چگونه به میزبان های مجازی سازمان دیده بان حزب

هنوز هم پناه در محل ؟ خوب. در اینجا چگونه به تماشای فیلم با دوستان حتی زمانی که شما از هم جدا.

وجود دارد هیچ چیز بهتر از رفتن به فیلم با برخی از بگیرید و یاد دهید. خوب ماندن در داخل و دور از مردم به طوری که شما لازم نیست گسترش یک ویروس کشنده است که راه بهتر و در واقع. هنوز هم آن را به خوبی برای تماشای مسائل با دوستان گاهی اوقات حتی اگر شما نمی توانید با هم می شود. خوشبختانه وجود دارد تعدادی از منابع آنلاین است که به شما اجازه دفع پناهگاه در محل بلوز با میزبانی مجازی خود را سازمان دیده بان احزاب است.

در اینجا شما بهترین گزینه است.

فقط با استفاده از زوم

سیمی: چت تصویری. تنها یک فرد نیاز به یک جریان و اشتراک.

خسته: عکس با کیفیت است که همیشه بزرگ است. همگام سازی فایل های صوتی و تصویری می تواند یک مسئله. نیمه janky.

این گزینه بیشتر قابل انعطاف است. که در آن دیگر خدمات جریان نیاز هر فرد به یک فعال (پرداخت می شود) به حساب شرکت زوم روش فقط نیاز به یک نفر با یک حساب کاربری برای به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش خود را. در حال حاضر مکانیک زوم زیاد شده اند تعبیه شده به عمق روح و روان خود را پس مراحل زیر را باید خیلی ساده است. اگر نه لطفا راهنمای ما برای شروع کار با زوم.

اول صف تا این ویدئو شما می خواهید به بازی و شروع به زوم نشست. با کلیک بر روی سبز “به اشتراک گذاری صفحه نمایش” را فشار دهید در پایین پنجره زوم. یک پنجره به شما اجازه انتخاب کنید که برنامه شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن. را انتخاب کنید پنجره مرورگر است که فیلم در آن است. اما صبر کنید! قبل از اینکه شما با کلیک بر روی “به اشتراک گذاری” نگاه دو چک باکس پایین در گوشه پایین سمت چپ از گزینه های زبانه. آنها گزینه های به اشتراک گذاری کامپیوتر صدا” و “بهینه سازی به اشتراک گذاری صفحه نمایش برای ویدئو کلیپ.” مطمئن شوید که هر دو جعبه در حال بررسی است. در حال حاضر با کلیک بر روی “به اشتراک گذاری” و به شما در تنظیم. اگر نیاز بود میزبان می توانید حجم در دستگاه پخش ویدئو خود را به آن را آسان تر برای شنیدن تصویری دیگر شرکت کنندگان است.

به جنبه های منفی خوب زوم نیست دقیقا کامل است. برای اهداف ما در اینجا تصویری با کیفیت نیست همیشه بزرگ است. وقفه و یا لکنت زبان می تواند خسته کننده اگر شما یک اتصال کند و آهسته. همچنین اگر این دیدار میزبان است و با استفاده از زوم در نسخه رایگان در هر جلسه محدود به 40 دقیقه—به سختی ایده آل برای یک فیلم مسابقه دو ماراتون. اگر شما مشتاق به پرداخت هزینه برای یک زوم اشتراک وجود دارد برخی از راه های خلاقانه برای دور زدن محدودیت زمانی.

Netflix, پارتی

سیمی: فیلم خوب و با کیفیت. متن چت.

خسته: هیچ تصویری و یا چت صوتی. تماشای همه نیازهای یک Netflix بکشد حساب.

Netflix حزب ماهی بزرگ از راه دور سازمان دیده بان حزب اکوسیستم در حال حاضر. آن را به یک شخص ثالث برنامه افزودنی مرورگر است که اجازه می دهد تا به 50 نفر برای تماشای هر چیزی در Netflix بکشد با هم.

برای شروع شما ابتدا باید برای نصب Netflix حزب فرمت. (آن را تنها در دسترس در مرورگرهای کروم و اپرا.) اگر آن را نشان نمی دهد تا حق دور راه اندازی مجدد مرورگر خود را پس از آن به دنبال یک آیکون است که به نظر می رسد مانند یک قطعه پازل در گوشه بالا و سمت راست کروم (آن را در سمت راست تصویر پروفایل خود را). کلیک کنید و آن را به شما یک لیست از برنامه های افزودنی خود را. با کلیک بر روی آیکون پین در کنار NP لوگو و آن را به نگه داشتن آن در بالای پنجره مرورگر خود را.

اگر NP آیکون خاکستری از آن را نمی خواهد هر چیزی را انجام دهید. باز Netflix و را انتخاب کنید آنچه شما می خواهید به تماشای. هنگامی که این ویدئو شروع می شود بازی های NP آیکون قرمز می شود. روی آن کلیک کنید و سپس کلیک بر روی “شروع این حزب است.” (نیز وجود دارد یک گزینه است که اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید اگر تنها میزبان می توانید کنترل پخش.) یک جعبه پاپ با یک آدرس است که شما نیاز به کپی و ارسال به همه شما دعوت به تماشای ، اگر شما کلیک کنید و از کادر بیش از حد به زودی فقط با کلیک بر روی آیکون است که به نظر می رسد مانند یک زنجیره ای در گوشه بالا سمت راست برای کپی کردن آدرس.

پس از شما آنها را ارسال لینک دوستان خود قادر خواهد بود برای پیوستن به شرطی که آنها را نیز نصب شده بر روی مرورگر و وارد Netflix بکشد. در طول پخش خواهد شد خاکستری Netflix, پارتی جعبه متن چت. شما خود را تغییر آیکون و نام کاربری با کلیک کردن بر روی دایره در بالای کپی لینک را فشار دهید.

متاسفانه در این مرحله شما نمی توانید صدا و یا چت تصویری در هنگام پخش است که می تواند فقط خوب اگر دوست شما است که بیشتر به ارسال پیامک به هر حال.

Scener

سیمی: چت تصویری. رابط نرم و صاف کردن. فیلم خوب و با کیفیت.

خسته: نیاز به یک جداگانه Scener حساب.

دیگر حزب سوم گزینه Scener فراهم می کند کنترل از راه دور از طریق تماشای Netflix دیزنی+ Vimeo و HBO Go و/یا در حال حاضر. آن هم فقط در مورد slickest گزینه اینجا را با چت تصویری, تنظیم پنجره چت و توانایی به راحتی به ضامن میان جریان خدمات. شما همچنین می توانید گزینه ای را برای خصوصی نمایش تا 10 نفر و یا یک جلسه عمومی با نامحدودی مخاطب اندازه (هر چند هنوز هم تنها 10 نفر می تواند به نوبه خود بر روی دوربین های خود را).

اولین, شما نیاز به نصب Scener برنامه افزودنی مرورگر. (آن را تنها در دسترس در Chrome در حال حاضر.) مانند Netflix, پارتی, رفتن به قطعه پازل پسوند آیکون در گوشه بالا و سمت راست کروم و پین Scener آیکون. اگر شما نمی بینید آن را حق دور فقط راه اندازی مجدد مرورگر خود را.

برای شروع Scener فقط با کلیک بر روی فرمت لوگو و یک پنجره جداگانه خواهد شد تا پاپ. از آنجا دکمه “ایجاد یک تئاتر” و انتخاب بین خصوصی و یا عمومی غربالگری. سپس خود را انتخاب کنید سرویس اشتراک انتخاب (شما باید به سیستم وارد شوید اگر شما در حال حاضر نیست) و باید آن را به سمت راست پاپ. در پنجره چت به راست شما گزینه ای برای فعال کردن چت تصویری و لینک دعوت به ارسال به دوستان خود. دستی “عبور از راه دور” ویژگی اجازه می دهد تا شما ضامن می شود که به انتخاب آنچه که برای تماشای بعدی و که کنترل در حین پخش.

هر فرد با استفاده از Scener به یک حساب معتبر با هر یک از فیلم های موجود برای جریان خدمات. همه آنها را جداگانه Scener حساب نیز هست.

Hulu, سازمان دیده بان حزب

سیمی: بدون نصب مورد نیاز است. فیلم خوب و با کیفیت. متن چت.

خسته: هیچ تصویری و یا چت صوتی. هر کس که نیاز به دسترسی به یک پرداخت Hulu حساب. هیچ برنامه های زنده تلویزیونی.

بر خلاف سه گزینه Hulu, سازمان دیده بان حزب پشتیبانی می کند به طور مستقیم در Hulu خدمات خود را. برای استفاده از آن شما نیاز به بر روی یک کامپیوتر.

اول برو به Hulu در مرورگر خود را. (آن را پشتیبانی Chrome, Firefox, Safari و مایکروسافت Edge.) رفتن به نشان می دهد و یا فیلم می خواهید به تماشای. وجود دارد یک آیکون درست در کنار دکمه بازی است که به نظر می رسد مانند سه نفر با یک بازی فلش در بالا. این سازمان دیده بان حزب را فشار دهید. روی آن کلیک کنید و سپس کلیک بر روی “شروع این حزب است.” که شما را به یک صفحه نمایش با یک لینک را مشاهده نمایید. کپی که ارسال آن به دوستان خود و سپس کلیک بر روی “شروع حزب” پس هر کس پیوست.

مانند Netflix, پارتی, هر یک از شرکت کنندگان نیاز به دسترسی به پرداخت اشتراک از Hulu. اگر شما به اشتراک گذاشتن یک خانواده طرح کاربران متعدد در همان حساب کاربری می توانید پیوستن به یک سازمان دیده بان حزب با هم. همچنین هر چیزی که در Hulu در دسترس است برای سازمان دیده بان حزب. شما نمی توانید جریان زنده تلویزیون و یا “حق بیمه اضافه کردن-در محتوا” به عنوان مثال.

آمازون نخست ویدئو, سازمان دیده بان حزب

سیمی: بدون نصب مورد نیاز است. فیلم خوب و با کیفیت.

خسته: تنها آمازون محتوای در دسترس است بنابراین هیچ اجاره و یا خریداری شده ، تماشای همه نیازهای آمازون نخست حساب.

جدیدترین گزینه در این لیست آمازون, سازمان دیده بان حزب کار تقریبا دقیقا مانند Hulu نسخه از ویژگی های. آن را در دسترس بر روی دسکتاپ/لپ تاپ (بدون گزینه های تلفن همراه هنوز). آن را نیز مرده ساده برای استفاده است. فقط انتخاب یک گرافیک سازگار و سپس با کلیک بر روی “سازمان دیده بان حزب” گزینه است. آن را بی درنگ شما را به نام خود را وارد کنید و این ویدئو شروع خواهد شد. کپی کردن و به اشتراک گذاشتن لینک و ارسال آن به دوستان خود آنها را به پیوستن به.

بزرگ نکته در اینجا این است که در حال حاضر تنها محتوا در آمازون نخست کتابخانه های موجود برای جریان. این شامل اصلی خود را نشان می دهد مانند Fleabag در آپلود و پسرانو همچنین به عنوان برخی از مجوز ، متاسفانه هر فیلم شما خریداری کرده اید یا اجاره ای نمی تواند جریان از طریق سازمان دیده بان حزب.

یک لیست کامل از نخست عنوان های ویدئویی است که در اینجا.


بزرگ تر سیمی داستان
  • به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش: یک مربی زوم مجله
  • چگونه به سوئیچ به سیگنال آورد و تمام متون خود را با شما
  • چرا ناسا طراحی شده جدید 23 میلیون دلار در فضای توالت
  • چگونه خود را مجازی جلسه جم صدا و نگاه خوب
  • این بیماری همه گیر تبدیل اجاره اقتصاد
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de