چگونه به حذف Facebook, Twitter, Instagram و Infinite

شکستن سخت است, به ویژه هنگامی که آن را با یکی از کسانی که آه-تا-clingy شبکه های اجتماعی است. سخت تر و در عین حال هنگامی که وجود دارد غیر فعال کردن دوره است.

شبکه های اجتماعی راه رفتن در یک خط ریز بین بودن یک ابزار مفید و فلج کننده اعتیاد است. آنها نیز مملو از منتقدان که می گویند که آنها آسیب حریم شخصی ما و می تواند به انتقال اطلاعات غلط. آیا شما می خواهید رایگان خود را در زمان به عقب و یا دوست ندارند اطلاعات شخصی شما بی مورد بر روی اینترنت, شما ممکن است با توجه به غیرفعال کردن برخی از حساب های.

مایل به حساب خود را حذف کنید یک چیز است اما در واقع قادر به ضربه زدن به دکمه حذف داستان دیگری است. رسانه های اجتماعی پول از شما و اطلاعات شما پس از آن باید به عنوان یک شگفتی آمده است که آنها نمی خواهند به شما اجازه رفتن. از آنجا که این, بزرگترین شبکه های را ساخته اند آن را بیش از حد پیچیده به حساب خود را حذف کنید. اما اگر شما در خلاص شدن از آنها را در اینجا آنچه شما باید انجام دهید.

صحبت از حریم خصوصی در حال حاضر به عنوان خوب به عنوان هر یک به در نظر گرفتن یک VPN که می تواند سپر فعالیت های اینترنتی خود را از شرکت ها می شود و هکرها. ما آزمایش کردیم یک دسته و یک لیست از مورد علاقه های شما.

به روز شده در ژوئن 2020: ما این راهنمای به روز شده تا منعکس کننده ترین روش های فعلی برای خروج از عامل رسانه های اجتماعی. ما همچنین اضافه شده Infinite.

Facebook

شما تا به حال خود را در Facebook حساب برای سنین و در آن زمان شاید شما ارسال شده کمی بیش از حد اطلاعات شخصی. شاید شما فقط بیمار از همه کمی توهین آمیز به روز رسانی وضعیت دوستان خود به اشتراک و یا شما برخی از سوالات در مورد اخلاق با استفاده از این سرویس در تمام. در هر صورت شما تا به حال به اندازه کافی.

اگر شما تا کنون غیر فعال حساب خود را, شما ممکن است متوجه است که همه چیز به حالت عادی برمی دفعه بعد که شما به سیستم وارد شوید به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است. که به دلیل غیرفعال کردن خود را در Facebook حساب همان است که حذف آن. هنگامی که شما غیر فعال کردن حساب کاربری خود شوید شما فقط پنهان کردن اطلاعات خود را از جستجوها و خود را در Facebook دوستان است. اگر چه هیچ چیز قابل مشاهده در سایت اطلاعات حساب خود را دست نخورده باقی می ماند در Facebook سرورهای مشتاقانه در انتظار بازگشت خود را.

حتی پس از غیرفعال کردن حساب کاربری خود است که هنوز هم یک فرایند پیچیده است. رفتن به تنظیمات و کلیک کنید و تنظیمات حریم خصوصی. کلیک کنید و سپس خود را در Facebook اطلاعات. از آنجا با کلیک بر روی غیر فعال کردن و حذف را انتخاب کنید و غیر فعال کردن حساب. در نهایت با کلیک بر روی “ادامه خواهد داد به حساب غیر فعال کردن” و به دنبال دستورالعمل بر روی صفحه نمایش.

در حال حاضر به طور دائم پاک کردن حساب خود را شما نیاز به یاد بگیرند که در آن حذف گزینه ساکن. از همان غیر فعال کردن و حذف منو های ذکر شده در بالا را انتخاب کنید حذف حساب کاربریو سپس کلیک کنید ادامه برای تایید حذف. را وارد کنید رمز عبور خود را بر روی “ادامه” کلیک کنید و سپس “حذف حساب.” شایان ذکر است که واقعی حذف تمام داده ها و اطلاعات را در یک روز زن و شوهر.

بله شما بخوانید که حق—آن را فقط یک درخواست. Facebook تاخیر روند حذف برای چند روز بعد از شما درخواست خواهد شد و لغو درخواست خود را اگر شما ورود به حساب خود را در طول آن دوره زمانی است. شما می دانید فقط در صورتی که شما ذهن خود را تغییر دهید. این بسیار مهم است که شما لازم نیست بازدید Facebook در طول این دوره انتظار. حذف برنامه از گوشی خود.

اگر شما می خواهید به حذف حساب کاربری خود را اما نمی خواهم به از دست دادن تمام اطلاعات حساب خود را و دانلود تمام اطلاعات مهم خود را در اولین. اطلاعات شما می توانید دانلود شامل همه چیز از عکس ها و وضعیت شما در پست تبلیغات شما کلیک کرده و آدرس IP شما استفاده می شود. لیستی از آنچه که شامل گسترده است اما شما می توانید آن را در تمامیت خود را در اینجا. همچنین با توجه به ماهیت این داده ها شما می خواهید به نگه داشتن آن را در یک مکان امن.

برای دانلود حساب خود را, رفتن به تنظیمات > Your Facebook اطلاعات > دانلود اطلاعات خود را. زمانی که دانلود شما آماده Facebook ارسال خواهد شد به شما یک ایمیل با یک لینک برای دانلود. برای امنیت بیشتر این لینک منقضی خواهد شد پس از چند روز و پس از دانلود آن را به سرعت.

Instagram

حتی اگر آن را مانند یک همراه اول سرویس Instagram اجازه نمی دهد شما حذف حساب کاربری خود از طریق برنامه. در عوض, شما باید به خود وارد شوید Instagram حساب از طریق وب به منظور آن را حذف کنید.

مانند Facebook, مرور از طریق Instagram تنظیمات را تنها به شما این گزینه را به طور موقت غیر فعال کردن حساب کاربری خود شوید. غیرفعال کردن حساب کاربری خود را پنهان کردن مشخصات خود را, عکس لایک و نظر از پلت فرم. پیدا کردن گزینه غیر فعال کردن با کلیک کردن بر روی فرد آیکون در گوشه بالا و سمت راست و انتخاب گزینه ویرایش پروفایل. در پایین صفحه مشاهده می کنید این گزینه به طور موقت غیر فعال کردن حساب کاربری خود شوید.

اگر شما می خواهید به خلاص شدن از شر آن برای همیشه شما را وارد کنید “https://instagram.com/accounts/remove/request/permanent/” را در نوار آدرس مرورگر خود. هنگامی که شما در آن صفحه وارد کنید در رمز عبور خود را و کلیک کنید “حذف دائم حساب کاربری من.”

در گذشته Instagram کاربران گزارش داده اند که آنها را وادار به وارد کردن شماره تلفن خود را در هنگام پاک کردن حساب خود را. خوشبختانه به نظر می رسد مثل این است که دیگر لازم است.

Infinite

خسته از تماشای نوجوانان انجام کارهای احمقانه آنلاین ؟ نگران حریم خصوصی شما و خدمات مالکیت? این ممکن است زمان به قطع خود را Infinite حساب. انجام این کار است که در واقع بسیار آسان است. فقط باز کردن برنامه بر روی من بخش در سمت راست پایین. از وجود, کلیک مدیریت حساب منبه دنبال حذف حساب من. چند بر روی صفحه نمایش پیام تایید خواهد شد را انتخاب کنید.

توییتر

این طول می کشد بسیاری از زمان و تلاش برای حفظ خوبی سرپرستی حساب توییتر اما خبر خوب این است که حساب خود را نیاز ندارد آنجا کار می کنند.

قبل از پاک کردن حساب توییتر خود را, شما ممکن است بخواهید برای دانلود آرشیو خود را. این شامل تمام توییت های خود را در یک ترتیب زمانی که فوق العاده است اگر شما می خواهید به بطور منظم احساس اول خود را صدای جیر جیر و یا دیدن همه ی کسانی که پاسخ داده نشده توییتهایی شما فرستاده شده به مشهور است. برای دانلود خود archive کلیک کنید و مشخصات خود را نماد رفتن به تنظیماتو سپس با کلیک بر روی حساب کاربریبه دنبال توییتر خود را داده. از آنجا شما می توانید ورودی رمز عبور خود را به دانلود تمام اطلاعات خود را.

هنگامی که شما دانلود کرده کپی شما می توانید با حذف کردن حساب کاربری خود شوید. ورود به توییتر خود و رفتن به تنظیمات حساب کاربری خود را و سپس حرکت به پایین و کلیک بر روی “غیر فعال کردن حساب کاربری من.” پس از آن شما را وادار به وارد کنید رمز عبور خود را و هنگامی که شما انجام این کار حساب خود را غیر فعال می شود.

به خاطر داشته باشید که داده های خود را ندارد در واقع حذف شده برای 30 روز. این پنجره به شما می دهد فرصت برای احیای حساب خود را اگر شما را انتخاب کنید. پس از 30 روز دوره های توییتر را آغاز حذف کردن حساب کاربری خود شوید. به گفته این شرکت سیاست حفظ حریم خصوصی این می تواند چند هفته طول بکشد.

اسنپ چت

شاید شما بیمار هستید از دیدن کسی که بهترین دوستانمان که با توجه به برنامه اچ Emoji راهنمای. شاید شما یکی از بسیاری از کاربران اسنپ چت تبدیل به Instagram یا Infinite با وجود اسنپ چت را کاملا متفاوت تابع. در هر صورت اگر شما تصمیم به حذف حساب Snapchat در اینجا چگونه است.

رفتن به شرکت را حساب پورتال و نوع در نام کاربری و رمز عبور حساب شما می خواهید به حذف. از آن خواهد شد غیر فعال برای 30 روز پس از آن به طور دائم حذف شده است.

بقیه

در حالی که وجود بسیاری از سایت های رسانه های اجتماعی وجود دارد تعداد کمی هستند به عنوان مهم به عنوان آنهایی که در بالا ذکر شد. اگر شما به دنبال برای حذف هر یک از حساب های متعدد در, بهترین مکان برای شروع در تنظیمات کاربر خود را و یا در شرکت پشتیبانی/سوالات متداول صفحه. از آنجا شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن مسیر لازم برای حذف کردن حساب کاربری خود شوید. کلید های میانبر برای این فرم های وب را می توان در اینجا یافت نشد برای LinkedIn و پینترست.

بزرگ تر سیمی داستان
  • یک virtual DJ یک هواپیماهای بدون سرنشین و همه زوم عروسی
  • کار از راه دور دارای قدرت پردازش آن تا زمانی که شما می خواهید یک توسعه
  • تمام ابزار ها و راهنمایی های شما نیاز به نان در خانه
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • در ماه, فضانورد, توالت خواهد بود یک کالا
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im