چگونه به مرگ—سرند—در سال 2020

خوش آمدید به اولین نسخه از متن. من استیون لوی سیمی سردبیر و متن شخصی من است نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در جهان از فن آوری دیجیتال—که باعث می شود آن است و چگونه آن را ما تاثیر می گذارد.

در این ستون هفتگی برای همه رایگان خواهد بود برای دسترسی به. در نهایت تنها سیمی مشترکین را دریافت متن به عنوان یک خبرنامه. شما می خواهید به نگه داشتن خواندن آن را در صندوق پستی خود را با اشتراک های سیمی (با تخفیف 50%)و در روند گرفتن همه ما شگفت انگیز تکنولوژی پوشش در چاپ و آنلاین.

این نسخه اولیه است و مرگ را به عنوان موضوع خود را. من قول می دهم آنها نمی شود این مرض!

How to Dieand Grievein 2020
به نظر ساده

در چند روز گذشته ما شاهد عبور از سه غول: خاک رس کریستنسن لیلا جناح و کوبه برایانت. در هر مورد یک نامناسب یادبود شکست در اینترنت. بلند رفته اند روز هنگامی که نیویورک تایمز اعلامیه های مراسم اسکار از نوع قاب راه بسیاری از ما سوگواری از دست دادن چهره های عمومی است. کسانی که در حال حاضر sideshows فوری سونامی از بحث است. ما را قبول نمی کند دست به پایین خلاصه ای از آن را از دست دادیم—ما شرکت کنند. ما در نوشتن آنها خود را.

اما همه بیش از حد اغلب این تند انقباض واکنش تا پایان گردونه تا غوغا. امروز قطبی وب سایت نشان دهنده و تشدید بیماری خواهد شد در حال حاضر در جهان تقریبا تضمین که یک رویداد بزرگ مانند از دست دادن ناگهانی یک بسکتبال خدا باعث عوارض و حتی دشمنی.

به عنوان به زودی به عنوان TMZ را شکست اخبار کوبه مرگ کل اینترنت دیوانه وار ululated. کسانی که تا به حال داده شده یک فکر به کوبه در یک سال ارسال شد که درد خود را به طوری که آنها نمی تواند خارج شدن از رختخواب. اما دیگران بودند سویفت را تا سال 2003 حادثه وقتی او را به اتهام تجاوز به یک جوان 19 ساله هتل کارگر; او به پایان رسید تا حل و فصل این مورد دادگاه. به آنها کامل جشن ستاره از دست داده نادیده گرفت و نه فقط آن حادثه اما تجربه از همه کسانی که دچار تجاوزات جنسی یا آزار و اذیت. مرگ توییتر را تشریع از کوبه برخورد سر با #MeToo جنبش میراث فرهنگی.

وجود دارد یک جهان که در آن کسانی که پیچیدگی ممکن است متعادل اما Twitter و Facebook هستند نه کسانی که در جهان است. در کامل اگهی کتاب-طول حساب و یا حتی ویکی پدیا, ورود زندگینامه لکه دار کردن می توان زم. اما زمینه و نکات دقیق وظریف هستند و در هیچ کجای توییتهایی و Facebook نظرات. در نتیجه غم و اندوه بود پیوست شکایت سکه از رسانه های اجتماعی قلمرو.

این طوفان بیش از کوبه میراث باعث اخلال subplot زمانی که واشنگتن پست خبرنگار به سادگی توییتی یک لینک به یک داستان در مورد اتهام تجاوز به عنف و راه اندازی یک fusillade عصبانی پاسخ برخی از آن او سپس در معرض. این تهدید آنقدر سخت—یکی از آنها حتی توییتی آدرس خانه اش—که او مجبور به ترک خانه است که شب و اقامت در هتل. این پست به حالت تعلیق او پس از یک هیات شورش را لغو تعلیق.

چه ارتباط این آنلاین نبرد را به ضرر و زیان برایانت دختر و هفت نفر دیگر در ازطریق هلیکوپتر ؟ نه خیلی زیاد. درگیری ما در رسانه های اجتماعی هستند و به ندرت روشن کردن و یا پاک کردن. آنها قطعا نه به نفع خانواده های عزادار. پس از هشتگهای محو شدن درد باقی می ماند. بر خلاف بسیار دیگری در رسانه های اجتماعی مرگ یک واقعیت است که در نهایت نمی تواند جعلی.

دیجیتال پی ندارد به طوری مملو. آنلاین مراسم تجلیل از Christensen کمتر متمرکز بر او قابل توجهی از دستاوردهای حرفه ای از جمله با نفوذ خود را کتاب معضل مبتکر, از اعتقاد خود را که نهایی متریک است که افرادی که زندگی شما را لمس. مسلم او کمتر معروف از برایانت اما صمیمانه تسلیت—از جمله توسط افراد (مثل من) که او را ملاقات کرده بود در عبور و یا در یکی از کلاس های خود را و یا به سادگی نقل مکان کرد و با نوشتن خود را—بیشتر در خط با چه واقعی بیدار و یا مجالس ترحیم تمایل به رفتن: یک گرم جشن یک فرد در یک زمان نهایی.

این پست در مورد لیلا جناح رفت و حتی بیشتر تزریق قابل توجه خود را به داستان زندگی به جریان اصلی بیشتر یقین از زمانی که او زندگی می کردند. قبل از اینکه در هفته گذشته من تا به حال تنها foggiest حس او بود که عمدتا از طریق سیمی مصاحبه پنج سال پیش. اما کسانی که می دانست یا او را تحسین آب گرفتگی اینترنت با داستان های شخصی در مورد یک شجاع و کاریزماتیک 37 ساله که ایجاد چندین راه اندازی برای کمک به کاهش فقر جهانی. هنگامی که او تسلیم سرطان شد, مدیر عامل شرکت Samasource یک شرکت او در تاسیس کنیا که مرتب برای کارگران محلی به طور عمده زنان به انجام شغل برای شرکت هایی مانند مایکروسافت و گوگل و خارج شده است. برآورد 50,000 مردم آن کمک کرده اند تنها یک شروع برای جناح.

در حالی که او تاثیر احساس شد بلافاصله آنلاین آن را در زمان یک هفته برای نیویورک تایمز به ارسال یک اگهی از این رقم است. گچ یکی به رسانه های اجتماعی.

How to Dieand Grievein 2020
سفر در زمان

در سال 1997 من مشخص شده آغاز “مجازی غم و اندوه” با مرگ Diana, Princess of Wales. بی سابقه ای پاسخ مدلول نقش اینترنت به عنوان مردم متوجه آنها تا به حال یک راه برای بیان خود را—حتی اگر آنها رفت بالا کمی در عبور از معروف و محبوب شکل است. در اینجا چیزی است که من نوشت: در 14 سپتامبر سال 1997 در یک قطعه برای نیوزویک:

زمانی که من از یک زن از Austin, Texas, چرا او نوشته شده او پاسخ داد:, توسط e-mail “من احساس نیاز به رسیدن به دیانا فرزندان امیدوار است که شاید در برخی از راه های کوچک آنها را در پیدا کردن برخی از راحتی در کلمات من.” که ویلیام و هری احتمالا هرگز او را پیام است که تقریبا بی ربط.

دیانا غم و اندوه نشانه ای از نحوه واکنش ما به مگا-مشاهیر خواهد تکامل است. اوایل روز بود بیشتر رایگان و آمرزنده زمان. در حال حاضر همانطور که با هر چیز دیگری در رسانه های اجتماعی یک قدم اشتباه در پست های خود را به ارمغان می آورد فوری قصاص.

How to Dieand Grievein 2020
از من بپرسید یک چیز

از آنجا که شما در حال انجام این کار توسط ایمیل, من فکر کردم آن را مناسب بپرسید اگر شما فکر می کنم که به تازگی سودای عضویت در خبرنامه ایمیل پدیده می تواند جایگزینی برای نابود محلی نگاری در چاپ بر روی وب و یا بیش از امواج رادیو و تلویزیون? —والت بازنشسته محصول مؤلف در واشنگتن, DC.

خوب والت به عنوان شما intuited من معتقدم ایمیل تحویل یک چیز است. این مورد برای تقویت خبری محلی به نظر می رسد به خصوص قوی. من اشتراک در خبرنامه از Philadelphia Inquirerرا پوشش می دهد که شهر من تیم های ورزشی. آنها به اتهام نیست اما اگر آنها من ممکن است پرداخت. که مدل—شارژ به صورت تخصصی به موضوعات محلی است که برخی از مردم نمی تواند به اندازه کافی از—می تواند یک جریان درآمد. من همچنین یک کسب و کار در خبرنامه در افراد خاص رسیده برای کسب درآمد مانند یک سیاست عضویت در خبرنامه با چیزهای که خیلی مبهم برای خوانندگان به طور کلی اما باید به عنوان خوانده شده برای خودیها. برای من ارزش اصلی است که در funneling خوانندگان—و آنها را به پرداخت هزینه برای یک بسته کامل که آیا آن را در چاپ و یا دیجیتال. بنابراین پاسخ من این است که افزایش و نه جایگزینی.

اما برای تشکر از سوال. من شرط می بندم اگر والت هنوز انجام بررسی محصول برخی از مردم خواهد پرداخت که برای عضویت در خبرنامه.

شما می توانید با ارسال سوالات به mail@wired.com. نوشتن درخواست لوی در خط موضوع.

How to Dieand Grievein 2020
پایان زمان نیوز

در اینجا آخرین نشانه های ما در حال حرکت یک گام نزدیک تر به پایان تمدن: بازگشت هامر یک وسیله نقلیه به عنوان سالم به عنوان دو بسته در روز سیگار عادت. جنرال موتورز تصمیم به ایجاد این خط خمیدگی وحش الکتریکی یک طنز ، می توانید یک وسیله نقلیه پاک شود اگر به آن نیاز دارد یک کل قدرت گیاه برای شارژ آن ؟

How to Dieand Grievein 2020
تاریخ و زمان آخرین اما نه کم

همیشه از مارک زوکربرگ مشترک این ایده با من در اوایل 2018 من بوده ام به دنبال Facebook تلاش برای شروع یک “دیوان عالی کشور” است که می تواند ابطال محتوای آن تصمیم گیری (هر چند نه سیاست های خود را). در اینجا گزارش من به عنوان تلاش روش واقعیت است.

چرخش ماهواره به فضا برای تلفن های موبایل مانند داستان های علمی تخیلی و یا چیزی است که لری پیج ممکن است فکر می کنم تا. اما دانیل Oberhaus کالا در یک شرکت واقع در تلاش برای انجام این کار.

کالج, طنز بود یک بار یکی از موفقیت های بزرگ است. در حال حاضر آن را بسیار خنده دار است.

How to Dieand Grievein 2020

من هفته آینده برای دیگر نگاه ما در دنیای دیجیتال. و همین حالا آینده مشترک-تنها نسخه از این ستون: متن خوانندگان دریافت 50 ٪ تخفیف خود را سیمی اشتراک. ثبت نام امروز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • من فکر کردم بچه ها من در حال مرگ بودند. آنها فقط درشت
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر