چگونه به فرار از غرق زیردریایی

موجودات ایجاد اولین زیردریایی وجود داشته است دیگر claustrophobic افرادی که خیره در دستگاه ها و فکر کردم: “نه.” برای بسیاری از افراد فکر می کردم از لوله و تجهیزات پر باریک فلزی محدوده کافی است تا باعث ترس از غرق شدن—حتی زمانی که آنها در حال ایستاده بر روی زمین خشک. اما هر کسی که تا کنون در یک نگاه فرعی و حتی کسانی که از ما خیلی شیفته با جانوران زیر آب است که ما در خواب سفارشی دوخته شده بالغ به اندازه زیردریایی خواب است در برخی از نقطه تعجب: اگر قایق پایین می رود هیچ راهی وجود دارد ؟

بله! فرار از برنامه ها و ابزار تقریبا به عنوان به عنوان زیردریایی خود تکنولوژی. اگر چه شانس ممکن است همیشه انباشته می شود به نفع بی رحم و سرد اعماق دریا چند ده خوش شانس مردم گرفته اند که ناخواسته سوار کردن به کف اقیانوس زندگی می کردند و برای دیدن نور روز دوباره. داستان های خود ما میآموزد که چگونه به خارج شدن.

در سال 1851, آلمانی, زیر دریایی مخترع ویلهلم بائر از نگاه دو از فرآیند له له زدن هموطنان, سقوط در داخل بدنه خود را ایجاد. جعبه مانند, 26-پا بلند انسانی-طراحی اولیه زیر مدل قرار بود برای کمک به پیروزی جریان جنگ با دانمارک و آلمان همسایه شمالی اما شانس موفقیت آمیز آن استفاده شد و به دنبال تیره و تار. خدمه سه شده بود به دام افتاده در داخل زیردریایی برای ساعت ها نشسته و در انتظار برای نجات.

آزمون روز در آلمان در بندر کیل آغاز شده بود به طور معمول. مردان تا به حال crawled شده به طور معمول از طریق دریچه در زاویه ای برج conning بالا و کمان خود را گرفته مکان: Bauer در کنترل و ویت و Thomsen هر ایستاده در یکی از دو hamster چرخ که طراحی این قایق پروانه. بائر دستور داد. ویت و Thomsen خود را برداشته و شروع به قدم در پره چرخ نخ ریسی به آرامی آنها را مانند یک غول انسانی-طراحی چرخ چاه. زیردریایی شروع به حرکت به جلو.

بائر انتظار برازنده و صاف ناپدید شدن در زیر سطح آب مانند ظریف فلزی مهر و موم. به جای Brandtaucher (“آتش غواص”) کاهش یافت به طور غیر منتظره caroming شدید در یک پا توقف و فرود سریع به افسردگی در بندر طبقه بود که 16 متر عمیق است. به عنوان او سقوط کرد و به بستر دریا و لرزید به توقف نهایی سه مرد بودند بطرف unceremoniously به تعظیم از قایق. آنها مسأله را حل خود را با هم متزلزل اما uninjured. اما بائر Witt و Thomsen به آرامی به تحقق رسید که آنها نمی تواند قایق را از سوراخ. آنها گیر کرده است.

در ابتدا آنها فقط صبر کردم. و منتظر. برای حداقل پنج ساعت با توجه به آنها نشسته تعجب هنگامی که نجات خواهد آمد. خود شیرجه شده بود شاهد تماشاچیان; آنها که آن را فقط یک ماده از زمان تا زمانی که نیروی دریایی آلمان بريدن آنها را به عقب به ایمنی و هوای تازه. کسی تا به حال در واقع متوجه شده و در نهایت clanking زنجیر و مجریان بر روی بدنه نشان داد که قایق ها و غواصان مجبور شد در اطراف خراب کردن سایت. اما بائر در حال رشد بود در مورد هوا … و مجریان.

همه مردان بودند فرآیند له له زدن سخت رنگ پریده و عرق کردن. بائر خود تا به حال یک تقسیم سردرد و احساس او در مورد به بیمار می شود. بائر می دانستم که اینها نشانه هایی از دی اکسید کربن ایجاد می کند ناشی از این واقعیت است که آنها را نگه داشته و استنشاق اکسیژن هوا آنها را آورده بود پایین با آنها و بازدم رفتارهاي شرکت2. خون خود را در حال تبدیل شدن بیشتر اسیدی با هر نفس از این نامرئی اما خطرناک CO2و او می دانست که آنها مقدار هوای تازه عرضه به سمت چپ. او همچنین در مورد مجریان و زنجیره ای است که قابل توجه بود این زیردریایی تا با صدای بلند چون او فکر نازک بدنه ممکن است پارگی از خود را تکرار بازدید. این زیردریایی در حال فرار هچ اما فشارهای اقیانوس برگزار شد و آن را محکم بسته است. بائر رسیده تا رنگ پریده, لرزش دست و گریبانگیر یک seacock شیر محکم در کف چرخاندن آن باز است. آب ریخت و شروع به سیل زیردریایی.

ویت و Thomsen بلافاصله pounced در بائر یکی کوبیدن او و نشستن روی سینه اش دیگر تقلا برای مهار اسلحه خود را و شیر را ببندید. Wide-eyed آنها فریاد زد که او در تلاش بود به خودکشی و غرق آنها را بیش از حد. اما بائر بود باز seacock چرا که او یک مرد بود که می خواست به زندگی می کنند و از آنجا که او نیز یک انسان است که درک فیزیک.

فشار داخل زیردریایی بود تقریبا 1 اتمسفر به دلیل آن بسته شده بود و مهر و موم شده در سطح 1 اتمسفر. فشار در آب دریا در خارج, در عمق 16 متر برابر با حدود 2.6 جو. این اختلاف فشار در سراسر هچ زیردریایی حدود 1.6 اتمسفر در کل. تبدیل واحدهای اگر بائر می خواستم به زور باز کردن دریچه به فرار او باید قادر به حرکت آن را در برابر 166 kilopascals فشار هل دادن تخم درب بسته است.

تخم درب تا به حال در مجموع مساحت حدود 1.5 متر مربع است. و 166 kilopascals فشار آب برابر 1.5 متر مربع از درب مساوی 249,000 newtons از آبزیان نیروی تنه در مقابل درب.
اجازه دهید که به relatable واحد; من را انتخاب کنید به توصیف نیرو در واحد راشل. من شخصا 160 پوند ارزش انسان بودن جرم تشکیل شده عمدتا از کیک که در واحدهای متریک 72 کیلوگرم است. با توجه به اسحاق نیوتن برای محاسبه نیروی اعمال شده توسط من در زمین من 72‑کیلوگرم جرم می شود ضرب در نرخ که در آن گرانش زمین می خواهد به سرعت من رو به پایین است که 9.8 متر در هر ثانیه مربع. هفتاد و دو ضربدر 9.8 کل نیروی رو به پایین از 711 newtons.

بنابراین من اعمال 711 نیوتن نیرو بر روی زمین فقط ایستاده وجود دارد هیچ کاری مولد تبدیل اکسیژن به دی اکسید کربن. نیروی تخم از آب 249,000 newtons. اگر بائر می خواستم به ترک زیردریایی او را مورد نیاز به اندازه کافی قوی برای بلند کردن 350 راشل نیزه ایستاده در تخم درب.

بائر باز seacock زیرا او می دانست که او نیاز به تساوی فشار دیفرانسیل. اگر او می تواند بخشی از سیل زیردریایی و آوردن فشار داخل تا 2.6 اتمسفر کل اختلاف فشار در سراسر هچ درب را به صفر برسانید. درب خواهد نوسان باز با سهولت و هر سه submariners می تواند به ایمنی. بیشتر احتمال دارد که درب را دمیده باز کردن خشونت به عنوان شناور هوایی سعی در فرار و شوت به سطح اما در هر صورت خروج از مسیر به دست آورد.

صحبت کردن با بائر و تسلط خود را از قوانین فشار Witt و Thomsen منتشر شد کاپیتان خود را و به او اجازه سیل زیر است. افزایش فشار جزئی دی اکسید کربن به طور موقت مشکل را تحمل منجر به عق زدن و خفگی اما زیر دریایی آب گرفتگی به سرعت و فشار برسونه. سه نفر رو دمیده از طریق آزاد هچ درب و پرورشی با خیال راحت به سطح مانند آنها “با چوب پنبه بستن از بطری های شامپاین” به عنوان بائر بعد از آن قرار داده است.

بائر Witt و Thomsen شد سه submariners تا کنون با موفقیت به فرار یک زیردریایی. آنها این کار را در سال 1851 و آنها این کار را از طریق تسلط بر اصول علمی از جهان زیر آب. این Brandtaucher شد کنده از آن گل و لای سوراخ در اقیانوس و محافظت می کنند. آن است که در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در موزه ای در شهر درسدن آلمان و قدیمی ترین زیردریایی همیشه در حال بهبود است.

نه همه از submariners از که در اوایل نسل آموخته counterintuitive زیراب فیزیک مورد نیاز برای اجرای یک فرار جسورانه ، چند سال بعد در پاییز سال 1863 و در گرمای داخلی آمریکا جنگ کنفدراسیون کشتی تجارتی مسلح کار هوراس Hunley در بر داشت خود را چنگ می زنند در برج conning تخم کوچک دست لنگ زیردریایی است که به زودی می توان تغییر نام داد و در حافظه خود را. سه Rachels از نیروی بودند فشار کوچک بیضی درب بسته و Hunley فکر نمی کنم به تساوی فشار مانند ویلهلم بائر انجام داد. Hunley قادر به بر هم زدن راه خود را به آزادی و تخم درب باقی ماند بصورتی پایدار و محکم مهر و موم شده. تمام هشت نفر از خدمه امپراتور در داخل.

اطراف شروع 1900s اولیه submariners به دنبال راهی برای خروج کمتر متکی به ادراک عقل تنهاست علمی قهرمان در میان خدمه. به جای آن بیشتر از قایق مدرن به طور کامل مجهز به اجازه دهید هر کس در یک نیمه برگزار مد از طریق دو مجموعه از درب شناخته شده به عنوان قفل. قفل اجازه می دهد submariners برای فرار با اولین کوهنوردی از طریق یک درب داخلی و یا تخم و آب بندی آن را محکم پشت سر خود را. سپس آنها را تا حدی سیل حجم کوچک قبل از بیرونی تخم نوسان باز اما این دو سیستم درب بدان معنی است که آنها لازم نیست به سیل کل قایق. هنگامی که آنها شنا کردن با خیال راحت بیرونی تخم است resealed در برابر اقیانوس آب گرفتگی حجم کوچک فرار تنه خشک و باز کرد و یک مجموعه جدید از فراری می تواند به صعود در.

حتی با زیردریایی طراحی شده برای ارائه آسان تر خروج submariners از اوایل 1900s هنوز هم با آن مواجه مشکل اساسی بودن انسان و ماهی و ارتش در همه جا شروع به طراحی فرار “ریه” برای حل این مشکل است. ریه ها بودند که دستگاه های بازیافت فراری و نفس با استفاده از یک واکنش شیمیایی برای حذف دی اکسید کربن و افزودن گاز بیشتر به عنوان مورد نیاز است. ریه ها شروع به تبدیل شدن به استاندارد و به طور معمول stashed پردازنده مانند زیردریایی HMS Thetis.

در ماه ژوئن سال 1939 ضخامت slathering از مهم گریس تحت پوشش تقریبا برهنه بدن از افسران نیروی دریایی کاپیتان هری ارمان و ستوان فردریک جنگل که ایستاده بود در مقابل خدمه خود را با پوشیدن شلوار. لایه ای از چربی قرار بود به آنها را با ارائه برخی از عایق در برابر سرمای آبهای لیورپول خلیج که خود زیر دریایی غرق شده بود در طول یک دریا آزمایشی انجام شده در میان اولین rumblings از جنگ با هیتلر. آنها آماده بودند برای نشان دادن هموطنان خود در ازطریق زیردریایی HMS Thetis که دیویس فرار ریه های آنها قرار دادن که تست نشده در غرق زیردریایی سناریو در واقع کار به عنوان وعده داده شده. دو مرد اعمال خود بینی کلیپ و شروع به تنفس از دهان خود و به طور مستقیم به میدان مهر و موم شده کیسه های بسته در مقابل سینه خود را. آنها صعود به قفل از آب گرفتگی و فلج زیردریایی گذشته درب داخلی. در این زمان همه از خدمه بودند تقریبا ناتوان از مشقت و اثرات خود را در بازدم دی اکسید کربن اما ارمان در حال برنامه ریزی برای آنها را ذخیره کنید که او تا به حال نوشته شده و گره خورده در اطراف مچ دست خود را در مورد او به پایان رسید تا شناور مرده شور امواج بالا.

داخلی درب مهر و موم شده بود پشت سر ارمان و جنگل تحمیل فلزی قوی مانع بین آنها و خدمه خود و محدود آنها در استوانه حجم فرار تنه. با درونی درب مهر و موم شده بیرونی تخم برگزار شد بسته های اقیانوس بود تمام باقی مانده که بین آنها و آزادی است. آب شروع به سیل تنه. فشار شروع به تساوی. خود را Davis ریه بازیافت تنفس گاز به عنوان برنامه ریزی شده به آنها جدید اکسیژن و حذف دی اکسید کربن حتی زمانی که غوطه ور در زیر آب. هنگامی که فشار تعادل به صفر در سراسر بیرونی تخم درب از مردان تحت فشار قرار دادند آن را باز و شنا باقی مانده 20 عمودی بین آنها نور خورشید و ایمنی.

چهار خوش شانس ملوانان آن ساخته شده از HMS Thetis. اما یک شکست بیرونی تخم درب بدان معنی است که 99 بیشتر می میرند داخل. چند سال بعد و نه آمریکایی ها می اجرای یک شبیه گریز زمانی که آنها استفاده می شود Momsen ریه آمریکا به موازات دیویس ریه برای فرار از سیم یو اس اس تانگ در اقیانوس آرام در سواحل چین است.

این Momsen و دیویس ریه های ارائه شده بسیار مهم عرضه گاز است که اجازه فراری برای تبدیل شدن به ماهی اجازه دهید آنها را موشک برای سطح و آزادی بدون نیاز به رشد خود را آبشش حتی برای کسانی که نمی دانم چگونه به شنا. طراحی کار کرده است. اما گریس بود ابتدایی طرح در بهترین و هیپوترمی است که بعد از نابود فرار خدمه از اتحاد جماهیر شوروی زیردریایی K-278 کمسملتس در سال 1989 تاکید کرد که اقیانوس هنوز هم تا به حال راه را به نفع خود. این کمسملتس خدمه قادر به صعود از کشتی خود را در حالی که آن را شناور بر روی سطح دریای بارنتز قبل از غرق شدن, اما آنها کشته شده اند در انتظار برای نجات که نیست پیدا کردن آنها را به سرعت به اندازه کافی.

مدرن روز submariners مجهز به تمام بدن ضد آب مناسب به نام SEIE مناسب, مخفف است که مخفف زیردریایی فرار غوطه وری تجهیزات و تلفظ “آه.” آنها رنگی پارچه غلاف که کمی شبیه بادی شخص یا جانور سوگلی لباس به جز نارنجی. برای شکستن رایگان از قطع رگ هر ملوان دون یکی و با صبر و حوصله منتظر داخل فرار تنه با یک شریک خیره در آب در حال افزایش است و هر یک از دیگر از طریق پاک کردن پانل های پلاستیکی در جلو است که ارائه نمای از poofy سران مناسب. دریچه از قفل کنترل توسط شخص دیگری در حال حاضر بیش از حد بسیاری از بار است که دست پاچه زودرس انتشار یک تخم درب رندر کل قفل بی فایده—و هنگامی که بیرونی دریچه باز می شود شفقت فوق العاده مثبت شناور به طور کامل متورم مناسب راکت فراری با زور و اجبار به سمت آسمان است. این submariners پاپ دو در یک زمان و در هر دست کت و شلوار unfurls شخصی خود شناوری قایق نیز نارنجی روشن تا زمانی که از بالا به آنها نگاه مانند یک دانش سطحی از نئون, نارنجی, sprinkles bobbing placidly در سراسر سطح اقیانوس است. حداقل در تئوری فرض submariners نیست از مسدود شدن به یک تخم توسط لت و پار خرابه زیر خود را بیشتر پیچیده و شکل آنها ناتوان افزایش سطح شرکت2.

امروز زیردریایی می تواند مقاومت در برابر فشارها و بالاتر از آن ناشی از یک هزار متر از آب دریا; که بیش از 6,000 Rachels به جمع کردن هر در حد متوسط به اندازه تخم. اولین و ترجیح طرح برای نجات صبر کنید اما فیزیک زیراب جهان—همراه با برخی از نوآوری های فن آوری مدرن—در واقع ارائه راه دیگر بازگشت به سطح.


از در امواج: من تلاش برای حل رمز و راز از یک جنگ داخلی زیردریایی توسط راشل نیزه به انتشار آوریل 7 توسط Dutton یک اثر از انتشارات پنگوئن گروه تقسیم Penguin Random House LLC. کپی رایت © 2020 توسط راشل M. لنس


هنگامی که شما خرید چیزی با استفاده از خرده فروشی لینک در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. بیشتر بخوانید درباره چگونه این کار می کند.


بزرگ تر سیمی داستان
  • تاریخچه مختصری از آمار و چگونه Covid-19 می تواند آن را تغییر دهید
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
  • زوم حریم خصوصی واکنش تنها شروع
  • Coronavirus تئوری های توطئه هستند یک خطر بهداشت عمومی
  • غیر طبیعی پرتره از کاملا متقارن حیوانات خانگی
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>