چگونه به شناور شدن اجسام با صدا (و استراحت ذهن خود را)

همراه با شخصی jetpacks برای هر مرد زن و فرزند (حتما چرا که نه), معراج یکی از این امکانات که sci-fi به مدت طولانی به ما وعده داده است اما در عین حال برای ارائه دیگر از مغناطیسی معلق قطار. اما در آزمایشگاه ملی آرگون در ایلینویز فیزیکدان کریس Benmore و همکارانش در حال معلق اشیاء با بعید ابزار: صدا. آن را به نام معراج صوتی و پس از شکستن مغز خود را با آنچه به نظر می رسد به یک توهم نوری آن را آماده برای ارائه پیشرفت در فارماکولوژی شیمی به طور گسترده تر و حتی رباتیک.

آن را با این نسخهها کار مانند: دو شاخ ارتعاش در 22,000 بار دوم شلیک امواج صوتی به جیب هوا بین دو دستگاه. “هنگامی که این دو موج ارتباط برقرار کردن شما چیزی به نام یک موج ایستاده به طوری که آنها را لغو و در اماکن و آنها را تقویت دیگران برای ایجاد گره ها و antinodes می گوید:” Benmore از آزمایشگاه پیشرفته فوتون منبع تسهیلات. “کسانی که در مکان های خاص که در آن آنها انصراف از شما قرار دادن یک شی در و شما می توانید از شناور شدن آن است.” این به صورت عمودی مرتب جیب انصراف از کشش جاذبه بنابراین Benmore می توانید اضافه کردن توپ کوچک به هوا بین دو شاخ به صورت معلق رشته و یا حتی اسپری آب و تماشای مایع یکی شدن به قطرات در جیب.

اثر کمی توپ معلق در هوا و ارتعاشی در هوا مسحور است. فراتر از سرگرمی ارزش معراج صوتی کمک Benmore و تیم خود را فراموش علم: آنها تعلیق و دارو و تماشای چگونه مولکول های ارتباط برقرار کردن با اشاره شدید ترین منبع اشعه X در نیمکره غربی در آکوستیک levitator. “آنچه که ما قادر به انجام است که در ساختار اتمی که در آن تمام اتم ها مرتب می گوید:” Benmore. که او می گوید: می “را یک ایده از آنچه که شرایط شما نیاز به واقع را بیشتر موثر دارویی” مانند این که چگونه به بدن بیشتر به آسانی جذب می کند.

اتمام ویدئو در بالا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه معراج صوتی کار می کند آنچه در آن ممکن است و به همین دلیل شما نباید انتظار شناور شدن در هر زمان به زودی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • چه آتلانتا می تواند آموزش تکنولوژی مورد پرورش استعداد سیاه
  • نمایش آینده ممکن است در تماس با لنز
  • دانشمندان مبارزه علیه سمی “برای همیشه” مواد شیمیایی
  • تمام راه Facebook آهنگ های شما—و چگونه به آن را محدود
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر