چگونه به دولت اعتماد دوباره

چرا باید برخی از کشورهای آسیایی و کنترل شیوع بیماری خود را به خوبی? این دلیل است که مقامات به دست آورده اند شهروندان خود را در اعتماد به نفس.

در ژانویه 20, هر دو ایالات متحده و کره جنوبی تایید اولین مورد از Covid-19; تایوان گزارش خود اولین مورد بعد و سنگاپور به دنبال دو روز بعد. اپیدمی برابری آغاز شد و به پایان رسید وجود دارد. تا پایان ماه مارس این سه کشور آسیایی تا به حال تا حد زیادی موجود حداقل موج اول شیوع بیماری خود را—و نه تنها که انجام داده بود به طوری که در نسبتا کمترین هزینه به شهروندان خود را در روال راه زندگی است. همان به ندرت می تواند گفت از ما است. داستان پشت این واگرایی واضح بود: دولت های کره جنوبی و تایوان و سنگاپور آماده شد برای تست برای ردیابی و جداسازی و ما نمی شد. چنین گسترده اختلاف اساسی در آمادگی شده بود, اما, تقریبا غیر قابل درک برای بسیاری از ناظران آمریکایی—به نظر می رسید غیر ممکن است تصور کنید که این می تواند باشد که ساده است. حیرت انگیز ملی واريانس تا به حال به توضیح برخی از متغیر پنهان.

دو آشکار کاندیداهای فرهنگ و فن آوری است. در فرهنگی حساب تطبیقی موفقیت کره جنوبی تایوانی و سنگاپور درک بود به مصنوع ملی و یا حتی فراملی—شخصیت برخی از امضا صورت فلکی از ویژگی های. به عنوان وال استریت ژورنال بازنویسی یک متخصص نظر “در کره جنوبی به عنوان در ژاپن و تایوان طولانی فرهنگی اثر از آیین کنفوسیوس می دهد پدرسالارانه دولت آزادتر دست به دخالت در زندگی مردم در طول یک اورژانس است.” چنین درخواست تجدید نظر به “فرهنگ” ارائه شده هیچ عملی درس برای ما نداشت اما با ارائه یک بهانه است. هیچ کس پیشنهاد قرار بود که مردم از Kirkland, Washington یا نیو راشل نیویورک بود دستور به خواندن قطعات ادبی; این کشورهای آسیایی موفق بودند چرا که آنها به خود جلب کرد در یک سنت محترم از تقوا فرزندی و اصیل خود چشم پوشی در خدمت رفاه جمعی.

یک کمی کمتر مدرنیستی فرهنگی توضیح این موفقیت معامله به شدت بر مفهوم اعتماد اجتماعی. “اعتماد اجتماعی بالاتر است و در کره جنوبی از در بسیاری از کشورهای دیگر” به گزارش نیویورک تایمز, “به خصوص دموکراسی های غربی احاطه شده توسط قطبش و پوپولیستی میکند.” اعتماد اجتماعی در این تعمیم معنا است که یک بیمار-تعریف مفهوم است که کپسوله انواع در غیر این صورت متمایز پدیده: اعتماد به دولت به عنوان یک کل اعتماد به مقامات مربوطه به طور خاص و در نهایت اعتماد در یکی از همسایگان. آن بود در هر صورت چیزی ساخته شده است که مردم بیشتر در معرض خود را به گوش رهبران پوشیدن ماسک در مکان های عمومی و پایه 6 فوت از هم جدا و نه از جایی که آنها خوشحال است.

چنین همبستگی اجتماعی نمی تواند شمارش در غرب است. آمریکا و رهبران اروپایی باید به جای آن شده است در معرض ابتلا به الهام گرفتن از این کشور در استفاده از فن آوری جادوگری. هر چند کره جنوبی و تایوان و سنگاپور هر کدام به دنبال خود متمایز رویکرد همه گیر پاسخ, شیوه های خود را اغلب فشرده با هم به عنوان “دیجیتال” را به عنوان اگر یک دسته بودند خود آشکارا معنی دار است. این مداخلات به نظر می رسد در حدود سه رقم: توسل به geofencing به اجرای قرنطینه; استفاده از موقعیت و خرید-تاریخچه اطلاعات برای شناسایی پاتوژن مسیرهای پیاده روی و توسعه تماس با ما-ردیابی تکنیک متکی به GPS یا بلوتوث داده ها را با دقت عفونی برخورد و اطلاع در معرض.

اگر فرهنگی داستان در مورد مخازن عمیق اجتماعی اعتماد به نظر نمی رسد به پیشنهاد امید زیادی برای آمریکا بدتر شدن وضعیت این فن آوری روش های وعده داده شده در حالی که سرکش رفتار غیر نظامی می تواند رندر بی ربط. انسان noncompliance, نادانی و ضعف می تواند موفق با کنترل های خارجی. هرگز به ذهن است که ما نمی توانیم اعتماد همسایگان ما به ماندن در خانه در هنگام وجود ظن عفونت: در تایوان اگر کسی تلفن transgresses خود را نامرئی geofence پلیس احضار مي شوند. در حالی که انسان در تماس با ردیاب باید اعتماد افراد خود را به صورت صادقانه در مورد جایی که آنها بوده است و چه کسی آنها را دیده ام—حتی اگر که شامل کوتاه اما جادویی موقت در یک هتل—دیجیتال تماس با ردیابی مرتفع نیاز برای این نوع از خلوص و صداقت. هیچ اعتماد به نفسه لازم است که به ما داده می شود اعتماد به نفس کامل در یک fail-safe ساز.

آن را بسیار بینش به رسمیت شناختن است که شده است وجود دارد چیزی نامنسجم در تمایل به کاهش موفقیت از این کشورهای آسیایی به یک تابع از هر دو اعتماد و فن آوری است. اگر آنها لذت می برد از جمله preponderant اعتماد اجتماعی, چرا که آنها نیز نیاز به تکیه بر روی خودکار اجرای مکانیزم? یک راه برای حل این تنش بود به نشان می دهد که اشتیاق خود را برای ارسال به دیجیتال مداخلات در واقع فقط یک مثال دیگر از نظر فرهنگی inflected اطاعت. وجود دارد تا به حال به برخی از عمیق فرهنگی دلیل تمایل خود را به قبول این دست سنگین از فن آوری نظارت—اقدامات ما آمریکایی ها هرگز تحمل کند. این دیدگاه رایج آن می تواند گرفته شده برای اعطا. یک نیویورک تایمز مقاله از اواسط ماه آوریل رخ داد یک تضاد بین آسیا و فناوری های بالا-لمسی, فشرده, تماس با ما-ردیابی طرح که تا به حال کشیده شده است تا به صورت مشترک المنافع ماساچوست: “تماس با ردیابی کمک کرده است تا کشورهای آسیایی مانند کره جنوبی و سنگاپور شامل گسترش ویروس اما سیستم های خود را با تکیه بر نظارت دیجیتال با استفاده از بيماران ردپای دیجیتال هشدار بالقوه مخاطبین نفوذ است که بسیاری از آمریکایی ها را قبول نمی کند.”

20 سال گذشته داده اند آمریکایی ها خوب دلیل برای حفظ ملی بحران به عنوان بهانه ای برای گسترش نظارت دولت است. اگر آسیایی شهروندان بودند محتوا به ردیابی می شود بدون در نظر گرفتن حریم خصوصی سازش با متمرکز ادارات که خوب بود برای آنها, اما آمریکایی ها بودند معتاد به این باور است که دولت لذت می برد کاملا به اندازه کافی قدرت و به گمان است که هر ساده لوحی خواهد بود به احتمال زیاد ، تکنولوژی ردیابی می تواند کار کند اما تنها اگر آن را متناسب با برنامه می تواند cryptographically تضمین شده—در صورتی که فن آوری های اصلی بود بیشتر تحت تکنولوژی. ما در سخت سر غرب خواهد قرض تکنیک های از سنگاپور و کشورهای دیگر و بهبود پس از آنها نه برای ردیابی افراد, اما برای ردیابی ویروس خود را.

در آوریل 10, اپل و گوگل اعلام بی سابقه همکاری در خدمت یک احتمال است. این ممکن است یک عملی ضرورت—81 درصد از آمریکایی ها خود را ردیابی شخصی به نام دستگاه گوشی های هوشمند تقریبا همه آنها در حال اجرا در iOS یا Android—اما آن را نیز ساخته شده فرهنگی ، این شرکت ها بعد از همه دو تا از محبوب ترین ما موسسات و اگر اعتبار خود را به تازگی عمل در کسری با آمریکا این بود که شانس خود را برای لغو آن بدهی.

اپل-گوگل همکاری در زمان استراتژی بلوتوث تماس با ردیابی. تصور کنید که چگونه با این نسخهها کار با آلیس و باب ترجیح فرضی آلت از جهان cryptographers هر دو از آنها را انتخاب کرده اند به انتخاب کردن به سیستم. آلیس تلفن پخش تصادفی شناسه—آنها عددی, اما می توان تصور به عنوان مستعار—به هر دستگاه دیگر در شعاع می گویند 6 پا برای طولانی تر از یک زمان مشخص است. اگر آلیس توسعه Covid-19 علائم و او آزمایش مثبت برای این بیماری گزارش او این را به او تلفن و تلفن خود را ارسال به برخی از سرور لیستی از نام مستعار (“Mr Potatohead,” “Alphonso Wetwhistle,” “دیوید Carradine420”) آن را به تازگی استفاده می شود که هیچ کدام تا کنون می توان به آلیس دستگاه و یا فرد است. باب تلفن به صورت دوره ای محبوبیت یک لیست از آلوده مستعار و چک خود را بلوتوث-برخورد سیاهههای مربوط به دیدن اگر هر یک از آنها می آیند تا به اخیر به نزدیکی مسابقات. اگر باب تلفن می یابد که آن را در واقع به تازگی در عرض 6 پا از یک “دیوید Carradine420” او خواهد بود دستور به خود منزوی. اگر باب و سپس خود را توسعه یافته علائم و آزمایش مثبت او پس از اطلاع خود برنامه که پس از ارسال خود را untraceable لیست مستعار و…. هیچ کس—حتی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می داند که آلوده شده است که در معرض شده است و یا جایی که این برخورد صورت گرفته است اما هر کسی که ممکن است به درنگ در مجاورت خطرناک است که به طور خودکار هشدار به گسترش احتیاط. پایه پروتکل ناشناس و غیر متمرکز.

شده است وجود دارد برخی از قابل فهم سردرگمی بیش از آنچه که اپل و گوگل ادعا به انجام. آنها در واقع همکاری در یک برنامه اما اساسی پروتکل—یک جعبه ابزار است که بهداشت عمومی ادارات ممکن است استفاده برای ساخت خود را متفاوت روش است. توسعه دهندگان نرم افزار نیاز به همکاری در زمینه سیستم عامل را به هر گونه ردیابی سیستم کار می کنند. اما تمرکز خود را بر روی یک پروتکل به جای یک کاربرد واقعی نشان می دهد که نه شرکت می خواهد صریح مالکیت نهایی برنامه دولت.

مالکیت پیچیده می شود. با وجود فراگیر فانتزی که فن آوری می تواند ارائه پایان اجرا در اطراف انسان بی اعتباری آن باید روشن شود که این سیستم در حقیقت از بین بردن نیاز به اعتماد; آن را به سادگی توزیع می شود آن را دور از متمرکز واسطه و به سمت لبه. آلیس و باب باید در وهله اول به اعتماد که تماس با شناسایی است و در واقع دقیق—که دو نفر از آنها در واقع در فاصله انتقال. این است که ساده نیست. آلیس تلفن است, بعد از همه, اندازه گیری واقعی او فاصله تا باب بلکه با استفاده از دریافت بلوتوث قدرت سیگنال به عنوان یک پروکسی. اما همه انواع عوامل پیچیده برای اندازه گیری سیگنال های بلوتوث: شد آلیس گوشی در جیب یا کیسه های خود را? بود آن را به سمت راست و یا وارونه ؟ بود آن را به یک آیفون یا سامسونگ, و اگر آن را یک سامسونگ که مدل بود ؟ حتی اگر محققان می تواند به تعیین راه ادم را دریافت سیگنال قدرت قابل اعتماد وجود دارد مقدار زیادی از طول و عرض جغرافیایی برای اشتباهات. آلیس ممکن است 6 اینچ به دور از باب اما در طرف دیگر یک پارتیشن شیشه ای. آلیس ممکن است 15 از باب اما آواز در بالای ریه ها او را. مثبت کاذب و منفی کاذب هستند به احتمال زیاد به باتلاق نظام و تضعیف آن جذب.

بسیاری از این مشکلات فنی را می توان با انواع kludges اما مهم ترین مسائل قابل حل پرتاب تکنولوژی بیشتر در آنها. حتی اگر ما ایمان کد موجه است ما اعتماد به دیگران ممکن است. به عنوان cryptographer راس اندرسون قرار داده و آن را در یک پست وبلاگ “عملکرد هنر مردم خواهد کراوات یک تلفن به یک سگ و اجازه دهید آن را اجرا کنید در اطراف پارک; روس ها را با استفاده از برنامه برای اجرای خدمات-انکار حملات و گسترش وحشت و کمی جانی خواهد خود گزارش علائم به کل مدرسه به خانه فرستاد.” و حتی اگر برای برخی از دلیل آلیس تراست یکپارچگی خود گزارش دهی سیستم بر چه اساس باید او انتظار پیروی از باب? اگر باب می شود و اطلاع رسانی است که او ممکن است در معرض شده اند و باید قرنطینه برای 14 روز او ممکن است به خوبی تصمیم پس از 72 بدون علامت ساعت که هیچ سود در ادامه انزوا—به خصوص اگر فشار از باب ، تقریبا همه از انگیزه برای یک فرد بدون علامت در تراز وسط قرار دارد برای تشویق عیب.

به عبارت دیگر این سیستم ها بسیار بعید است به کار به خوبی در خود زنده ماندن خود را نیاز گسترده بهداشت عمومی نظارت. برای یک چیز, این کشور خواهد نیاز به دسترسی گسترده به آسان و رایگان تست برای کاهش مثبت کاذب و منفی کاذب که برنامه مطمئن شوید که برای تولید. دیگر ما احتمالا نیاز به معتبر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را به دنبال فرایند اطلاع رسانی, بنابراین به عنوان برای فراغت خودمان چرخش است که همواره همراه هر ناشناخته خواهد ماند و سیستم خود گزارش. احتمالا ما همچنین می خواهید برخی از مرتب کردن بر اساس از قدرت در حلقه به ما توجه است. بسیاری از ما خودکار هشدار بر روی تلفن های ما است که ما به احتمال زیاد به نادیده گرفتن ناگهانی دستورالعمل به خود به عنوان قرنطینه بسیار ارتعاشی سر و صدا; حتی اگر ما تمایل به آنها را به طور جدی مطمئنا گیرندگان می خواهید آموزش بیشتر. مردم کارگردانی به قرنطینه همچنین می خواهید برخی از مرتب کردن بر اساس سند رسمی برای ارائه به کارفرمایان خود را به اجازه خود غیبت.

نیز وجود دارد بسیار مهم اپیدمیولوژیک دلایل برای تلفن های ما به جمع آوری بیش از ناشناس, bare-bones اطلاعات روبرو می شوند. کارشناسان بهداشت عمومی بهتر می تواند پیش بینی گسترش ویروسی در صورتی که دسترسی به گرانول اطلاعات در مورد که در آن انتقال رخ می دهد; اگر مستندات در حال رفتن به برداشته شود ما نیاز به دانستن تفاوت در نرخ انتقال بین مدارس و رستوران ها و پارک های عمومی.

این سوال مهم است برای هر یک از این فن آوری طرح های است که در نتیجه نه این که آیا داده های جمع آوری شده تحت نظارت متمرکز نظارتی بدن اما چگونهدقیقا مانند یک سیستم متمرکز اجرا شده است و توسط آنها.

برای مثال تجربه سنگاپور اولین کشوری که به توسعه عمده بلوتوث تماس با ما-ردیابی استراتژی است. TraceTogether به عنوان آنها آن را به نام شد و در اواسط ماه مارس و آن را الهام بخش برای پروژه های مشابه در اروپا و آمریکا. این نرم افزار توسعه داده شد و تحت نظر وزارت بهداشت است و نه خودکار است و نه به طور کامل ناشناس و استفاده از آن داوطلبانه است. به عنوان یک عضو از تیم سنگاپوری به من گفت: “ما شمردن اطراف با بسیاری از طرح های مختلف و یکی از آنها که بسیار شبیه به مکانیسم های غیر متمرکز ما در حال دیدن اطراف. و مقامات بهداشت گفت: نگاه ما نمی تواند پرواز کور با این. ما نیاز به اطلاعات در مورد چگونه از آن همه کار می کند, چگونه پاسخ مردم چه تاثیر است.'” بدون یک انسان درگیر در فرایند ارائه جهت کسانی که اطلاع در مورد قرار گرفتن در معرض ممکن است اجرا به استروژن یا مطب دکتر به جای رفتن به خانه به قرنطینه. و یا آنها ممکن است مواد غذایی را قبل از اجرا جدا خود به خطر انداختن دیگران است. “اگر شما این روش به عنوان یک ورزش در رمزنگاری شما از دست رفته نقطه—این است که در درجه اول ورزش در بهداشت عمومی در مورد ایجاد و هماهنگی عملیاتی پاسخ به Covid که کار می کند.” سنگاپور در حال حاضر marshaled تیم از صدها نفر از روت دستی تماس با ردیاب و برنامه تنها تا کنون دیده می شود به عنوان یک ابزار اضافی—یک ابزار است که در خدمت خود اپیدمیولوژیک مدیریت به جای تسلیت به تعویض آن است.

وجود دارد آشکار تنش در اینجا. اپيدميولوژيستها در گسترده توافق که چنین مکانیسم های دیجیتال به عنوان بلوتوث تماس با ردیابی تنها واقعا ارزش اضافه اگر آنها مستقر معتبر بازیگران بالای مقاوم بهداشت عمومی پاسخ که دسته, تست, توسعه منابع و توزیع. اما گوگل-اپل پروتکل ساخته شده است به اولویت بندی های مختلف و احتمالا ناسازگار پایان: برای دور زدن مشکلات متمرکز نظارت است که باید دغدغه آمریکایی ها پس از حداقل 9/11. این باعث می شود این شرکت ها موثر gatekeepers بین حاکمیت دولت ها و شهروندان آنها در حال تلاش برای خدمت. (آنها به سختی شفاف gatekeepers, یا; Google سخنگوی کارگردانی من دو بار به مبهم پست وبلاگ در مورد عملیات خود و رد نظر بیشتر.) مقامات بهداشت عمومی در فرانسه و انگلستان در حال توسعه نرم افزار و ترجیح می دهند که آنها قادر به جمع آوری داده های بیشتر و یا ذخیره آن بر روی سرور مرکزی; گوگل و اپل نمی خواهد اجازه می دهد آن را. هر دو آنها بازی توسط گوگل و اپل قوانین و یا چهره آنها OS-سطح محدودیت است که خنثی کردن قابلیت اطمینان و کارآمدی.

حتی این تنش اما در نهایت ممکن است در کنار نقطه. در کره جنوبی و تایوان و سنگاپور که در آن های مختلف و گوناگون فن آوری مداخلات استفاده شده است به بیشتر های سنتی بشر اقدامات در حال حاضر در محل بوده و تنها حاشیه ای ارزش. تایوان به ندرت حتی با استفاده از نظارت پیشرفته فن آوری های در اختیار خود را; سنگاپور TraceTogether سیستم ثابت است مفید در تایید اطلاعات که دستی تماس با ردیاب در حال حاضر امن است. این افزایش یک سوال: اگر این نوع از ابزار نیاز به یک قوی نهادی پاسخ به آنها را دقیق و مفید چرا ما واقعا به آنها نیاز دارید در تمام ؟ ما در ایالات متحده واقع شده است رنج می برند از یک کسری از فن آوری های پیشرفته و یا ممکن است ما را رنج می برند از مطلق عدم اعتماد به نفس در ما نهاد و ما همسایه ؟

تلاش برای دور زدن انیگما از “اعتماد اجتماعی” در حمایت از دقت مهندسی در نتیجه دایره کامل می آید: مسائل نهادی و فردی اعتبار نمی تواند اجتناب شود. این تصور که اعتماد اجتماعی وجود دارد و در برخی از کلی دولت را نگه ندارد تا به هر موشکافی به ویژه هنگامی که آن را به عنوان یک عملکرد فرهنگی کلیشه. به عنوان محقق آلمانی Katharin تای که مطالعات چینی اینترنت و سیاست در دانشگاه MIT اشاره کرد در توییتر “من می شنوم که اروپا نمی یاد #Covid19 استراتژی از آسیا پیش از میلاد آسیایی هستند “مطیع” و نه به عنوان ‘بحرانی’ — کره جنوبی سرنگون آخرین رئیس جمهور با تظاهرات توده ای تایوانی دانشجویان اشغال پارلمان در اعتراض به قرارداد تجارت & هنگ کنگ شده است اعتراض برای ماه می باشد.” در یک مصاحبه او در مقایسه با برداشت های مختلف ملی پاسخ. “در حال حاضر آلمان برگزار می شود به این مثال درخشان به جای کره جنوبی یا تایوان ایده اساسی این است که اگر این مکان در حال دموکراسی آنها به نحوی یکسان نیست—در حالی که آلمان و مرکل به نظر می رسد بیشتر شبیه به ‘ما. چرا که اگر نه با توجه به برخی از ایده های اساسی که در آسیا متفاوت است؟”

در عین حال به وضوح وجود دارد چیزی که در این جوامع است. مردم باید بسیج در راه ما به وضوح نیست و آنها تا به حال یک زمان بسیار آسان تر ترکیب متوسط ابزارهای تکنولوژیکی با نه هیاهو نه apprehensiveness که با این مکانیسم شده اند استقبال در اروپا یا آمریکا.

بیش از چند دهه گذشته دانشمندان علوم سیاسی آمده اند برای بیان یک مفهوم اعتماد است که یک ملک ثابت از یک فرهنگ یا جامعه است. مارگارت لوی مدیر مرکز مطالعات پیشرفته در علوم رفتاری در دانشگاه استنفورد پیشنهاد کرده است که ما از شیر مادر گرفتن خودمان را از صحبت کردن در مورد “اعتماد” به عنوان یک مفهوم اولیه و به جای بحث در مورد “امانت.” به عنوان هنری فارل آن را در کتاب اقتصاد سیاسی اعتمادنقاشی بر روی کار لوی و اواخر راسل هاردین “اعتماد مربوط به روابط با خاص بیش از دیگران مسائل خاص” (کج (ایتالیک) در اصل)—است که اعتماد نیست برخی از محیط و اموال از یک سیستم اما یک راه برای توصیف و ارزیابی انتظارات که وضعیت و رنگ روابط ما انتظارات تعیین شده توسط درک متقابل و پرده مذاکره است. نتیجه این دیدگاه این است که “اعتماد” است نه توضیحی برای پدیده های رفتاری است اما به خودی خود یک پدیده رفتاری است که نیاز به توضیح داد.

چه عبارت دیگر تا حد زیادی بوده است را رد کرد و به صورت یک اثر شدیدی نظارت و یا بیان sheeplike اطاعت—یا هر دو—است که این آسیایی, دولت باید خود را به دست آورده اعتماد شهروندان با رکورد سرمایه گذاری عمومی و پاسخگویی. در مورد پاسخ به کروناویروس جدید, برخی از این اعتماد بود مبتنی بر دولت را سریع و صالح از اجرای اقدامات پیشگیرانه. کره جنوبی بلافاصله معرفی ساده و فراگیر Covid-19 تست و تایوان قرار دادن مقامات بهداشتی با تجهیزات تشخیصی بر روی پروازهای ورودی از ووهان در اوایل ژانویه. برخی از آن را با پایه اعتماد به نفس با الهام از قوی شبکه امنیت اجتماعی: مردم می توانند با “اعتماد” است که به دنبال درمان نمی خواهد آنها را ورشکسته—هر دو کشور را بسیار قابل اعتماد ملی سیستم مراقبت های بهداشتی—و که آنها می توانند در خانه بمانند و از کار بدون پیدا کردن خود را قادر به پرداخت به صورت روزانه خود نیاز دارد. در تایوان مردم quarantining در صفحه اصلی داده می شود دستمزد 33 $در روز. اگر آنها نمی, باید فضا برای قرنطینه آنها را به هتل ها; امتناع مطابق است با مجازات جریمه که اجرا به ده ها هزار دلار است. این نیست که اقدامات دولت کار کرده اند چرا که مردم به طور طبیعی به تعاونی و مسئول; مردم تعاونی و مسئول به دلیل اقدامات دولت کار کرده اند.

صلاحیت به گسترش ارتباطات است. کره جنوبی allayed ترس از فراری نظارت با فرانک توضیحات دقیقا همان است که دسترسی به چه شخصی در چه شرایطی و برای چه مدت زمانی چند شهروندان در معرض عموم به عنوان حاملان بالقوه از طریق سهوا شناسایی سوابق این کشور را به تغییر داده ها منتشر شد. این مقامات تایوانی ساخته شده در سراسر کشور ماسک-موجودی اطلاعات در دسترس در زمان واقعی و توسعه دهندگان داوطلب بلافاصله منتشر شده برنامه های ساده برای تعدیل ترس از کمبود و انتشار محل توزیع کیوسک. هنگامی که یک پسر جوان به نام ملی همه گیر کمک خط تلفن—مرکز تماس با بسیار بالا فوری-وانت رای دادن به شکایت دارند که پیش بینی تمسخر او از ترس به پوشیدن یک ماسک روز بعد همه گیر وظیفه نیروی کنفرانس مطبوعاتی دیدم هر بهداشت عمومی نماینده در صورتی ماسک.

به عنوان آدری تنگ, تایوان دیجیتال وزیر و یک جانباز از 2014 آفتابگردان جنبش به من گفت: مقدار زیادی از آن را جوش پایین به هنجارهای—که خود مشروط شده اند با مواد تجربه می کنند. “مردم انتظار دارند که هر کسی که نشانه های آن را می پوشند ماسک رفتن به یک کلینیک و گزارش هر آنچه که آنها انجام داده اند در گذشته 14 روز—و آنها این کار را انجام نمی کند چرا که هر چیزی وجود دارد که از بالا به پایین اما از آنجا که ما یک سیستم پرداخت و آن را منطقی و به جاست. هماهنگی ممکن است شبیه به رعایت این مسائل در مورد مکتب کنفوسیوس فکر من خواندن قطعات ادبی و درک آن است که مفید استعاره اما این به نظر می رسد به مراتب بیشتر تائو به من,” او شوخی. “این همه انتخاب عقلانی هیچ سحر و جادو در مورد آن—اگر شما می دانید وجود نداره و اجتماعی بار مالی شما کار درست را انجام دهد.”

هیچ یک از این است چیزی برای انجام با غیرتاریخی “ارزش های فرهنگی” و یا “انسجام اجتماعی” و یا جمعیتی همگن; آن را به سادگی نشان دهنده اساسی تعهدات به شفافیت در حکومت باز ارتباطی و شاید بیشتر از همه اعتماد و قابل اعتماد ارائه خدمات. این اقدامات بتن با تاریخی باعث می شود. که شامل تاریخ آسیا را مملو و خطر ناک تجربه های قبلی ویروسی شیوع بیماری سارس و MERS. تانگ به من گفت که هر کس از او نسل و مشخص شده است خاطرات خود را از barricading از تایپه شهرداری امیدوار بیمارستان در طی سال 2003 شیوع سارس. صدها نفر از بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بودند شتابزده در داخل قفل شده و حداقل یک پرستار سعی کرد به پرتاب خودش از پنجره به فرار. آن را با عجله و دست و پا چلفتی پاسخ که در سمت چپ یک میراث از اضطراب است که دولت فعلی بود مشتاق به تکرار نیست.

خبر بد این است که هیچ میانبر برای موثر همه گیر مدیریت. خبر خوب این است که اعتماد اجتماعی—نوعی که مبنای هر دو نهادی پاسخ و فن آوری می تواند کشت شود تا زمانی که مقامات مسئول نگه داشتن وعده های خود و حاضر به طور پیش فرض بر روی خود را از اساسی ترین وظایف. حتی اعمال کوچک از وزرا صلاحیت می تواند یک راه طولانی در یک بحران. تایوان ممنوع صادرات N95 و فولاد ماسک در ژانویه 24 و ملی ماسک توزیع دو هفته بعد که به ایجاد یک فضای فطرت و ایمان است.

آمریکایی ها البته نیاز به مراتب بیشتر از دسترسی به ماسک هر چند که می تواند یک شروع خوب است. عملکرد دولت مراقبت های بهداشتی جهانی و بسیار قوی شبکه امنیت اجتماعی—نه به ذکر است مطابق معنی دار ارتباط از بالا کمک خواهد کرد ما را ترک پایدار فانتزی است که ما ذخیره خواهد شد توسط یک دره سیلیکون ماه شات یا که ما سطح پایین اعتماد اجتماعی مادرزادی هستند.

در طول چند ماه گذشته دیده ایم برخی زودگذر اسیر که در این لحظه ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک فرصت برای آشتی ملی—یک زمان به دوباره ایجاد حس مشارکت و همبستگی خود را از دست داده و به دهه ها به طور فزاینده ای معاند قطبش. بحران مانند این می تواند موارد به خودمان را به عنوان بخشی از آنچه که مارگارت لوی و دانشمند علوم سیاسی جان Ahlquist تماس بگیرید “گسترش جامعه از سرنوشت” “کسانی که با آنها ما را درک منافع ما به عنوان محدود و با آنها ما در حال حاضر به عمل در همبستگی در برخی از فداکاری شخصی.” خود به خود ظاهر و یا گسترش رادیکال کمک متقابل گروه های مردمی تلاش شهروندان برای کمک به سهولت یکی از دیگر مشکلات—ممکن است نتیجه گرفته شود به عنوان یک فرخنده ثبت نام. اما کمک متقابل گروه ها در بهترین عکاسی در اندازه گیری. همه بیش از حد اغلب ما تصور می کنیم که واشنگتن کار نمی کند چرا که ما به عنوان شهروندان irremediably قطبی هنگامی که حقیقت این است که تقریبا به طور قطع مخالف است. ما نمی توانیم در نتیجه امیدواریم که صرف بحران همبستگی دوباره رندر امریکا کاربردی; ما باید به جای یادآوری رهبران ما است که ما را به مخاطره انداخته همبستگی آویزان در تعادل شایستگی خود را. آنها باید احساس خوش آمدید برای شروع با چیزی کوچک است.


هنگامی که شما خرید چیزی با استفاده از خرده فروشی لینک در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. بیشتر بخوانید درباره چگونه این کار می کند.


گیدئون LEWIS-کاروس یک ویرایشگر کمک در سیمی. او در آخرین نوشته در مورد دموکراسی و رسانه های اجتماعی و اطلاعات غلط در موضوع 28.02.

این مقاله به نظر می رسد در ماه جولای/آگوست موضوع است. مشترک شدن در حال حاضر.

اجازه دهید ما می دانم آنچه شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر در [email protected]


چه اتفاقی می افتد ؟
  • زندگی اشتباه و رستگار: Covid-19 و آینده خانواده
  • Coronavirus محققان در حال برچیدن علم را برج عاج—یک مطالعه در یک زمان
  • ویدئو کنفرانس نیاز به صعود از uncanny valley
  • اخبار در 11: بچه خبرنگاران مقابله با کروناویروس
  • پس از حذف: چگونه ما باید یاد بگیرند که سن و حرکت گوش دادن و ایجاد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>