خوب در اینجا ما دوباره. حتی سال بعد از آن هنوز هم سخت به طور کامل درک درجه که یاهو موفق در حفاظت از داده ها از میلیاردها نفر از مردم در سراسر متعدد نقض در 2010s. اما در حال حاضر به لطف یک کلاس اقدام کت و شلوار در برابر یاهو است که به حل و فصل پیشنهادی شما باید تا 20 ژوئیه به یک فایل ادعا می کنند اگر شما نهفته است. را از دست ندهید و شانس خود را برای $100 عذرخواهی.

شما ممکن است در حال حاضر بدست یک ایمیل و یا دیگر اطلاع رسانی در این مورد در ماه سپتامبر; اگر شما ثبت یک ادعا در آن زمان قدرت بیشتری به شما. اما اگر شما فقط یک اطلاع یا follow-up—هفته گذشته گرفته نشده اکشن و در عین حال در حال حاضر زمان است.

شما واجد شرایط برای ارسال اگر شما تا به حال یک حساب یاهو تخمگذار در اطراف در هر زمان بین 1 ژانویه 2012 دسامبر 31, 2016 و اقامت در ایالات متحده و یا اسرائیل. شما می توانید ادعا می کنند برای هر دو نظارت اعتباری و یا سرما پول نقد. به عنوان با دیگر نقض داده ها کلاس اقدامات مانند Equifax حل و فصل وجود دارد برخی از چیزهایی که به ahem, سازمان دیده بان برای به مطمئن شوید که شما به حداکثر رساندن خود را پرداخت.

بیایید نگاهی سریع قدم زدن پایین خط حافظه ، یاهو اعلام کرد در ماه سپتامبر 2016 که نفوذ در سال 2014 به احتمال زیاد مرتکب شده حمایت دولت هکرها به خطر بیافتد اطلاعات شخصی از 500 میلیون حساب کاربری. دو ماه بعد این شرکت اضافه شده است که آن را تا به حال دچار جداگانه نقض در ماه اوت سال 2013 که در معرض یک میلیارد حساب. و در ماه مارس سال 2017, شرکت اعتراف کرد که همان دولت حمایت بازیگر مسئول 2014 حمله نیز به سرقت برده یاهو اطلاعات در 2015 و 2016 به خطر انداختن 32 میلیون حساب کاربری. همه عمیقا مشکل و مورد! اما پس از آن در اکتبر سال 2017, شرکت outdid خود را با تجدید نظر در برآورد آن برای اوت 2013 نقض از 1 میلیارد حساب به 3 میلیارد دلار. است که می گویند هر اکانت یاهو وجود داشت که در آن زمان از نفوذ. وحشی.

یاهو صاحب Verizon بازگشت نیست یک درخواست از سیمی برای اظهار نظر در مورد حل و فصل است.

یاهو را با استفاده از یک حل و فصل صندوق $117.5 میلیون دلار به پرداخت ادعا می کند. اگر شما تا به حال یک حساب یاهو بین 2012 و 2016 ادعا می توانید به صورت آنلاین و یا از طریق پست برای دو سال اعتبار رایگان نظارت است. اگر شما می توانید نشان می دهد که شما در حال حاضر نظارت بر اعتباری مانند گفتن از Equifax نقض—شما می توانید ادعا می کنند برای “جایگزین جبران” خواهد شد که نقدی به $100. این مقدار می تواند تا $358.80 یا بیشتر اگر به طور غیر منتظره ای کم تعداد زیادی از مردم وارد می کند. دقیقا چقدر شما بستگی دارد که چگونه بسیاری از مردم ارسال کنید. اما هر کس باید! بهتر است به 4 دلار و بیان نارضایتی خود را از دریافت $100 دانستن است که ده ها هزار نفر از کاربران واجد شرایط نیست ارسال کنید.

شبیه به Equifax حل و فصل شما همچنین می توانید ادعا می کنند به صورت آنلاین و یا از طریق پست برای خارج از جیب هزینه های مرتبط با نقض مثل امنیت دیجیتال خدمات خریداری شده شما برای محافظت از خودتان در زمان سرقت هویت و کاهش خدمات و یا به سادگی زمان را صرف برخورد با عواقب نقض. اگر شما می توانید سند خاص ضرر و زیان شما رنج می برد به عنوان یک نتیجه از یاهو هک, شما می توانید دریافت بازپرداخت تا $25,000 از جمله تا 15 ساعت زمان صورتحساب در 25 دلار در هر ساعت و یا ساعتی کار رای (هر کدام که بیشتر است) اگر شما می توانید نشان می دهد که شما از دست رفته زمان در محل کار. اما در اینجا بخش مهمی برای بسیاری از افراد: حتی اگر شما نمی توانید ثابت کند که شما صرف زمان برخورد با پیامدهای نقض, شما هنوز هم می تواند ادعا پرداخت تا پنج ساعت از زمان از دست رفته در 25 دلار در هر ساعت و یا ساعتی کار رای اگر از آن بالاتر است. به طوری که قابل اعتماد $125 در سمت راست وجود دارد. شما می توانید فایل ادعا می کند برای نظارت بر اعتباری/جایگزین جبران و از جیب هزینه.

اگر شما می خواهید به حق شکایت بیش از این نقض در آینده شما باید با ارسال نامه ای به حل و فصل توسط مدیر در 6 مارس.

حل و فصل نمی شود نهایی تا یک شنوایی در 9 آوریل. این صندوق در اصل مجموعه ای از 50 میلیون دلار افزایش یافت و به $117.5 میلیون در ماه آوریل گذشته پس از منطقه شمال کالیفرنیا قاضی Lucy Koh به نام اصلی تعداد غیر منطقی و غیر منصفانه است. بنابراین با توجه به این مسیر آن است که بعید است که صندوق کوچک خواهد شد به عنوان یک نتیجه از جلسه نهایی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • خوش آمدید به دوران سوپر لیتیوم-سیلیکون باتری
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im