چگونه به دانستن اگر شما بوده ام به هک—و آنچه در مورد آن انجام

Facebook. گوگل. Netflix بکشد. گاهی اوقات حساب خود را به خطر بیافتد به طوری که آن را کلیدی برای درک تهدیدات.

هر کس آسیب پذیر است به تهدید cybercriminals یا هکرها برای دسترسی به اطلاعات خود را, اما این تهدیدات نیست و برابر برای همه است.

فرد به طور متوسط به احتمال زیاد خواهد شد در صورت کمتر تهدیدات پیچیده تر از مثلا یک سیاستمدار ارشد فعال یا مدیر عامل. بیشتر با مشخصات بالا ارقام ممکن است هدفمند با ایمیل های فیشینگ است که به دنبال به سرقت اسرار از شبکه های شرکت های بزرگ و یا انتقال مبالغ زیادی از پول است. شما و دوستان خود و خانواده خود را به احتمال زیاد خواهد شد در صورت تهدیدات مختلف: از مردم شما می دانید به دنبال انتقام یا به احتمال بیشتر جرم و جنایت گروه با استفاده از ابزارهای خودکار برای حرکت شبیه چمچه زنی تا اعتبار یکهو.

“همه ما دوست داریم به فکر می کنم که ما مستعد ابتلا به مهندسی اجتماعی و یا انواع دیگر حملات سایبری اما حقیقت این است که حتی هوشمند خود آگاه مردم هنوز هم در کلاهبرداری های آنلاین است که می تواند عواقب بسیار مخرب می گوید:” جیک مور یک متخصص امنیت سایبر در Eset اینترنتی شرکت امنیتی. “بسیاری از مردم حتی اعتراف آنها همین حالا با کلیک بر روی ایمیل های فیشینگ اما هنوز هم ممکن است گرفتار در, کلاهبرداری آنلاین. تعدادی از ایمیل ها هنوز هم ممکن است از طریق لغزش خالص و بدون تحقق و می تواند عوارض جدی مالی و یا اجتماعی است.”

آشنایی با تهدیدات کلیدی است. هر کس خود را تهدید مدل است که شامل چیزهایی است که مهم ترین آنها را — چه چیزی برای شما مهم است ممکن است به همان اندازه مهم است به شخص دیگری. اما وجود دارد یک مقدار به همه چیز شما انجام آنلاین: از Facebook و Netflix به بانکداری آنلاین و خرید. اگر یکی از حساب های خود را به خطر بیافتد به سرقت اطلاعات ورود به سیستم و یا اطلاعات مالی استفاده می شود در سراسر وب. این است که مرتب کردن بر اساس سناریو است که اجازه می دهد تا مردم سفارش ترجمه از طریق مصالحه Deliveroo حساب.

در حالی که Facebook, Twitter, Instagram و دیگر شبکه های اجتماعی کمتر به احتمال زیاد حاوی جزئیات کارت اعتباری خود را وجود دارد انواع دیگر از خطر است. هک حساب های رسانه های اجتماعی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ارسال به خطر انداختن پیام های که می تواند شرمسار و یا بدنام کردن کسی استفاده می شود برای آزار و اذیت و یا ایجاد یک تصویر که شما هستید و همه شما می دانید.

“کشف اگر شما هک شده اند را می توان یک جای کار پیچیده” مور می افزاید. “شما می توانید صبر کنید تا آن را ثابت کرده با از دست دادن کنترل خود را به قیمتی حساب اگر چه مثل هر چیز بهتر است به فعال و جلوگیری از وقوع آن در آینده است.” اگر شما فکر می کنم شما هک شده که در اینجا که در آن برای شروع و آنچه شما می توانید انجام دهید.

نقطه رفتار غیر معمول

روشن ترین نشانه ای است که شما بوده ام به هک است که چیزی تغییر کرده است. شما نمی ممکن است قادر به دسترسی به حساب کاربری گوگل خود را با استفاده از به طور منظم خود را با نام کاربری و رمز عبور و یا ممکن است وجود یک مشکوک خرید شارژ به یکی از حساب های بانکی خود را. اینها نسبتا واضح نشانه ای است که شما به خطر افتاده است در برخی از راه — و امیدوارم بانک را شناسایی هر گونه مشکوک پرداخت قبل از همه چیز مارپیچی بیش از حد.

اما قبل از هر یک از حساب های خود را به خطر بیافتد ممکن است علائم هشدار دهنده. حساب است که کسی در تلاش است برای شکستن به ممکن است به شما هشدار می دهند در مورد غیر معمول تلاش برای ورود به سیستم: برای مثال Facebook و Google را ارسال اطلاعیه ها و ایمیل های هشدار شما را به تلاش برای دسترسی به حساب خود را. این معمولا اگر کسی در تلاش است تا در دریافت و شکست خورده اما هشدار نیز می تواند زمانی که کسی با موفقیت امضا در مکان های نا آشنا.

وجود دارد به سختی یک روز که می رود بدون شرکت در برنامه و یا وب سایت خود درد و رنج یک نقض داده ها از نرم افزار Adobe به سیاه چال و اژدها. این نقض می تواند شامل شماره تلفن و کلمه عبور و اطلاعات کارت اعتباری و دیگر اطلاعات شخصی که اجازه مجرمان سرقت هویت خود را در میان دیگر تهدیدات. شرکت ها باید سریع به شما بگویم اگر آنها به خطر افتاده است اما با استفاده از یک رخنه خدمات اطلاع رسانی نیز می تواند به شما یک سر به بالا. Haveibeenpwned و F-Secure هویت جستجوگر به شما بگویم در مورد نقض داده اما همچنین می تواند به شما هشدار به موارد جدید خود را که در آن جزئیات را فرا گرفت تا در معرض خطر به حساب.

کنترل

هنگامی که شما می دانید که حساب کاربری شما هک شده است که زمانی که کار سخت آغاز می شود. به دست آوردن کنترل یک حساب ممکن است ساده—بسته که دسترسی به آن—و یک فرصت خوب وجود دارد آن را شامل بسیاری از admin. هر چیزی از گفتن همه شما می دانید که شما ایمیل شده است به خطر بیافتد به برخورد با اجرای قانون است.

اول از همه شما باید در تماس با این شرکت است که صاحب حساب کاربری خود شوید. هر شرکت باید سیاست های خود روش و مراحل بهبود هنگامی که آن را می آید به خطر بیافتد حساب—این به راحتی می توان از طریق یک جستجوی آنلاین. (Facebook را به خطر بیافتد حساب ابزار است که در اینجا; گوگل است که در اینجا و Netflix بکشد است که در اینجا).

هنگامی که دوره نقاهت بعد از یک مصالحه حساب آنلاین شما به احتمال زیاد به رفتن را از طریق مراحل مختلف بسته به اینکه آیا شما هنوز هم می توانید به آن دسترسی داشته باشید یا نه. اگر شما می توانید دسترسی به حساب شرکت ها اغلب بپرسید که چگونه آن را در معرض خطر و ارائه پیشنهادات در مراحل را. اگر شما نمی توانید به آن دسترسی شما به احتمال زیاد خواسته شود به ارائه اطلاعات بیشتر در مورد چگونه حساب مورد استفاده قرار گرفت (قبلی کلمه عبور, آدرس ایمیل, امنیت, سوالات, و بیشتر). اگر یک فرد یا یک گروه ادعا می کند برای دسترسی به حساب خود و messaged شما در مورد آن شما باید با کلیک بر روی هر لینک کلیک کنید ارسال آنها را به عنوان این ممکن است ادعاهای دروغین و تلاش بیشتر برای دسترسی به اطلاعات شخصی.

بازیابی حساب از طریق شرکت که در آن شما بوده ام هک شده است اولین گام در کنترل گرفتن. شما باید مطمئن شوید که تمام برنامه ها و نرم افزار استفاده می کنید (بر روی گوشی و دسکتاپ) تا به امروز است. دیگر چه عمل شما را خاص به آنچه در معرض خطر بود. برای مثال اگر شما می توانید به هک حساب ایمیل آن را به ارزش چک کردن تنظیمات به مطمئن شوید که آنها نه دستکاری شده. تنظیمات به طور خودکار به جلو تمام ایمیل های خود را به حساب دیگر ممکن است روشن ،

شما باید تغییر رمز عبور حساب به خطر بیافتد و هر گونه حساب های دیگر که با استفاده از همان رمز عبور (که بعدا بیشتر) و در ارتباط با هر کسی که ممکن است نهفته هک. برای مثال اگر پیام های فرستاده شده اند از خود Instagram حساب و یا شما را مجبور به ایجاد یک نام تجاری جدید رسانه های اجتماعی حساب کاربری شما ممکن است نیاز به اجازه دوستان و خانواده خود دانستن جزئیات حساب جدید و یا توضیح دهید که چه پیام های تصادفی بودند.

اگر مناسب شما همچنین می توانید گزارش نرم به اجرای قانون بدن. موارد آزار و اذیت می تواند به پلیس گزارش.

همه چیز امن

بهترین راه برای کاهش شانس خود را از هک شدن است به حد شخصی خود را در سطح حمله. بهتر است خود را آنلاین بهداشت است برای شروع با کمتر شانس شما را از به خطر بیافتد. (اگر چه برخی از حملات همیشه اتفاق می افتد; به خصوص کسانی که از پیچیده ترین بازیگران که پس از رفتن اهداف خاص).

“اطلاعات شما کلیدی است برای یک حمله موفقیت آمیز بنابراین به حداقل رساندن اطلاعات خصوصی خود را در دسترس آنلاین باید فشار مهاجم بر روی بعدی کمتر خوش شانس قربانی” مور می گوید. اگر حساب شما شده است به خطر بیافتد یک بار و در حال حمله توسط یک گروه سازمان یافته وجود دارد شانس بیشتری شما ممکن است هدف دوباره.

هنگامی که شما در حال فکر کردن در مورد حضور خود را آنلاین شما باید به حساب چه مقدار اطلاعات شما فعالانه دادن وجود دارد. “آنچه من به مردم این است: گوگل خودتان خود را قفل کردن آن را سخت تر برای دسترسی به اطلاعات در مورد شما” اوا Galperin مدیر امنیت سایبر در Electronic Frontier Foundation که قبلا گفتم. “هنگامی که شما در پست عکس های خود را به Instagram و یا شما را پست به Facebook یا شما صدای جیر جیر چیزی در مورد محل سکونت خود را مردم می توانند چیزهای که آن را به یکی دیگر از زمینه و به طور ناگهانی شما شده اند doxed. آنچه که مردم واقعا می تواند به دور در مورد شما چیزهایی که شما در حال حاضر با توجه به دور مورد خودتان است.”

عملا بسیاری وجود دارد که می توان به ساحل تا حساب های آنلاین. هر کس باید با استفاده از یک رمز عبور مدیر برای ایجاد و نگه دارید و منحصر به فرد کلمات عبور قوی. هیچ کس باید با استفاده از رمز عبور یکسان در سراسر وب سایت های متعدد حتی اگر شما درک خود را از خطر هک شدن به کم.

اگر شما هک شده که بر روی یک حساب کاربری این باید انگیزه شما نیاز به بررسی دیگر حساب های آنلاین استفاده می کنید: به روز رسانی رمزهای عبور و بررسی تنظیمات امنیتی. زمانی که به روز رسانی حساب شما نیز باید تلاش برای استفاده از مجموعه سوالات امنیتی که در آن ممکن است. پاسخ باید چیزی است که فقط شما می دانید.

در حالی که شما در طرز فکر به روز رسانی رمزهای عبور حساب های خود را در سراسر همچنین نگاهی به برخی از زمان به نظر قدیمی زامبی حساب شما دیگر استفاده کنید. چه اطلاعات ذخیره شده در آن حساب هاتمیل شما هرگز استفاده کنید ؟

و همچنین به عنوان یک برنامه مدیریت رمز عبور احراز هویت چند عاملی (وزارت امور خارجه) باید روشن به عنوان بسیاری از سایت ها و خدمات به عنوان امکان پذیر است. این یکی از موثر ترین راه های امن برای حساب های خود را از هکرها. رایج ترین نوع از وزارت امور خارجه است که دو فاکتور تأیید هویت که در آن یکی دیگر از قطعه ای از اطلاعات خود رمز عبور مورد نیاز است برای ورود به یک سرویس. شایع ترین این است که یک پیام SMS authenticator نرم افزار یا امنیت فیزیکی کلید. یک لیست از وب سایت ها و برنامه های حمایت از 2FA را می توان در اینجا یافت نشد.

برای افراد با بالاترین سطح تهدید وجود دارد تعدادی از مراحل اضافی است که می تواند گرفته شده است. برای افزایش حریم خصوصی آنلاین و ناشناس ماندن شما می توانید با استفاده از یک VPN Tor یا گوگل پیشرفته حفاظت از برنامه.

این داستان در ابتدا در ظاهر سیمی انگلستان است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
  • 13 کانال یوتیوب ما گیک بیش از
  • تکنولوژی مواجه آن با استفاده از برچسب “استاد” و “برده”
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • با نگه داشتن coronas—و یا چرا این ویروس برنده
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر