چگونه به نگه داشتن خود را, زوم چت خصوصی و امن

مردم داخل زوم تبدیل شده است به طور پیش فرض چت تصویری پلت فرم برای میلیون ها نفر. آن را ساده و در دسترس رابط کاربری باعث می شود نگه داشتن در تماس با خانواده و دوستان و همکاران کاری که با سهولت. در همان زمان بسیاری را در بر داشت زوم به طور پیش فرض حفظ حریم خصوصی و امنیت ویژگی های فاقد افشای کاربران عضو شورای نظارت مدت و ناخواسته نظارت. اگر شما با استفاده از زوم در اینجا چگونه برای ایمن ماندن و محافظت شده است.

اول به خاطر داشته باشید که زوم امنیت خوب است برای اکثر مردم است. اگر خود را در جلسات حساس تر هستند هر چند, شما باید بدانید که این پلت فرم را ادعا می کند پایان به پایان رمزگذاری واقعا نمی نگه دارید و منتقدان را در بر داشت نوع رمزنگاری آن را پیاده سازی ندارد در برخی از راه به عنوان به خوبی. ما باید برخی از پیشنهادات خود را برای سیستم عامل های دیگر که قوی تر رمزگذاری در محل زیر.

برای حفظ حریم خصوصی و چرخش نگرانی وجود دارد مقدار زیادی از تنظیمات شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن به زوم مکانی امن برای شما و هر کس دیگری بر روی خط.

توقف Zoombombs

هر زوم جلسه بر اساس اطراف یک شماره 9 رقمی جلسه ID. در صورتی که ID عمومی می شود به نحوی یا دیوهای پیدا کردن آن را در وب جستجو و یا حدس می زنم آن را می توانید آنها را پاپ به چت خود و اخلال آنها. بدیهی است که یک مشکل و به طور فزاینده ای شایع وقوع است.

شما چند راه برای محافظت در برابر این. اولین و بدیهی ترین مراقب باشید که شما به اشتراک گذاری این جلسه ID; ارسال آن را در خود توییتر خوراک نیست بهترین ایده است. خرس در ذهن که مخاطبین شما اضافه شده در زوم قادر خواهد بود برای دیدن شخصی خود را ملاقات ID و بنابراین می دانید که چگونه برای پیدا کردن هر گونه جلسات شما با راه اندازی آن است.

هنگامی که شما راه اندازی و یا برنامه ریزی یک جلسه گزینه های پانل به شما اجازه می دهد تولید تصادفی ID برای جلسه به جای استفاده شخصی خود را به یک. با استفاده از یک تصادفی ID یکی دیگر از راه برای جلوگیری از عضو شورای نظارت مدت هر چند اگر شما یک تیم که همیشه دیدار با همان ID شما ممکن است در نظر گرفتن اضافی ناراحتی به ارزش آن است.

کاملا قفل کردن یک جلسه مطمئن شوید که شرکت کنندگان نیاز به یک رمز عبور برای دسترسی به آن. دوباره این را می توان در گزینه های پنجره زمانی که شما ایجاد و یا برنامه ریزی یک جلسه. البته مراقب باشید که چگونه شما به اشتراک گذاری رمز عبور و که شما آن را به اشتراک با.

در نهایت اگر شما نگاه کنید در زیر گزینه های پیشرفته برای میزبانی جلسات شما خواهید دید یک فعال کردن اتاق انتظار گزینه است. مردم را در خود نگه دارد در اینجا قبل از شما آنها را خاص تصویب به پیوستن به, و می تواند کمک به جلوگیری از هر کسی که شما انتظار نیست. همه این گزینه ها را می توان در یک جلسه-با-جلسه اساس و یا پیکربندی شده به عنوان پیش فرض با رفتن به تنظیمات زوم در وب است.

محدود کردن کاربران

حتی با کسانی که اقدامات احتیاطی در محل شما هنوز هم به طور کامل محافظت شده در برابر مهمانان ناخواسته یا در واقع از رفتار بد با مهمانان که شما را دعوت به چت تصویری. به عنوان یک میزبان شما رو دستی چند گزینه برای محدود کردن آنچه که کاربران دیگر می توانید انجام دهید.

برای شروع, شما می توانید محدود کردن به اشتراک گذاری صفحه نمایش: اگر شما رفتن به تنظیمات زوم بر روی وب کلیک کنید و در جلسه (Basic)را ببینید صفحه نمایش های گزینه برای جلوگیری از هر کسی به جز شما از خود را به اشتراک گذاری دسکتاپ و یا برنامه های بر روی کامپیوتر شما. شما هنوز هم می توانید کمک مالی به اشتراک گذاری صفحه نمایش امتیازات به کاربران خاص در یک جلسه بعد از آن اگر شما نیاز به.

همان گزینه در دسترس است پس از شما در راه اندازی یک جلسه در ویندوز یا macOS. با کلیک بر روی فلش کوچک کنار به اشتراک گذاری صفحه نمایشو سپس پیشرفته گزینه های به اشتراک گذاریو شما می توانید اطمینان حاصل شود که تنها شما می توانید تا فیلم ها و تصاویر و یا هر چیز دیگری را از کامپیوتر خود و یا تلفن.

یکی دیگر از گام شما می توانید برای قفل جلسه هنگامی که شما مطمئن شوید که هر کسی که نیاز به تاریخ پیوسته است. از دسکتاپ, نرم افزار, کلیک کنید مدیریت شرکت کنندگان در, بیشترو سپس قفل نشست. فقط مضاعف حاصل کنید که شما انتظار نیست کسی که هنوز وارد, به عنوان آنها قادر نخواهد بود برای دریافت در.

اضافه کردن همه این اقدامات تا با هم و شما می تواند بسیار با اعتماد به نفس است که شما بعد زوم جلسه نیست در مورد گستاخانه قطع. مراقب باشید به از خود راضی هر چند به خصوص وقتی که می آید به محدود کردن قرار گرفتن در معرض این نشست شناسه و کلمه عبور است که شما با استفاده از تماس های ویدئویی خود را.

اقامت خصوصی

بنابراین شما امن و محافظت از غیر خودی; همه که سمت چپ است که آگاهی از آنچه که رئیس شما می توانید زیرچشمی نگاه کردن در حالی که شما با استفاده از زوم به عنوان یک جلسه از شرکت کنندگان. جلسه میزبان بسیاری از امتیازات و ابزار در اختیار خود را که شما باید بدانید در مورد رفتن.

زوم تا به حال توجه-قابلیت ردیابی به عنوان مثال گفت که اگر میزبان شرکت کنندگان کلیک به دور از بزرگنمایی برنامه برای بیش از 30 ثانیه است. پس از واکنش شدید عمومی, زوم غیر فعال از ویژگی های هفته گذشته است.

همچنین به یاد داشته باشید که میزبان می توانید ضبط صوتی و تصویری از جلسات کامل و همچنین به عنوان نگه داشتن یک رکورد از چت. اگر شما ذخیره چت, ورود برای خودتان آن را نیز شامل چت خصوصی شما در درگیر شده بنابراین بسیار مراقب باشید در مورد به اشتراک گذاری فایل با هر کس دیگری. آیا فقط آن پست در گروه چت برای همه به عنوان خوانده شده. اگر میزبان بخواهد به فعال کردن این تنظیمات زوم شما را مطلع خواهد کرد و به شما یک فرصت برای انتخاب کردن.

وجود دارد مقدار زیادی شما می توانید در مورد این ویژگی های که طراحی شده برای آن را آسان تر برای ایجاد سیاهههای مربوط به مردم به نگاه کردن به بعد, اما آن را به ارزش دانستن در مورد آنها. قاعده سرانگشتی ساده: اگر ارتباط شما نمی خواهید هر کسی دیگری که در مورد نگه داشتن آن را خاموش زوم.

سعی کنید یک جایگزین

اگر شما خوشحال با زوم سپس شما باید مقدار زیادی از گزینه های دیگر به نوبه خود. برای مثال گوگل Duo: آن را به تازگی به روز شده حداکثر چت تصویری گروهی اندازه از 8 به 12 آن را در دسترس در دستگاه های تلفن همراه و وب و تصویری و تماس های صوتی در حال پایان به پایان رمزگذاری شده (حتی گوگل می توانید زیرچشمی نگاه کردن در داده ها).

برای کسانی از شما با همکاران و خانواده و دوستان که همه بر روی دستگاه های اپل FaceTime یک گزینه است. گروه چت به 32 نفر پشتیبانی می کند پایان به پایان رمزگذاری به صورت پیشفرض روشن است و این برنامه ساده برای استفاده در سراسر iOS iPadOS و macOS. حرکت نزولی این است که هیچ کس بر روی ویندوز و یا آندروید می توانید با عضویت در.

Webex از سیسکو یکی دیگر گروه تماس ویدئویی ابزار است که با پشتیبانی از end-to-end encryption: این یک کسب و کار کوچک متمرکز شده است اما شما می توانید پشتیبانی از تماس های تصویری تا 100 نفر و بسیاری از همان ویژگی های زوم که به ارمغان می آورد به جدول. رایگان لایه کاملا سخاوتمندانه در حال حاضر هر چند ما باید به صبر کنید و ببینید که اگر آن باقی می ماند تا پس از زمان همه گیر جهانی را تصویب کرده است.

مانند Webex GoToMeeting شده است در جلسه مجازی کسب و کار در یک مدت زمان طولانی و شامل پایان به پایان رمزگذاری به عنوان استاندارد. بر خلاف Webex گره خورده است وجود دارد برنامه های رایگان به طوری که شما و یا شرکت شما را مجبور به پرداخت 12 دلار در ماه و برای تماس های تصویری با تا 150 مختلف مردم است. نیز وجود دارد یک محاکمه رایگان 14 روز.

اگر شما می توانید بدون زندگی می کنند کامل end-to-end encryption—بنابراین شما اساسا قرار دادن اعتماد خود را در توسعه نرم افزار به جمع آوری هر گونه اطلاعات بیشتر از آن نیاز به—سپس برنامه هایی مانند اسکایپ (تا 50 نفر در یک تماس تصویری), شل (تا 15 نفر در یک تماس تصویری با یک طرح پرداخت) و Facebook Messenger (تا 50 نفر در یک تماس تصویری) همه گزینه های به عنوان به خوبی.

اصلاح 4/5 12:00 PM ET: این داستان قبلا اظهار داشت که زوم میزبان می تواند با استفاده از یک توجه-ردیابی از ویژگی های است که این شرکت تا به حال غیر فعال هفته گذشته است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • دیزنی+ باید پیشنهاد ستارگان اصلی کاهش—همه آنها
  • این هرزگرد کپی رایت-متخلف دنیای سفارشی-چاپ كم
  • مسابقه به نوبه خود هتل به کروناویروس بیمارستان
  • Animal Crossing: New Horizons بازی است که همه ما باید در حال حاضر
  • شما می توانید ببینید coronavirus از فضا
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>