گیر کرده در داخل خانه و بدون دستگاه اسپرسو? نگران نباشید این نکات و ابزار کمک خواهد کرد که شما دم کافه با کیفیت جو در خانه.

بسیاری از ما در حال پناه در محل است که احتمالا به معنی صرف نظر کردن از صبح که سفر به کافی شاپ. ترس نیست, اگر چه آن ممکن است به ایجاد قهوه خانه با کیفیت قهوه در آشپزخانه خود را.

مهندسی بهتر فنجان قهوه نیست و دشوار است. هر چند برای اولین بار شما نیاز به کشف کردن آنچه “بهتر” به معنی. وجود ندارد و تنها “حق” فنجان قهوه وجود دارد فقط بهترین نسخه از آنچه شما را دوست دارم. آیا شما عاشق قهوه خود را غنی و تیره ضخیم به اندازه کافی برای ایستادن یک قاشق به عنوان پدر بزرگ من استفاده می شود به می گویند ؟ و یا شما ترجیح می دهند چیزی روشن تر از متوسط کباب نیست که به شما پایمال با تلخی? یا شاید شما ترجیح می دهید یک نور قهوه را با مقداری خامه و شکر.

هنگامی که شما کشف کردن آنچه شما می خواهم و سپس شما می توانید شروع به بهبود آن تا زمانی که شما ضربه بر روی صفحه اصلی دم فنجان قهوه شما را دوست دارم بیشتر از هر چیزی کافی شاپ های محلی را ارائه کرده است. و اشتباه نکنید من هنوز هم خود را صرف روز در کافی شاپ مشغول به کار و لذت بردن از قهوه من را ندارد. یا حداقل من, و من امیدوارم که به دوباره زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد اما من نیز می دانم که اگر کافی شاپ برای برخی از دلیل ناپدید می شوند از جهان فردا من هنوز هم می تواند لذت بردن از یک فنجان بزرگ قهوه در خانه.

ثبت نام برای ابزار آزمایشگاه خبرنامه برای اخبار و بررسی شما می توانید استفاده کنید.

سخت کار کردن روزانه
coffee grinder
عکس: Oxo

وقتی که می آید به مواد غذایی بهتر است مواد تشکیل دهنده خود را, بهتر است وعده های غذایی خود را. همان درست است از قهوه است. شما باید برای شروع با لوبیا. این بدان معنی نیست که شما نیاز به صرف ثروت در نادر لوبیا بوده که crapped توسط یک گربه (بله, که یک چیز) اما این به آن معنا است که این محل برای شروع اگر شما می خواهید برای دم کردن بهتر جام در خانه.

من شروع با واضح ترین به روز رسانی: هیچ چیز خود را بهبود تجربه قهوه بیش از سوئیچینگ از قهوه قبل از زمین به کل باقلا قهوه شما سخت کار کردن خود را در مدت کوتاهی قبل از ساخت آن است.

عطر و طعم (و کافئین افزایش) قهوه می آید, از این روغن در داخل باقلا. هنگامی که لوبیا زمین تا کسانی که روغن شروع به شکستن. قهوه به طور کلی دارای یک عمر مفید کمتر از یک هفته. در بسیاری از موارد قهوه شما را در سوپر مارکت بوده اند را در قفسه به مراتب طولانی تر از آن است. این است که چرا من به شما پیشنهاد خرید کل لوبیا قهوه و خرد کردن آن را به خودتان.

من می دانم آنچه شما فکر: این یک درد است. اما آن را واقعا نمی. خوب جرندرس قهوه آن را کاملا بدون درد و سریع است.

 • من با استفاده از Hario Skerton Pro دست با مته سوراخ کردن چرخ (50 دلار در آمازون 54 دلار در بازار جهانی) از آنجا که من لذت بردن از فرایند سنگ زنی دست.

 • همسر من بیشتر عمل گرا و با استفاده از Oxo را دم برقی با مته سوراخ کردن چرخ (100 دلار در آمازون $100 در ویلیامز سونوما) که تف کردن قهوه در حدود 20 ثانیه است. شما باید 20 ثانیه اضافی در صبح به ریشه خود را بهبود صبح قهوه ؟ بله شما انجام دهد.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. بیشتر بدانید. شما همچنین می توانید پشتیبانی از گزارش ما با خرید 1-سال سیمی اشتراک برای $5 (با تخفیف).

خود را ارتقا دهید و لوبیا
This image may contain Accessories Accessory and Jewelry
عکس: اطلس

حالا که شما یک چرخ به تازه اسیاب قهوه خود را که لوبیا باید به شما خرید ؟ این دیگر تبدیل به یک موضوع سلیقه شخصی است.

 • برای سبک تر و روشن تر قهوه با یک سبک یا متوسط کباب قهوه.

 • برای تیره تر و غنی تر قهوه با یک تیره کباب.

کل باقلا قهوه ذخیره شده در یک محل خشک و خنک خواهد تا یک ماه. حداقل این چیزی است که قهوه از purists به شما خواهد گفت. من شخصا خرید به صورت فله هر دو ماه و من می توانم بگویم که هر گونه تفاوت بین پایان لوبیا قدیمی و جدید و تازه لوبیا. از سوی دیگر من خرید از یک منبع محلی به اطمینان حاصل شود که دانه های تازه را به عنوان امکان پذیر است (وحشت زده و عصبی جو برشته شرکت در آتن).

که گفت:, من لذت می برد لوبیا از زمینه ها و سگهای اطلس قهوه و دیگر حاضر شرکت های قهوه را به عنوان به خوبی.

اگر شما مطمئن نیستید آنچه شما می خواهم سعی کنید یک سرویس اشتراک است که می فرستد جدید لوبیا هر چند هفته. بطری آبی رنگ قهوه اشتراک به عنوان فرشته جام که می فرستد نمونه بینام و کیسه به صورت بی طرفانه کور طعم تست.

هنگامی که شما در حل و فصل یک نوع از لوبیا را دوست دارید پیشنهاد می کنم در تلاش برای پیدا کردن و محیط زیست دوستانه فروشنده. پس از تحقیقات قابل توجهی یک قهوه صدور گواهینامه است که به نظر می رسد که بهترین تضمین قهوه خود را هر دو آلی و سایه رشد در یک محیط زیست-دوستانه است اسمیتسونیان پرنده مهاجر در مرکز پرنده پسند گواهی تمبر.

نحوه دم کردن بهتر
portable coffee maker
عکس: آمازون

شما باید خوب چرخ. شما خوب لوبیا. شما چگونه تولید قابل اعتماد فنجان قهوه خوب هر زمان که شما دم ؟ این لذت بخش است: فقط آزمایش تا زمانی که شما آن را راه شما آن را دوست دارم.

اگر شما می خواهید به تکرار نتایج مطمئن شوید که شما وزن خود لوبیا و آب با استفاده از یک مقیاس خوب مانند Apexstone مقیاس با تایمر بنابراین شما می توانید سرعت خود را پور-بیش از (به عنوان مثال) و یادداشت ها. این صدا ممکن است درس خوان است و اما پس از آزمایش برای چند روز شما به احتمال زیاد پیدا کردن چیزی شما را دوست دارم و اگر شما را یادداشت و سپس شما می دانید که چگونه به خود را کامل فنجان قهوه در هر زمان—بدون توجه به جایی که شما هستند.

در حالی که آزمایش های سرگرم کننده است در اینجا چند پیشنهاد برای شما به رهبری در (امیدوارم) جهت درست است. شما می توانید با استفاده از تقریبا هر آبجو به دم هر فنجان قهوه اما برخی دم روش قرض خود را بهتر به انواع مختلف قهوه.

 • تیره قهوه عاشقان باید سعی کنید یک Mokapot: همکار من تیره غنی دوستداران قهوه به احتمال زیاد خواهد شد لذت بردن از دم با استفاده از یک Mokapot. مورد علاقه من است, گل پامچال (25 دلار در آمازون $25 در خارج. آن را ساده به استفاده از تولید نتایج سازگار و نزدیکترین چیز به اسپرسو شما می توانید بدون سرمایه گذاری در یک دستگاه اسپرسو.

 • متوسط کباب, طرفداران باید در نظر پور-بیش از: اگر شما مانند, تمیز, روشن متوسط به نور کباب قهوه من به شدت نشان می دهد تلاش پور-بیش از دم. محبوب ترین پور-بیش از Chemex (48 دلار در آمازون) اما من آن را شکننده و فیلترهای گران قیمت هستند. آن را تولید کند صاف فنجان قهوه هر چند. یکی دیگر از گزینه خوبی است Bodum را پور-بیش از قهوه ساز (56 دلار در آمازون) است که با استفاده از قابل استفاده مجدد فیلتر فولاد ضد زنگ.

 • نور و طراوت کباب علاقه مندان ممکن است مانند AeroPress: کسانی که به دنبال یک نور دم خواهد بود به خوبی توسط AeroPress که برتری در استخراج ظرافت و عمق و حتی سبک ترین, قهوه, کباب. ما واقعا مانند جدیدتر AeroPress رفتن ($32 در آمازون) که جمع و جور تر است.

در ستایش از کلاسیک قطره Brewer
How to Make Better Coffee at Home
عکس: آقای قهوه

من دوست دارم یک فنجان بزرگ قهوه, اما من همیشه نمی خواهید به صرف وقت اضافی و تلاش برای ایجاد یک, پور بیش از, و یا کشیدن یک شات اسپرسو از مورد علاقه من استعداد اسپرسو دست مطبوعات ($239 در آمازون) و یا حتی استفاده از یک AeroPress. گاهی اوقات من می خواهم قهوه من و من می خواهم آن را در حال حاضر.

در آن زمان هیچ چیز ضربان خوب و قابل برنامه ریزی قطره آبجو است که در حال حاضر ساخته شده قهوه چند دقیقه قبل از اینکه شما حتی به آشپزخانه. ما لذت بردن از آقای قهوه حذفی. آنها ارزان است, اما این کار انجام می شود. این $30 مدل) شامل یک تابع تایمر است که می تواند مجموعه ای برای دم کردن قهوه خود را تا 24 ساعت در پیشبرد.


اگر شما می خواهید برای لذت بردن از خوب اسپرسو در خانه مطمئن شوید برای بررسی از راهنمای ما به بهترین دستگاه های اسپرسو و همچنین به عنوان راهنمای ما به بهترین قابل حمل دستگاه های اسپرسو. ما همچنین به بررسی بسیاری از بهترین سرد-دم کردن قهوه و کنار هم قرار دادن یک هدیه راهنمای برای قهوه علاقه مندان است.


بزرگ تر سیمی داستان
 • 14 بهترین نشان می دهد به جریان راست در حال حاضر
 • همه گیر می تواند یک فرصت برای بازسازی شهرستانها
 • چرا رشد درختان بسیار مهم برای مبارزه با تغییر آب و هوا
 • تاثیر گذار اقتصاد hurtles نسبت به اول آن رکود اقتصادی
 • ببخشید ایمنی به Covid-19 نمی خواهد مانند یک ابرقدرت
 • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net