چگونه به موهای خود در خانه (بلند, کوتاه, مواج, فرفری, بچه ها, چتری)

مگر اینکه شما به اندازه کافی خوش شانس به قرنطینه با محصولات مراقبت از مو حرفه ای شما ممکن است گرفتن جان گذشته برای تر و تمیز. اجازه دهید ما به شما کمک کند جلوگیری از تبادل نظر فاجعه است.

پس موهای خود را گرفتن است و همه سالن ها بسته به دلیل جهانی همه گیر. ممکن است زمان برای برش مو خود را در خانه. سبک را به شما توصیه برای جلوگیری از گرفتن بیش از حد overzealous خود را با قیچی, اما گاهی اوقات شما از سمت چپ با هیچ انتخاب است. برش مو خود را پیچیده تر از آن به نظر می رسد و این راهنمای is not a one-size-fits-all اما این باید به شما کمک کند حداقل شکل اصول که در آن برای شروع است.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. در اینجا این است که چگونه این کار می کند. شما همچنین می توانید پشتیبانی ما گزارش و بررسی با خرید 1-سال چاپ + دیجیتال سیمی اشتراک برای $5 (با تخفیف).

آیا شما واقعا نیاز به یک برش ؟

وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای تغییر نگاه خود را بدون اینکه شدید و یا انجام چیزی است که شما ممکن است پشیمانی. به عنوان آرایشگر آنجلا Layng می گوید: “ما هرگز ما را مو بهترین تصمیم گیری زمانی که ما در حال تاکید کرد.” علاوه بر این سبک من مصاحبه هم با تاکید بر این واقعیت است که خانه موهایشان می توانید به چپ چپ به سرعت. فقط یک نگاه در ویدئوها از مردم در تلاش خود را به موی چتری.

قبل از اینکه شما را به هر گونه تغییرات دائمی موهای خود را در نظر بگیرید بعضی موقت هستند. در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای رشد مو خود را. است که موهای خود را سرخ شده از تکراری گرما آسیب ؟ شکستن حرارت یک ظاهر طراحی شده چرخه و یال خود را به دنبال بهترین خود را در هیچ زمان. اگر شما بازی با ایده تغییر بخشی خود را از طریق انتقال در حالی که شما در خانه هستید.

شما همچنین می توانید جعلی مو تحول است. ایجاد یک faux باب با کمک برخی از سنجاق سر. اگر موهای خود را به اندازه کافی بلند برای قرار دادن به یک موی دم اسبی, شما می توانید با استفاده از یک ظاهر طراحی خلاق برای ایجاد موی چتری جعلی با هیچ قیچی مورد نیاز است. سعی کنید پوشش سر خود را در barrettes و یا یادگیری به fishtail braid. آزمایش دور!

مسواک زدن موهای خود را نیز underrated راه خود را به گیسوان برخی از TLC با توجه به آرایشگر و سالن مالک Kenzie Veurink. برای موهای فرفری مردمی شما می توانید دستیابی به درمان مشابه با استفاده از یک شانه دندانه دار گسترده و یا انگشتان دست خود را. هدف این است که به تحریک پوست سر خود را و کار خود را با روغن های طبیعی پایین طول موهای خود را. آن را به شما کمک کند خود را در رشته ماندن براق و قوی و وجود دارد برخی از شواهد که پوست سر تحریک را تشویق می کند تا سریع تر رشد مو.

یک شبه درمان مو ماسک که شما بیش از اندازه در اولین چیزی که در صبح و شستشو قبل از رفتن به رختخواب نیز یک گزینه است اگر شما گیر در خانه. شما حتی ممکن است دارای اجزای به صورت DIY ماسک مو در آشپزخانه خود را در حال حاضر. مواد تشکیل دهنده مانند سس مایونز و تخم مرغ و عسل و سرکه سیب برای مو خود را. میکس و اونا را در یک کاسه و پوشش موهای خود را و سپس اجازه دهید این ماسک برای نشستن به عنوان طولانی به عنوان شما می خواهم قبل از شستشو.

دنده شما ممکن است نیاز
 • قیچی با کیفیت: لبه تیز کمک می کند تا به نگه داشتن موهای خود را از fluffing در به پایان می رسد و یا در حال حرکت در اطراف بیش از حد در حالی که شما تر و تمیز. در نظر با استفاده از دقت قیچی و یا با قرار دادن یک سفارش برای قیچی برش مو که تیغ تیز و باید با احتیاط رفتار شود.

 • کلیپرز مو برای موهای کوتاه: کلیپرز مو در تامین کوتاه مدت هستند در حال حاضر اما این خوب گیر کیت اگر شما می توانید مدیریت به آن گیر—و این است یک جایگزین خوب است. این خود-برش صاف کننده ممکن است کمک کند اگر شما برنامه ای برای برش مو خود را بدون هر گونه کمک.

نگه داشتن این نکات را در ذهن
 • باید شخص دیگری کمک: برش مو خود را در آینه می تواند روی حیله و تزویر. اگر شما می توانید کسی برای کمک به شما تر و تمیز به طور مساوی و یا تصمیم می گیرید که به اندازه کافی به اندازه کافی است. اگر شما باید برای پرواز, خود ارضایی, استفاده از چند آینه و استراحت برای چک کردن در مورد چگونه شما دنبال آن هستید.

 • در نظر گرفتن بافت و طول: DIY کوتاه کردن مو به اندازه کافی سخت است برای مردمی با ضخامت مستقیم ، اگر موهای شما مجعد کوتاه و یا به خصوص در بافت اشتباهات ساده تر خواهد شد به نقطه پس احتیاط کنید.

 • شروع به کوچک: آیا شما تا به حال با استفاده از یک ذره آینه به کندن مو ابرو خود را تنها به مرحله و درک شما بیش از حد رفته? همان اصل امر به موهای خود را. شما همیشه می توانید خاموش اما بدون قصد بازگشت وجود دارد هنگامی که شما snipped دور بیش از حد. این ممکن است کمک به گام دور برای چند ساعت قبل از ارزیابی مجدد که در آن شما در.

 • اجتناب از خطوط افقی: این ممکن است نگاه badass زمانی که دیزنی مولان آن را انجام داد, اما شما نمی خواهید برای هک کردن مو خود را در یک خط افقی. خود را نگه دارید قیچی راست بالا و پایین طول موهای خود را به جای در سراسر آن با برش دور فقط کمی در یک زمان. این به ویژه مهم است اگر شما در حال کار بر روی موی چتری. خطوط افقی هستند گاهی اوقات لازم است برای از بین بردن طول برش به صورت عمودی نگه می دارد موهای خود را از تبدیل شدن بیش از حد بی پرده—یک نشانه بارز از در خانه موهایشان. اگر شما برش به صورت افقی و مطمئن شوید که به دنبال آن عمودی با قیچی به نازک کردن به پایان می رسد و برش را نگاه طبیعی تر. اگر شما احساس نمی dextrous به اندازه کافی برای برش عمودی سعی کنید نگه داشتن قیچی مورب.

چگونه خود را اصلاح مو

محافظه کار خواهد بود. این است که به احتمال زیاد اولین بار پس از برش مو خود را—سعی نکنید و restyle آن را به طور کامل. اگر در شک شما همیشه می توانید صبر کنید و کتاب قرار ملاقات خود را با سبک مورد علاقه پس از پناهگاه در محل سفارشات برداشته می شوند. در زیر ما بهترین پیرایش مشاوره همراه با برخی از لینک ها به آموزش کمک خواهد کرد که شما بسته به نوع موی خود را در طول و بافت.

 1. شستشو و وضعیت موهای خود را و سپس اجازه دهید آن را خشک و به طور کامل از مو کاهش آن را به عنوان خشک. این کمک خواهد کرد که شما برای جلوگیری از مصرف کردن بیش از حد. کار هر دولایه با استفاده از یک قلم مو قبل از شروع کار. اگر موهای شما موهای شما می توانید غبار آن را با آب, اما سعی کنید برای جلوگیری از گرفتن آن را بیش از حد مرطوب است. تیک با به پایان می رسد از قیچی به جای با طول تیغه.

 2. مطمئن شوید که شما را قیچی و یا کلیپرز و شانه در دست. استفاده از کلیپ ها به کمک بخش موهای خود را به مدیریت بخش.

 3. با پارچه مزین کردن یک اسکودوی کیپ (یا یک حوله) بیش از شانه های خود را.

 4. پیروی از توصیه های زیر که بهترین امر به موهای خود را.

برای موهای بلند

موهای خود را تقسیم و کلیپ آن را به بخش. را یکی از بخش های رو به جلو در یک زمان تعیین چقدر شما می خواهید را به ما نشان می دهد یک چهارم از یک اینچ به نیم اینچ (برش کمی کمتر از شما فکر می کنم شما باید). تر و تمیز کردن طول و سپس قطع به پایان می رسد برای اضافه کردن بافت و ترکیب همه چیز است. سازمان دیده بان این فیلم برای بیشتر در عمق دستورالعمل.

برای موهای کوتاه

مو کوتاه است که یک نمونه که در آن داشتن مرطوب قفل ممکن است به شما کمک کند. ما نشان می دهد داشتن شخص دیگری انجام کار برای شما. فقط به یاد داشته باشید که کمتر بیشتر است. اگر شما با استفاده از قیچی آنها را در شروع این طرف و کار در اطراف سر خود را. آنها می توانند با استفاده از یک شانه به کمک راهنمای قیچی و تعیین که در آن به کاهش است. فوق العاده مراقب باشید در هنگام پیرایش اطراف گوش. این ویدیو یک آموزش خوب برای یک, کلاسیک, برش های کوتاه با استفاده از قیچی.

اگر شما با استفاده از کلیپرز در این پایه آموزش است.

به برش خود را کوتاه کنید این آموزش تصویری و در نظر خرید یک ویژه خود-مدل موی کیت به روند کمی آسان تر است.

برای موهای فرفری

نوع تر و تمیز شما می خواهید شما بستگی دارد حلقه نوع (بررسی خود را حلقه نوع در اینجا). برای شل تر 2A به 3B فر شما احتمالا می توانید این آموزش را دنبال کنید که در آن شما کار با موهای خشک و تر و تمیز curl-توسط-حلقه در یک زاویه به اطمینان حجیم نتایج.

برای تنگ تر حلقه انواع اعم از 3C به 4C رویکرد خود را ممکن است متفاوت باشد; سعی کنید برش مو خود را به آرامی برطرف کننده گره مو و با استفاده از فشار شرکت به نگه داشتن موهای خود را از حرکت بیش از حد به عنوان شما را تر و تمیز. این آموزش و این آموزش هر دو گزینه های زیادی برای بسیار بافت مو.

با توجه به الگوی حلقه و موهای خود را شکل شما ممکن است بخواهید برای پیدا کردن یک تصویری مناسب تر به نتیجه نهایی مورد نظر. به یاد داشته باشید که مو ذهن خود پس صبور باشید و کار در بخش های کوچک.

برای کودکان و نوجوانان مو

اگر شما می توانید بچه ها را به ماندن هنوز کوتاه کردن مو نیست بیش از حد سخت است. این یک راهنمای خوب برای ترکیب کوتاهی مو کوتاه و برخورد با cowlicks و در اینجا یک آموزش به صورت کلاسیک پشمالو نو پا و کوتاهی مو. هنگامی که در شک, شما همیشه می توانید با استفاده از یک کاسه مخلوط کردن (یا پیشانی بند). فقط آن را انجام نمی زمانی که آنها مسن تر. دبیرستان یک کاسه برش است که به کمک های اجتماعی خود ایستاده است.

به صورت چتری

اگر شما در حال حاضر آنها در حال گرفتن بیش از حد طولانی, این یک آموزش بزرگ برای پیرایش موی چتری.

اگر شما در حال حاضر نیست که بچه من نمی توصیه به انجام آنها را خودتان. ترک چتری به حرفه ای. آنها بسیار روی حیله و تزویر برای به دست آوردن حق و botched حاشیه ای طول می کشد برای همیشه لطفا برای به رشد است. به جای در نظر خرید برخی از کلیپ ها. من مانند قرار دادن نام مو Zooey چتری و شما همچنین می توانید پیدا کردن گزینه های مقرون به صرفه در آمازون است.


مطمئن باشید برای بررسی از ما مربوط به راهنمای خود مراقبتی و نظافت در حالی که شما در حال قرنطینه.


بزرگ تر سیمی داستان
 • منتظر چه مقابله با کرم های ضد آفتاب? کار می کند یا نه ؟
 • ظهور یک هندو vigilante در سن واتساپ و مودی
 • چگونه برای پوشش دادن آهنگ خود را هر زمان که شما بروید آنلاین
 • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
 • توقیف: یک عکاس قطاری کابین-تب رویاهای
 • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>