصوصی” پنجره و لبه آن را به نام InPrivate برای برخی از دلیل. با استفاده از پنجره حالت ناشناس به معنی هیچ یک از سابقه مرور شما می شود ذخیره شده در مرورگر را سیاهههای مربوط; به همین دلیل شما نمی توانید بازگرداندن تب شما به طور تصادفی بسته در حالت ناشناس چرا که مرورگر شما در حال حاضر فراموش کرده همه چیز در مورد آن.

هر جستجوهای شما در حال اجرا را به عنوان به خوبی و بدون کوکی ها—little فایل های که سایت ها و تبلیغات استفاده کنید برای پیگیری خود را سرگردان در سراسر وب—ذخیره شده بر روی کامپیوتر شما.

یک کلمه از اخطار اینکه: اگر شما با ورود به سایت های مانند گوگل و آمازون, Facebook و غیره آنها را ضبط فعالیت های خود را از حالت ناشناس یا نه. اگر شما ثبت نام به آمازون و شروع به جستجو برای سایه لامپ شما خواهید دید آنها را ترویج دفعه بعد که شما وارد آمازون است. فایل های دانلود شده را در حالت ناشناس نگه داشته و بنابراین هر گونه بوک مارک های شما را نجات داد.

به یاد داشته باشید که حالت ناشناس نگه دارید ممکن است تاریخچه مرور خود را مخفی بر روی دستگاه شما اما کارفرمای خود و یا ارائه دهنده خدمات اینترنت هنوز هم می تواند بسیار ببینید که چه سایت های شما به, حتی اگر آن را در یک تب خصوصی.

در تمام چهار نفر از مرورگرهای ما به آنها اشاره Shift+Ctrl+N در ویندوز و یا از کلید های Shift+Cmd+N در macOS باز خواهد شد یک ناشناس یا خصوصی ، شما می توانید حمل در مرور در حالت ناشناس و معمولی مرورگر, ویندوز, اما مراقب باشید به آنها را مخلوط کنید.

استفاده از VPN
screenshot of map with pin points on it

VPN tools اضافه کردن یک سطح اضافی از حریم خصوصی و آهنگ-پوشش.

حسن نیت ارائه میدهد از گوگل از طریق دیوید Nield

شبکه های خصوصی مجازی مفید برای تمام انواع دلایل—تظاهر شما دسترسی به وب سایت از کشور های مختلف به عنوان مثال—اما آنها نیز گزینه های زیادی برای پوشش آهنگ های خود را در وب است.

حالت ناشناس پنهان آنچه شما انجام شده است آنلاین از مرورگر بر روی کامپیوتر محلی خود اما یک VPN پنهان آن را از هر کس دیگری و به ویژه ISP خود را. اگر شما نمی خواهید این شرکت فراهم می کند که پهنای باند خود را و یا سازمان های اجرای قانون به دانستن آنچه شما انجام شده است و سپس یک VPN است که راه را برای رفتن.

شایان ذکر است که اگر شما یک VPN از نصب شما اعتماد به خود اپراتور مسئولیت رسیدگی به داده های خود را با احترام و حفظ حریم خصوصی در ذهن است. بسیاری از Vpn ها وعده یک “هیچ سیاهههای مربوط به’ سیاست که در هیچ پرونده های مرور خود را در حال نگه داشته و بر اساس دائمی, اما شما واقعا فقط مصرف آنها را در کلمه خود را مگر اینکه شما در حال رفتن به اجرای آزمون های خود را در مراکز داده.

ما لازم نیست اتاق را به صورت کامل VPN خرید راهنمای در اینجا, اما ما را ساخته اند برخی از توصیه ها در این مقاله است. معمولا بهتر است به چوب به یک پرداخت می شود-به خوبی شناخته شده و به خوبی تثبیت VPN. اگر یک شرکت دارای نیت بد نسبت به خود داده ها و حریم خصوصی و سپس راه اندازی یک VPN است که راه مناسب برای تحقق بخشیدن به آنها.

هشدارهای همان اعمال می شود که با استفاده از خصوصی یا پنجرههای: هنگامی که شما در ورود به سیستم عامل مانند Twitter و Facebook آنها می توانید هر یک از فعالیت های خود را وجود دارد, VPN یا نه.

پاک کردن دادههای مرور
screenshot of a settings page to clear recent history

مرورگر خود را به شما اجازه پاک کردن دادههای مرور از سپیده دم زمان.

حسن نیت ارائه میدهد از گوگل از طریق دیوید Nield

از آن آسان است به عطف به ماسبق توانید مرورگر خود را به خود را فراموش اساسی, تاریخچه مرور. در سیاحت اکتشافی در افریقا در macOS, انتخاب تاریخ و سپس پاک کردن تاریخچه. پس از آن کادر محاوره ای به شما امکان پاک کردن حافظه مرورگر خود را برای گذشته, در ساعت گذشته روز گذشته دو روز از آغاز زمان تا به حال.

در Microsoft Edge با کلیک بر روی سه نقطه در سمت راست بالا گوشه ای از رابط مرورگر و سپس را انتخاب کنید سابقه و پاک کردن تاریخچه مرور. شما می توانید پاک کردن سابقه مرور شما و دیگر دادههای مرور گذشته ساعت گذشته روز گذشته در هفته یا چهار هفته گذشته و یا حذف کنید کاملا همه چیز.

وقتی که می آید به فایرفاکس این گزینه شما نیاز دارید را می توان با کلیک کردن بر روی سه خط در بالا و سمت راست گوشه و سپس تنظیمات. بر حریم خصوصی و امنیتو سپس پاک کردن تاریخچه; این محدوده زمانی یک ساعت و دو ساعت و چهار ساعت, امروز, یا تمام وقت. فایرفاکس نیز ارائه می دهد گزینه ای را هرگز حفظ ورود به سیستم از سابقه مرور شما صرف نظر از اینکه شما با استفاده از حالت خصوصی.

در کروم باز کردن مرورگر منو با کلیک روی سه نقطه در بالا و سمت راست گوشه را انتخاب کنید تنظیمات. بر پاک کردن دادههای مرور و شما باید گزینه ای برای پاک کردن سابقه مرور شما و همچنین داده های دیگر مانند کوکی ها. محدوده زمان شما می توانید انتخاب کنید از می رود از 24 ساعت به تمام وقت.

وقتی که می آید به گوگل کروم, ما در حال صحبت کردن در مورد چیزی است که از یک مورد خاص. اگر مرورگر وب خود را متصل به حساب Google خود فعالیت های خود را می تواند وارد هر دو توسط Chrome در ماشین محلی و گوگل در ابر. سر به این صفحه را در تنظیمات حساب Google در وب برای پاک کردن هر گونه فعالیت داده های گوگل ذخیره شده و برای متوقف کردن آن از ذخیره سازی داده ها در ابر در آینده است.

و یا فقط استفاده از یک متمرکز بر حفظ حریم خصوصی مرورگر برای شروع; ما یک دسته از توصیه به حق در اینجا.

استفاده از ابزار های مختلف
screenshot of Tor homepage

برای نهایی در مسیر پوشش نصب Tor browser.

حسن نیت ارائه میدهد از Tor از طریق دیوید Nield

اگر شما نیاز به برخی از حریم خصوصی جدی برای مرور وب خود را از شما کردم و در عین حال گزینه های بیشتر به نوبه خود به. برای حداکثر حفاظت از تعویض به مرورگر Tor که با این نسخهها کار کمی مانند یک VPN: پرش آن را مرور خود را در اطراف سرورهای مختلف در سراسر جهان آن را بسیار سخت برای هر کسی که به پیوند فعالیت های خود را به شما.

مرورگر Tor نیز نگه می دارد یک چشم اضافی برای پلاگین ها و دیگر وب سایت کد است که می تواند نشان می دهد محل خود را; آن را حتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به فهرست وب در یک کشور که در آن اینترنت می شود. خود را مرور خواهد شد کمی آهسته تر به عنوان یک نتیجه از این همه حفاظت اضافی, اما شما را به خوبی ممکن است در نظر آن را به ارزش آن است.

اگر شما می خواهید برای رفتن بیشتر دم سیستم عامل است که کل سیستم عامل ساخته شده در اطراف مرورگر Tor که شما می توانید از یک چوب USB. ایده این است که شما یک حالت ناشناس برای کل سیستم خود را—هر بار که شما بوت کردن آن, آن را مانند شما در حال بوت شدن آن را برای اولین بار. (دم مخفف Amnesiac Incognito Live System.)

وجود دارد یک راهنمای کامل برای نصب و استفاده از دم OS اینجا و هر زمان که شما نیاز دارید که سطح اضافی از امنیت خود را راه اندازی مجدد کامپیوتر و بوت شدن از درایو USB به جای عادی خود را از سیستم عامل. شما حتی می توانید با استفاده از یک دم سیستم عامل درایو USB به دیگر افراد کار کامپیوتر و ترک هیچ اثری در پشت.

حتی با Tor و دم OS محتاط در مورد آنچه شما انجام آنلاین. اگر شما ورود به Facebook و سپس دکمه مانند بر روی یک محلی, فروشگاه گل, Facebook و تبلیغ آن هنوز در حال رفتن به می دانم که گل را دوست دارید حتی اگر هیچ سابقه ای در سمت چپ بر روی دستگاه شما.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه به فرار از غرق زیردریایی
  • واقعیت Covid-19 توسط هدف قرار دادن نوجوانان به ویژه سخت
  • دیزنی+ باید پیشنهاد ستارگان اصلی کاهش—همه آنها
  • چگونه به نگه داشتن خود را, زوم چت خصوصی و امن
  • از طرف ساکت تر از آمادگی برای فاجعه
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>