اد Lein مطالعات زندگی بشر بافت به درک چگونه انسان بالغ مغز کار می کند.

آلن موسسه

سیاتل—اهدای یک قطعه از مغز خود را به تحقیقات پزشکی شده است هرگز آسان تر است. دانشمندان توسعه موفق دهنده زنده برنامه که در آن بیماران تحت عمل جراحی مغز می تواند کمک یک تکه از مغز خود را که در غیر این صورت پرتاب دور. محققان به رهبری توسط عصب شناسی اد Lein در آلن موسسه علوم مغزی در سیاتل—ارائه رویکرد خود را در اینجا دیروز در نشست سالانه انجمن آمریکایی برای پیشرفت علم (AAAS) که منتشر علم.

در اینجا پاسخ به برخی از ما بزرگترین گنجینه:

چگونه یک قطعه از مغز رفتن از اتاق عمل به آزمایشگاه?

آن را بسیار سریع اتفاق می افتد می گوید: Lein. تمام نمونه او با این نسخهها کار میکند در حال از اهدا کنندگان که تحت جراحی مغز و اعصاب برای درمان بیماری صرع یا حذف تومورهای عمیق. هنگامی که جراحان حذف قند-مکعب-اندازه نمونه بافت محققان باید برای حمل و نقل آنها را به سرعت به آزمایشگاه و نگه داشتن آنها را در یک رسانه با مواد مغذی به طوری که آنها زنده باقی می ماند. Lein و تیم خود را دریافت تقلا 50 نمونه مغز یک سال است.

چرا این نمونه ها خیلی ارزشمند?

مغز “بسیار cellularly پیچیده می گوید:” Lein “اما در همان زمان محدود و غیر قابل تعریف.” اگر هر نوع سلول در مغز می تواند به شناسایی و توصیف در جزئیات دانشمندان علوم اعصاب می تواند درک نقش هر نورون بازی می کند.

کشت سلولی و مطالعات جوندگان ارائه مقدار زیادی از اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد در مغز در سلامت و بیماری او می گوید: اما برای درک مغز انسان دانشمندان نیاز به آزمایش بر روی بافت های انسانی. Postmortem نمونه هستند یک راه عالی برای مطالعه آناتومی مغز, اما بافت زنده اجازه می دهد تا دانشمندان علوم اعصاب به درک سه کلید کاربردی ویژگی های سلول های عصبی: آنچه مانند نگاه کنند و چگونه آنها آتش است و چه ژن های خود را انجام می دهند. این “trifecta” محققان کمک می کند تا برای نظارت بر چگونگی انسان بالغ به سلول های عصبی رفتار در زمان واقعی Lein می گوید مهم است که به ایجاد حس مدارهای مغز که زمینه ساز شناخت و رفتار.

در نهایت او می گوید: دانشمندان همچنین می توانید با استفاده از این زندگی بافت مغز به درک بیماری و توسعه رمان درمان.

انسان زندگی می کنند سلول های مغز اجازه می دهد دانشمندان علوم اعصاب به مطالعه مغز انسان در جزئیات.

آلن موسسه

چه چیزی باعث می شود که مغز انسان متفاوت از ماوس مغز ؟

“از یک طرف همه چیز واقعا کاملا مشابه می گوید:” Lein. هر سلول از نوع نگاه بسیار مشابه. “اما از سوی دیگر جزئیات آن نوع از سلول های دیگر متفاوت است به طور قابل توجهی در سراسر گونه است.”

یکی از تفاوت های عمده نهفته در سروتونین و گیرنده ژن Lein و تیم او سال گذشته است. سروتونین است که درگیر در افسردگی و هدف از داروهای ضد افسردگی. آن را نیز درگیر اضطراب و بسیاری از اختلالات دیگر. “معلوم گیرنده هستند که با سروتونین در میان بدترین حفاظت شده بین موش و انسان” Lein می گوید. که می تواند یک دلیل عمده که چرا برخی از داروهای جدید است که در مطالعات اولیه در موش شکست در آزمایش های بالینی.

چگونه آسان است برای اهدای یک تکه از مغز شما ؟

“وجود دارد یک راه در ایالات متحده واقعا به کمک مغز خود را بسیار کمتر از بافت مغز می گوید:” کارن Rommelfanger یک neuroethicist در دانشگاه اموری در آتلانتا ، اما اگر اهداکنندگان می خواهید به آن را انجام دهد او می گوید: آنها باید قادر به. “آنها احساس می کنید این یک راه برای بیماری خود به دیگران کمک کند.”

Rommelfanger همچنین ذکر شده است که بیماران نیاز به “واقعا داوطلب” و می گویند که چگونه محققان را با استفاده از بافت خود را. “این چیزی است که مانع انسان از بودن کاهش می یابد به یک ذخیره از بافت و اندام بدن.”

حتی postmortem کمک های مالی بسیار چالش برانگیز است. اگر مردم organ donors آنها می توانید اندام خود را پس از مرگ, اما این صدق نمی کند به مغز است. “این واقعا طاقت فرسا فرایند” می افزاید: Lein. محققان نیاز به اتصال با خانواده برای رضایت و سعی کنید به کار با بازرسان پزشکی برای دسترسی به کالبد شکافی نمونه.

علاوه بر این در برخی از شرق آسیا فرهنگ بدن به خاک سپرده شد با یک دست نخورده مغز اضافه شده Rommelfanger بنابراین محققان همچنین نیاز به سنت های فرهنگی به حساب آورد. “بافت خود را بصری معنی و یا فرهنگی به معنی.”

کسانی که می خواهند برای کمک به این نوع از مطالعات Lein می کند باید بخشی از یک برنامه خاص و به میله میله برای عمل جراحی در حال حاضر Rommelfanger می گوید. دیگر موسسات تحقیقاتی در سراسر جهان است که انجام این عمل جراحی مغز شروع به توسعه خود را با بافت زنده برنامه های کمک مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de