چگونه برای ساختن یک سی دی-تایید پارچه ماسک صورت (و قوانین را دنبال کنید)

آمده شروع به پوشش صورت خود را. همانطور که ما در گزارش آوریل 3, مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر توصیه می کند همه شهروندان به طور داوطلبانه پوشیدن پارچه ماسک صورت ضروری برای سفرهای خارج از خانه به فروشگاه مواد غذایی و یا دیگر اماکن عمومی که در آن 6 پا اجتماعی فاصله قوانین ممکن است دشوار است برای حفظ. در کوتاه ترین مکان.

با پوشیدن یک ماسک پارچه ممکن است کمک به محافظت از مردم در اطراف شما اتفاق می افتد به شما با Covid-19 اما لازم نیست که علائم هنوز (این Covid-19 علائم معمول). برخی از افراد مبتلا به Covid-19 نشان می دهد هرگز علائم یا نه بسیار بیمار به خصوص اگر آنها جوان هستند. این ماسک عمدتا کمک به دیگران نه شما—هر چند اگر به درستی مورد استفاده قرار یک ماسک پارچه ممکن است کمک به شما در اجتناب از دست زدن به صورت خود را و آلوده خود را در حالی که در خارج از خانه.

مطمئن شوید که به طور مکرر بشویید ماسک در ماشین لباسشویی با مواد شوینده به طور منظم.

آیا شما با پوشیدن یک صورت پوشش یا نه CDC هنوز هم توصیه می کند که شما:

 • شستن دست های خود را به طور منظم. استفاده از آب و صابون و شستن آنها را به مدت حداقل 20 ثانیه. ضد عفونی کننده دست قابل قبول است به استفاده از اگر شما قادر به شستن دست های خود را.

 • پوشش صورت خود را هنگام سرفه با دستمال و یا داخل آرنج خود را.

 • اجتناب از دست زدن به صورت خود رابه دلیل شما می توانید از انتقال این ویروس از دست خود را به دهان خود را.

 • ماندن در خانهبه جز ضروری برای سفرهای خارج مانند سفر به فروشگاه مواد غذایی و یا به پزشک مراجعه کنید. این است که همچنین به نام پناه در محل.

 • عمل اجتماعی فاصله با اقامت حداقل 6 فوت دور از سایر افراد است. کاخ سفید همچنین توصیه اجتناب از تجمعات از 10 یا بیشتر مردم است و باید از آن آسان است زیرا شما در حال اقامت در خانه.

 • تمیز و ضد عفونی اغلب لمس سطوح روزانه (در اینجا ما Covid-19 راهنمای تمیز کردن).

برخی از ماسک قوانین:

 • فراموش نمی خرید و ذخیره کردن ماسک های پزشکی. متخصصان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر رو به یک ویرانگر کمبود در منابع و ما باید با استفاده از ماسک محافظ که بیمار بیماران و کارکنان مراقبت های بهداشتی ممکن است نیاز.

 • فراموش نکنید قرار دادن یک ماسک صورت در کودکان زیر 2 سال—یا هر کسی که دارای اشکال در تنفس و یا ممکن است قادر به پاک کردن ماسک خود را.

 • فراموش نکنید حذف یک ماسک را با دهان خود منطقه. چنگ زدن به آن توسط تسمه. شستن دست های خود را پس از دست زدن به آن.

 • آیا نه فقط به پوشیدن یک استاندارد دستمال یا شال. دنبال دستورالعمل های زیر را برای ایجاد یک ماسک است که دارای لایه های متعدد و محکم تر را پوشش می دهد صورت خود را.

3 راه برای ایجاد چهره خود را پوشش

CDC منتشر شد جهت برای چند DIY ماسک و همچنین به عنوان یک کوتاه دانلود آموزش تصویری ترسیم آن بدون دوختن ماسک-مشاوره ساخت. ما قرار داده ایم دستورالعمل های زیر.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. در اینجا این است که چگونه این کار می کند. شما همچنین می توانید پشتیبانی ما گزارش و بررسی با خرید 1-سال چاپ + دیجیتال سیمی اشتراک برای $5 (با تخفیف).

DIY تی شرت ماسک (بدون دوخت و دوز مورد نیاز)

این بدون دوختن گزینه آسان است, اما این مهم است به یاد داشته باشید که این ساخته شده با استفاده از پارچه است که در چند لایه ضخیم و متناسب با صورت چسبیده به چهره شما. شما باید با استفاده از یک نازک دستمال یا روسری به صورت اتفاقی و پیچیده در اطراف دهان خود را در یک تک لایه. اگر یک bandana تنها پارچه های موجود برای شما وجود دارد جهت زیر به ایجاد یک ماسک را با استفاده از یک فیلتر قهوه.

آنچه شما نیاز دارید:

 • محکم گره مواد پنبه مانند یک تی شرت. (یک شال کار می کنند. پارچه باید به اندازه کافی بزرگ را بریزید و چندین بار پوشش بینی و دهان خود را.)
 • دو لاستیکی یا مو روابط (در اینجا)

چگونه به جمع آوری آن:

 1. برش مستقیم و به صورت افقی در سراسر 7-8 اینچ از پایین از یک تی شرت. ذخیره کردن مواد را صاف در مقابل از شما و تبدیل آن به طوری جانبی استفاده می شود که به پایین تی شرت (معمولا دو بخیه) است رو به سمت چپ یا راست.
 2. برابر آن را از پایین به میانه و از بالا به وسط. تکرار این مرحله برای بار دوم.
 3. حلقه یک باند لاستیکی یا کراوات مو در اطراف هر یک پایان (چپ و راست) ترک چند سانتیمتر از پارچه بنابراین هر دو طرف به نظر می رسد مانند یک لفاف بسته بندی آب نبات.
 4. برابر مواد اضافی بر روی باند با هر طرف ملاقات در وسط اضافه کردن یکی دیگر از لایه به ماسک.
 5. قرار دادن یک گروه بیش از هر گوش و مطمئن شوید این ماده متناسب با صورت چسبیده به چهره شما. فشار بر روی صورت خود نگه دارید باید مواد و باندهای لاستیکی در محل.
تبادل نظر Bandana و قهوه ماسک فیلتر

این ماسک با استفاده از یک فیلتر قهوه در وسط لایه دستمال پارچه ای به ارائه برخی از حفاظت.

آنچه شما نیاز دارید:

 • Bandana (در اینجا)
 • مخروط فیلتر قهوه
 • دو لاستیکی یا مو روابط (در اینجا)

چگونه به جمع آوری آن:

 1. ریختن (فولد) bandana مربع در نیم.
 2. قطع, قهوه, فیلتر افقی در وسط به عنوان تصویر اینجا.
 3. محل بخش گسترده ای از فیلتر در وسط خورده bandana.
 4. برابر پایین bandana تا وسط, پوشش, فیلتر بریزید و بالا و پایین بیش از آن دوباره.
 5. حلقه یک باند لاستیکی یا کراوات مو در اطراف هر یک پایان (چپ و راست) ترک چند سانتیمتر از پارچه بنابراین هر دو طرف به نظر می رسد مانند یک لفاف بسته بندی آب نبات.
 6. برابر طرف گروه پس از دیدار با آنها در وسط و پهلو و آنها را با هم.
 7. قرار دادن یک گروه بیش از هر گوش و مطمئن شوید این ماده متناسب با صورت چسبیده به چهره شما. فشار بر روی صورت خود نگه دارید باید مواد و باندهای لاستیکی در محل.
تبادل نظر ماسک صورت (دوخت های مورد نیاز)
masks
عکس: Jens Büttner/گتی ایماژ

این مشکل بیشتر ماسک را, اما آن را ممکن است احساس راحت تر و طولانی تر آخرین.

آنچه شما نیاز دارید:

 • دو 10 اینچ 6 اینچ مستطیل محکم بافته شده پارچه های پنبه ای (شما می توانید با استفاده از ورق و یا گلدوزي روي پارچه و تی شرت کار خواهد کرد اگر هیچ چیز دیگری در دسترس است.)
 • دو تا 6 اینچ قطعات الاستیک (یا باندهای لاستیکی, مو, روابط, رشته, یا پارچه نوار)
 • یک چرخ خیاطی
 • سوزن و نخ

چگونه به جمع آوری آن:

 1. پشته دو مستطیل از پارچه.
 2. برابر طولانی تر از 10 اینچ طرف 1/4 اینچ پایین و دوختن آنها را با هم.
 3. برابر کوتاه تر از 6 اینچ طرف 1/2 اینچ و دوختن در لبه ترک یک فضای باز برای الاستیک حلقه در.
 4. موضوع الاستیک از طریق باز کردن شما در سمت چپ در مرحله 3. کراوات و یا دوختن به پایان می رسد با هم.
 5. پهلو گره در داخل باز. جمع آوری کوتاه دو طرف با هم و کوک الاستیک را به محل.

سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
 • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
 • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
 • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
 • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
 • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
 • خواندن همه [ما coronavirus پوشش here](https://www.wired.com/tag/coronavirus/?itm_campaign=BottomRelatedStories_Coronavirus&itm_content=footer-recirc

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im