چه می توانید انجام دهید برای یک دوست زمانی که شما نمی توانید آنها را در آغوش بگیرید? ما به صحبت برخی از کارشناسان برای پیدا کردن.

در آوریل 8, نویسنده نیکول چانگ متوجه شدند که مادر بزرگ محبوب او مرده بود. چانگ زندگی سراسر کشور از هر دو مادر بزرگ او و پس از او رو بر روی گوشی به ترتیبات را به عنوان بهترین او می تواند.

“نه مشاهده. هیچ خدمات در کفن یا graveside” او هنوز توییتی. “من حتی نمی تواند کشف کردن که چگونه به دریافت گل به gravesite. معمولا در مراسم خانه را اداره کند اما آنها در حفظ و گفت: همه آنها می توانند انجام دهند این است که “رها کردن بدن در گورستان’ (کلمات) که آن روز صبح.”

از تمام آداب و رسوم اجتماعی که در جامعه فاصله و محدودیت های مسافرتی را مختل عزاداری یکی از سخت ترین.

“ما قرار بود به دیدن مادرم این هفته” چانگ به من گفت در تلفن. “من فقط به فکر کردن در مورد چگونه اگر که رفته بود پیش رو به عنوان برنامه ریزی شده اگر ما تا به حال به لغو به دلیل همه گیر ما می شود وجود دارد با مامان من. این امر بوده ام برخی از راحتی به او. Grandkids خواهد او را تشجیع کردن.”

وجود دارد هر چیزی که شما می توانید انجام دهید زمانی که شما نمی توانید به نشستن شیوا پیروی از یک خط دوم و یا نشان می دهد تا در یک داد و بیداد کن از خواب بیدار? من به نام کریس رابینسون یک عضو هیئت مدیره در ملی, مراسم تشییع جنازه مدیر انجمن و لیز پست بزرگ و نوه مشهور قوانین و مقررات سازمان امیلی پست و شرکت رئیس جمهور از امیلی پست موسسه برای دریافت برخی از (امیدوارم) توصیه های مفید.

برای یک فرد هایی هیچ چیز طول می کشد محل خود حضور فیزیکی داشته باشند. اما شما هنوز هم می تواند نشان می دهد که شما مراقبت.

آنچه که یک خانواده می تواند انتظار

در پاسخ به نگرانی های همه گیر رابینسون به شدت توصیه خانواده نگه خصوصی فوری-خدمات خانواده مانند آنهایی که او در حال حاضر دارای در خود کفن رابینسون کفن در ایزلی, South Carolina. رابینسون به روز رسانی تجهیزات در تشییع جنازه او صفحه اصلی مکانها بنابراین خانواده می تواند به راحتی livestream آن را به صورت از راه دور شرکت کنندگان که در حال تبدیل شدن به امری عادی و حتی قبل از همه گیر.

“آن را سخت به از دست دادن یک دوست در شرایط عادی” رابینسون می گوید. “این است که احتمالا سخت ترین چیز این است که برخی از مردم را به صورت.”

اما این نوع از کفن مقررات متفاوت خواهد بود از خانه به خانه و دولت به دولت. برای مثال Holman مراسم تشییع جنازه و خدمات هولوکاست در پورتلند اورگان به تازگی محدود خدمات خود را فقط به هوای graveside خدمات با کمتر از 10 شرکت کنندگان ایستاده 6 فوت از هم جدا. ملاقاتها محدود به یک یا دو شرکت کنندگان در این اتاق در یک زمان.

“این دشوار است برای خانواده ها می گوید:” کامرون هولمز Holman مراسم تشییع جنازه مدیر و مدیر کل. “مدیران مراسم تشییع جنازه را به جای آنها به عنوان بهترین ما می توانیم در حالی که پیروی از قوانین است.” هولمز همچنین اشاره کرد که از آنجایی که آنها نمی باید livestream تجهیزات برای graveside خدمات بسیاری از خانواده ها نیز انتخاب به جریان و یا خدمات ثبت از طریق زوم و یا Facebook Live.

اگر شما دعوت شده است که به خدمات آنلاین می باشد که به ثبت نام آنلاین کتاب مهمان. “شما همچنین می توانید نوشتن یک پیام شخصی” رابینسون گفت. “آن را به معنای زیادی به خانواده ها قادر به نمایش آن است.”

آنچه شما می توانید انجام دهید
funeral flowers
عکس: گتی ایماژ

“مستقیم تر توسعه است و با ملاحظه و با ملاحظه در حال حاضر می گوید:” لیز پست نویسنده بالاتر و مقررات. “نه که Facebook پیام که می گوید:” فکر شما نیست, اما آن را خوب به استفاده از همه چیز شما را.”

خدمات مانند Postable و احساس می—در حال حاضر حداقل به ایمیل دست نویس کارت برای شما. شما حتی می توانید با نوشتن دست نوشته پیام تسلیت خود را با انگشت (یا قلم) در برنامه احساس. اگر شما نمی توانید به اداره پست, ارسال, همچنین می گوید که شما می توانید یک عکس از یک دست نوشته کارت و ارسال آن و یا ضبط پیام های ویدئویی.

اگر شما شنیده ام از کسی که در چند روز به یاد داشته باشید که خانواده در برخورد با یک وضعیت بی سابقه ای است که ممکن است بسیاری از تاخیر به خصوص اگر کفن ضعف است. اضافه کردن یک “هیچ اذعان لازم” به پایان خود کارت یا نامه ای را به بار کردن خانواده برای پاسخ به موقع.

ارسال گل و یا هدیه نیست یک جایگزین برای همدم انسان, اما آن است که یک راه برای نشان می دهد که شما مراقبت حتی اگر شما نمی تواند وجود داشته باشد در فرد است. “ما خوش شانس است که وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که شما می توانید افرادی که عزادار” چانگ می گوید. “من از ارسال مسائل به مادر من. که همه من می توانید انجام دهید این است ارسال او همه چیز است.”

مهم نیست که چه شما تصمیم به ارسال پست می گوید این مهم است که به حذف آن را با خانواده ، آنها راحت در خانه, مواد غذایی, و اگر شما آن را بیش از شما پیدا کردن آن سخت به مقاومت در برابر تمایل برای آغوش گرفتن? آنها احساس راحت تر با کارت های هدیه و یا تحویل ؟ آن را بیشتر مفید به چیزی خاص است که آنها می تواند قبول یا رد.

“شما آنها را به کار به آمده تا با چیزی است که می گوید:” پست. این توصیه نیز اگر کسی شما می دانید به تازگی قرارداد Covid-19. “اگر من آنها را به نام من می خواهم به صراحت می گویند که شما اصلا انتظار برای شنیدن از آنها را و شما می خواهید به اجازه دهید آنها را می دانم که شما مایل به آنها را به خوبی در حال حاضر” پست می گوید.

به تنهایی با هم

رابینسون و هلمز اشاره کرد که بسیاری از خانواده ها در حال امید بستن به صبر برای برگزاری یک مراسم یادبود تا خانواده با هم می تواند باشد.

“بزرگترین چیزی است که فقط همراهی” چانگ می گوید. “که فقط امکان پذیر نیست در حال حاضر. آن را احساس می کند مانند ما در برگزاری این الگو است.”

اما در یک مورد افراد ممکن است هرگز بیشتر باز به فکر رسیدن. ما ممکن است همه از هم جدا شده اما در حال حاضر همه ما می تواند عمیقا مربوط به از دست دادن.

“که واقعا عجیب و غریب” چانگ می گوید. “من به یاد داشته باشید زمانی که پدرم فوت کرد جهان را فقط نگه می گذرد. و در این مورد ما با داشتن این غول جمعی لحظه از بحران است. آن را ندارد به من احساس بهتر در همه, اما من یک حس مشتاق بودن نه تنها یکی است.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • “در اینجا در روح و روان” مجموعه تاریخ شفاهی ایمان در میان همه گیر
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im