Dark mode در راه است: به همراه لپ تاپ و وب سایت ها و حتی برنامه های فردی است. اگر شما در حال حاضر استفاده از آن ما قصد داریم به شما نشان دهد که چگونه در تمام برنامه ها و دستگاه های شما با استفاده از.

تیره حالت این است که هر دو راحت تر در چشم شما و آسان تر بر روی دستگاه شما عمر باتری. از تن تیره تر هستند با آرامش بیشتری را برای چشمان شما را در به خصوص در نور کم و نمی رسم به همان اندازه قدرت به عنوان رنگ های روشن تر.

نه هر برنامه دارای یک تیره از ویژگی های حالت در حالی که برخی فقط به دنبال تنظیم سیستم عامل آنها نصب شده است. اما در اینجا این است که چگونه به آن را دریافت کنید از مکان شما می خواهید از آن لذت ببرید بیشتر است.

ویندوز
Image may contain Text and File
عکس: سیمی از طریق مایکروسافت

ویندوز می آید با خود تیره حالت است که اعمال می شود به هر برنامه اجرا می شود که در آن—به عنوان طولانی به عنوان آن برنامه ساخته شده است برای حمایت از آن به عنوان بسیاری از در حال حاضر. برای فعال کردن آن را با کلیک بر روی آیکون دندانه دار بر روی منوی Startو سپس انتخاب شخصی, رنگو سپس هر دو __نور __یا تیره زیر را انتخاب کنید رنگ خود را می زنیم.

را انتخاب کنید سفارشی به جای نور و یا تاریکو شما می توانید با تنظیم نور و یا تیره حالت به طور جداگانه برای هر دو سیستم عامل ویندوز و برنامه های فردی است. سیستم منوها و دیالوگ را می توان در حالت تیره و برنامه های خود را می توانید اقامت نور, به عنوان مثال.

macOS
Image may contain File and Webpage
عکس: سیمی از طریق اپل

مانند Windows, macOS, دارای یک سیستم گسترده ای تیره حالت تنظیم نیز هست. شما می توانید آن را با باز کردن اپل منو و سپس انتخاب تنظیمات سیستمو سپس به طور کلی. انتخاب خود را از نور, تیره یا خودکار توسط ظاهر می زنیم.

اگر شما انتخاب می کنید خودکار تنظیم و سپس تم را تغییر بسته به زمان از روز در منطقه زمان خود را. در طول شب و شب شما ملاقات با حالت و در طول روز نور در حالت فعال خواهد شد شما را بدون نیاز به انجام هر کاری است. برنامه های که پشتیبانی از تاریکی و نور حالت—از جمله تمام برنامه های را از اپل خود را—را به دنبال کت و شلوار.

اندروید

چگونه شما را قادر می سازد dark mode در اندروید کمی متفاوت خواهد بود که بسته به کارخانه سازنده ساخته شده گوشی خود را و چگونه آن پوست آندروید کار می کند اما در سهام آندروید 10 شما می توانید آن را بر روی صفحه نمایش منو در تنظیمات برنامه. تبدیل تم تیره ضامن سوئیچ برای تغییر رنگ.

هر برنامه است که پشتیبانی از حالت تیره از جمله جیمیل و اندروید پیام را به دنبال خواهد داشت Android منجر شود. برای اضافه کردن یک تم تیره ضامن سوئیچ برای تنظیمات سریع پنل دامنگیر پایین با دو انگشت از بالای صفحه نمایش ضربه بزنید ، سپس روی آیکون قلم به سمت چپ پایین تر.

iOS و iPadOS

سر به تنظیمات برنامه در iOS و یا iPadOS و سپس به ضربه بزنید صفحه نمایش و روشنایی. به عنوان در macOS وجود دارد سه گزینه را انتخاب کنید از: شما می توانید انتخاب کنید بین نور و تاریکی گزینه یا روشن کردن اتوماتیک ضامن سوئیچ برای تنظیمات تغییر بر اساس زمان از روز است.

اگر شما تصمیم به گرفتن خودکار مسیر شما می توانید تیره حالت به نوبه خود در بین غروب آفتاب و طلوع آفتاب بر اساس منطقه زمان محلی شما و یا مجموعه ای از برنامه های سفارشی خود را. برنامه های سازگار از جمله آنهایی که اپل می خواهد اتخاذ همان حالت.

Facebook و Facebook Messenger
Image may contain Text
عکس: سیمی از طریق Facebook

Facebook تست تیره حالت بر روی وب و بر روی اندروید, اما شما ممکن است این ویژگی در عین حال—و آن را نشده نشان داده شده در اپل یا iPads ها در همه. اگر شما آخرین به روز رسانی Facebook بر روی وب کلیک کنید آواتار خود را در گوشه بالا سمت راست برای پیدا کردن dark mode switch.

در اندروید, اگر شما انتخاب شده برای دسترسی سریع به ویژگی های تیره حالت خاموش و روشن در خط با موضوع تلفن; هیچ دستی سوئیچ برای آن نشده است. Facebook Messenger اندروید و iOS خود را به یک تغییر هر چند: شیر نماد خود را در مقابل صفحه نمایش برای رسیدن به آن.

WhatsApp

در زمان نوشتن تیره حالت تنها موجود در نسخه بتا از واتساپ. IOS بتا نیست, پذیرش کاربران جدید, اما شما می توانید Android beta اینجا. در نه چندان دور آینده این ویژگی باید رول کردن به همه.

برای فعال کردن حالت تیره در واتساپ, رفتن به چت و سپس تم را از تنظیمات صفحه در داخل برنامه که در آن شما پیدا کردن یک ضامن سوئیچ. شما می توانید تم را به نور و یا تیره و یا بگویید واتساپ به اطاعت از تنظیم کردن توسط سیستم عامل های تلفن همراه.

Gmail

و همچنین به عنوان ارائه dark mode در اندروید به عنوان یک کل گوگل همچنین اضافه کرده است و آن را به جیمیل برای اندروید. را انتخاب کنید تنظیمات و سپس تنظیمات از منوی نرم افزار برای پیدا کردن تم گزینه ای که به شما می دهد یک لیست از سه حالت مختلف برای انتخاب از.

نور و تاریکی ها نور و تاریکی حالت به ترتیب به عنوان شما ممکن است انتظار می رود در حالی که سیستم به طور پیش فرض می گوید Gmail برای سوئیچ بین نور و تاریکی بسته به اینکه چگونه شما پیکربندی شده آندروید. هنوز Gmail برای iOS را پشتیبانی نمی کند dark mode.

تقویم گوگل

تقویم گوگل مثل Gmail—تاپیک اختصاصی dark mode switch در برنامه اندروید اما در زمان نوشتن وجود ندارد تاریک در حالت, برنامه iOS, و آن را نمی خواهد به دنبال iOS تنظیم یا.

از تقویم گوگل اندروید, برنامه, تنظیمات , صفحه, انتخاب کنید به طور کلی پس از آن موضوع. به عنوان در جی میل شما می توانید انتخاب کنید از یک نور یا تاریکی به حالت و یا فقط به تقویم گوگل به دنبال سرب آندروید.

توییتر

توییتر می آید با یک حالت تیره ساخته شده است در در هر دو آندروید و iOS. شیر نماد خود را در گوشه بالا سمت چپ و سپس تنظیمات حریم خصوصی, صفحه نمایش و صداو تیره حالت. این نرم افزار می توانید تنظیمات خود دستگاه و یا مجبور به نور و یا تاریک در حالت, iOS در اندروید شما می توانید نور حالت dark mode و یا به طور خودکار سوئیچ بر اساس زمان از روز است.

YouTube

در iOS یوتیوب را دنبال نمی کرد دستگاه را روشن یا تیره تنظیم, اما شما می توانید آن را تغییر دهید در تنظیمات برنامه. شیر نماد خود را و سپس تنظیماتو سپس تم تیره). در اندروید, یوتیوب, آیا به دنبال تنظیمات سیستم و همچنین به شما اجازه نیشگون گرفتن و کشیدن آن را از طریق به طور کلی و ظاهر در تنظیمات. شما وجود دارد می توانید با ضربه زدن نماد خود را.

Instagram

اگر شما مشتاق استفاده از تاریکی حالت Instagram برای اندروید و iOS شما پیدا کردن آن را به پیروی از رهبری از تنظیمات دستگاه خود را. تا زمانی که شما در حال اجرا آندروید 10 یا بعد و یا در iOS 13 یا بعد Instagram را مطابقت با سیستم عامل تنظیمات مشخص شده در بالا.

برنامه های دیگر

کسانی که برخی از برنامه های که در حال حاضر پشتیبانی تاریک در حالت, اما بیشتر وجود دارد. خوشبختانه اکثر dark mode را فعال کنید نرم افزار به سادگی کپی کردن هر آنچه در آن است که اندروید یا iOS را انجام می دهند و این فهرست است به احتمال زیاد به نگه داشتن در حال رشد است.

برنامه های که در حال حاضر پشتیبانی از حالت تیره برای آندروید, در iOS, و یا هر دو شامل Feedly ق Pocket Casts, آمازون کیندل, نرم افزار Evernote, Firefox, Opera, Outlook, شل, پینترست, ویکیپدیا, جیب, Instapaper و فقط در مورد هر برنامه توسعه یافته توسط اپل یا گوگل.

اگر شما سعی نمی dark حالت هنوز یک شات بدهید. چشم خود را—و باتری خواهد شد با تشکر از شما.


بزرگ تر سیمی داستان
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • چگونه چهار هکرهای چینی گفته می شود در زمان پایین Equifax
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • وهم آور repopulation از منطقه ممنوعه فوکوشیما
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im