چگونه برای دریافت بیشتر از سیگنال و رمزگذاری چت

بهترین پایان به پایان رمزگذاری پیام برنامه دارای یک میزبان از ویژگی های امنیتی. در اینجا آنهایی که شما باید در مورد مراقبت.

به عنوان پلیس-خشونت تظاهرات همچنان در سراسر ایالات متحده مردم به طور فزاینده ای تبدیل به رمزگذاری نرم افزار پیام سیگنال, و دلیل خوب است. به عنوان اجرای قانون به طور فزاینده ای surveils جمعیت سیگنال نشان دهنده بسیاری از افراد بهترین راه برای برقراری ارتباط با خیال راحت. و با تشکر در بخشی به 50 میلیون دلار تزریق از سابق واتساپ مدیر عامل برایان اکتون بیش از دو سال پیش که قبلا تو رفتگی در دیوار برنامه در دسترس تر از همیشه.

برای چند هفته اول ممکن است سیگنال دیدم بین 9,000 و 10000 محبوبیت هر روز در سراسر iOS و اندروید با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت Apptopia. در مه 31 این تعداد شروع به پریدن کرد به حدود 15000 نفر. روز چهارشنبه به تنهایی حدود 32,000 مردم آن نصب شده است. با انجام این کار آنها می توانند در حال حاضر امکان استفاده از سیگنال را به صورت end-to-end encryption, که بدان معنی است که هیچ کس—نه دولت شرکت تلفن و یا سیگنال های خود را—می توانید به خواندن محتویات پیام به آنها منتقل بین دستگاه های.

سیگنال است که نه تنها پایان به پایان رمزگذاری پیام های برنامه; iMessage است آن را به عنوان انجام stand-alone برنامه Wechat. اما سیگنال می ایستد جدا هم برای آن ویژگی های غنی و این واقعیت است که کد آن شده است منبع باز برای سال معنی cryptographers تا به حال مقدار زیادی از فرصت ها برای بهم زدن و prod آن نقص است.

سیمی به مدت طولانی تشویق خوانندگان به استفاده از سیگنال. در اینجا ما در حال ارائه راهنمایی در مورد چگونگی گرفتن بیشتر از آن را هنگامی که شما انجام دهد.

دانستن محدودیت های آن

برای کسانی که جدید به رمزگذاری پیام, مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید این است که سحر و جادو نیست. داشتن سیگنال را بر روی تلفن خود را به شما شکست ناپذیر است. مهمتر از همه به یاد داشته باشید که اگر شما در حال ارسال پیام با کسی که نمی باید سیگنال از نصب هیچ چیز را رمزگذاری شده است. آن را تنها کار می کند برای سیگنال به سیگنال ارتباطات است. و مطمئن شوید که شما یک رمز عبور قوی بر روی تلفن خود را در وهله اول پس هر کسی که دسترسی فیزیکی به دستگاه شما هنوز هم می تواند به عنوان خوانده شده پیام های خود را.

سیگنال همچنین دارای یک برنامه دسکتاپ است که باید مقدار زیادی امن برای اکثریت قریب به اتفاق مردم; فقط توجه داشته باشید که محیط های رومیزی با یک مناجات از تهدید. و با استفاده از سیگنال در دستگاه های متعدد به معنی مکان های بیشتر پیام های خود را می تواند به خطر بیافتد و یا به سرقت رفته است.

تنظیم کنید با خیال راحت

سیگنال شما نیاز به ارائه یک شماره تلفن زمانی که شما پیوستن به, که در اصل به عنوان نام کاربری خود را. این بدان معنا نیست که شما مجبور به استفاده از خود واقعی شماره تلفن ، برای جلوگیری از آن استفاده از یک شماره Google Voice به جای.

برای انجام این کار سر به Google Voice را در مرورگر خود را, ورود به سیستم با حساب Google را انتخاب کنید و یک شماره تلفن جدید. گوگل از شما خواهد خواست برای تایید آن توسط ارائه واقعی خود را به شماره تلفن که در آن شما با ارسال یک کد است که به شما اجازه تکمیل ثبت نام خود را. شما هم اکنون می توانید استفاده از آن شماره Google Voice خود را برای سیگنال حساب نگه داشتن آن را جدا از خط اصلی.

شما باید احساس راحتی اجازه سیگنال دسترسی به دستگاه خود را تماس با ما; فروشگاه آن است که اطلاعات را بر روی تلفن خود را در ابر. این برنامه به صورت دوره ای ارسال کوتاه درهم شماره تلفن به سیگنال سرور است که چگونه آن را چک می کند اگر هر یک از مخاطبین خود را نیز با استفاده از آن, اما آن را نیز می گوید آن باطل است که اطلاعات را “فورا”. که راه این برنامه می تواند به شما هشدار زمانی که یکی از مخاطبین خود نشانه برای سیگنال; اگر شما می خواهم به جای دریافت این به روز رسانی ضربه بزنید و مشخصات خود را نماد و سپس تنظیماتو سپس اطلاعیهو ضامن کردن تماس پیوست سیگنال.

در اندروید شما می توانید سیگنال های خود را به طور پیش فرض نرم افزار پیام با رفتن به تنظیمات > برنامه ها و اطلاعیه ها > پیشرفته > پیش فرض نرم افزار > برنامه اس ام اسو چیدن سیگنال. فقط به یاد داشته باشید که نه همه متن شما نیز در آن نصب شده است که یک کاربر iOS شما با پیام کوتاه ممکن است خود را بررسی کنید سیگنال برنامه کمتر از iMessage. (iOS هنوز هم اجازه نمی دهد شما را به تغییر به طور پیش فرض نرم افزار پیام ببخشید!)

آخرین نکته: سیگنال به تازگی معرفی مشخصات پین است که آن را آسان تر برای شما به نگه داشتن اطلاعات حساب خود را حتی زمانی که شما انتقال دستگاه های. شما می توانید مجموعه ای از یک تا زمانی که شما با عضویت و یا سر به حریم خصوصی > سیگنال پین را در برنامه تنظیمات برای تنظیم و یا تغییر شما در هر زمان.

محافظت از صفحه نمایش خود را

این مهم است که مطمئن شوید که چه اتفاق می افتد در سیگنال باقی می ماند در سیگنال. که به معنی نگه داشتن مردم از دیدن آنچه شما انجام می دهند وجود دارد از یک صفحه نمایش قفل و یا در هنگام تعویض برنامه های. بسیار وجود دارد نقطه ای در داشتن یک نرم افزار برای پیام های حساس اگر آنها فقط پاپ تا بر روی صفحه نمایش خود را هر زمان که شما دریافت یک.

برای خاموش کردن سیگنال اطلاعیه های صفحه نمایش قفل در iOS, رفتن به تنظیمات > اطلاعیه وسپس به پایین رفته و روی آن ضربه بزنید سیگنال > نشان دادن پیش نمایش > هرگز. در اندیشه این روند مشابه است. از صفحه اصلی ، به تنظیماتو سپس برنامه ها و اطلاعیه هایکه در آن شما می توانید خاموش تمام اطلاعیه ها. اگر شما نیاز به بیشتر گرانول کنترل شما می توانید پیدا کردن که در سیگنال خود نرم افزار که در آن مراحل یکسان هستند بدون توجه به آنچه پلت فرم شما در آن هستید. ضربه بزنید و مشخصات خود را پس از آن اطلاعیهپس از آن نشان می دهدکه در آن شما می توانید انتخاب کنید که آیا برای نمایش نام محتوا و اقدامات برای ورودی متن و یا فقط نام و یا هیچ چیز در همه. شما همچنین می توانید اطلاعیه برای قطع خاص مکالمه برای یک مقدار مجموعه ای از زمان با ضربه زدن بر روی یک پیام موضوع و سپس تماس با سربرگ و پس از آن قطع. شما می توانید در سکوت یک مخاطب اطلاعیه برای یک ساعت یک روز یک هفته یا یک سال.

سیگنال همچنین دارای یک صفحه نمایش قفل از ویژگی های است که نیاز به رمز عبور خود را—و یا FaceID یا TouchID هر آنچه که شما با استفاده از می توانید به گوشی خود را—برای مشاهده برنامه های مطالب. در سیگنال برنامه بر روی هر دو پلت فرم ضربه بزنید و مشخصات خود را پس از آن حریم خصوصیو سپس ضامن قفل صفحه گزینه ای به در. آندروید به شما می دهد کمی بیشتر دانه دانه بودن با یک صفحه نمایش قفل Inactivity Timeout گزینه است که به شما اجازه می دهد مجموعه ای از ویژگی های به پا زدن در پس از یک مقدار مشخصی از زمان است.

در حالی که شما وجود دارد بروید و ضامن فعال کردن صفحه نمایش امنیت. که چیزی است که نگه می دارد سیگنال از مطالب در خود نرم افزار سوئیچ در هر دو آندروید و iOS. در اندیشه آن نیز مانع تصاویری از سیگنال فعالیت بر روی دستگاه خود را, اما نه برای هر کس که شما در حال ارسال پیام.

ایجاد پیام های ناپدید می شوند

در حالی که شما همیشه می توانید پیام های حذف دستی در طول راه که عمل فقط به تلفن خود را. مردم شما در حال چت با هنوز هم آن را بر روی دستگاه های خود را. به اطمینان حاصل شود که این گفتگو حذف شده است در هر دو به پایان می رسد از یک موضوع شما باید در آغوش “ناپدید شدن پیام” به جای.

وجود دارد هیچ راهی برای اعمال ناپدید پیام جهانی; شما باید آن را به طور جداگانه برای هر تماس. مراحل اساسا همان که آیا شما در iOS یا آندروید. از درون یک چت شیر بر روی نام خود تماس بگیرید. ضامن بیش از ناپدید شدن پیامو تنظیم مقدار زمان شما می خواهید آنها را به زندگی می کنند قبل از ناپدید—در هر نقطه از پنج ثانیه برای یک هفته. یک تایمر آیکون نشان خواهد داد تا در موضوع خود را; یا شما می توانید تغییر ناپدید زمان با ضربه زدن بر روی آن و تنظیم به عنوان مورد نیاز است. که همچنین چگونه شما می توانید غیر فعال کردن و ناپدید شدن پیام ها در دسترس نباشد.

این یک ویژگی مفید است اما یک یادآوری سریع است که مردم هنوز هم می توانید تصویر مکالمات خود را به نگه داشتن یک رکورد بنابراین فرض نکنید آنها رفته برای همیشه لطفا برای—به خصوص اگر شما اعتماد ندارند و هر كس را در انتهای دیگر خط.

محل تماس های رمزگذاری شده

سیگنال را فقط به صورت پیام; شما می توانید پایان به پایان رمزگذاری تماس از این برنامه به عنوان به خوبی. برای انجام این کار فقط شیر آیکون مداد در داخل برنامه مانند شما می خواهم برای شروع یک چت. انتخاب یک تماس. در اندروید شما و سپس انتخاب شده است یک آیکون تلفن و تصویری آیکون در گوشه سمت راست بالا به جای یک تماس را به جای تایپ کردن. در iOS گوشی ضربه بزنید آیکون ضربه بزنید ، سپس روی آیکون دوربین برای نشان دادن تصویری از خود را در کنار تماس بگیرید.

مهم در اینجا توجه داشته باشید: اگر شما را به تماس از سیگنال در iOS مطمئن شوید که برای اولین بار به سر حفظ حریم خصوصی در داخل نرم افزار و ضامن خاموش نشان می دهد تماس در تازه ها. در غیر این صورت سیگنال شما, تاریخچه تماس را همگام سازی با iCloud ایجاد غیر ضروری ضبط مکالمه خود را. و اگر شما فوق العاده محتاط, رفتن به تنظیمات > حریم خصوصی و ضامن در همیشه رله تماس; که شما مسیر تماس های خود را از طریق سیگنال سرور و پنهان کردن آدرس IP خود را در روند.

ارسال (و تاری) عکس ها و ویدئوها

به عنوان دیگر برنامه های پیام رسانی شما می توانید با استفاده از سیگنال برای ارسال عکس ها و فیلم ها. اما سیگنال به تازگی سرمایه گذاری در چند حریم خصوصی پسند رسانه ای ویژگی های است که آن مجموعه جدا.

اولین چیزی که برای اولین بار: اگر شما یک عکس از درون سیگنال—فقط شیر آیکون دوربین یا از لیست تماس شما و یا در چت—آن را نمی کند به طور خودکار صرفه جویی در به رول دوربین خود را که بدان معنی است که آن را دریافت نمی کند حمایت کردن به ابر خود عکس کتابخانه. که خوب! کمتر راه شما می توانید به طور تصادفی ترک یک دنباله ، اگر شما می خواهید به نگه داشتن یک تصویر برای آیندگان شما می توانید ضربه بزنید و ذخیره آیکون در گوشه سمت راست بالا. در غیر این صورت فقط به ارسال آن و حرکت بر روی.

شما همچنین می توانید مطمئن شوید که شما عکس و ویدئو نمی ماند بر روی دستگاه گیرنده ، قبل از اینکه شما آمار ارسال توجه داشته باشید بی نهایت آیکون در کنار چت حباب. که بدان معنی است که رسانه های شما در مورد به اشتراک گذاری را می توان به طور نامحدود. آن ضربه بزنید یک بار هر چند, و آن را تبدیل به یک 1xمعنی است که عکس یا ویدئو را ناپدید می شوند از گفتگو به عنوان به زودی به عنوان آن مشاهده شده است. یک رکورد باقی خواهد ماند در این موضوع که رسانه ها به اشتراک گذاشته بود اما تا تصویر خود را دیگر نمی خواهد بود قابل مشاهده است.

آخرین نکته: فقط در این هفته سیگنال اضافه شده جدید تاری از ویژگی های آن در برنامه دوربین. آن را هنوز هم نورد, اما زمانی که از آن بازدید خود را به دستگاه شما یک دایره شطرنجی آیکون در بالای سیگنال خود را روی صفحه نمایش دوربین; آن ضربه بزنید و آن را به طور خودکار محو هر آن را تشخیص چهره در عکس. شما همچنین می توانید تنظیم به صورت دستی اگر این سوتی.

اقدامات اضافی

این لیست نیست 100 درصد جامع است. برخی از ویژگی های بیش از حد جزئی به ذکر است دیگران در نظر گرفته شده برای تو رفتگی در دیوار مورد استفاده. اما وجود دارد چند دیگر ولگرد راهنمایی است که ممکن است مفید به می دانم که شما استفاده می شود به استفاده از سیگنال.

Read Receipts: مردم احساس می کنم به شدت در مورد این! اگر شما یکی از آنها را سر به تنظیمات > حریم خصوصی و ضامن آنها را خاموش هنگامی که شما در برنامه.

برچسب: به عنوان بخشی از آن در دراز مدت تلاش برای پیدا کردن درخواست تجدید نظر گسترده سیگنال به تازگی اضافه شده یک انتخاب محدود از برچسب به زنده شدن نام راز چت. (ترکیب آنها مورد نیاز برخی از روی حیله و تزویر رمزگذاری خود را.) فقط شیر آیکون دشنه در چت آهنگسازی پنجره به مطالعه کردن گزینه های خود را.

حزب بلوک: بلوک! بلوک! بلوک! بلوک! به تعطیل ناخواسته مکالمات یا شیر بر روی نام خود را از درون یک چت و ضامن بیش از بلوک های این کاربریا حمله پیشگیرانه با بهره برداری مشخصات خود را نماد و سپس حریم خصوصی > مسدود > اضافه کردن کاربر مسدود شده را انتخاب کنید که شما نمی خواهید به شنیدن از.

خصوصی نوع: آندروید, صفحه کلید شخص ثالث برنامه های کاربردی می تواند به حفظ یک رکورد از آنچه که شما تایپ و ضربه تند وشدید زدن; نه ایده آل هنگامی که شما در حال تلاش برای ارسال پیام های خصوصی. تحت حریم خصوصیبرو جلو و تعویض در حالت ناشناس صفحه کلید به نگه داشتن آنها را در تاریکی.

و است که باید به اندازه کافی به شما آغاز شده! فقط به یاد داشته باشید که شما استفاده می شود به تنظیمات پیشرفته و بدانند که چه ترکیبی از ناپدید شدن پیام ها و قفل کردن صفحه نمایش با این نسخهها کار برای شما است که شما در حال حاضر گرفته شده مهم ترین مرحله از همه: دانلود سیگنال در وهله اول.


بزرگ تر سیمی داستان
  • Covid-19 تسریع خواهد کرد هوش مصنوعی مراقبت های بهداشتی انقلاب
  • چه Clubhouse و چرا Silicon Valley مراقبت ؟
  • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
  • تصویری-چت داوران و آینده از عدالت کیفری
  • 26 عبور حیوانات راهنمایی برای خود جزیره بازی
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followerstürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izle1xbet